Skra Bełchatów

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

Murilo0 pisze:Przyjście Ricardo do Bełchatowa jest nierealne. dreamer pisał o ofertach z Rosji opiewających na 1 mln euro, więc wątpię by przyszedł do Polski za 4 razy mniejszą kwotę.
A może Bełchatów dobrze zarobił na Możdżonku i są w stanie sypnąć więcej ;).
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

weary_skier pisze:Ja cały czas umieszczam Skrę w roli jednego z faworytów (trzech) i wmojej opinii jej akcje stoją dość wysoko, dlatego też trochę dziwią mnie opinie jakoby Skra miała już być w powolnej agonii i staczać się poza pierwszą trójkę.
Z przyjścia Ricardo jednocześnie cieszyłbym się i smucił. Gracz takiej klasy w naszej lidze to frajda dla każdego kibica siatkówki, ale z drugiej strony Resovia miałaby dużo trudniej obronić tytuł.
Sam nie wiem na ile realne jest przyjście Ricardo do Bełchatowa.
Wszystko rozbija się o kasę, załóżmy ze obniży zadania do 300 tyś euro. Skra pewnie takie środki ma, ale nikomu tyle nie płaci.
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: wojciu »

jak SKRA "oddała" Możdżonka, i ZAKSA miała dopłacić, to może łapią się wszystkiego, żeby tylko uzbierać do Ricardo :]
xyzz
Posty: 121
Rejestracja: 13 maja 2011, o 17:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: xyzz »

Przyjscie Ricardo do Skry wiąże sie z podobnym ryzykiem co zakontraktowanie przykładowo Vincica (oczywiscie nalezy wziac poprawke na doswiadczenie i klase zawodnika). Nie wiadomo czy to wypali na boisku. Ricardo ma swoj styl i go nie zmnieni. A widac jak do tego stylu trudno sie przyzwyczaic nawet Brazylijczykom a kto da gwarancje ze zawodnicy Skry hop siup raz dwa znajda z nim wspolny jezyk? Jasne w reprezentacji Brazylii dochodza poza boiskowe historie ale tak czy inaczej moim zdaniem moze byc ciezko z nadążaniem przez reszte za tym co Ricardo sobie w glowie namaluje.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2012, o 11:02 przez xyzz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

wojciu pisze:jak SKRA "oddała" Możdżonka, i ZAKSA miała dopłacić, to może łapią się wszystkiego, żeby tylko uzbierać do Ricardo :]
To w takim razie niech pilnują sie mocno aby informacja nie dotarła do Ricardinho, bo może mu wtedy zrobić się głupio, że ma rządania niższe niż kwota jaką dla niego przygotowano.
Przypomnę, że odrzucił ofertę z Rosji na około 1 mln euro, akceptując (gdyby Volei Futuro udźwignęło to organizacyjnie - a to stoi pod wielkim znakiem zapytania) kontrakt na około 400 000 euro w dotychczasowym klubie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Hirako »

To już nie jest ten wspaniały Ricardo co parę lat temu, ale oczywiście gdyby przyszedł to będzie to ogłoszone jako największa bomba transferowa w tym okienku.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Ludzie, jaki Ricardo? Jakbym dostawał forse za kazda rewelacje Bińczyka, to uwierzcie, nie siedziałbym teraz na tym forum.
FilipPW
Posty: 61
Rejestracja: 16 maja 2012, o 22:55
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: FilipPW »

Mhm, żeby się czasem Murillo nie powtórzył...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Co do rewelacji Bińczyka, to Abdelaziz podpisał już w maju kontrakt z Cuneo, takze tyle jesli chodzi o jego wiarygodnosc.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

No to za rok pewnie zawistni forumowicze będą wypominać Skrze, że mówili o sprowadzeniu Ricardo i zaś nie sprawdziło...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Kiedy ostatnio to źródło okazało się wiarygodne?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

Nie wiem, nie śledzę Bińczyka, ale czasem redaktor ten więcej szkodzi niż pomaga.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

Oj dawno mnie tu nie było :) . Ricardo do Bełchatowa?? Ricardo nie ma formy?? Myślę, że wielu ocenia formę Brazylijczyka przez pryzmat MŚ 2006 czy gry w reprezentacji(sprzed banicji). Poza tym 99% trenerów w ciemno wzięłoby Ricardo ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Giba10
Posty: 58
Rejestracja: 24 maja 2010, o 17:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Giba10 »

Fajnie jak by Skrę wzmocnili Ricardo i Czarnowski oraz jakis dobry przyjmujacy.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

Po Ricardo zostało nazwisko. Słabo sypie i ma ogromne problemy z hmmm...nadwagą
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
samczon
Posty: 120
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:27
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: samczon »

FilipPW
Posty: 61
Rejestracja: 16 maja 2012, o 22:55
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: FilipPW »

No to plotki o Ricardo szybko zostają zweryfikowane. Vincić... cienko to widzę. Już jedną gwiazdę ze Słowenii miała Warszawa.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Na zachwyt kibiców nie mają co liczyć. Porażka.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kauchuck »

To jest rozgrywający z którym Skra może liczyć się w walce o MP, ale na pewno nie o F4 w LM. Cieniutko :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

samczon pisze:Dejan Vincić zawodnikiem skry

http://www.skra.pl/aktualnosci-przeglad ... -pge-skrze
A wzmocnieniom nie było końca :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

To on ma 25 lat ??? :o To już kolejny "młody talent" w wieku, w którym wielcy zawodnicy już dawno stanowią o sile najlepszych klubów/reprezentacji świata... Gdyby ten zawodnik miał 20-22 i grał jak obecnie, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć posunięcie Skry... w tej sytuacji jest to dla mnie najzwyczajniej w świecie brak kompetencji... nie wiem czyj brak kompetencji i średnio mnie to obchodzi, ale ktoś mocno zawalił...

