ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 392
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KentuckiFan »

"Profeska", kontrakt wygasł 31 maja. AZS podpisał z nim finansowy aneks do umowy, ale nie przedłużył kontraktu... On notabene nie jest realizowany bo od 3 m-cy zawodnikowi nie płacą. Ludzie... to jest news oficjalny, podany na poczytnym portalu znanej ogólnopolskiej gazety sportowej. Jak nie płacili to gdzie jakiś mecenas sportowy z żądaniem "rozwiązania" tej jakiejśkolwiek niby zawartej/niezawartej umowy w trybie natychmiastowym, tudzież aneksu. Menago się obudził jak ZAKSA zapukała po zawodnika? Nie oceniam agenta, ale może było by sprawniej i czyściej gdyby te sprawy proceduralne były rozwiązane zanim karuzela ruszy, nawet chociaż nagłośnione i zgłoszone do władz. Aneks finansowy do kontraktu, który wygasł? Umowa wygasła, zawodnik powinien mieć status "wolny zawodnik", tyle. Aneks finansowy brzmi wprost jak podwyżka wynagrodzenia, którego klub 3 m-ce nie płacił. Jakie bagienko.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

AZS Częstochowa nie ma na razie zamiaru komentować sprawy.
podpisywanie w Cze czysta głupota
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: JacekAZS »

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Szymura podpisał jakiś aneks do umowy? Czy ten chłop oszalał? Chciał dalej grać dla Boska? Przecież wiedział jakie tam było bagno. Druga sprawa. Co to za aneks? Nie było tam klauzuli o rozwiązaniu umowy, aneksu (czy czego tam jeszcze) w przypadku spadku z Plusligi? Totalna amatorka. Kim jest ten jego menago?
Nowe władze AZS zwietrzyły szansę. Taki prezent od Boska. Swoją drogą, to z Rysia niezły przekrętas. Najpierw Bociek, a teraz ta sprawa. Chciał Szymurę załatwić na maxa.
PZPS powinien się wypowiedzieć szybko w tej sprawie, aby uciąć spekulacje i dać szansę na grę w ZAKSIE. No ale widocznie chłopaki mają ważniejsze sprawy.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ursula127 »

JacekAZS pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Szymura podpisał jakiś aneks do umowy? .
Jeśli coś podpisał to dziwne,że ktoś go w ogóle chce.Po co komuś ćwierćinteligent w drużynie?Ale ja nie wierzę ,by ktoś mógl byc aż takim idiotą :o
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mewa »

Czytając wszystkie wypowiedzi mam nieodparte wrażenie, że to agent zawodnika jest wszystkiemu winny... Zresztą nie pierwszy raz ten pan jest sprawcą zamieszania.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

mewa pisze:Czytając wszystkie wypowiedzi mam nieodparte wrażenie, że to agent zawodnika jest wszystkiemu winny... Zresztą nie pierwszy raz ten pan jest sprawcą zamieszania.
czyli kto?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ursula127 »

mewa pisze:Czytając wszystkie wypowiedzi mam nieodparte wrażenie, że to agent zawodnika jest wszystkiemu winny... Zresztą nie pierwszy raz ten pan jest sprawcą zamieszania.
to agent podpisał kontrakt albo aneks?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
luka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2012, o 10:01
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: luka »

ursula127 pisze:
mewa pisze:Czytając wszystkie wypowiedzi mam nieodparte wrażenie, że to agent zawodnika jest wszystkiemu winny... Zresztą nie pierwszy raz ten pan jest sprawcą zamieszania.
to agent podpisał kontrakt albo aneks?
Agent powinien negocjować i reprezentować dobro zawodnika.
I przedłożyć aneks lub kontrakt zawodnikowi do podpisu. I tak pewnie było w tym przypadku, bo menadżer za darmo nie pracuje.

i tak jak pisałam wcześniej ktoś powinien uporządkować pseudo menadżerów i umowy z klubami.

ale po co.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ursula127 »

luka pisze:
ursula127 pisze:
mewa pisze:Czytając wszystkie wypowiedzi mam nieodparte wrażenie, że to agent zawodnika jest wszystkiemu winny... Zresztą nie pierwszy raz ten pan jest sprawcą zamieszania.
to agent podpisał kontrakt albo aneks?
Agent powinien negocjować i reprezentować dobro zawodnika.
I przedłożyć aneks lub kontrakt zawodnikowi do podpisu. I tak pewnie było w tym przypadku, bo menadżer za darmo nie pracuje.

i tak jak pisałam wcześniej ktoś powinien uporządkować pseudo menadżerów i umowy z klubami.

