Sezon 2013/2014, kolejka 9

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: weary_skier »

Mar1977 pisze:Mała ciekawostka z tvn24 : DK nr 1 i A1 w miejscowości Kowal zablokowane na tej pierszej wypadek a na drugiej lód i samochody w poprzek.
Chyba nie będzie zgody z Resovią w tym sezonie. ;)
A tak serio, to sam nie wiem jak rozwiązałbym tę sytuacje na miejscu władz ligi. Rozumiem argumenty Zaksy i Polsatu i nie widzę rozwiązania.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: madlark »

Kuba_JW pisze: @madlark, jest tu chyba opcja sledzenia postów danego uzytkownika. Jak znajdziesz chociaz jeden post, w którym uzywam innego stwierdzenia niz Jastrzebie to masz zgrzewke piwa u mnie.
Nigdzie nie pojawiło się JW? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Mar1977 »

Pozdrawiam Prezesa Fanklubu Nikołaja Penczewa. :D
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Pawel909 »

https://twitter.com/okaczmarczyk/status ... 16/photo/1

Ojej :<

Jakby to powiedzieli w Rzeszowie GAME OVER :D
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: pewniak »

Nocleg koło Torunia i jutro do Gdańska. Wcale nie muszą jechać A1. Kiedyś tej autostrady nie było i nad morze też się dało dojechać.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Mar1977 »

pewniak pisze:Nocleg koło Torunia i jutro do Gdańska. Wcale nie muszą jechać A1. Kiedyś tej autostrady nie było i nad morze też się dało dojechać.
Jechało się DK nr 1 ale ona tez zablokowana.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Asta »

Co za problem przenieść mecz na inny termin... Rozumiem ramówka itp jednak z Warszawy całemu Polsatowi bliżej byłoby do Czewy niż do Gdańska na przykład...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: KChudz »

Asta pisze:Co za problem przenieść mecz na inny termin... Rozumiem ramówka itp jednak z Warszawy całemu Polsatowi bliżej byłoby do Czewy niż do Gdańska na przykład...
Oni już są w Gdańsku i czekają na ZAKSę - ciekawe czy się doczekają 8-)
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Asta »

KChudz pisze:
Asta pisze:Co za problem przenieść mecz na inny termin... Rozumiem ramówka itp jednak z Warszawy całemu Polsatowi bliżej byłoby do Czewy niż do Gdańska na przykład...
Oni już są w Gdańsku i czekają na ZAKSę - ciekawe czy się doczekają 8-)
Okej, niema szans na "transmisję awaryjną"... W niedzielę gra Atom z Policami - dwie transmisję mniejszym kosztem co jest zrozumiałe w tej sytuacji.
Edyta

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Edyta »

Jak są już w Gdańsku to teraz najbliżej mają do Olsztyna ;) Chyba nikt by się nie pogniewał za mecz AZS - Czarni...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: lucass90 »

Gdańsk zasypany na amen, bo prezydent Adamowicz za pieniądze na odśnieżanie zamierza remontować osiedlowe uliczki. Jeśli nadal będzie sypać tak jak teraz (dziś trochę jeździłem po mieście i napotkałem tylko dwa pługi!), to na Ergo Arenę kędzierzynianie dostaną się jedynie na psich zaprzęgach.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: KChudz »

Edyta pisze:Jak są już w Gdańsku to teraz najbliżej mają do Olsztyna ;) Chyba nikt by się nie pogniewał za mecz AZS - Czarni...
No pewnie ;)
Ja bym z przyjemnością zobaczył starą Uranię 8-) i dobry mecz.
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: dziq »

Asta pisze:Co za problem przenieść mecz na inny termin... Rozumiem ramówka itp jednak z Warszawy całemu Polsatowi bliżej byłoby do Czewy niż do Gdańska na przykład...
Z Gdańska do Olsztyna najbliżej :) mecz chyba ciekawszy się szykuje
andrez
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2013, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: andrez »

Ta cała podróż ZAKSY 6 grudnia, to taka rózga od Mikołaja za środowy popis..
Jak jutro Trefl tego nie wykorzysta to powinni zakończyć swoje kariery .. A kurs u bukmacherów 4 i więcej :o
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Koso »

madlark pisze:
Nadzwyczaj dobry humor po ostatnim meczu
[ingerencja moderatora]
Jakby nie dotarli, to na miejscu Gdańszczan byłbym honorowy i mecz rozegrał w innym terminie, ale pewnie tak nie będzie, bo Lotos potrzebuje punktów hehe.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2013, o 09:10 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: -INFORMATOR- »

Spokojnie mogli rano z Krakowa jechać pociągiem i teraz by wstawali wyspani w hotelu w Gdańsku .Dobrze wiedzieli jaka jest pogoda .Wina Zaksy za złe zorganizowanie wyjazdu .Ale mecz na pewno się nie odbędzie bo A1 odblokowali dopiero rano.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: mikser »

