Kibice! Oprawy meczów!

Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: tomasol »

lucass90 pisze:Najbardziej wkurzające jest to, że na halach jest coraz więcej gimbusiarni, z tymi ich żenującymi kartonowymi limerykami. Dla tego rodzaju "kibica" mecz siatkarski jest okazją to przylansowania się i pochwaleniu tym na fejsbuczku. Rywalizacja sportowa i wspieranie własnego klubu schodzi na dalszy plan, ważne żeby słynny już "pan kamerzysta" je zauważył: ubrane od stóp do głów w klubowe gadżeciki, odpicowane i wyszpachlowane.
Smutne, ale obecnie na meczach czuję się jak na jakimś gimnazjalnym festynie, pełnym sztucznej, plastikowej zabawy przy dźwiękach disco-polo... Kiedyś kultura kibicowania była zupełnie inna... Lepsza oczywiście.
A propos lansu. Ja na ostatnich meczach w Olsztynie zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Masę ludzi z aparatami i bynajmniej nie tylko do fotografowania tego co się dzieje na boisku. Często za to do robienia fotek sobie nawzajem na tle boiska najczęściej. Pewnie sporo tych zdjęć ląduję na fejsie potem (a potem można zostać twarzą kremu do odbytu jak Natalia Siwiec :) ) O popcorniarzach już nie wspomnę. Zresztą atmosfera na meczach AZS też robi się festynowa - konkursy, kisscamy itp. Niemniej frekwencja w Uranii jest bardzo dobra a atmosfera też potrafi zrobić się gorąca.
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: ewa »

Tak te kisscamy, konkursy, to się robi ważniejsze niż mecz. Mecz jest dodatkiem. Wczoraj to już było przegięcie - nie będzie całusa nie zacznie się mecz :| Tańce z maskotką! Prowadzący Andrzej Kocięcki robi świetną robotę dotyczącą kibiców i kibicowania ale reszta beznadzieja. Czy tylko mnie to drażni? :x
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: mikser »

@ewa - nie tylko Ciebie :) Cyrk jest w modzie!
lucass90 pisze:Najbardziej wkurzające jest to, że na halach jest coraz więcej gimbusiarni, z tymi ich żenującymi kartonowymi limerykami. Dla tego rodzaju "kibica" mecz siatkarski jest okazją to przylansowania się i pochwaleniu tym na fejsbuczku. Rywalizacja sportowa i wspieranie własnego klubu schodzi na dalszy plan, ważne żeby słynny już "pan kamerzysta" je zauważył: ubrane od stóp do głów w klubowe gadżeciki, odpicowane i wyszpachlowane.
Smutne, ale obecnie na meczach czuję się jak na jakimś gimnazjalnym festynie, pełnym sztucznej, plastikowej zabawy przy dźwiękach disco-polo... Kiedyś kultura kibicowania była zupełnie inna... Lepsza oczywiście.
No co chcesz, teraz taka moda, że wszystko trzeba pokazać na fb i koniecznie z mnóstwem "słitasnych" emotikonek :) Duża część dziewczyn siatkówką interesuje się dla efektów wizualnych, dlatego tyle pisków jest. Takie czasy niestety. A co do oprawy - nie jest jeszcze tragicznie, ale zdecydowanie wolę "surowy" doping ( ręce, bęben i mocne gardło) od puszczania muzyki. Ale ja już stary jestem :)
Streeter
Posty: 7364
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Streeter »

A propos muzyki i narzekania na Rzeszów - to odnoszę wrażenie, że jesteśmy jedyną halą w Polsce (z tych Plus i Orlen Ligowych), na których nie udało się jeszcze usłyszeć hitu "Ona tańczy dla mnie". Ogólnie w Rzeszowie muzyka występuje tylko między setami, żeby się dziewczyny tańczące pokazały i moim zdaniem tak powinno być.