ale po co.
to znaczy kto fizycznie podpisuje umowę( lub aneks)?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: MrBronx »

Ben dostał wolne po Japonii czy od razu przyjeżdża do KK?
Filip
Posty: 114
Rejestracja: 12 paź 2013, o 22:13
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Filip »

Sądzę że AZS nie stać na utrzymanie kontraktu zawodnika z kontraktem Plusligowym, czego dowodem jest to że po za Janusem w AZS nikt nie został. Zwykły skok na kasę z odszkodowania lub od Zaksy za wykupienie kontraktu. Możliwe że kontrakt był podpisany albo dogadany ustnie :] z Boskiem, a ten wiadomo co sobą prezentuje. Do tego zakładam że w kontrakcie, który podpisał Szymura z zespołem występującym w rozgrywkach Plusligi, był zapis że klub ma płacić co miesiąc pensję - ciekawe ile z tego to skuteczny strzał...
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: tedo »

Jak widać tylko ZAKSA lubi płacić i się sądzić jeśli chodzi o zawodników z AZS byłymi albo OBECNYMI to stwierdza SĄD Bociek Szymura... Powiem szczerze może JW przez to nie podpisał kontraktu z Szymurą nie wiem ale po ilości doniesień w mediach że Szymura w JW tak uważam...
huta9912
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 21:35
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: huta9912 »

MrBronx pisze:Ben dostał wolne po Japonii czy od razu przyjeżdża do KK?
Ben juz w KK razem z Zatorskim przyjechał
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 392
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KentuckiFan »

tedo pisze:Jak widać tylko ZAKSA lubi płacić i się sądzić jeśli chodzi o zawodników z AZS byłymi albo OBECNYMI to stwierdza SĄD Bociek Szymura... Powiem szczerze może JW przez to nie podpisał kontraktu z Szymurą nie wiem ale po ilości doniesień w mediach że Szymura w JW tak uważam...
Jak można było doczytać w mediach Prezes jest zdania, że Szymura jak będzie to będzie a jak nie to nie... Takie postawienie sprawy może wskazywać, że klub faktycznie zrzucił na managera sprawę wyczyszczenia sytuacji a klub podpisze wtedy jak zawodnik będzie wolny od roszczeń innych. Zatem tutaj żadnego sądzenia, odpalania odstępnego nie będzie. W kontekście wypowiedzi "Świdra" zastanawiam się bardziej jak czytać treść dosłownie czy zawodnik jest tak przeciętny, że prezes pozwala sobie na takie jak będzie to będzie czy to jakieś takie markowanie i pokazywanie że niby my na to ten teges.
Dyskutować zawsze warto.
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zupa93 »

Ja bym stawiał, że po prostu po BociekGate zwyczajnie nie chce się wplątywać ponownie w spory z AZSowym betonem, bo wie, że tam każdy cyrk może się wydarzyć, ani przy okazji dawać Boskowi choć krztyny nadziei na kasę od klubu. Podczas BociekGate było czuć smród i ZAKSA nie chce pachnieć tym zapachem jeszcze raz.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Didek »

Myślę, iż jak Szymura nie dogada się z Zaksą to trafi do Warszawy.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Najpierw to menadzer musi ogarnac temat z Czestochowa by'mysleć o jakims nowym klubie
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

krzysiu pisze:Najpierw to menadzer musi ogarnac temat z Czestochowa by'mysleć o jakims nowym klubie
zawsze można zmienić menagera pod warunkiem, że nie składało się bezmyślnych podpisów
jakoś nie wybrzmiało kto jest tym menagerem
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

Nie rozumiem jednego. Skoro nawet PZPS twierdzi, że Szymura jest wolnym zawodnikiem to gdzie leży problem? Naprawdę takich spraw nie można załatwić w 5 minut? AZS pokazuje podpisany kontrakt i sprawa jest załatwiona. Jeśli go nie posiada, także wszystko staje się jasne. Sprawa z Boćkiem ciągnęła się miesiącami i wychodzi na to, że nikogo niczego nie nauczyła (może poza samą ZAKSĄ i Świdrem). Jeśli sytuacja się powtórzy i pomimo braku podpisanej umowy AZS-u z Szymurą, zawodnik nie będzie mógł grać do czasu wyjaśnienia sprawy, to będzie to wielka kompromitacja nie Częstochowy, ale PLPS-u i naszej ligi.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ursula127 »

Kicu pisze:Nie rozumiem jednego. Skoro nawet PZPS twierdzi, że Szymura jest wolnym zawodnikiem to gdzie leży problem? Naprawdę takich spraw nie można załatwić w 5 minut? AZS pokazuje podpisany kontrakt i sprawa jest załatwiona. .
Tak jak pokazali kontrakt Boćka?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

