Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Castard8 »

Wraca Holmes? Jakościowo lepiej być nie mogło o tej porze sezonu. Dodatkowo nie będzie wadził pod kątem paszportu.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Castard8 pisze: Dodatkowo nie będzie wadził pod kątem paszportu.
A amerykański paszport to jakiś lepszy ;)?
Przeżyj sezon z Dryją w szóstce, to inaczej spojrzysz na wadzenie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: grzegorzg »

Szkoda Schoepsa, to jeden z moich ulubionych graczy. Blizsza jednak ciału koszula i bardziej martwi mnie Nowakowski. Bliska mi osoba skończyła uprawianie siatkówki przez przepuklinę kręgosłupa.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

weary_skier pisze:
Jolly pisze: Co do Nowakowskiego to do końca tygodnia ma się pojawić zastępca więc nie trudno się domyślić kto to będzie.
A jak rokowania? Pogra coś w tym sezonie?

No i Sherlock jest w porządku.
Nie wiem czy i kiedy pogra ale czeka go co najwyżej zabieg a nie operacja. Optymistyczna wersja mówi że w styczniu powinien wrócić do treningów.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serek »

Jolly pisze:
weary_skier pisze:
Jolly pisze: Co do Nowakowskiego to do końca tygodnia ma się pojawić zastępca więc nie trudno się domyślić kto to będzie.
A jak rokowania? Pogra coś w tym sezonie?

No i Sherlock jest w porządku.
Nie wiem czy i kiedy pogra ale czeka go co najwyżej zabieg a nie operacja. Optymistyczna wersja mówi że w styczniu powinien wrócić do treningów.
Oby to była prawda i wrócił szybko do treningu, bo dziś już mało takich graczy
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

serek pisze:
Oby to była prawda i wrócił szybko do treningu, bo dziś już mało takich graczy
ale mówisz o Nowakowskim? Bo koledzy wcześniej chyba tak. Z całym szacunkiem do Pita, któremu tak jak Jochenowi życzę zdrówka i powrotu do formy, ale chyba nie jest taki unikatowy w skali świata.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: niepoinformowany »

Żygam już tym wiecznym pieprzeniem o Nowakowskim.

Jak nie jest w beznadziejnej formie (MŚ 14') to ustępuje tylko światowej czołówce na czele z Muserskim, Simonem czy Lucasem. Półka Seyeda, Holta czy Podrascanina. Ma swoje wady, jak zachowanie przy piłkach sytuacyjnych, ale kto ich nie ma? To dalej najlepszy polski środkowy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kicu »

Przegląd Sportowy podaje, że Holmes już podpisany.

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,899.html
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

niepoinformowany pisze:Żygam już tym wiecznym pieprzeniem o Nowakowskim.

Jak nie jest w beznadziejnej formie (MŚ 14') to ustępuje tylko światowej czołówce na czele z Muserskim, Simonem czy Lucasem. Półka Seyeda, Holta czy Podrascanina. Ma swoje wady, jak zachowanie przy piłkach sytuacyjnych, ale kto ich nie ma? To dalej najlepszy polski środkowy.
no ja nie twierdzę, że to jakiś poziom Borucha. Ale no z całym szacunkiem unikatowy to jest Muserski, a nie Piter...
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualno ... kyNrr9G5ak
Już oficjalnie.
Jeśli Nowakowski wyzdrowieje, a liczę na to, to Resovia będzie miała 5 środkowych dx.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

weary_skier pisze:http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualno ... kyNrr9G5ak
Już oficjalnie.
Jeśli Nowakowski wyzdrowieje, a liczę na to, to Resovia będzie miała 5 środkowych dx.
Holmes ma kontrakt tylko na kilka mies wiec nie będzie
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Noo, wygląda to imponująco. 5 środkowych, w tym 3 reprezentacyjnych, 5 reprezentacyjnych przyjmujących (wiadomo, Alek nie gra, ale mógłby), 2 reprezentacyjnych atakujących, 2 reprezentacyjnych libero. Na rozegraniu trochę słabo. Ale i tak pozazdrościć.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Noworoczny pisze:Noo, wygląda to imponująco. 5 środkowych, w tym 3 reprezentacyjnych, 5 reprezentacyjnych przyjmujących (wiadomo, Alek nie gra, ale mógłby), 2 reprezentacyjnych atakujących, 2 reprezentacyjnych libero. Na rozegraniu trochę słabo. Ale i tak pozazdrościć.

Wygląda imponująco... ale przy wciąż kontynuowanym sezonie reprezentacyjnym kilka dni temu naszła mnie taka refleksja... może porzucić starania o organizację F4 w Krakowie. Wiadomo gospodarz ma ten komfort że może spokojniej niż reszta przygotować się do finału, gra u siebie przy własnej publiczności (no w tym wypadku nie w 100%), tylko pytanie czy Resovia będzie w stanie w tym sezonie spokojnie się przygotować. Jak dowiedziałem się o kontuzji Jochena to już w zasadzie jestem pewny - w tym sezonie lepiej odpuścić i walczyć o finał na wyjeździe. Bo nie o to chodzi żeby organizować F4 tylko żeby wygrać, a u siebie to wręcz obowiązek.