Niemniej jednak, będzie to znakomita okazja, do przekonania się, co tak naprawdę wart jest Nawrocki... Jeśli z tym składem zdobędzie medal, uroczyście zacznę nazywać go trenerem :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kader14 »

No to Skra ma kim straszyć.Woicki już się cieszy bo pogra sobie dużo.Vincic skonczy jak Jakopin,CZYLI w połowie sezonu rowzwiązany kontrakt.A ciekawe na jak długo podpisała kontrakt z Vinciciem
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Z ciekawości podpytam na ile ten kontrakt, bo Skra raczej krótkich nie podpisuje?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Piotrek88ify
Posty: 462
Rejestracja: 17 sty 2012, o 14:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Piotrek88ify »

To już lepiej mogli kupić Patricka Steurewalda ale szkoda że Patrick nie będzie grał w pluslidze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

No i bardzo dobrze, że Skra zdecydowała się na Vincića. Jak już wyżej pisałem, wybór realny był właściwie tylko między nim i Drzyzgą. Na pewno nie w tym temacie jest miejsce na roztrząsanie problemu czy Skra powinna zakontraktować Drzyzgę dla dobra naszej siatkówki.Gdybyśmy mieli ligę rządzącą się takimi regułami jak brazylijska, to w ciemno mówię, że w Skrze w zaistniałych okolicznościach byłby Drzyzga. Mamy jednak ligę jaką mamy więc - o dziwo tym razem ktoś pomyślał - wybrano w klubie rozwiazanie lepsze dla klubu.
Wielu dobrych zawodników na rozegraniu po prostu nie mogło być branych pod uwagę w tym sezonie i nikt nie wymyśliłby metody jak ich do Bełchatowa świągnąć. Można się zastanawiać, czemu - choćby w ostatniej chwili - pojawiło się jako możliwe do zakontraktowania nazwisko Ricardinho, a przez całe miesiące po zakończeniu rozgrywek u nas i w Brazylii nawet wzmianka nie padła o Sandro Carvalho który moim zdaniem był do wyciągnięcia z Brazylii i to z niewspółmiernie większym prawdopodobieństwem niż ostatnio nagłaśniany Ricardinho, niż Bruninho, De Cecco, Uriarte a nawet całkowicie z kapelusza wzięty, nie do ruszenia w tym momencie Willian Peixoto Arjona.
Moim zdaniem posunięcie trafne i Skra może mieć z gry Vincića dużo dobrego.
Cała sprawa moim zdaniem rozbijać się będzie o to, czy trener Nawrocki zmarnuje Vincića i szansę Skry poprzez próbę naginania gry tego zawodnika do swojej wizji tego co powinni grać poszczególni zawodnicy na innych pozycjach (taki błąd, jaki zrobił Bernardi z Vinhedo) czy też intensywnie popracuje nad zgraniem zawodników z Vincićem przyjmując za punkt wyjścia to, że nie zmienia się na siłę stylu gry rozgrywającego.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Teraz pytanie, na jaki okres zakontraktowali Vinića ?
Co do poziomu Vinića hmmm widziałem go w reprezentacji, swoją grą nie urywa, czy lepszy od Drzyzgi wydaje mi się że tak. Mam nadzieję że w kontrakcie ejst zapis 1+1 i w ciągusezonu będą jednak kogoś po cichu szukać, z Vinićiem w składzie mozna walczyć o MP, ale obawiam się że ciężko będzie w ogole wyjść z grupy LM, Nawrocki powinien jeszcze uczyć się fachu trenerskiego przy boku jakiegoś dobrego zagranicznego szkoleniowca, Vinić przy nim pewnie nie będzie się rozwijać...
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kauchuck »

Jakby nie patrzeć Vincic doprowadził Bled do Final Four LM bodaj w sezonie 2009/2010 :D
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

betkrzys pisze:Teraz pytanie, na jaki okres zakontraktowali Vinića ?
Co do poziomu Vinića hmmm widziałem go w reprezentacji, swoją grą nie urywa, czy lepszy od Drzyzgi wydaje mi się że tak. Mam nadzieję że w kontrakcie ejst zapis 1+1
Moim zdaniem bardzo prawdopodobna opcja, między czasem gdy było w zasadzie wiadomo że Vunic jest dogadany, a ogłoszeniem transferu minęło tyle że na pewno Skra szukała innej opcji. Za rok może się zmienić koniunktura i może łatwiej będzie pozyskać zawodnika który zadowoli decydentów w klubie, jeśli nie zawsze będzie można przedłużyć kontrakt.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: PvK »

Czyli kadrowo Resovia i Zaksa biją Skrę na głowę, a i Jastrzębie słabiej nie wygląda. Czyżby sezon Bełchatowa bez medalu i awansu z fazy grupowej LM? Prawdziwy test dla Nawrockiego, jeśli jednak awansuje i zdobędzie medal to pokaże, że można nazwać go trenerem, jeśli nie to zostanie wuefistą już prawdopodobnie na zawsze.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Nie widzę tego kadrowego bicia na głowę jeśli chodzi o składy. Resovia ma na pewno najbardziej wyrównany skład.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”