ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: bono »

I to było tyle pięknego snu ZAKSY :( Obym się mylił ale wygląda to podobnie jak w sezonie jak trenerem był Daniel, gdy jak było wiadomo ze idzie do Turcji zespół miał zjazd po równi pochylej zarówno w LM jak i w +lidze.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

bono pisze:I to było tyle pięknego snu ZAKSY :( Obym się mylił ale wygląda to podobnie jak w sezonie jak trenerem był Daniel, gdy jak było wiadomo ze idzie do Turcji zespół miał zjazd po równi pochylej zarówno w LM jak i w +lidze.
Różnica jest znacząca. Fefe nie zmienia środowiska. Jak skończy pracę z ZAKSĄ to nie będzie zaczynał od zera na drugim końcu świata z czystą kartą, ale kontynuował swoją pracę w Polsce. Wydaje mi się, że wręcz odwrotnie to może zadziałać, bo skoro został już trenerem to powinien udowodnić, że nie jest to przypadek. A też na Polaków w ZAKSIE pewnie podziała to mobilizująco.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pawel909 »

Obstawiam że będzie zmiana na Anastasiego po sezonie :)
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

I to by była bardzo dobra zmiana
Garp
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Garp »

Fatalna informacja dla ZAKSY ! Wszystko dotąd dobrze poukładane z perspektywami na sukcesy w Polsce i może w Lidze Mistrzów, a tu zabierają nam trenera. Miałem nadzieję, że PZPS wybierze kogoś innego. Reprezentację niech prowadzi ktokolwiek, ważne żeby nie naruszać tego monolitu jaki udało się stworzyć w Kędzierzynie. Nie udało się, niestety !
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Didek »

Odpuści ligę aby mieć graczy na kadrę. Już z Zaksowymi kadrowiczami będzie się przygotował do ME.

Czyli trzon kadry to. Wiśniewski, Bieniek, Konarski, Buszek i Zatorski. Kto do nich?
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lady_TNT »

Fcuk, jak mnie rozwalają te teksty, że Fefe odpuszcza ZAKSĘ i generalnie będzie faworyzował jej zawodników, masakra jakaś z wami :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

Didek pisze:Odpuści ligę aby mieć graczy na kadrę. Już z Zaksowymi kadrowiczami będzie się przygotował do ME.

Czyli trzon kadry to. Wiśniewski, Bieniek, Konarski, Buszek i Zatorski. Kto do nich?
świder podobno wraca :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: aezakmi »

madlark pisze:świder podobno wraca :D
W parze z Zagumnym.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

Jeszcze Semen i Pecet. Aa, no i Pająk.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: spell »

najgorsze jest to że Zaksie się oberwie. Chadziaje nie zdzierżą by szwabski klub wygrywał.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

Semeniuk mam nadzieję, że swoją szansę w kadrze dostanie, choć pewnie jeszcze nie w najbliższym sezonie (ew. szeroka kadra). Najważniejsze, żeby na następny sezon ligowy poszedł gdzieś grać. Do Igrzysk 4 lata i będzie miał wtedy na karku 24 wiosny. Czasu na przygotowanie dużo i osobiście pokładam w Kamilu duże nadzieje.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: cwirek »

Tak na dobrą sprawę, to nie mam nic przeciwko, żeby Konarski, Bieniek, Wiśniewski i Zatorski stanowili trzon tej kadry. Przy ich obecnej dyspozycji nie ma w tym nic głupiego :-)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 20 gru 2016, o 21:56 przez cwirek, łącznie zmieniany 1 raz.
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: spell »

przypominam, że jak Wspaniały został trenerem to z Mostostalu nie było nikogo
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mitam »

Jak już wysyłamy gdzieś przyjmujacego to może pożegnać Buszka aSemena zostawić.....

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: cwirek »

spell pisze:przypominam, że jak Wspaniały został trenerem to z Mostostalu nie było nikogo
Ale trenerem kadry?