Koso pisze: Jakby nie dotarli, to na miejscu Gdańszczan byłbym honorowy i mecz rozegrał w innym terminie, ale pewnie tak nie będzie, bo Lotos potrzebuje punktów hehe.
O przekładaniu meczu nie decydują drużyny więc honorem nie muszą się unosić.
Zaksa dotarła! I jest optymistycznie :)
Piotr Gacek ‏@GacekPiotr 9 min

Po 27 godz GDAŃSK!!!! pan Matusiak miał racje "są pociągi, jest autokar zdążycie" nie mylił się!!! Jesteśmy!!! Teraz tyko wyjść i zagrać!:)
Adrian Brzozowski ‏@a_brzozowski 18 min
Plus jest jeden - nie zjedli się. Noc przetrwana.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Pele »

astronauta pisze:Niektórzy tragedię robią taką, jakby biedacy pieszo szli przez Xawerego te kilkaset km. Miałem kiedyś te dwadzieścia kilka lat i taka podróż to ŻADEN problem dla zdrowego i wysportowanego człowieka.
Nie masz racji. Jeździłem z siatkarzami kilka lat i wiem jak to jest od środka że tak powiem. 27 godzin w podróży to bedka??/ Nie żartuj, potem nie chce się już nic tylko spać a tutaj trzeba jeszcze grać bo przeciwnik się nie położy. Wiem bo widziałem to na własne oczy i czułem na własnym organizmie. A ja nie musiałem grać tylko siedziałem obok boiska i gadałem do mikrofonu!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: sb.slav »

pewniak pisze:Takie sytuacje mogą być punktem zwrotnym, bo nic tak nie buduje drużyny jak wspólne pokonywanie przeszkód. Moim zdaniem Świder dostał dar od losu, by z dnia na dzień wszystko odwrócić. Musi tylko zmotywować drużynę i wygrać mecz 3-0. Bo jeśli zacznie przy zawodnikach narzekać, jak to wszyscy sa przeciw nim i nikt nie chce im pomóc w tej trudnej sytuacji, to wyjdą na boisko już przegrani, z tą całą krzywdą w głowach.
Uważam tak samo. Albo ta sytuacja skonsoliduje zespół, albo pogłębi kryzys. Zależy, czy trener będzie motywatorem, czy destruktorem. Ostatnio za często był tym drugim.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Edyta

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Edyta »

Albo ta sytuacja skonsoliduje zespół, albo pogłębi kryzys. Zależy, czy trener będzie motywatorem, czy destruktorem. Ostatnio za często był tym drugim.
No rzeczywiście, bo 27-godzinna jazda to nic, zero wpływu na organizmy, więc jak dziś przegrają to będzie wina kryzysu w zespole, a najpewniej wina Świderskiego. Większość tutaj piszących najwyraźniej nie ma bladego pojęcia o fizyce sportowca, więc przynajmniej poczytajcie co napisał Pele i przestańcie pleść o tym, czy to skonsoliduje zespół czy nie.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: OlaMleko »

Edyta pisze:
Albo ta sytuacja skonsoliduje zespół, albo pogłębi kryzys. Zależy, czy trener będzie motywatorem, czy destruktorem. Ostatnio za często był tym drugim.
No rzeczywiście, bo 27-godzinna jazda to nic, zero wpływu na organizmy, więc jak dziś przegrają to będzie wina kryzysu w zespole, a najpewniej wina Świderskiego. Większość tutaj piszących najwyraźniej nie ma bladego pojęcia o fizyce sportowca, więc przynajmniej poczytajcie co napisał Pele i przestańcie pleść o tym, czy to skonsoliduje zespół czy nie.
A moim zdaniem to dwie osobne kwestie, które razem występują w naturze. Wynik meczu to jedno (wygrana będzie mega satysfakcją,a przegraną łatwo się usprawiedliwi), a wspólne przeżywanie katuszy takiej podróży to drugie.Właśnie to drugie może moim zdaniem mieć wpływ na relacje w drużynie.
Edyta

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Edyta »

Możliwe, natomiast ja protestuję w ten sposób przeciwko diagnozom, które zdążono już postawić na forum, że jak Zaksa przegra to będzie to wynikiem kryzysu i marudzenia Świdra na przeciwności losu. Świder już raz przeżył taką podróż z Perugią, kiedy do Biełgorodu dojechali autokarem na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. I oczywiście gładko wtopili 0:3, odpadając z Ligi Mistrzów. Nie pamiętam, żeby ktoś we Włoszech ich krytykował za marudzenie, choć było go sporo.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1046
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: kanonier »