Kicu pisze:Nie rozumiem jednego. Skoro nawet PZPS twierdzi, że Szymura jest wolnym zawodnikiem to gdzie leży problem?
gdzie twierdzi?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

madlark pisze:
Kicu pisze:Nie rozumiem jednego. Skoro nawet PZPS twierdzi, że Szymura jest wolnym zawodnikiem to gdzie leży problem?
gdzie twierdzi?
– Po naszej stronie jest także PZPS, który wydał opinię w tej sprawie i uznał, że Szymura jest wolnym siatkarzem. AZS podpisał z nim wprawdzie finansowy aneks do umowy, ale nie przedłużył kontraktu. Co więcej, przez trzy miesiące nie płacił zawodnikowi pensji – przekonuje Michalak.
ursula127 pisze:Tak jak pokazali kontrakt Boćka?
Dlatego też z tamtej błazenady powinny zostać wyciągnięte wnioski i sytuacja nie powinna się powtórzyć.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Dosc spore zmiany zaszly dziś w sponsoringu Zaksy.Wiecej ubyło niż przybyło.Jakosciowo chyba lepiej.Z ciekawostek wymiana Renault na BMW.Zawodnicy chyba będą zadowoleni.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Szymura oficjalnie w Zaksie
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

ZAKSA‏ @ZAKSA_official 4 min.4 minuty temu

Oficjalnie! Rafał Szymura nowym zawodnikiem ZAKSY!
http://zaksa.pl/rafal-szymura-nowym-zawodnikiem-zaksy/
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: MrBronx »

No i bardzo dobrze. Czyli patrząc perspektywicznie dwóch doświadczonych i dwóch którym ma od kogo zbierać doświadczenie wyróżniając się na tle innych w swoim wieku.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

Wreszcie na przyjęciu składa budowany z głową i bez olbrzymich nakładów: dwóch wyjadaczy i dwóch młodych wilków głodnych gry, sukcesów i sławy. Fajna kombinacja i może przynieść efekty na bardzo długi czas, oczywiście możne, nie musi. Mam nadzieję, że z młodymi kontrakty długie, bo tylko wtedy ma to sens.u
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mitam »

mieszane uczucia po dzisiejszym superpucharze .... Torres ciekawy gość ale zamiast gotować się po każdej akcji to te siły włożyć w grę !!!Potrzeba mu chłodnej głowy bo pojedzie np. do Rzeszowa i ugotuje się w pierwszym secie. Buszek ciągle słabo, jakoś bez wyrazu, bez mocy. Bieniek blokować się już nie nauczy, grzechy z pierwszych lat grania. Reszta na swoim poziomie. Jednak czarno to widzę w razie jakiejkolwiek kontuzji..... Nie mamy zmienników na młocie czy na rozegraniu ..... ehhhh oby to tylko takie moje czarnowidztwo
kanimo

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanimo »

mitam pisze:mieszane uczucia po dzisiejszym superpucharze .... Torres ciekawy gość ale zamiast gotować się po każdej akcji to te siły włożyć w grę !!!Potrzeba mu chłodnej głowy bo pojedzie np. do Rzeszowa i ugotuje się w pierwszym secie. Buszek ciągle słabo, jakoś bez wyrazu, bez mocy. Bieniek blokować się już nie nauczy, grzechy z pierwszych lat grania. Reszta na swoim poziomie. Jednak czarno to widzę w razie jakiejkolwiek kontuzji..... Nie mamy zmienników na młocie czy na rozegraniu ..... ehhhh oby to tylko takie moje czarnowidztwo
Bez przesady. Zmiennika na mlocie to macie lepszego niz Skra. A wiadomo-Wlazly w drugiej polowie sezonu ciezko wychodzi z grypy.Chyba zeby Skra Bednorza przestawiala ponownie.
Na rozegraniu zreszta podobnie, wiec nie wiem o co kama.
Mnie akurat bardziej jakosc gry pierwszej 6ki niepokoi. No i zmiennikow trzeba czasem podgrzac. Gardini wydaje sie czekac dlugo ze zmianami.
Rozumiem, ze Semeniuk jest 4tym. Szkoda chlopaka. Moze go puscicie w przyszlym roku?

Zobaczymy po sezonie.
Przypomne, ze w ubieglym roku, po kilku meczach padla opinia, ze Skra wygra to tylem do siatki. Teraz widze zaczyna sie nawet przed poczatkiem PL.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”