Skra Bełchatów

Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Odp: Skra Bełchatów

Post autor: Lucarelli »

pewniak pisze:
Lucarelli pisze:
hardy pisze:W Kędzierzynie na ostatnim meczu był Sobala. Znaczy że już podpisany czy chce się wprosić?
Nieee to tylko obowiązuje w przypadku dumy kresów, bo przecież jak wiadomo każdy siatkarz na świecie marzy żeby zagrać w biczu bożym
Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
To już lepiej nic nie pisz, chyba że znowu wykryjesz kolejny transfer, obserwuj uważnie sektor VIP
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Bezowy pisze:
ciorny17 pisze: Ja się tam nie obrażę jak Bartek wróci do Bełchatowa a Maciek przywdzieje koszulkę w paski.
A to Wlazły kończy karierę??? :o

Muzaja to mi zwyczajnie szkoda w tej chwili na drugiego. Z tego powodu nie widziałbym go ani w Skrze, ani w Resovii. No, może w Bełchatowie szybciej, bo tam by pewnie więcej pograł. My mamy Schoepsa, którego kontuzja nie wyklucza jeszcze powrotu do wysokiej formy, a może grać na poziomie jeszcze dla Maćka nieosiągalnym.
W porównaniu do Muzaja z tego sezonu (czyli Muzaja, który po Kurku razem z Troyem jest najlepszym atakującym ligi), właściwie Schops przez trzy lata w Resovii lepiej grał tylko w tym ostatnim sezonie, ale to był jego najlepszy sezon w przeciągu ostatnich 4-5 lat. Teraz będzie miał 33 lata i stracony sezon z powodu kontuzji barku, a Muzaj za rok powinien być jeszcze lepszy. Do tego Polak. Nie wydaje mi się, żeby Maciek miał po doświadczeniach ze Skrą (tzn. w ostatnim sezonie) popełnić błąd i iść do Resovii, optymalnie byłoby, gdyby jeszcze jeden sezon pograł w zespole, gdzie jego pozycja jako pierwszego jest niekwestionowana, choć to też sporo zależy od tego, jak wyglądać będzie w drugiej części sezonu.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

StanLee pisze:choć to też sporo zależy od tego, jak wyglądać będzie w drugiej części sezonu.
no i jak będzie wyglądać sytuacja w Jastrzębiu, finansowa i kadrowa.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: astronauta »

ldz pisze:
StanLee pisze:choć to też sporo zależy od tego, jak wyglądać będzie w drugiej części sezonu.
no i jak będzie wyglądać sytuacja w Jastrzębiu, finansowa i kadrowa.
Kadrowa będzie zależeć od finansowej. Mam nadzieję, że fajna gra JW przełoży się na zainteresowanie sponsorów i kibiców, bo w statystykach frekwencji polecieliśmy na łeb, na szyję i to pomimo obniżek cen biletów.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skra_7 »

ldz pisze:
compact pisze:Po meczu w Bełchatowie mówił, że ma nadzieję na powrót do Skry. Ale pewnie Piechocki ściągnie jakiegoś Kasztanovića.
oficjalnie do mediów czy w prywatnej rozmowie?
na pewno ów Kasztanović będzie tańszy -.-
Tu macie link, że jest po słowie z Resovią.
http://skra.tv/sezon-2015-2016/item/wyp ... ski-wegiel
laczynassiatkowka
Posty: 5
Rejestracja: 30 sty 2016, o 20:18
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: laczynassiatkowka »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lut 2016, o 08:17 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: astronauta »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lut 2016, o 08:18 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skrzypek »

Kogoś gdzieś widziano, więc zapewne ten ktoś planuje podpisać kontrakt z klubem w miejscu, gdzie został dostrzeżony... Idąc tym tropem Leon powinien grać w Resovii...

Btw, nawet gdyby Muzaj miał związać się z Resovią po sezonie, nie sądzicie chyba, że był na Podpromiu, by negocjować warunki umowy i analizować ją pod kątem prawnym...? Być może ostatnio rozwinął się edukacyjnie, ale jeszcze niedawno myślał, iż Powstanie Warszawskie wybuchło w XIX wieku, a W. Gombrowicz był wojskowym... (Maciek sam się z tego śmieje, więc my też możemy).

