Sezon 2015/16 - kolejka 3.

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

Kiedyś przy okazji Tego meczu sam zakładałem osobny wątek. Teraz dzień przed rozpoczęciem kolejki nie doczekała się ona jeszcze swojego tematu..... szykujmy się na chude lata w siatkówce.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Kicu »

pewniak pisze:Kiedyś przy okazji Tego meczu sam zakładałem osobny wątek. Teraz dzień przed rozpoczęciem kolejki nie doczekała się ona jeszcze swojego tematu..... szykujmy się na chude lata w siatkówce.
Może chude lata forum, a nie siatkówki? ;)

W ramach uzupełnienia, mecze kolejki:

AZS Częstochowa - LOTOS Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów TV
Jastrzębski Węgiel- BBTS Bielsko-Biała
Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom TV

Polsat już szaleje i obniża ilość tranmisji... Szkoda wielka, że nie pokażą Lubina z Olsztynem. Chyba jeden z ciekawiej zapowiadających się meczów kolejki. Poza hitem oczywiście.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: ksjw90 »

A które ze spotkań tej kolejki prócz Skry z Rzeszowem pokazuje Polsat?
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Skra_7 »

Przeczytaj post Kicu to się dowiesz.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

Kicu pisze:Polsat już szaleje i obniża ilość tranmisji... Szkoda wielka, że nie pokażą Lubina z Olsztynem. Chyba jeden z ciekawiej zapowiadających się meczów kolejki. Poza hitem oczywiście.
Żeby już tak całkiem nie jechać po Polsacie, to trudno mieć zarzut o ilość transmisji gdy kolejka trwa dwa dni i to w środku tygodnia. Jak dla mnie tym razem są wytłumaczeni.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: ksjw90 »

Skra_7 pisze:Przeczytaj post Kicu to się dowiesz.
Spoko, nie zauważyłem :)
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: FLPman »

pewniak pisze:Jak dla mnie tym razem są wytłumaczeni.
Dla mnie raczej nie. Wtorek w TV Warszawa-Radom o 20:30, środę Skra-Resovia. We wtorek cały dzień w PS News same powtórki, nic tylko pokazać Lubin-Olsztyn o 18:00.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Kicu »

pewniak pisze:
Kicu pisze:Polsat już szaleje i obniża ilość tranmisji... Szkoda wielka, że nie pokażą Lubina z Olsztynem. Chyba jeden z ciekawiej zapowiadających się meczów kolejki. Poza hitem oczywiście.
Żeby już tak całkiem nie jechać po Polsacie, to trudno mieć zarzut o ilość transmisji gdy kolejka trwa dwa dni i to w środku tygodnia. Jak dla mnie tym razem są wytłumaczeni.
Chciałem ich już zjechać, że następna kolejka też miała zawierać jedynie 2 tranmisje. Jeszcze wczoraj zgodnie ze stroną PLS tak było. Dziś już są 3, także muszę zwrócić honor. Jeśli to jednorazowy przypadek to przeboleję ;)

Swoją drogą... w środę będzie nawet studio przedmeczowe i pomeczowe :D
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

FLPman pisze:
pewniak pisze:Jak dla mnie tym razem są wytłumaczeni.
Dla mnie raczej nie. Wtorek w TV Warszawa-Radom o 20:30, środę Skra-Resovia. We wtorek cały dzień w PS News same powtórki, nic tylko pokazać Lubin-Olsztyn o 18:00.
Tu nie chodzi o miejsce na antenie tylko o ekipy realizujące i ich koszty w odniesieniu do korzyści. Mecz w tygodniu ma inną oglądalność niż w weekend. Więc tak jak powiedziałem.... niech im będzie tym razem. Jak na Polsat to i tak mamy wypas w tym sezonie, więc żeby się nie zrazili trzeba ich czasem "nie gnoić" :) Bo do chwalenia to jeszcze daleko :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: stachu90 »

hit kolejki grany będzie w Bełku czy w Łodzi ?
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
Awatar użytkownika
ewusz
Posty: 72
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 14:27
Płeć: K
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: ewusz »

stachu90 pisze:hit kolejki grany będzie w Bełku czy w Łodzi ?
Bełchatów jesli dobrze pamietam.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: madlark »

stachu90 pisze:hit kolejki grany będzie w Bełku czy w Łodzi ?
Jakby było w Łodzi to by nie krzyczeli 80PLN za bilet :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Jolly »

Nic dziwnego, że Resovia nie zgodziła się na zmianę gospodarza lepiej w lutym grać mecz u siebie niż na wyjeździe, szczególnie że za 3 dni mają wyjazd do Jastrzębia.

