Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: dreamer »

AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)

Zacznę od gratulacji dla akademików z Częstochowy. Zadziwia mnie ta drużyna. Nie oglądałem meczu, dlatego bardzo jestem ciekaw po pierwsze, jak (i które) "młode wilczki" zagrały w tym meczu.

Co do Resovii - jestem rozczarowany. Przez pewien czas sadziłem, że drużynie potrzeba czasu na poukładanie zespołu. Ale przyznam, że jużź w meczu z Jastrzębskim, widzialem symptomy "zadyszki" drużyny. Także mecz pucharowy z Lase-r nie wypadl najlepiej.

No... nie chciałbym być w skórze Jana Sucha.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Knutsen »

Mecz od początku do końca pod dyktando drużyny z Częstochowy. Bardzo dobry w wykonaniu Woickiego (nagroda MVP) i oczywiście Wiki i Gierczńskiego. Ten pierwszy kończy piłki z niemal każdej pozycji, a Gierczyński jak wiemy to klasa sama w sobie. Widać że Radosław Panas znalazł wspólny język ze swoimi podopiecznymi. Młodzież mu zaufała i gra doskonale.

AZS grał w żelaznej szóstce (za wyjątkiem Billingsa zmiana z Janeczkiem). Częstochowa dobrze spisywała się w każdym elemencie, czego nie można powiedzieć o Resovi. Słabo zagrał Józefacki (oprócz zagrywki nie grał nic) Papke wszedł dostał 4 czapy pod rząd i widać ze nie ten co kiedyś. Mitrović dość niepewny nie do końca rozumie się z "sypaczem". Kubańczyk ma szybką rękę, ale i kiepskie przyjęcie w swojej drużynie więc zamiast dostawać piłki patrzył bezradnie na swoich kolegów. Ignaczak w drugim secie niefortunnie spadł na bark i widać że odczuwał go dość długo grał zatem asekuracyjnie.

AZS ma szanse zawalczyć w tym sezonie grał ładnie i coraz pewniej.
Więcej o meczu w mojej jutrzejszej relacji koło godziny 12.

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: lucass90 »

Powiem szczerze, że ja też jestem mega zaskoczony !!! :D Pozytywnie oczywiście... :P Woicki pokazał dzisiaj Lozano, że nie trzeba mieć ponad 2 metrów wzrostu, żeby być świetnym rozgrywającym i wygrywać mecze !!! Gra AZS-u była szybka jak nigdy, widać że Radek Panas wykonał świetną robotę !!!
Teraz tylko mam nadzieję, że młodzi zawodnicy z Częstochowy, którzy dostali powołanie do kadry, nauczą się od Lozano opanowania w grze i że Raul pokaże im co robią źle, pomoże wyeliminować drobne błędy... A wtedy już przy wsparciu doświadczonych Gierczyńskiego, Szczerbaniuka i Gacka stworzą najlepszą ekipę w Polsce; opartą na talencie i pasji, a nie na pieniądzach... :)

Pozdrawiam !!!

P.S.: Powodzenia Politechniko !!! Zagrajcie jutro dla nas !!! :D

P.S. 2 : Mimo porażki Resovii bardzo podobała mi się gra Hernandeza, chciałbym go od przyszłego sezonu widzieć w barwach AZS-u (zamiast Eathertona) :P
AZS CZĘSTOCHOWA!
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Knutsen »

Dokładnie Hernandez wygląda dobrze, ale lepiej grają Szczerbaniuk z Nowakowskim więc z tym transferem Cię chyba troszeczkę poniosło ;) Zespół jest zgrany i chętny do gry. Należy przypomnieć że swoich głównych rywali do medalu odprawiał dość szybko; Jastrzębie 3-1
Olsztyn 3-0
Rzeszów 3-0
Bełchatów 2-3 (nieznaczna porażka w tie breaku)


Tak w ogóle obiło mi się o uszy że Billings doznał złamania kości strzałkowej ale ile w tym prawdy nie wiem, może któryś z forumowiczów zna więcej szczegółów ???
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Mania »

lucass90 pisze: P.S.: Powodzenia Politechniko !!! Zagrajcie jutro dla nas !!! :D
Tak, tak, ta drużyna myśli tylko o tym aby pomóc Czewie wejść na stołek lidera..pfff. Oni grają o ligowy byt i życie...

