Resovia Rzeszów

mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Tak, powiedział na samym początku.

Jedyny sukces Resovii w tym sezonie :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Szampon093 »

Teraz sie okaze, na jakim poziomie grac Resovia bedzie za rok.
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Odchodzi całkiem z klubu czy zostaje na jakimś innym stanowisku?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marcy$ »

Dzięki za info.

A ktoś mógłby streścić konferencję?
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

AK: "Będę chciał kontynuować pracę trenera"
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

Marcy$ pisze:Dzięki za info.

A ktoś mógłby streścić konferencję?
Podziękowania dla Górskiego i Panka, Asseco, ludzi w klubie itd. za daną szansę. Sporo nawiązań do Travicy i jego pożegnania. Andrzej chce pozostać w trenerce, po sezonie usiądą z nim do rozmów w sprawie pozostania w Rzeszowie w jakiejś innej formie.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marcy$ »

Michal5 pisze:
Marcy$ pisze:Dzięki za info.

A ktoś mógłby streścić konferencję?
Podziękowania dla Górskiego i Panka, Asseco, ludzi w klubie itd. za daną szansę. Sporo nawiązań do Travicy i jego pożegnania. Andrzej chce pozostać w trenerce, po sezonie usiądą z nim do rozmów w sprawie pozostania w Rzeszowie w jakiejś innej formie.
Dzięki.

Szkoda by było jakby AK przestał trenować. Niech zmieni klub i się rozwija.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: nicram »

Może odpocznie troche od ławki, popatrzy na wszystko z boku z chłodna głowa i oby wrócił silniejszy. A teraz nurtuje mnie pytanie kto odpowiada w klubie za hit transferowy z udziałem Jarosza ?
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marcy$ »

Narciarzu i co teraz będzie w stopce u Ciebie?:)
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

Szkoda, że Góralowi i Górskiemu brakło wyobraźni i odwagi, żeby tę współpracę zakończyć po porażce z GKS-em. Wtedy była jeszcze szansa na uratowanie sezonu, teraz nie ma już praktycznie co zbierać. Byłbym jednak ostrożny w bezrefleksyjnym porównywaniu osiągnięć Kowala do jego następcy, bo w pierwszej kolejności trzeba mieć pewność jakimi personaliami następca AK będzie dysponował. Na dzień dzisiejszy zmiany na kolana nie rzucają...
W Rzeszowie kończy się pewna ważna dla klubu epoka, ale wszyscy wychodzą z tej współpracy maksymalnie poturbowani, zmęczeni i tak to będą już pamiętali. A wystarczyło wyczuć czas, atmosferę i okoliczności. Pożegnanie i pamięć o Andrzeju Kowalu mogła wyglądać wtedy zupełnie inaczej.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

nicram pisze:A teraz nurtuje mnie pytanie kto odpowiada w klubie za hit transferowy z udziałem Jarosza ?
Szukałem logicznego wytłumaczenia i przyszło mi jedno. Stratę na pozycji atakującego musieliby zrównoważyć nowi zawodnicy na pozycji rozgrywającego i drugiego przyjmującego obok Rossarda. Przy przeciętniakach ten transfer jest bez sensu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Just#
Posty: 165
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:31
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Just# »

Co z tego, że odchodzi Kowal skoro wizja zespołu pewnie się nie zmieni?
Kowal był jaki był, ale Resovia sporo mu zawdzięcza.

Przyjdzie nowy trener, który znowu pewnie będzie miał 2 równe szóstki i znowu będzie problem.
Swoją drogą nie chciałbym być na miejscu trenera, który ma do dyspozycji aż tylu bardzo dobrych i przede wszystkim porównywalnych zawodników. Pierwsza rzecz to ciężko to wszystko zestawić. Druga rzecz, trzeba jakoś tych 14 zawodników udobruchać. Każdy z nich zna swoją wartość i każdy z nich chciałby odgrywać znaczącą rolę.