Od negocjacji są agenci. Dany gracz nie musi wybierać się na wycieczki do miasta, w którym chce się osiedlić. ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Skrzypek pisze:Kogoś gdzieś widziano, więc zapewne ten ktoś planuje podpisać kontrakt z klubem w miejscu, gdzie został dostrzeżony... Idąc tym tropem Leon powinien grać w Resovii...
Albo w PW
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Niedawno w Bełchatowie był Artur Barciś. Czyli jest dobrze, bo już za rok w energii: Norek Tadeusz to Skierki jest Prometeusz!
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pewniak »

Skrzypek pisze:Kogoś gdzieś widziano, więc zapewne ten ktoś planuje podpisać kontrakt z klubem w miejscu, gdzie został dostrzeżony... Idąc tym tropem Leon powinien grać w Resovii...
Ale powiedz, czy forum służy do rozmów tylko o faktach? Czy ktoś się zarzeka, że ten Muzaj w Rzeszowie będzie na 236%? Po prostu rzucone. Dziwne, że Muzaj był na meczu towarzyskim w Rzeszowie? Dziwne. Czy to oznacza kontrakt? Nie. Ale pogadać można.
Nie daj się ściągnąć do poziomu lucarellich tego forum :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
lex
Posty: 23
Rejestracja: 3 lut 2016, o 08:43
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lex »

pewniak pisze:
Skrzypek pisze:Kogoś gdzieś widziano, więc zapewne ten ktoś planuje podpisać kontrakt z klubem w miejscu, gdzie został dostrzeżony... Idąc tym tropem Leon powinien grać w Resovii...
Ale powiedz, czy forum służy do rozmów tylko o faktach? Czy ktoś się zarzeka, że ten Muzaj w Rzeszowie będzie na 236%? Po prostu rzucone. Dziwne, że Muzaj był na meczu towarzyskim w Rzeszowie? Dziwne. Czy to oznacza kontrakt? Nie. Ale pogadać można.
Nie daj się ściągnąć do poziomu lucarellich tego forum :)
Czyli też nikt nikomu nie zabroni pisać (jak ktoś wcześniej o tym wspomniał) że widzianego Antige na ostatnim meczu w Bełchatowie również można spekulować o pewnych przymiarkach do Skry. Bo o ile w okresie reprezentacyjnym bym to zrozumiała to teraz troszkę inaczej bo jak by nie patrzeć turniej w Japonii dopiero w kwietniu lub maju jak się nie mylę.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2016, o 08:53 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dobra kolego, wybieraj jedno konto z trzech jeśli chcesz dalej pisać na tym forum.
Witek31
Posty: 2
Rejestracja: 3 lut 2016, o 16:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Witek31 »

pewniak pisze:
Skrzypek pisze:Kogoś gdzieś widziano, więc zapewne ten ktoś planuje podpisać kontrakt z klubem w miejscu, gdzie został dostrzeżony... Idąc tym tropem Leon powinien grać w Resovii...
Ale powiedz, czy forum służy do rozmów tylko o faktach? Czy ktoś się zarzeka, że ten Muzaj w Rzeszowie będzie na 236%? Po prostu rzucone. Dziwne, że Muzaj był na meczu towarzyskim w Rzeszowie? Dziwne. Czy to oznacza kontrakt? Nie. Ale pogadać można.
Nie daj się ściągnąć do poziomu lucarellich tego forum :)
Byłem na tym sparingu i z moich obserwacji wynika, że managerem Muzaja jest Andrzej Grzyb, który ten mecz organizował. Więc po prostu spotkał się z agentem, przy okazji zobaczył mecz.

Myślę, że Kurek w Resovii jak najbardziej się sprawdził dlatego przedłużenie kontraktu jest formalnością, szczególnie jesli jest to 1+1. Pytanie co z Schopsem ale to nie ten watek. W każdym bądź razie śpijcie spokojnie w Bełchatowie.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Witek31 pisze:Myślę, że Kurek w Resovii jak najbardziej się sprawdził dlatego przedłużenie kontraktu jest formalnością, szczególnie jesli jest to 1+1. Pytanie co z Schopsem ale to nie ten watek. W każdym bądź razie śpijcie spokojnie w Bełchatowie.
Michal5 pisze:Kurek wydaje mi się, że też zostanie i tutaj opcja przedłużenia jest zależna bardziej od klubu niż Bartka, tak jak w przypadku Pencheva.
Tak czytam i wychodzi na to, że Kurek to ubezwłasnowolniony koleś, który zrobi co mu Resovia powie. I don't think so, Resovia lepszego atakującego/Polaka nie pozyska, Kurek jak najbardziej może znaleźć lepszy klub/klub, gdzie mu lepiej zapłacą. Chyba z nas nikt nie wie jak wyglądają zapisy w kontrakcie Kurka.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Bezowy »

Oczywiście. Tylko jednak, nie bardzo sobie wyobrażam, żeby Sovia ot tak po prostu Kurka puściła. Klub ma swoje argumenty, a Kurkowi w Rzeszowie źle nie jest. Poza tym jakoś nie widzę Kurka i Wlazłego w Skrze jednocześnie. Mariusz na drugiego? Latka owszem mu lecą, ale jeszcze się ceni, a W Skrze ma dożywocie!