Jadę jutro do Bełchatowa z dusza na ramieniu. Mecz z Bydgoszczą na pewno ich nieco natchnął, obudził nieco drzemiący w nich potencjał. Ale to jednak Skra... Bedze ciężko, tym bardziej, że zawodnicy nie popełnią już tych błędów co w meczu z Radomiem. Kluczowa będzie zagrywka oraz blok (wyeliminowanie świetnego Wlazłego) oraz skuteczność ataku, bo tą AZS ma najsłabsza w lidze. Ja się będę cieszyć, jeśli chłopcy powalczą, nie spuszczą głów po pierwszym przegranym secie... a wygranie seta to chyba raczej szczyt mych marzeń. ;-)

Wasze relacje z meczu Czewy znów mnie utwierdzają w jednym - czemu ja od ponad roku plączę za Woickim w kadrze... heh.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: lucass90 »

Mania pisze:
lucass90 pisze: P.S.: Powodzenia Politechniko !!! Zagrajcie jutro dla nas !!! :D
Tak, tak, ta drużyna myśli tylko o tym aby pomóc Czewie wejść na stołek lidera..pfff. Oni grają o ligowy byt i życie...

Wiem, że czasami trudno załapać żart, ale żeby aż tak...
Co do samego meczu (Polibudy ze Skrą), o uważam że Stołeczni nie są bez szans. Napewno stać ich na wywiezienie jednego punktu, muszą tylko zagrać dobrze zagrywką, odrzucić Skrę od siatki, a potem zatrzymać blokiem , przede wszystkim, Wlazłego. Później już powinno być łatwiej, bo to na nim opiera się przynajmniej 50% siły ataku Bełchatowian.

Powodzenia, mimo wszystko... :] i pozdrawiam wszystkich.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Arff »

zabierzcie wkładki Wlazłemu i macie szanse na 1 punkt... kurde tylko mam nadzieje że Czewa się nie rozreguluje po tej przerwie... mam nadzieje że Raul pomoże młodym... podpowie to czego nie podpowiedział Panas, podpatrzą też u innych zawodników kadry... kurde... wczorajszego meczu nie mogłem obejrzeć bo miałem trening... ale z tego co widze Wika powinien się łapać przynajmniej do 18 kadry... (oczywiście jak dla mnie spokojnie do 12 bo jest w mega formie ale mamy Raula na stołku trenerskim ), Janeczek za 2-3 lata będzie światowej klasy zawodnikiem i wywali Wlazłego z kadry razem z jego wkładkami :) (oczywiście żart z tymi wkładkami bo jak na mnie chłopak słusznie robi że stawia zdrowie wyżej od kariery ), Nowakowski juz jest świetnym graczem bez którego nie można sobie wyobrażać gry Czewy, wg. mnie teraz Benek z Eathertoonem biją się o to jedno miejsce bo to dla Nowakowskiego jest nie do ruszenia...

Już się nie mogę doczekać aż FiVB wprowadzi te nowe zasady z ilością zagranicznych zawodników w klubach... a i byłbym za tym co kiedyś mówił Acosta przy okazji 13 zawodnika (drugiego libero ) gdzie była też mowa
o swoistego rodzaju jokerze w każdej kadrze czyli zawodniku poniżej 21 roku który musi być w składzie i może wchodzić na boisko tak samo jak libero bez odnotowywanie tego jako zmiana regulaminowa...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: jasson »

Arff z tymi wkładkami to trochę przesadziłeś...
Co do Częstochowy to naprawdę zadziwia. U większości ekspertów była pomijana w pófinałach. A teraz są (przynajmniej na chwilę) liderem. A gdyby nie wpadka w I kolejce...
Cieszy że to zespół złożony z polskich zawodników, mieszanka rutyny i młodości. Trzymam kciuki za takie zespoły.
Awatar użytkownika
silky
Redaktor
Redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 11:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: silky »

No bo eksperci zachwycali się Resovią i Olsztynem ( celowo pomijam Skrę, no bo oni już mają przecież czwarte MP awansem ;) ), a przecież nie nazwiska i nie pieniądze grają. Akademicy z Częstochowy po raz kolejny to wczoraj udowodnili, ich gra coraz bardziej mi się podoba :), widać, że tam wszystko funkcjonuje tak jak trzeba i mam nadzieję,że w tym sezonie wrócą na pudło :) .

