Resovia Rzeszów

RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

barti522 pisze:hmm to ja kłamałem co do statystyk czy ty? podobno tak zaciekle je śledziłeś a tu troszkę nie pykło :P
Wyraźnie napisałem, w których momentach kłamałeś.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: barti522 »

Jakbyś nie zauważył to jaja sobie robie z Ciebie od dłuższego czasu , co nie zmienia faktu , że statystyki no nie popisałeś się delikatnie mówiąc(tutaj kłamstwo z Twojej strony), a kolejna kwestia , że cały spór się toczy o to, iż ja uważam , że Bartman by się przydał w Resovii a ty że wolisz nawet Śliwkę i Depowskiego(tak napisałeś więc gdzie kłamałem?) bo mają lepsze charaktery xD więc wnioskując uważasz , że dla dobra i tak osłabionej dość mocno w tym roku drużyny Bartman by się kompletnie nie przydał to choćbyś się zesrał racji Ci nie przyznam, gdyż najprościej rzecz ujmując jej po prostu nie masz. :)

P.S Nie odpisuje więcej na Twoje posty w tym temacie tak, że daruj sobie dalszą dyskusję i polecam forum Resovii, tam znajdziesz wielu takich którzy uważają, iż skład jest piękny i cudowny a Resovia powinna być dla Resoviaków ;)
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

Ale co dziwnego, że ktoś woli Śliwkę od Bartmana? Po pierwsze Śliwka lepiej przyjmuje od Bartmana, po drugie jeszcze jest nadzieja, że Śliwka się rozwinie, a 30-letni Bartman niekoniecznie. Owszem, Bartman mógłby się przydać w Resovii, ale zamiast Jarosza, na ataku. W "woleniu" Śliwki od Bartmana nie widzę nic dziwnego.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Camillo Marcotti pisze:Po pierwsze Śliwka lepiej przyjmuje od Bartmana
Ołrili?

A jak tam w ataku? Bart wygrał Wam 1/4 z Dobrem Narodowym (słynne wejście Pokraki) a także ostatni mecz finałów przeciw Zaxie. Co wygrał komu Śliwka?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Pewnie też lepiej zagrywa i blokuje 8-)
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

Noworoczny pisze:
Camillo Marcotti pisze:Po pierwsze Śliwka lepiej przyjmuje od Bartmana
Ołrili?

A jak tam w ataku? Bart wygrał Wam 1/4 z Dobrem Narodowym (słynne wejście Pokraki) a także ostatni mecz finałów przeciw Zaxie. Co wygrał komu Śliwka?
No wygrał, na ataku. Co osiągnął Bartman na przyjęciu?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Zaryzykuję stwierdzenie, że ani Olek ani Zibi nie zrobią różnicy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

madlark pisze:Zaryzykuję stwierdzenie, że ani Olek ani Zibi nie zrobią różnicy.
Zgoda, ale tylko dlatego, że obaj będą zmiennikami odpowiednio dla Perrina i Rossarda :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Wygląda solidnie, ale jedna kontuzja i robi się duży problem, szczególnie pod koniec sezonu.
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

pewniak pisze:
madlark pisze:Zaryzykuję stwierdzenie, że ani Olek ani Zibi nie zrobią różnicy.
Zgoda, ale tylko dlatego, że obaj będą zmiennikami odpowiednio dla Perrina i Rossarda :)
Dopóki trener nie zwątpi w galaktycznego Jarosza i nie przestawi Rossarda na atak :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Akurat tu stawiam na Jochena :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Szampon093 »

Jeszcze wam ten Jarosz nie jeden mecz wygra.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rzr »

Szampon093 pisze:Jeszcze wam ten Jarosz nie jeden mecz wygra.
Oby, inaczej będzie średnio.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Camillo Marcotti pisze:No wygrał, na ataku. Co osiągnął Bartman na przyjęciu?
Klubowe wicemistrzostwo świata.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

Bede kibicowal Jaroszowi, bo te podsmiechujki to jest kpina. Co post to kpienie z niego. Nie jestem jego fanem i nigdy nie bede, ale chlop niczym sobie na to nie zasluzyl i dostaje joby za nic.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Nie za nic a za promowanie go za nic przez tatusia i wujków. Zasada homeostatu. Wahadło wychyla się w drugą stronę.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: koofel »

Z Konarskiego też wielu miało bekę jak przechodził do ZAKSY a on "odpalił" i grał naprawdę dobrze. Fanem Jarskiego nie jestem, ale bym go nie skreślał i poczekał z oceną tego transferu. Może się zdarzyć, że wygra Resoviakom niejeden mecz i pociągnie ich grę. Kto wie czy Serniotti nie "odkurzy" go dla kadry. Dobrą grą w klubie może wywalczyć sobie miejsce w drużynie narodowej. To jest moje zdanie i oczywiście nie musicie się z nim zgadzać
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

koofel pisze:Może się zdarzyć, że wygra Resoviakom niejeden mecz
Np. z AZS Częstochową.
koofel pisze:Kto wie czy Serniotti nie "odkurzy" go dla kadry.
B.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: koofel »

No z Cze-wą w przyszłym sezonie byłoby trudno, bo ich w Pluslidze nie zobaczymy, ale wiem do czego zmierzasz. Zaznaczyłem ze fanem Kuby nie jestem, ale szansę powinien dostać a czy ją wykorzysta, to już tylko od niego zależy
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
rocky
Posty: 1198
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Noworoczny pisze:Nie za nic a za promowanie go za nic przez tatusia i wujków. Zasada homeostatu. Wahadło wychyla się w drugą stronę.
Jakby tak miało być to nikt Leona by nie chciał bo Grzyb tak forsuje go zawsze i wszędzie :]


Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Nie można jednak porównać st*osunku jakości gry Wilfredo Leona do stopnia promocji (nie przez tatusia ani wujka przecież) do Tego Niesamowitego Jakuba Jarosza. Iloraz tego pierwszego i drugiego dąży do nieskończoności.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

koofel pisze:Z Konarskiego też wielu miało bekę jak przechodził do ZAKSY a on "odpalił" i grał naprawdę dobrze. Fanem Jarskiego nie jestem, ale bym go nie skreślał i poczekał z oceną tego transferu.
Tylko nie zapowiada się żeby w Resovii zjawił się rozgrywający klasy Toniuttiego, nie mówiąc już o przyjęciu czy zagrożeniu ze środka :|
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Marcin Możdżonek zajął pierwsze miejsce w Idolu. Gratulacje.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
rocky
Posty: 1198
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Noworoczny pisze:Nie można jednak porównać st*osunku jakości gry Wilfredo Leona do stopnia promocji (nie przez tatusia ani wujka przecież) do Tego Niesamowitego Jakuba Jarosza. Iloraz tego pierwszego i drugiego dąży do nieskończoności.
Nic o jakości gry nie pisałem, pisałem o lobbowaniu na korzyść zawodnika.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

No, ale chyba dostrzegasz różnicą pomiędzy wychwalaniem prawdopodobnie najwybitniejszego kogoś w historii dyscypliny a promowaniem średniaka?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

madlark pisze:Zaryzykuję stwierdzenie, że ani Olek ani Zibi nie zrobią różnicy.
W pełni się zgadzam. Trzeba liczyć, że Perrin, Rossard i Schoeps będą dobrze grać.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

barti522 pisze:Jakbyś nie zauważył to jaja sobie robie z Ciebie od dłuższego czasu , co nie zmienia faktu , że statystyki no nie popisałeś się delikatnie mówiąc(tutaj kłamstwo z Twojej strony), a kolejna kwestia , że cały spór się toczy o to, iż ja uważam , że Bartman by się przydał w Resovii a ty że wolisz nawet Śliwkę i Depowskiego(tak napisałeś więc gdzie kłamałem?) bo mają lepsze charaktery xD więc wnioskując uważasz , że dla dobra i tak osłabionej dość mocno w tym roku drużyny Bartman by się kompletnie nie przydał to choćbyś się zesrał racji Ci nie przyznam, gdyż najprościej rzecz ujmując jej po prostu nie masz. :)

P.S Nie odpisuje więcej na Twoje posty w tym temacie tak, że daruj sobie dalszą dyskusję i polecam forum Resovii, tam znajdziesz wielu takich którzy uważają, iż skład jest piękny i cudowny a Resovia powinna być dla Resoviaków ;)
Kolejne kłamstwo. Coś mi się wydaje, że czytanie ze zrozumieniem jest dla ciebie zbyt trudne. Nigdzie nie pisałem, że skład Resovii będzie mocny w przyszłym sezonie. Nie uważam po prostu, że Bartman by cokolwiek pomógł w Resovii w przyszłym sezonie. Prędzej by miał pretensje, że nie gra (bo od Perrina i Rossarda jest słabszy). A teraz możesz już spokojnie ponarzekać, że nie pozwalam ci mieć własnego zdania. No i tak w ogóle już któryś raz miałeś nie odpisywać, a raz za razem to robisz. Także albo przestań odpisywać, albo przestań grozić, że już więcej nie odpisujesz, bo powoli robi się to śmieszne xD.
koofel pisze:Z Konarskiego też wielu miało bekę jak przechodził do ZAKSY a on "odpalił" i grał naprawdę dobrze. Fanem Jarskiego nie jestem, ale bym go nie skreślał i poczekał z oceną tego transferu. Może się zdarzyć, że wygra Resoviakom niejeden mecz i pociągnie ich grę. Kto wie czy Serniotti nie "odkurzy" go dla kadry. Dobrą grą w klubie może wywalczyć sobie miejsce w drużynie narodowej. To jest moje zdanie i oczywiście nie musicie się z nim zgadzać
Tyle że jak już ktoś wcześniej pisał, Konarski w swojej karierze najpierw pracował z trenerami jak Makowski czy Kowal, czyli nie z wielkimi fachowcami. Potem pracował z Fefe, to się rozwinął. No a Jarosz w karierze pracował z trenerami jak Heynen, Prandi, Anastasi, Castellani i niestety żaden z nich nie zrobił z Jarosza klasowego atakującego. Dlatego mam wątpliwości, czy Serniottiemu się to uda.
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

Jak mawiał poeta: z ch**owego drewna to i Michał Anioł nie wyrzeźbi :D

Jarosz na drugiego może być. Oby tylko nikt ze sztabu nie wpadł na to, żeby był pierwszym. No i żeby Schops dał radę.
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

koofel pisze:Z Konarskiego też wielu miało bekę jak przechodził do ZAKSY a on "odpalił" i grał naprawdę dobrze. Fanem Jarskiego nie jestem, ale bym go nie skreślał i poczekał z oceną tego transferu. Może się zdarzyć, że wygra Resoviakom niejeden mecz i pociągnie ich grę. Kto wie czy Serniotti nie "odkurzy" go dla kadry. Dobrą grą w klubie może wywalczyć sobie miejsce w drużynie narodowej. To jest moje zdanie i oczywiście nie musicie się z nim zgadzać
Porównywanie Toniuttiego do Kędziora czy dziadka Tichacka bardzo na miejscu :]
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Rozmowa o Kurku lub Bartmanie w kontekście przyszłego sezonu Resobii jest abstrakcją więc chyba lepiej skupić się na tych zawodnikach co są i będą w Reosvii a nie "kto mógłby być".
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”