Przede wszystkim problemem jest wizja zespołu. A Kowal po prostu radził sobie z taką wizją przeciętnie.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bezowy »

Just# pisze:Co z tego, że odchodzi Kowal skoro wizja zespołu pewnie się nie zmieni?
"Jaka jest w tej chwili podstawowa szóstka Resovii?

A.K.- Resovia ma czternastkę zawodników, a nie szóstkę. Od początku pracy w tym klubie taka była moja idea budowania zespołu..."
Just# pisze: Swoją drogą nie chciałbym być na miejscu trenera, który ma do dyspozycji aż tylu bardzo dobrych i przede wszystkim porównywalnych zawodników. Pierwsza rzecz to ciężko to wszystko zestawić. Druga rzecz, trzeba jakoś tych 14 zawodników udobruchać.
"Czyli od przybytku głowa Andrzeja Kowala nie boli?

A.K.- Nie. Problem występuje wtedy, kiedy trener nie ma możliwości zmian. Kiedy one są, to wolę mieć kłopot z tym, kogo wpuścić na boisko, niż zastanawiać się nad szóstką, kiedy nie mam z kogo wybierać."

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65101,2 ... atnim.html
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

Wizja nie do końca jest problemem, bo ogarnięty i doświadczony trener nie powinien mieć z tym nadmiarem "bogactwa" kłopotów. Ustali sobie szybko hierarchię i będzie się jej trzymał vide Blengini w Lube. Problemem Kowala było to, że przez ostatnie dwa sezony często rotował jak na rollercosterze. Na dłuższą metę tak się nie da. Nie jestem zwolennikiem sposobu budowania zespołu w oparciu o dwie równe szóstki, bo w polskich warunkach ostatecznie będzie to 12 średnich siatkarzy. Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że największym przegranym takiego podejścia był właśnie Kowal (nawet jeżeli sam twierdził coś przeciwnego), który faktycznie nie radził sobie z takim kształtem drużyny, co jeszcze bardziej uderza w managment Pasiaków, który przez długi czas udawał, że takiego problemu nie ma.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bezowy »

jaet pisze:Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że największym przegranym takiego podejścia był właśnie Kowal (nawet jeżeli sam twierdził coś przeciwnego), który faktycznie nie radził sobie z takim kształtem drużyny, co jeszcze bardziej uderza w managment Pasiaków, który przez długi czas udawał, że takiego problemu nie ma.
Zgadzam się! A. Kowal, jako asystent i pierwszy trener, ma kilkanaście lat doświadczenia. Tyle, że w jednym klubie! A zatem cóż to za doświadczenie? Jeszcze w cieplarnianych warunkach? I to był największy błąd Kowala, w czym niestety "pomogło" mu kierownictwo.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, o 12:48 przez Bezowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: grzegorzg »

jaet pisze:Wizja nie do końca jest problemem, bo ogarnięty i doświadczony trener nie powinien mieć z tym nadmiarem "bogactwa" kłopotów. Ustali sobie szybko hierarchię i będzie się jej trzymał vide Blengini w Lube.
Teza zupełnie co do Lube pozbawiona podstaw. Naprawdę trudno o jakąś analogię w tym przypadku.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Marcy$ pisze:Narciarzu i co teraz będzie w stopce u Ciebie?:)
Jeszcze nie zdecydowałem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:
Marcy$ pisze:Narciarzu i co teraz będzie w stopce u Ciebie?:)
Jeszcze nie zdecydowałem.
Piękne niezdecydowanie :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