Dzisiaj Częstochowa niestety bez Bąkiewicza. Stan zapalny pod łydką :/ Może lepiej, że z takim przeciwnikiem niż z jakimś słabszym, którego można by ograć, chociaż ostatnio w Radomiu nie pomógł. Z drugiej strony AZS i cała liga jest tak nieobliczalna, że równie dobrze mogą być po godzinie pod prysznicem jak i walczyć pięć setów.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Pawel909 »

Nie chce być złym prorokiem ale jechać 27-godzin do Gdańska żeby dostać 0:3 to naprawde może solidnie wkurzyć...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: mikser »

Edyta pisze: No rzeczywiście, bo 27-godzinna jazda to nic, zero wpływu na organizmy, więc jak dziś przegrają to będzie wina kryzysu w zespole, a najpewniej wina Świderskiego. Większość tutaj piszących najwyraźniej nie ma bladego pojęcia o fizyce sportowca, więc przynajmniej poczytajcie co napisał Pele i przestańcie pleść o tym, czy to skonsoliduje zespół czy nie.
Od złej strony podchodzisz do interpretacji. Nikt nie ma wątpliwości co do zmęczenia długą i trudną podróżą. Teraz kwestia jak to zostanie zawodnikom wbite do głowy - czy będzie narzekanie jak to źle jest, czy Świder po męsku podejdzie do tematu i zmotywuje porządnie. Jak tak patrzę na czasy Zaksy to póki co widzę tam więcej klepania po główkach niż pazura w postawie Świdra, bardziej z niego kumpel niż trener. I może to też siedzi w głowach chłopaków. Dlatego po takich przejściach 27 godzinnych jak pójdzie dobra motywacja to - mimo zmęczenia - może nareszcie zobaczę iskrę walki w Zaksie. Której zbrakło w środowym meczu...
Edyta, a jak Zaksa przegra to nie jest oznaka kryzysu? Coś złego się u nich dzieje i mentalnie i sportowo. Wiadomo, zmiany w stosunku do sezonu ubiegłego zaszły spore, ale żeby aż tak stracić? Bociek się nie daje, u niego widać chęć walki. Reszta jakaś taka smętna.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: OlaMleko »

Edyta pisze:Możliwe, natomiast ja protestuję w ten sposób przeciwko diagnozom, które zdążono już postawić na forum, że jak Zaksa przegra to będzie to wynikiem kryzysu i marudzenia Świdra na przeciwności losu.
Ależ z tym to ja się calkowicie zgadzam. Tak jak napisałam wcześniej. Jeśli wygrają - super, brawo. Jeśli przegrają - mają naprawdę solidne usprawiedliwienie i z mojej strony nie byłoby żadnych pretensji. Ja sama źle znoszę długie podróże,także nie wyobrażam sobie, gdybym musiała jeszcze po czymś takim zrobić choćby i dziesięć pajacyków,a co dopiero rozgrzewka i mecz...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: pewniak »

Początek meczu nam wszystko powie. Zaksa nie będzie fizycznie w stanie pociągnąć 4-5 setów. Jeśli pierwszy się ułoży dla nich, to jest spora szansa że wygrają siłą woli.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Hirako »

Komuś by sie stała ogromna krzywda gdyby ten mecz chociaż na 20:00 przełożyć co nie? ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Edyta

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: Edyta »

Nikt nie ma wątpliwości co do zmęczenia długą i trudną podróżą. Teraz kwestia jak to zostanie zawodnikom wbite do głowy - czy będzie narzekanie jak to źle jest, czy Świder po męsku podejdzie do tematu i zmotywuje porządnie.
Raczej ty źle podchodzisz. Chodzi o to, że choćby zespół był w super formie, a trener odstawił rasową "Hakę" to fizyki nie oszukasz. Dlatego nie warto do tej konkretnej sytuacji dopisywać jakichś nowych nadinterpretacji.
Natomiast kryzys jest widoczny gołym okiem i temu nie ma co przeczyć. Już w tamtym roku pisałam, że nie warto grzebać w dobrze działającej maszynce, no ale Świder się uparł to teraz musi jeść tę żabę.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014, kolejka 9

Post autor: pewniak »

Hirako pisze:Komuś by sie stała ogromna krzywda gdyby ten mecz chociaż na 20:00 przełożyć co nie? ;)
A to Polska właśnie! Niestety zdrowy rozsądek to pojęcie abstrakcyjne dla włodarzy ligi (POlsatu).

Paradoks polega na tym, że jeśli Zaksa wygra, to ci (ten) którzy kazali im jechać powiedzą: "no i co? dało się?" :) :) :)
Ostatnio zmieniony 7 gru 2013, o 12:54 przez pewniak, łącznie zmieniany 1 raz.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”