Resovia Rzeszów

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Lucarelli pisze:No to jak takie oczekiwania są to się nie dziwię, chociaż prezes Górski w audycji radiowej twierdził że Resovia ma grać o najwyższe cele i nie wyobraża sobie kolejnego tak słabego sezonu.
Idąc tym tokiem rozumowania to jak za rok Rzeszów zbuduje skład na poziomie Częstochowy to będziesz twierdził że to dobry i fajny skład bo jak się utrzymają to 12 miejsce będzie lepiej smakowało niż srebro sprzed trzech lat?
Hehe, a to mnie kiedyś nazwano "kibicem sukcesu".
No tak to właśnie u mnie działa. Dostaję skład i do niego dopasowuję oczekiwania. Chciejstwo fajna sprawa, ale wolę stąpać po ziemi. Chciałbym Leona, któremu piłki rzuca Giannelli itd. Poza opłaceniem karnetu nie mam udziału w sfinansowaniu tego składu, więc trudno żebym tutaj wylewał pomyje na klub za transfery.
Skład przyjmuję z dobrem inwentarza. A krytykę kieruję w niewykorzystanie potencjału.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Aranger »

Na papierze lepiej wygląda JW i Zaksa, Skra jest daleka od skompletowania składu, ale jeśli odejdzie Kurek, to lepsza od Resovii nie będzie. No i pytanie jaki będzie ostateczny kształt Warszawy, jeśli ściągną jakiegoś poważnego przyjmującego bądź odpali Kwolek, to skład będzie podobnej jakości do tego rzeszowskiego. Resovia ma zespół do walki o medal.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lucarelli »

pewniak pisze: Hehe, a to mnie kiedyś nazwano "kibicem sukcesu".
No tak to właśnie u mnie działa. Dostaję skład i do niego dopasowuję oczekiwania. Chciejstwo fajna sprawa, ale wolę stąpać po ziemi. Chciałbym Leona, któremu piłki rzuca Giannelli itd. Poza opłaceniem karnetu nie mam udziału w sfinansowaniu tego składu, więc trudno żebym tutaj wylewał pomyje na klub za transfery.
Skład przyjmuję z dobrem inwentarza. A krytykę kieruję w niewykorzystanie potencjału.
Ok, rozumiem, całkiem logcznie, chociaż filozofia stoicyzmu wśród kibiców sportowych jest zjawiskiem dość rzadkim
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Aranger pisze: Skra jest daleka od skompletowania składu, ale jeśli odejdzie Kurek, to lepsza od Resovii nie będzie.
Będzie miała lepszych graczy na rozegraniu, środku i ataku. Na przyjęciu bez Kurka pewnie słabsi. Z Kurkiem to wiadomo.
dedede
Posty: 508
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dedede »

Nie oszukujmy się...Tak naprawdę te całe mocne oszczędzanie w tym roku to żaden kryzys Resovii tylko po prostu poświęcają cały jeden sezon, po to aby za rok były pieniądze na Leona, to jest główny cel i taka jest prawda. Chyba nie myślicie, że Góral odpuszcza walkę o najwyższe trofea od tak sobie, bo go nie stać, jakby tak było to już dawno by to rzucił..i mówię to jako rozsądny kibic Skry żeby nie było...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

dedede pisze:Nie oszukujmy się...Tak naprawdę te całe mocne oszczędzanie w tym roku to żaden kryzys Resovii tylko po prostu poświęcają cały jeden sezon, po to aby za rok były pieniądze na Leona, to jest główny cel i taka jest prawda. Chyba nie myślicie, że Góral odpuszcza walkę o najwyższe trofea od tak sobie, bo go nie stać, jakby tak było to już dawno by to rzucił..i mówię to jako rozsądny kibic Skry żeby nie było...
W miarę by to grało gdyby nie.... Jarosz i Schoeps na dwa lata :) Ja rozumiem, że autorem tego pomysłu był Kowal i ciężko wyczuć o co mu chodziło, ale jednak...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lucarelli »

Aranger pisze:Na papierze lepiej wygląda JW i Zaksa, Skra jest daleka od skompletowania składu, ale jeśli odejdzie Kurek, to lepsza od Resovii nie będzie. No i pytanie jaki będzie ostateczny kształt Warszawy, jeśli ściągną jakiegoś poważnego przyjmującego bądź odpali Kwolek, to skład będzie podobnej jakości do tego rzeszowskiego. Resovia ma zespół do walki o medal.
Bo po Kurku będzie krater i nikt za niego nie przyjdzie?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: compact »