A Skra przesadziła z ceną max 60 zł by przeszło a tak jest jeszcze 800 biletów i nie sądzę by to sprzedali.
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Ked »

Halo? Jakoś dziwnie się czuję...
Obudziłem się w innym wymiarze, gdzie koty szczekają, krowy latają, kibice Skry piszą, że wygra Resovia, a Resovii, że Skra.

Zaraz jeszcze woli przyzna rację Sb.Slavowi a Sb.Slav będzie kibicował Zaksie.

Boje się.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

Jolly pisze:...szczególnie że za 3 dni mają wyjazd do Jastrzębia.
A nie grają u siebie czasem?
Jolly pisze:A Skra przesadziła z ceną max 60 zł by przeszło a tak jest jeszcze 800 biletów i nie sądzę by to sprzedali.
Jak babcię szanuję, świat się kończy. Kibice Skry udowadniają że Resovia jest lepsza i wygra w ulu, Prezes przecenia wartość Resovii....
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: ldz »

nie no ludzie, bo widzę, że tu się wielu chyba do mnie odnosi. Nie widziałam jak gra Resovia, przyznaję - zwyczajnie nie miałam czasu ani chęci włączyć meczu z Lugano, a innego chyba nie było. Widziałam za to jak gramy my. Gramy... średnio. Nie bardzo źle i nie bardzo dobrze. Średnio. Uwzględniając, że nawet mimo kontuzji Reska ma większe pole manewru w postaci chociażby równorzędnego rezerwowego sypacza czy atakującego (że nie wspominam o libero, bo to szkoda strzępić klawiatury na tą pozycję w Bełchatowie) to jednak... no kurczę ciężko to widzę. Może nie jak Rysio z Klanu, myślę, że seta ugramy, a może i nawet 2, ale już o wygraną może być trudno. Tak mnie się wydaje, ucieszę się jak się pomylę :P

z ceną oczywiście, że przesada. Pierwszy raz od... kiedy? nie będzie kompletu na Resovię? I nic nie pomogła sprzedaż internetowa. A oni myśleli, że się obędzie i w ogóle wszyscy wykupią te bilety już w kasach, trolololo.
w zeszłym roku na hita w Atlasie płaciłam 40zł, i to nie był najdroższy bilet. Niby rozumiem, że to przez brak playoffów, no ale mimo wszystko...
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

@Idz, nie rozumiesz. Tu nie chodzi o to kto faktycznie jest faworytem. "Duch w narodzie ginie". Na forum nie ma wojenek, nie ma napinek, nie ma zainteresowania! "Wy wygracie..." "Och nie, nie! Wy wygracie!" Serio, nikt nie widzi różnicy? Skra w środę wyjdzie na parkiet w składzie w którym w lutym rozegrała najlepszy sportowo mecz w Plus Lidze w ub. sezonie - na Podpromiu (no poza Tille). A Resovia jest w "niedotreningu"...
ech :(
"Duch w narodzie ginie...." :(
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: ldz »

no wiesz, mogę odpowiadać za siebie tylko, ale we mnie taki bojowy nastrój do słownych przepychanek zawsze się budził jak widziałam realne szanse na wygraną :P a teraz to jest z tym tak średnio więc i nastrój średni :P
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Ked »