Oglądając TV-transmisję z naszych meczów odnoszę wrażenie, że mecz bez tego discopolowego hitu byłby walkowerem, bo pomijając Rzeszów - jest zawsze (a i nie wiem czy w przerwach międzysetowych nie leci u nas, bo niestety nie mogę ostatnio odwiedzać hali). Jako ciekawostkę dodam, że ten "hit" słyszałem również... w Serie A! Oglądając powtórkę jakiegoś meczu Latiny, niestety nie pamiętam z kim.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Klugenhammer »

Czemu ten wasz wodzirej tak się nad Wami znęca i odbiera Wam choć tę odrobinę radości? To nieludzkie.
Żeby było ciekawiej to właśnie przed chwilą ten hicior zagrzewał naszych szczypiornistów w hali w Barcelonie :D
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Kicu »

Streeter pisze:A propos muzyki i narzekania na Rzeszów - to odnoszę wrażenie, że jesteśmy jedyną halą w Polsce (z tych Plus i Orlen Ligowych), na których nie udało się jeszcze usłyszeć hitu "Ona tańczy dla mnie". Ogólnie w Rzeszowie muzyka występuje tylko między setami, żeby się dziewczyny tańczące pokazały i moim zdaniem tak powinno być.
Jak widać wschód Polski, choć kojarzony z biedą i wsią, to jednak wieśniacką muzyką nie zamęcza ;) Gwoli ścisłości sam ze wschodu Polski jestem.
Dawno w polskiej "muzyce" nie było czegoś tak tragicznie tandetnego, co irytowałoby mnie równie mocno, jak ten kawałek. A tu prawidłowa reakcja: http://www.youtube.com/watch?v=DVY-MnH7ls8 ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Pele »

Kicu pisze:
Streeter pisze:A propos muzyki i narzekania na Rzeszów - to odnoszę wrażenie, że jesteśmy jedyną halą w Polsce (z tych Plus i Orlen Ligowych), na których nie udało się jeszcze usłyszeć hitu "Ona tańczy dla mnie". Ogólnie w Rzeszowie muzyka występuje tylko między setami, żeby się dziewczyny tańczące pokazały i moim zdaniem tak powinno być.
Jak widać wschód Polski, choć kojarzony z biedą i wsią, to jednak wieśniacką muzyką nie zamęcza ;) Gwoli ścisłości sam ze wschodu Polski jestem.
Dawno w polskiej "muzyce" nie było czegoś tak tragicznie tandetnego, co irytowałoby mnie równie mocno, jak ten kawałek. A tu prawidłowa reakcja: http://www.youtube.com/watch?v=DVY-MnH7ls8 ;)
Niestety wiocha prędzej czy później wyjdzie z butów każdemu (lub prawie każdemu).
A swoją drogą dość szybko kibice REsovi znaleźli jakąś pociechę, czyli konkurencję w której są najlepsi. Skoro nie w grze to w czymś innym :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: ewa »

W Olsztynie tego "hitu", na szczęście, nie słyszałam
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: astronauta »

Streeter pisze:A propos muzyki i narzekania na Rzeszów - to odnoszę wrażenie, że jesteśmy jedyną halą w Polsce (z tych Plus i Orlen Ligowych), na których nie udało się jeszcze usłyszeć hitu "Ona tańczy dla mnie".
W Jastrzębiu także jeszcze nie było tego hitu :D
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: niepoinformowany »

Pele pisze: A swoją drogą dość szybko kibice REsovi znaleźli jakąś pociechę, czyli konkurencję w której są najlepsi. Skoro nie w grze to w czymś innym :]
Piękna napinka. ;)

Zobaczymy czy ZAKSA taka mocna jak ją malują w play-offach.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: OlaMleko »

Dzisiaj na trybunach widziałam polskie flagi zabazgrolone hasłami "GIMNAZJUM", "KIBICUJEMY Z KLASĄ"
A kibicujcie sobie, proszę bardzo, ale takie mazanie po flagach jak po kartonie jest dla mnie skandalem. Takie transparenty powinny być konfiskowane.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: mikser »