A tymczasem trzymam dzisiaj kciuki za Politechnikę - może idąc za przykładem kolegów z Radomia postarają się o jakąś niespodziankę :P ?
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: szyderca »

Pozwolicie panstwo, ze ostudze ten entuzjazm nad chopakami Radzia Panasa. Ja bym nie chwalila dnia przed zachodem slonca, nie dzielila skory na niedzwiedziu etc. Poki co zblizamy sie do polmetka rundy zasadniczej, a o tym kto stanie na pudelku powiedza nam dopiero play-off`y, o ktorych chyba niektorzy zapomnieli. W play-off`ach bywa juz roznie.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: lucass90 »

szyderca pisze:Pozwolicie panstwo, ze ostudze ten entuzjazm nad chopakami Radzia Panasa. Ja bym nie chwalila dnia przed zachodem slonca, nie dzielila skory na niedzwiedziu etc. Poki co zblizamy sie do polmetka rundy zasadniczej, a o tym kto stanie na pudelku powiedza nam dopiero play-off`y, o ktorych chyba niektorzy zapomnieli. W play-off`ach bywa juz roznie.
Jasne, na AZS Częstochowa można tylko najeżdżać, chwalić już nie... :/ :/ :/ Skoro Akademicy grają pięknie, to warto o tym pisać !!! Wiem, że niektórzy (większość osób na tym forum, a już szczególnie szyderca) życzą nam jak najgorzej ale my się tym nie przejmujemy... Nawet nie warto :/ Robimy swoje i nie mamy zamiaru oglądać się na takich ludzi... !!!

Pozdrowienia dla obiektywnych :]
AZS CZĘSTOCHOWA!
osnazfsb

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: osnazfsb »

A podobno "kibice" z Jasnej Gory po raz kolejny pokazali klase wyzywajac Ignaczaka... Prawda to?
Jasne, na AZS Częstochowa można tylko najeżdżać, chwalić już nie... :/ :/ :/ Skoro Akademicy grają pięknie, to warto o tym pisać !!! Wiem, że niektórzy (większość osób na tym forum, a już szczególnie szyderca) życzą nam jak najgorzej ale my się tym nie przejmujemy... Nawet nie warto :/ Robimy swoje i nie mamy zamiaru oglądać się na takich ludzi... !!!
Tak po prostu na forum jest uklad ktory nienawidzi AZS :]
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Knutsen »

szyderca pisze:Pozwolicie panstwo, ze ostudze ten entuzjazm nad chopakami Radzia Panasa. Ja bym nie chwalila dnia przed zachodem slonca, nie dzielila skory na niedzwiedziu etc. Poki co zblizamy sie do polmetka rundy zasadniczej, a o tym kto stanie na pudelku powiedza nam dopiero play-off`y, o ktorych chyba niektorzy zapomnieli. W play-off`ach bywa juz roznie.
Nikt nie popada w hura optymizm, ale zgodzisz się, że częstochowaianie grają ładną dla oka siatkówkę na ten okres. O czym zatem mamy pisać jak nie o tym co jest teraz ??? Mamy zastanawiać się co będzie w Play Offach ??? Liga jest tak wyrównana, że jedna chodźby kontuzja gracza w zespole może takowy pogrążyć. Reasumując AZSowi należą się brawa za zwycięstwa za 3 punkty z Jastrzębiem Olsztynem i Rzeszowem co nie oznacza, że podopieczni Radka Panasa już mogą spocząć na laurach bo medal im się należy.

Myślę jednak że młodzi zawodnicy wiedzą to doskonale, a nawet gdyby o tym zapomnieli to Gierek im to uświadomi :D

Więcej o relacji z meczu wczorajszego można przeczytać w linku poniżej:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... cbf272b8a#

osnazfsb pisze:Tak po prostu na forum jest uklad ktory nienawidzi AZS :]
Wy chyba macie jakąś obsesje układów ??? Dwa lata przewróciło Wam w głowach :o :D ???