Udało się jakoś załatać dziurę po Piotrku, zobaczymy czy uda się po Jochenie... i mam nadzieję że limit pecha wyczerpany.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

czarny hu
Posty: 92
Rejestracja: 10 mar 2014, o 19:44
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: czarny hu »

Kiedy Sabbiego ogłoszą ! ?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

czarny hu pisze:Kiedy Sabbiego ogłoszą ! ?
A skąd jakikolwiek przeciek na temat Sabbiego?
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: zibibobi »

czarny hu pisze:Kiedy Sabbiego ogłoszą ! ?
Może jeszcze dziś, a najpóźniej jutro.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: radosoviak »

Dobry jest ten Włoch bo jakoś go nie kojarzę?
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: niepoinformowany »

radosoviak pisze:Dobry jest ten Włoch bo jakoś go nie kojarzę?
Jeśli to prawda, to ja bym był zadowolony. Powinien spokojnie odciążyć Kurka w meczach grupowych LM oraz w tych z zespołami z dolnej części tabeli +Ligi. Raczej wyższy poziom niż atakujący drużyn 8-14 w Polsce.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

Ale skąd w ogóle taka informacja, bo ja wczoraj tutaj ją przeczytałem i wy kontynuujecie wishful thinking jednego z kibiców(nie pamiętam nicka).
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serek »

ldz pisze:
serek pisze:
Oby to była prawda i wrócił szybko do treningu, bo dziś już mało takich graczy
ale mówisz o Nowakowskim? Bo koledzy wcześniej chyba tak. Z całym szacunkiem do Pita, któremu tak jak Jochenowi życzę zdrówka i powrotu do formy, ale chyba nie jest taki unikatowy w skali świata.


Oczywiście miałam na myśli Niemca.
Piotrek w formie to bardzo dobry środkowy, ale do czołówki światowej nie należy, choćby nie wiem jak głośno wykrzykiwał Swędrowki o jego niebotycznym zasięgu
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: niepoinformowany »

serek pisze:
Piotrek w formie to bardzo dobry środkowy, ale do czołówki światowej nie należy
Tak jak i Schoeps do atakujących. Chyba, że mówimy o TOP 10-15, wtedy już tak. Ale i Nowakowski wtedy należy, przynajmniej moim zdaniem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

sb.slav pisze:Ale skąd w ogóle taka informacja, bo ja wczoraj tutaj ją przeczytałem i wy kontynuujecie wishful thinking jednego z kibiców(nie pamiętam nicka).
z okolic KK
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: serek »

niepoinformowany pisze:
serek pisze:
Piotrek w formie to bardzo dobry środkowy, ale do czołówki światowej nie należy
Tak jak i Schoeps do atakujących. Chyba, że mówimy o TOP 10-15, wtedy już tak. Ale i Nowakowski wtedy należy, przynajmniej moim zdaniem.
Zgadza się.

Z kolei z Schoepsem to mi chodziło o to, ze obecnie nie ma na świecie wielu atakujących z takim stylem gry, jak Niemiec, dlatego to unikatowy zawodnik. Teraz już nie produkują takich
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KChudz »

Sabbi nie może zagrać w Resovii w LM, bo rozegrał już mecz w Lube. Także wątpię, czy zostanie sprowadzony do Rzeszowa.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: cwirek »

Sedno problemu jest takie, że taki gigant jak Resovia (ale to też dotyczy Skry czy ZAKSY) powinien mieć w szerokiej kadrze 3-4 młodzieżowców, będących realną alternatywą w takich właśnie sytuacjach. Wypada jeden lub dwóch zawodników i już w klubach robi się panika i trzeba szukać niewiadomo jakich wolnych wynalazków. Boję się myśleć, co by było, gdyby przed sezonem Resovia oddała z powrotem Olka Śliwkę do Warszawy. Generalnie mówiąc, nie tędy droga.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

cwirek pisze:Sedno problemu jest takie, że taki gigant jak Resovia (ale to też dotyczy Skry czy ZAKSY) powinien mieć w szerokiej kadrze 3-4 młodzieżowców, będących realną alternatywą w takich właśnie sytuacjach. Wypada jeden lub dwóch zawodników i już w klubach robi się panika i trzeba szukać niewiadomo jakich wolnych wynalazków. Boję się myśleć, co by było, gdyby przed sezonem Resovia oddała z powrotem Olka Śliwkę do Warszawy. Generalnie mówiąc, nie tędy droga.
Ja tam żadnej paniki nie widzę. Chyba że masz na myśli kibiców tu piszących. I to chyba raczej nie tych rzeszowskich. Moim zdaniem strategia szerokiego składu właśnie się sprawdza. Jak w kluczowych momentach sezonu wypadali w minionych latach Achrem, Grozer, Oivanen - było pozamiatane. Teraz wypada Nowakowski, wypada Schoeps, chwilowo wypada Jaeschke, dopiero wraca Lyneel i nadal skład trzyma poziom i trudno powiedzieć, że stracił szanse na cokolwiek. Pole manewru się diametralnie zawęziło, ale punktem odniesienia nie powinno być to jakich zmienników ma teraz Kowal, ale jak wyglądałaby sytuacja któregokolwiek polskiego klubu gdyby dopadł go taki pomorek.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

cwirek pisze:Sedno problemu jest takie, że taki gigant jak Resovia (ale to też dotyczy Skry czy ZAKSY) powinien mieć w szerokiej kadrze 3-4 młodzieżowców, będących realną alternatywą w takich właśnie sytuacjach.
Takich na poziomie? To byłby krzyk, że grzeją ławę, blokowany jest ich rozwój.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

:|
Do urazu reprezentanta Niemiec przyczyniła się awaria windy, która nie zatrzymała się na poziomie zerowym. Siatkarz wysiadając stracił równowagę i upadł na prawy bark.
http://reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/siatkowka/56 ... ii-rzeszow
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”