OlaMleko pisze:Dzisiaj na trybunach widziałam polskie flagi zabazgrolone hasłami "GIMNAZJUM", "KIBICUJEMY Z KLASĄ"
A kibicujcie sobie, proszę bardzo, ale takie mazanie po flagach jak po kartonie jest dla mnie skandalem. Takie transparenty powinny być konfiskowane.
Nazwy miast na flagach do przyjęcia, ale bazgranie innych "przekazów" to już przegięcie.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Klugenhammer »

a mną wstrząsnął widok kobiety z kilkumiesięcznym niemowlakiem na rękach, która podskakiwała z nim wraz z całą grupą fanów Skry. Dzieciak na bank ma traumę na resztę życia. Może jakiś psychopata teraz z niego wyrośnie. :o
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: mikser »

Klugenhammer pisze:a mną wstrząsnął widok kobiety z kilkumiesięcznym niemowlakiem na rękach, która podskakiwała z nim wraz z całą grupą fanów Skry. Dzieciak na bank ma traumę na resztę życia. Może jakiś psychopata teraz z niego wyrośnie. :o
Bedzie latał i bił przechodniów w przebraniu pszczoły, na bank!!
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Maniek K-K »

Mnien 30 fanow resovii we wloszech zaskoczylo :} fanatycy :}
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Pele »

Maniek K-K pisze:Mnien 30 fanow resovii we wloszech zaskoczylo :} fanatycy :}
Wielki szacun dla nich, widać kibice na dobre i złe!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Streeter
Posty: 7364
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Streeter »

astronauta pisze:
Streeter pisze:A propos muzyki i narzekania na Rzeszów - to odnoszę wrażenie, że jesteśmy jedyną halą w Polsce (z tych Plus i Orlen Ligowych), na których nie udało się jeszcze usłyszeć hitu "Ona tańczy dla mnie".
W Jastrzębiu także jeszcze nie było tego hitu :D
Do dzisiaj :]
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: ksjw90 »

Streeter pisze:
astronauta pisze:
Streeter pisze:A propos muzyki i narzekania na Rzeszów - to odnoszę wrażenie, że jesteśmy jedyną halą w Polsce (z tych Plus i Orlen Ligowych), na których nie udało się jeszcze usłyszeć hitu "Ona tańczy dla mnie".
W Jastrzębiu także jeszcze nie było tego hitu :D
Do dzisiaj :]
Niestety...epidemia "Ona tańczy dla mnie" dotarła do Jastrzębia.
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: janfilip »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, o 12:17 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 16. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: lucass90 »

janfilip pisze:[post skasowany]
http://www.onet.pl <--- miejsce w sam raz dla ciebie i tych twoich teorii spiskowych.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, o 12:17 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uprzejmie proszę nie karmić trolla. :-)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: radosoviak »

"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: compact »

Mina pod tytułem "zabijcie mnie". :D
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Klugenhammer »

Ciężko sobie na to zapracował :D
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: OlaMleko »

compact pisze:Mina pod tytułem "zabijcie mnie". :D
Boże, nie wierzę... gdzie byli rodzice?? ;p
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: d12343 »

OlaMleko pisze: Boże, nie wierzę... gdzie byli rodzice?? ;p
Cóż, takiego potomstwa ja bym się wyparła :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: OlaMleko »

d12343 pisze:
OlaMleko pisze: Boże, nie wierzę... gdzie byli rodzice?? ;p
Cóż, takiego potomstwa ja bym się wyparła :D
To ja bym chyba już wolała kiboli, z nimi przynajmniej można walczyć w imię prawa...
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: VernonRoche »

ksjw90 pisze: Niestety...epidemia "Ona tańczy dla mnie" dotarła do Jastrzębia.


Prawidłowa reakcja na tę przaśną przyśpiewkę
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Asta »

Chłopak ewidentnie bał się iść do kwadratu w drugim secie. Chwilę mu zajęło zanim się przemógł ^^
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 610
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: rzr »

compact pisze:Mina pod tytułem "zabijcie mnie". :D
http://www.omatko.pl/
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: d12343 »

Asta pisze: Chłopak ewidentnie bał się iść do kwadratu w drugim secie. Chwilę mu zajęło zanim się przemógł ^^
Ha ha :]
Ale tak właściwie...to mu się chwali, jeśli jest zażenowany tą (wybaczcie masło maślane, po prostu nie mam innego słowa) żenadą. Ale chyba musiał się biedaczysko nasłuchać, jak koledzy drą z niego łacha :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”