Bo tak po mojemu to za jego kadencji w kadrze grał Świderski, Papke, Szczerbaniuk i Stancelewski, gdzieś tam jeszcze w pamięci zapadł mi Lipiński, Musielak... Trochę ich było.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

mitam pisze:Jak już wysyłamy gdzieś przyjmujacego to może pożegnać Buszka aSemena zostawić.....
Ale w jakim celu? Do grania w pierwszym składzie? Z całym szacunkiem, ale chyba za wcześnie dla niego. Nie pociągnie gry zespołu mierzącego w złoto, a bezsensu jest również, aby co chwilę był zmieniany, bo nikt na tym nie zyska.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

Kicu pisze:Nie pociągnie gry zespołu mierzącego w złoto
Nie wiadomo czy mierzą, skoro na własną prośbę rozstają się z trenerem, który potrafił poskładać tą układankę
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

madlark pisze:
Kicu pisze:Nie pociągnie gry zespołu mierzącego w złoto
Nie wiadomo czy mierzą, skoro na własną prośbę rozstają się z trenerem, który potrafił poskładać tą układankę
Tzn. co mieli zrobić? Siłą go zatrzymać? Celem, czy też marzeniem Fefe było objęcie kadry, więc głupotą ze strony Świdra byłoby blokowanie tego ruchu. Zresztą czy Włochowi po sezonie tak czy siak nie kończy się kontrakt?
Sam bym wolał, żeby został w ZAKSIE, ale to nie niewolnik. Może uda się ściągnąć kogoś sensownego na jego miejsce.
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lady_TNT »

Fajnie by było, jakby Semen wylądował np. w Gdańsku, pod skrzydłami Anastasiego, albo w Olsztynie, gdzie trenerzy zapewniliby mu rozwój i dostałby szansę częstego grania.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

Kicu pisze:głupotą ze strony Świdra byłoby blokowanie tego ruchu.
To jakie cele ma Świder? Spełnianie marzeń Fefe? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mitam »

Prawda jest taka że po tym sezonie Fefe nie dało by się utrzymać w ZAKSIE. A co do tego czy Semen wnosi do gry więcej od Buszka....... wydaje.mi się że na ten moment tyle samo a na pewno dużo mniej kosztuje!

Wysłane z mojego S6 Edge
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Świder powiedział,że już kilkanaście ofert trenerskich spłynęło do Kędzierzyna ;)
http://sport.tvp.pl/28306380/sebastian- ... wymagajacy
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mitam »

Pewnie Mały Rycerz i dzisiejszy rywal ZAKSY....... ehhhhh notes prezesa będzie puchnął ...... czyżby szykowały się powroty do polskiej ligi ?

Wysłane z mojego S6 Edge
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Zostaje jeszcze Anastasi który nie przedłużył kontraktu z Lotosem :)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: drukjul »

mitam pisze:Pewnie Mały Rycerz i dzisiejszy rywal ZAKSY....... ehhhhh notes prezesa będzie puchnął ...... czyżby szykowały się powroty do polskiej ligi ?
Castellani przed tym sezonem podpisał kontrakt z Noliko Maaseik na 2 lata.
Ale duże grono niezłych trenerów szukających pracy oczywiście zawsze się na rynku znajdzie.

Andrea Giani niedawno stracił pracę, Slobodan Kovac takoż, Igor Kolaković i Roberto Santilli również.

Również Antiga nie będzie miał raczej na pewno w kanadyjskiej reprezentacji zakazu łączenia pracy z klubem w Europie, więc teoretycznie też będzie do wzięcia.
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lady_TNT »

drukjul pisze:
Castellani przed tym sezonem podpisał kontrakt z Noliko Maaseik na 2 lata.
Castellani prawdopodobnie ma w kontrakcie, że może odejść do innego pracodawcy, mówił gdzieś o tym, jak był zainteresowany objęciem polskiej kadry.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

Dajcie spokój z tym Castellanim. Był w ZAKSIE i nie chciał zostawać bo Turcy dali więcej. Wielką głupotą i frajerstwem ze strony ZAKSY byłoby ściąganie go ponownie.
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lady_TNT »

Też jestem przeciwna, sprostowałam tylko wypowiedź wyżej ;)
No nic, pozostaje wierzyć panu prezesowi, że znajdzie kogoś odpowiedniego, jest sporo czasu, a (odpukać) dotychczasowe działania Świdra jak najbardziej na plus na tym stanowisku, więc może nie ma się czym martwić ;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: aezakmi »

Kicu pisze:Dajcie spokój z tym Castellanim. Był w ZAKSIE i nie chciał zostawać bo Turcy dali więcej. Wielką głupotą i frajerstwem ze strony ZAKSY byłoby ściąganie go ponownie.
Pewnie, że tak. Meczu z Cuneo w Omsku nie pamiętacie? Zagumny po 3-4 meczach przerwy (kontuzja) wraca sobie do wyjściowego składu (jak gdyby nigdy nic) i przyczynia się do porażki nie czując gry, bo Castellani wystawił go tylko za nazwisko. Pilarz rozgrywał bardzo dobrze pod nieobecność Zagumnego i to on powinien był grać. Castellani to taki narwany trochę gość, który sam nie do końca wie, czego chce.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”