grzegorzg pisze:
jaet pisze:Wizja nie do końca jest problemem, bo ogarnięty i doświadczony trener nie powinien mieć z tym nadmiarem "bogactwa" kłopotów. Ustali sobie szybko hierarchię i będzie się jej trzymał vide Blengini w Lube.
Teza zupełnie co do Lube pozbawiona podstaw. Naprawdę trudno o jakąś analogię w tym przypadku.
Tylko Twoim zdaniem ;) . Jak rozumiem pijesz do tego, że w Lube głośniejsze nazwiska, ale ja bez problemu jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której Kovar, Cebulj i Kaliberda pod wodzą Andrzeja Kowala nie wypuszczają tabliczek z ręki. Ba, w takiej konfiguracji, to AK i Juantorenę by rozregulował. Dwa przyjęcia w krzaki i kwadrat :].
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, o 12:42 przez jaet, łącznie zmieniany 1 raz.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Mam nadzieję, że klub zrobi to jak należy w niedzielę: przygaszone światła, pointer, wejście Kowala, za nim wniesione trofea.... Chociaż pewnie skończy się naręczem kwiatów podczas prezentacji drużyn i.... gramy.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: grzegorzg »

jaet pisze:. Jak rozumiem pijesz do tego, że w Lube głośniejsze nazwiska,
Bynajmniej, raczej do tego, ze dysproporcja przynajmniej na 4 pozycjach jest olbrzymia, zupełnie nieprzystająca do Resovii. A jesli sie czepiam, to bardziej dlatego, ze chciałbym naprawdę znalezc adekwatny przykład w przyrodzie, ale nie potrafię. Moze ktos mnie kiedys oświeci...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

grzegorzg pisze:
jaet pisze:. Jak rozumiem pijesz do tego, że w Lube głośniejsze nazwiska,
Bynajmniej, raczej do tego, ze dysproporcja przynajmniej na 4 pozycjach jest olbrzymia, zupełnie nieadekwatna do Resovii. A jesli sie czepiam, to bardziej dlatego, ze chciałbym naprawdę znalezc adekwatny przykład w przyrodzie, ale nie potrafię. Moze ktos mnie kiedys oświeci...
Skupiłem się na przyjęciu, bo tą pozycją Resovia przegrała sezon. Zresztą kolejny...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: grzegorzg »

Ale przecież też jest kolosalna dysproporcja między Juantoreną a resztą grajków.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bezowy »

pewniak pisze:Mam nadzieję, że klub zrobi to jak należy w niedzielę: przygaszone światła, pointer, wejście Kowala, za nim wniesione trofea.... Chociaż pewnie skończy się naręczem kwiatów podczas prezentacji drużyn i.... gramy.
A to jest problem innego rodzaju. Kolejna nieświeżość którą czuć w klubie. Marketing i PR które leżą. Zatem dobrze by było doczekać kolejnych zmian.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: aezakmi »

Wizja zespołu z Jaroszem i Schopsem na ataku, to brzmi komicznie. Może się okazać, że obaj będą w klaskaczu dziękować pracodawcom za kontrakt charytatywny, a ich miejsce na parkiecie zajmie jeden z przyjmujących. W Jarosza to ja nie wierzę. Natomiast Schops jeszcze 1 sezon jest w stanie zagrać na wysokim poziomie, gdyby wziął się za trening siłowy i dostał zakaz gry technicznej - wtedy może byłby "Nowosybirsk". Trudne zadanie ma już na starcie nowy szkoleniowiec.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Nie martwcie się op Resovie w przyszłym sezonie, bo gorzej grac się nie da, z przeciętnych grajków można zrobić drużynę, która będzie grać o coś
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Ja jestem pozytywnie nastawiony do nowego sezonu.

Może nie będzie wielkich nazwisk i gry o najwyższe trofea ale mam nadzieję, że będzie drużyna i na Podpromie wróci dobra siatkówka niemęcząca kibiców.

Zresztą nie ma Maga, zamulonego Pita, jeszcze jakby tak zabrakło Fabię i może Ivovica.. No to jak może nie być fajnie? :D
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, o 13:04 przez mmb, łącznie zmieniany 1 raz.
gaabson21
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2017, o 15:36
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: gaabson21 »

Fabian na pewno nie trafi do Gdańska.!
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

gaabson21 pisze:Fabian na pewno nie trafi do Gdańska.!
Niech trafi gdzie bądź, byle nie został.
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Avenged_7x »

Widzę, że nie tylko ja mam teraz problem ze stopką :D
#kowalout
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”