No chyba, że mówimy o Kurku zagranicą. Ale chyba się do tego aż tak bardzo nie pali.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Szczerze mało mnie zajmuje, gdzie Kurek zagra za sezon, może faktycznie zostanie, po prostu dziwią mnie przywołane wyżej komentarze kilku kibiców Resovii, sugerujące, że świat kończy się na Podpromiu. Pewnie Ivović i Grozer mieliby w tej kwestii inne zdanie. Resovia na pewno będzie chciała zostania Kurka, za to można sobie wyobrazić sytuację, gdzie Kurek będzie rozważał inną opcję niż zostanie w Rzeszowie. Tylko tyle. IMHO za słabo Kurkowi szło w zagranicznych rozgrywkach, żeby miał dostać jakąś konkretną propozycję, ale kto wie, 30-kilkuletni Veres po kiepskim sezonie dostał...

Resovia dominuje finansowo nad resztą jak Skra kiedyś, ciężko na poważnie rozważać odejście Kurka do innego polskiego zespołu.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: SerCos »

StanLee pisze:
Witek31 pisze:Myślę, że Kurek w Resovii jak najbardziej się sprawdził dlatego przedłużenie kontraktu jest formalnością, szczególnie jesli jest to 1+1. Pytanie co z Schopsem ale to nie ten watek. W każdym bądź razie śpijcie spokojnie w Bełchatowie.
Michal5 pisze:Kurek wydaje mi się, że też zostanie i tutaj opcja przedłużenia jest zależna bardziej od klubu niż Bartka, tak jak w przypadku Pencheva.
Tak czytam i wychodzi na to, że Kurek to ubezwłasnowolniony koleś, który zrobi co mu Resovia powie. I don't think so, Resovia lepszego atakującego/Polaka nie pozyska, Kurek jak najbardziej może znaleźć lepszy klub/klub, gdzie mu lepiej zapłacą. Chyba z nas nikt nie wie jak wyglądają zapisy w kontrakcie Kurka.
Jakieś przykłady? Do Rosji mu chyba nie śpieszno. Włochy? Azja? Turcja?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Michal5 »

StanLee pisze:Szczerze mało mnie zajmuje, gdzie Kurek zagra za sezon, może faktycznie zostanie, po prostu dziwią mnie przywołane wyżej komentarze kilku kibiców Resovii, sugerujące, że świat kończy się na Podpromiu. Pewnie Ivović i Grozer mieliby w tej kwestii inne zdanie. Resovia na pewno będzie chciała zostania Kurka, za to można sobie wyobrazić sytuację, gdzie Kurek będzie rozważał inną opcję niż zostanie w Rzeszowie. Tylko tyle. IMHO za słabo Kurkowi szło w zagranicznych rozgrywkach, żeby miał dostać jakąś konkretną propozycję, ale kto wie, 30-kilkuletni Veres po kiepskim sezonie dostał...

Resovia dominuje finansowo nad resztą jak Skra kiedyś, ciężko na poważnie rozważać odejście Kurka do innego polskiego zespołu.
StanLee pisze:Tak czytam i wychodzi na to, że Kurek to ubezwłasnowolniony koleś, który zrobi co mu Resovia powie. I don't think so, Resovia lepszego atakującego/Polaka nie pozyska, Kurek jak najbardziej może znaleźć lepszy klub/klub, gdzie mu lepiej zapłacą. Chyba z nas nikt nie wie jak wyglądają zapisy w kontrakcie Kurka.

Tylko mi chodziło całkiem o co innego. Nie miałem tu wcale na myśli tego, że siatkówka kończy się na Rzeszowie i tu jest siatkarskie eldorado do końca kariery. Chodziło mi tu głównie o skonstruowanie kontraktu 1+1. Jak zaznaczyłem wcześniej, nie wiem jak jest on skonstruowany. Penchev miał 2+1, chciał odejść, ale klub miał decydujący głos przy przedłużeniu i został. Tak samo jest tutaj, co jest bardzo możliwe, że to Resovia będzie rozdawać w tym przypadku karty. Równie dobrze to Bartek mógł chcieć mieć taki kontrakt i mieć jakąś furtkę po roku zamiast podpisać od razu na 2 lata.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pewniak »

Michal5 pisze:Penchev miał 2+1, chciał odejść, ale klub miał decydujący głos przy przedłużeniu i został.
(Jeśli się nie mylę, to...) nie. Penczew po prostu podpisał kontrakt na +1, a potem chciał rozwiązać kontrakt. Głos obu stron był tak samo ważny.