Pozdrawiam
Osuchowski Marek (Knutsen)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: lucass90 »

osnazfsb pisze:A podobno "kibice" z Jasnej Gory po raz kolejny pokazali klase wyzywajac Ignaczaka... Prawda to?
Jasne, na AZS Częstochowa można tylko najeżdżać, chwalić już nie... :/ :/ :/ Skoro Akademicy grają pięknie, to warto o tym pisać !!! Wiem, że niektórzy (większość osób na tym forum, a już szczególnie szyderca) życzą nam jak najgorzej ale my się tym nie przejmujemy... Nawet nie warto :/ Robimy swoje i nie mamy zamiaru oglądać się na takich ludzi... !!!
Tak po prostu na forum jest uklad ktory nienawidzi AZS :]

Co do Ignaczaka, to niestety poszło parę epitetów ze strony strony niektórych buraków, którzy nie potrafią się zachować. Jednak zostali zagłuszeni brawami reszty Hali gdy Igła schodził z boisku po tym nieszczęśliwym upadku.

Co do twoje błyskotliwego żarciku... "Śmichy-hihy" ale im lepiej idzie Akademikom, tym więcej pojawia się takich ludzi jak ty czy szyderca. Oczywiście nie uważam, że nagle wszyscy tu powinni piać z zachwytu na grą Biało-zielonych ale jakiś szacunek chyba im się należy tak myślę...
AZS CZĘSTOCHOWA!
osnazfsb

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: osnazfsb »

Alez ja mam bardzo wiele szacunku do AZS jako klubu z duzymi tradycjami szkoelnia swietnych siatkarzy ale samo srodowisko Kibicow Czestochowy wytwarza atmosfere oblezonej twierdzy, glosno mowiac o sobie jako o zlych chuliganach i tworzac incydenty co jakis czas, obrazajc swoich ulubiencow grajacyh zarowno u siebie jak i u rywali Sami domagacie sie od wszystkich szacunku a innych klubow nie szanujecie podkreslajac swoja wyzszosc wynikajaca z pieknych tradycji ktorych inni nie maja.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Crooge »

A ja chciałbym aby atmosfera z częsochowy zawitała na wszystkie hale w PLS,(podobnie Resovia) widac zdecydowana różnice w kibicowaniu, w większosci przypadków to KK ciągną kibicowanie na trybunach, a w czestochowie widac, że ludzie sami z siebie, na całej hali więdza kiedy mają klaskach, co krzyczeć i robią to bez prowadzenia spikera, który czesto w innych halach musi wręcz zmuszać publicznośc, aby przestali "dłubać w nosie". Na pewno wynika to z świetnej tradycji siatkarskiej w tym mieście, ale to wcale nie zapewnie kapitalnej atmosfery. Myślę, ze za przykład można podac tu Kędzierzyn, niestety w ostatnich latach na trybunach nastapiła stagnacja. Wracajac jeszcze do kibiców częstochowy, nie można wszystkich kibiców obwiniac zachowaniem jakieś niewielkiej grupy ludzi, a z tym, ze częstochowianie uważaja się za chuliganów, to ja z tym sie w ogóle nie spotałem, odnosze wrażenie, ze im to sie troche próbuje wmówić.
Co do wczorajszego meczu, bardzo podobała mi się gra AZS, widac było świetną atmosfere w drużynie, grali swobodnie, ale przede wszystkim była to siatkówka bardzo miła dla oka, może niech ci amerykanie juz nie wracają ( osobiście dla mnie nie prezentują oni poziomu, który różniłby sie od naszych rodzimych zawodników, a miejsce młodym zajmują) Mam tylko nadzieje, ze ich gra się ustatkuje, bo w ubiegłum sezonie mecze świetne przeplatali z kiepskimi, i chyba te wahania dyspozycji wpłyneły na to, ze Czewa była bez medalu. Co do resovii, to chyba nie wytrzymuja presji, wiadomo, zę ogromny wpływ na ich dyspozycje mają kontuzje, ale od poczatku sezonu ich gra co prawda była skuteczna, ale bez fajerwerków. Nie wiem, ze jest to kwestia tego, ze już nie sa objawieniem, wszyscy już sie z nimi bardzo liczą, przykłądają się i nie ma tego elementu zaskoczenia, poza tym wygrywajac w ubiegłym roku resovia z meczu na mecz sie rozkręcała i wpływało to bardzo dobrze na ich morali, a przez to na gre, teraz już tego nie ma
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
osnazfsb