pewniak pisze:@Idz, nie rozumiesz. Tu nie chodzi o to kto faktycznie jest faworytem. "Duch w narodzie ginie". Na forum nie ma wojenek, nie ma napinek, nie ma zainteresowania! "Wy wygracie..." "Och nie, nie! Wy wygracie!" Serio, nikt nie widzi różnicy? Skra w środę wyjdzie na parkiet w składzie w którym w lutym rozegrała najlepszy sportowo mecz w Plus Lidze w ub. sezonie - na Podpromiu (no poza Tille). A Resovia jest w "niedotreningu"...
ech :(
"Duch w narodzie ginie...." :(
też to zauważyłem. W tamtym sezonie były bodaj 3 tematy założone odnośnie tego meczu. A ten ma takie zainteresowanie jak wątek Będzina. Przykre.

Ale jak coś to mogę pomóc:

Skra przegra bo ma marnego atakującego.


:)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

Jeszcze Kędzierzyn się zgadza z Rzeszowem! Armagedon normalnie :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Ked »

oj , od razu zgadza. Po prostu prowokuje do dyskusji...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

:)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Noworoczny »

Że Skra wygra, ktoś mi powie,
Z Reską w Dzień niepodległości,
Temu w zborze na Dąbrowie
Porachuję wszystkie kości.

[nadrabiam zaległości za całe forum]
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Didek »

pewniak pisze:Jeszcze Kędzierzyn się zgadza z Rzeszowem! Armagedon normalnie :]
A po co napinka, kiedy większość zespołów z formą i zgraniem w lesie? Losy finału rozstrzygną się w meczach z Radomiem czy Warszawą a nie pomiędzy sobą. Mistrzostwo traci się ze słabszymi zespołami.

Zresztą rok temu napinki masa a zamiast hitu był kit.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Michal5 »

Didek pisze:
Zresztą rok temu napinki masa a zamiast hitu był kit.
Mecz w Łodzi owszem okazał się kitem, ale już ten rozgrywany na Podpromiu był jednym z lepszych w poprzednim sezonie PL, jeśli nie najlepszym.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Jolly »

pewniak pisze: A nie grają u siebie czasem?
Piszę o rewanżu...
Kolejka 16 10.02 Resovia - Bełchatów
Kolejka 17 13.02 JW - Resovia

pewniak pisze: Jak babcię szanuję, świat się kończy. Kibice Skry udowadniają że Resovia jest lepsza i wygra w ulu, Prezes przecenia wartość Resovii....
To nawet nie jest śmieszne...
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Bezowy »

Jolly pisze:
pewniak pisze: Jak babcię szanuję, świat się kończy. Kibice Skry udowadniają że Resovia jest lepsza i wygra w ulu, Prezes przecenia wartość Resovii....
To nawet nie jest śmieszne...
Hehe... niektórym widać tęskno za napinkami ;) Mi nie, a przynajmniej jeszcze nie teraz. Mam obawy o wynik dla Reski i napisałem dlaczego. I niektórzy kibice analogicznie o Skrze, pewnie nie bezpodstawnie. Jedno czy drugie ogniwo, odpali albo nie odpali w jednej czy drugiej ekipie i wynik może być 3-0 albo 0-3.
W zasadzie mamy trzech sprawnych (oby!) przyjmujących, oraz problem ze środkowymi (Perła i Nowakowski) który dodatkowo ogranicza możliwość zmian przez musową obecność Paszyckiego. Nie zagrają jednocześnie Schoeps i Jaeschke - Penczev.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: woli »

Ked pisze: Zaraz jeszcze woli przyzna rację Sb.Slavowi a Sb.Slav będzie kibicował Zaksie.
Jak napisze w końcu coś mądrego, to czemu nie? ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: pewniak »

Bezowy pisze:Hehe... niektórym widać tęskno za napinkami ;)
Wbrew pozorom nie o napinki tu idzie, ale o ruch w interesie :) Ale ok, już nie będę mącił tego niebiańskiego spokoju
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 3.

Post autor: Loszek »

Ktoś wie, gdzie można najszybciej oglądnąć powtórkę meczu? Bo nie będę mógł jutro oglądnąć na żywo, a chciałbym to zrobić bez sprawdzania wyniku. Z góry dzięki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”