A co do całej kwestii Muzaja i w mniejszym stopniu Kurka... Nauczcie się (uogólniam, choć jest to skierowane do lucarellich tego forum) dyskutować. To że ktokolwiek z kibiców takiej Resovii pisze o jakimś hipotetycznym transferze, to pisze. Nikt wam Muzaja nie odbiera, nie kradnie. Ja napisałem że był w Rzeszowie sugerując że może to jest jakiś znak rozmów, to od razu kibice Resovii myślą sobie nie wiadomo co o potędze swojego klubu. Wrzućcie na luz.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kaede »

Kurek w wywiadzie przed sezonem wyraźnie mówił, że bardzo chce zagrać ponownie zagranicą, ale na ten moment ma kontrakt z Resovią.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: niepoinformowany »

kaede pisze:Kurek w wywiadzie przed sezonem wyraźnie mówił, że bardzo chce zagrać ponownie zagranicą, ale na ten moment ma kontrakt z Resovią.
Nie zdążył wrócić a już chciał wyjeżdzać? To po co wracał, chętni raczej byli. ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

niepoinformowany pisze:
kaede pisze:Kurek w wywiadzie przed sezonem wyraźnie mówił, że bardzo chce zagrać ponownie zagranicą, ale na ten moment ma kontrakt z Resovią.
Nie zdążył wrócić a już chciał wyjeżdzać? To po co wracał, chętni raczej byli. ;)
a znasz szczegóły dogadywania kontraktu w Rzeszowie? Niby był kontraktowany jako przyjmujący, ale przed kadrą już na pewno z Antigą rozmawiał, że tam zagra na ataku. Moim zdaniem tutaj miał większe szanse grać potem jako atakujący (gdyby ten pomysł na kadrze wypalił - i tak właśnie się stało) niż zagranicą. Tam by nikogo nie obchodziło, że dobro kadry itd itd, a po takich występach jak latem presja ze strony związku i kibiców byłaby na Resovię niewyobrażalna, gdyby Bartka postawiono na dłuższą metę znów na przyjęciu. Poza tym nie wiem skąd indziej miał ofertę, ale akurat Resovia słynie "z szerokiego składu" no i brak przyjmującego zaraz można załatać kim innym (i takoż się też stało, bo przecież potem zakontraktowano Lyneela chyba nie?).

Do Bełka raczej Kuraś nie przyjdzie, przynajmniej jeszcze nie teraz. Nie mamy takich hajsów :P
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: niepoinformowany »

Nie, nie znam, ale możesz mnie oświecić.

Był kontraktowany jako przyjmujący, bo tylko tam w tamtym momencie grał. Mnie jakoś nie zdziwiło, jaki poziom prezentuje na ataku. Od dawna powinien tam grać.

Ostatnio z liderów, którzy chcieli odejść byli to obcokrajowcy - Grozer, Ivović. Także jestem dobrej myśli.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: chemical_brother »

Kurek pójdzie tam, gdzie dostanie najlepszą ofertę i tyle. Kopnął w tyłek ZAKSę, kopnął Skrę, kopnie resovię jeśli tylko będzie okazja. Żadne PRowe tatuaże tego nie zmieniają.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

To i ja się pobawię ;)
Liczę na powrót Maćka Muzaja i Bartka Bednorza a pożegnanie się z Marechalem i Falascą. Maciek na pierwszego bombardiera a Mariusz drugim.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Noworoczny »

Od 2010 roku wiemy, że Maniek słabo gra, jako rezerwowy. Sam o tym mówił w wywiadach.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Biciut »

Mar1977 pisze:To i ja się pobawię ;)
Liczę na powrót Maćka Muzaja i Bartka Bednorza a pożegnanie się z Marechalem i Falascą. Maciek na pierwszego bombardiera a Mariusz drugim.
Niech sie chlopaki ogrywaja bez wiekszej presji w aktualnych klubach. To bedzie z korzyscia dla calej siatkowki ;)
kanimo

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanimo »

Mar1977 pisze:To i ja się pobawię ;)
Liczę na powrót Maćka Muzaja i Bartka Bednorza a pożegnanie się z Marechalem i Falascą. Maciek na pierwszego bombardiera a Mariusz drugim.
Przyjecie Bednorz, Conte, Piechocki powala.
Jesli liczysz na Winiara to szkoda Bartosza na rezerwe.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

bardzo chcę się pomylić i naprawdę liczę, że Michał swoją grą każe mi wszystko odszczekać, ale kolejne opieranie składu na Winiarskim to już nawet nie ryzyko, tylko szaleństwo i naiwność.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KChudz »

ldz pisze:bardzo chcę się pomylić i naprawdę liczę, że Michał swoją grą każe mi wszystko odszczekać, ale kolejne opieranie składu na Winiarskim to już nawet nie ryzyko, tylko szaleństwo i naiwność.
W zarzadzaniu projektami krąży taki dowcip:
Jest ryzyko = jest zabawa :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”