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: osnazfsb »

Takie opinie o was sa samych jako bandytach i chuliganach wyczytalem na waszym forum kibicowskim w postach osob podajacych za wodzow ruchu kibicowskiego spod Jasnej Gory.Byly tam tez teksty otwarcie agresywne, rasistowskie i ksenofobiczne.No ale mniejsza z tym golym okiem widac ze zdecydowana czesc kibicow jest normalna i pragnie goraca dopngowac swoj zespol. Zreszta podobno w Czestochowie doszlo do zmiany przewodnikow?Zrestza Czewa zawsze kojarzyla mi sie z mocnym , goracym dopingiem ktory czsami przekracza pewne granice ale na pewno stanowi wsparcie dla swoich
Co do samej gry AZS to na pewno jest to pozytywne zaskoczenie. Osobowo zespol odstaje moim zdaniem od Resovii, Belchatowa i Olsztyna a i Kedzierzyn czy Jastrzebie maja porownywalne jezeli nie mocniejsze sklady. Stad wielki respekt dla Panasa i ca;lego zespolu oraz gratulajce za udany wystep w pucharach co niestety jest wykjatkiem wsrod polskich zespolow.Troche brakuje mi sily na lawe szczegolnie na pozycji przyjmuijacego gdzie przydalby sie jakis wysoki, silny zawodnik potrafiacy pociagnac atak i zagrywke bo Gradowski to jednak chyba nie ten poziom jaki chce osiagnac CZestohowa
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Antos »

Brawo olsztyniaki, niesamowity power gdy dolaczyl Guma, a to jeszcze nawet nie 80% tego co prezentuje zespol.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: lucass90 »

Moim zdaniem bardzo słabo zagrał Kędzierzyn. Mnóstwo błędów własnych i słabe rozegranie. Żygadło poraz kolejny pokazuje, że jest mocno przereklamowany... :/ Cieszy, że wrócił Guma :) Teraz życzę sobie, wszystkim Częstochowianom i Olsztynianom "Akademickiego" finału MP !!! :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: mateo9 »

Wawa wygrywa ze skra hehehe niezleee wiec wygrana Jadaru nie byla tylko przypadkiem oni sa az w tak slabej formie co martwi bo tam jest 4 podstawowych zawodnikow reprezentacji no 2 z 6 i 2 z 12
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Arff »

Nie wiem co chcesz od gry Zygadły... póki miał dobre przyjęcie piłki często leciały na pojedynczy blok... a i czasem na czystą saitkę... ale jednak widać różnicę między nim, a Zagumnym nawet po tak długiej przerwie...ale Zagumny to światowy ewenement... mecz bardzo przeciętny, ale z tych oplatanych zapierającymi dech w piersiach akcjami... zbyt wiele błędów... mozna powiedzieć że mecz dzielił się na 2 części które występowały co jakiś czas po sobie... wtedy kiedy Zaksa goniła wynik... i te krótsze części kiedy traciła 3-4 punkty z rzędu... głównie przez głupie błędy...nie chce mi się już opisywać poszczególnych zawodników... bo raczej nikt nie zasługuje na jakieś specjalne wyróżnienie...


aha... na vortalu w newsie o meczu w składzie nie ma Domonika... pomyłki się zdarzają...

jaki wynik Skra:Politechnika ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Crooge »

osnazfsb pisze:Takie opinie o was sa samych jako bandytach i chuliganach wyczytalem na waszym forum kibicowskim w postach osob podajacych za wodzow ruchu kibicowskiego spod Jasnej Gory.Byly tam tez teksty otwarcie agresywne, rasistowskie i ksenofobiczne
Ja jestem akurat z warszawy:D
lucass90 pisze:Teraz życzę sobie, wszystkim Częstochowianom i Olsztynianom "Akademickiego" finału MP !!! :D
Akademicki tak, ale bez Olsztyna:D:D
oj pomarzyć mogę:) relacja jest na stronce polibudy: http://www.siatkowka.azspw.pl
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: lucass90 »

Jest już 1:1 niestety... :/ Oby Warszawa urwała skrze przynajmniej jeden punkt... :P
AZS CZĘSTOCHOWA!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: mateo9 »

2-1 i 10-7 juz w chyba ostatnim secie
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: plecotus »

Oczywiście nie uważam, że nagle wszyscy tu powinni piać z zachwytu na grą Biało-zielonych ale jakiś szacunek chyba im się należy tak myślę...
Ależ oczywiście, wszystkim się należy szacunek, tylko nie aktualnym mistrzom Polski. A na tym forum to Czewa jest sekowana i w ogóle. Za to wszyscy kibicują Skrze. Chłe, chłe, chłe ...
Muszę was zmartwić - 3:1
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Chal »

Z tego co czytam po wypowiedziach zawodników Polibudy, to był kolejny mecz z cyklu: "Gdy Skierka nie może, to sędzia pomoże" :| Biorąc pod uwagę powrót Gumy, co wiąże się automatycznie z odrodzeniem AZS-u, i wręcz katastrofalną formę Jedynej Słusznej Drużyny, można tylko żałować, że akurat teraz wypada kadra ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: szarlej »

Moze ktoś podać kto został MVP w meczu Sky z Wa-wą?? Prosze tylko nie Wlazły:P
Libero który atakuje...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: szyderca »

lucass90 pisze:Jasne, na AZS Częstochowa można tylko najeżdżać, chwalić już nie... :/ :/ :/ Skoro Akademicy grają pięknie, to warto o tym pisać !!! Wiem, że niektórzy (większość osób na tym forum, a już szczególnie szyderca) życzą nam jak najgorzej ale my się tym nie przejmujemy... Nawet nie warto :/ Robimy swoje i nie mamy zamiaru oglądać się na takich ludzi... !!! Pozdrowienia dla obiektywnych :]
Bardzo mi sie podoba to co napisal gacekskra... Mimo, ze kibicuje zespolowi ka ktore mozna najezdzac, co robi wiekszosc osob na tym forum, a szczegolnie szyderca, nadmienie ze AZSu Czestochowy nie mozna traktowac jak swietej krowy rodem made in India. Bo ja rozumiem, ze mamy za soba 8 kolejek i najechetniej dalbys Czestochowie medal, zloty, brazowy, srebrny czy tam jeszcze z innego koloru, ale pisalam wyraznie o tym kto zdobedzie medal zadecyduja play-offy, a one rzadza sie juz wlasnymi prawami. I prosze ne zachowuj sie jak rozhisterywowany kibic, ktoremu wszyscy chca zrobic na zlosc. Wystarczy, ze w polfinale wpadniemy na Skre, a potem w walce o braz na Mleko z Olsztyna i znowu zakonczy sie na 4 miejscu. A wszyscy chyba tego chcemy uniknac? Prawda?
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: Mania »

Owszem, pan Wlazły dostał nagrodę MVP. Czy słusznie? hmmm zdobył 27 punktów, bardzo dużo piłek skończył. Ale też dostał 4-5 czap pod nogi od chłopców z Warszawy.

Mecz widziałam, ale nie będę się zagłębiać w szczegóły, bo zostanę uznana za skrajnie nieobiektywna. Dlatego ten mecz przemilcze dla dobra ogółu.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Sezon 2007/08 - 8. kolejka

Post autor: szyderca »

Mania pisze:Mecz widziałam, ale nie będę się zagłębiać w szczegóły, bo zostanę uznana za skrajnie nieobiektywna. Dlatego ten mecz przemilcze dla dobra ogółu.
Szkoda, bo mecz byl bardzo ciekawy, szczegolnie od strony sedziowania. I jak powiedzial, ktorys tam z zawodnikow, szkoda ze sedziowie nie dostosowali sie do poziomu gry prezentowanej przez oba zespoly. Wtedy widowisko napewnoby zyskalo. Takze we dwie mozemy zostac uznane za skrajnie nieobiektywne :)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”