Prawdopodobnie nikt poważny, więc tak xD
dedede
Posty: 508
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dedede »

pewniak pisze:
dedede pisze:Nie oszukujmy się...Tak naprawdę te całe mocne oszczędzanie w tym roku to żaden kryzys Resovii tylko po prostu poświęcają cały jeden sezon, po to aby za rok były pieniądze na Leona, to jest główny cel i taka jest prawda. Chyba nie myślicie, że Góral odpuszcza walkę o najwyższe trofea od tak sobie, bo go nie stać, jakby tak było to już dawno by to rzucił..i mówię to jako rozsądny kibic Skry żeby nie było...
W miarę by to grało gdyby nie.... Jarosz i Schoeps na dwa lata :) Ja rozumiem, że autorem tego pomysłu był Kowal i ciężko wyczuć o co mu chodziło, ale jednak...
Po pierwsze no wiesz Leon będzie trochę kosztował także nie ma co się spodziewać że na każdej pozycji będzie gwiazda, poza tym szczerze mówiąc mając Leona na przyjęciu to na ataku może zagrać nawet Adamiakowa, po drugie zawsze można wypożyczyć Jarosza do średniaka i wziąć kogoś lepszego to akurat żaden problem
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Ten skład byłby całkiem ok, gdyby:
1. Za Jarosza był Filip, czy nawet Bołądź.
2. Rossard miał 3-letni kontrakt. Według mnie za rok Francuza już nie zobaczymy zgodnie z rzeszowską zasadą wymieniania najsilniejszego ogniwa w składzie :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

Dajcie spokój, to drużyna na miejsca 6-8, o medalach zapomnijcie. Nie zamierzam tego badziewia oglądać, płacić za karnet. Jastrzębskiemu się pokibicuje w tym sezonie, fajny mają skład.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Aranger »

Lucarelli pisze:
Aranger pisze:Na papierze lepiej wygląda JW i Zaksa, Skra jest daleka od skompletowania składu, ale jeśli odejdzie Kurek, to lepsza od Resovii nie będzie. No i pytanie jaki będzie ostateczny kształt Warszawy, jeśli ściągną jakiegoś poważnego przyjmującego bądź odpali Kwolek, to skład będzie podobnej jakości do tego rzeszowskiego. Resovia ma zespół do walki o medal.
Bo po Kurku będzie krater i nikt za niego nie przyjdzie?
No, na rynku nie ma przyjmujących klasy Kurka realnych dla Skry.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lucarelli »

Aranger pisze:
Lucarelli pisze:
Aranger pisze:Na papierze lepiej wygląda JW i Zaksa, Skra jest daleka od skompletowania składu, ale jeśli odejdzie Kurek, to lepsza od Resovii nie będzie. No i pytanie jaki będzie ostateczny kształt Warszawy, jeśli ściągną jakiegoś poważnego przyjmującego bądź odpali Kwolek, to skład będzie podobnej jakości do tego rzeszowskiego. Resovia ma zespół do walki o medal.
Bo po Kurku będzie krater i nikt za niego nie przyjdzie?
No, na rynku nie ma przyjmujących klasy Kurka realnych dla Skry.
Jak za Kurka przyjdzie taki Kooy czy Cebulj to Skra będzie miała gorsze przyjęcie niż Resovia? Ta jasne...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Aranger »

No pytanie czy przyjdzie ktoś tego formatu, ale nawet jeśli, to nie widzę w takim wypadku jakiejś szczególnej przewagi Skry nad Resovią, chyba że Wlazły by się zmobilizował i zagrał bardzo dobry sezon łącznie z kluczowymi meczami. Tym bardziej, że mamy ponad połowę maja za sobą, Skra kontraktuje kolejnych graczy, nie mając jednocześnie podpisanego trenera. A czy w tym momencie jest w stanie jeszcze zatrudnić jakiegoś sensownego szkoleniowca ?

Tak w ogóle to obstawiam, że Rossard i Lemański zagrają świetny sezon.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2750
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Może uda się wywalczyć brąz, jak dobrze pójdzie. Kolejny raz mogą być męki. Tak jak za poprzednich sezonów z Kowalem. Tym razem spowodowane gorszym potencjałem drużyny, niż w poprzednich sezonach.
Matius

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Matius »

Przyjęcie i środek bardzo fajne. W dodatku raczej bez ciągłego mieszania ponieważ łatwo wskazać pewniaków. Reszta pozycja jest eksperymentalna ale z potencjałem.
Libero: pierwszy sezon Masłowskiego jako 'pierwszego' inna odpowiedzialność niż dostanie szansy.
Rozegranie: osobiście nie mam nic do zarzucenia Kędzierskiemu. Nie jest wirtuozem ale ma solidny poziom, dobrze gra ze środkowymi. Tichacek jeszcze chyba nie przeżywał drugiej młodości :)
Atak: Jochen po kontuzji, końcówka sezonu nie zbyt dobra. Jarosz też szału nie robi. Ale jednak mają potencjał na dobrą grę.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Szampon093 »

Simao pisze:Może uda się wywalczyć brąz, jak dobrze pójdzie. Kolejny raz mogą być męki. Tak jak za poprzednich sezonów z Kowalem. Tym razem spowodowane gorszym potencjałem drużyny, niż w poprzednich sezonach.
Nie panikuj. Robicie wielka awanture, macie solidne sklad z 2 ogranymi przyjmujacymi i niezlym Sliwka, srodkowi wygladaja dobrze, Jarosz wygra wam nie jeden mecz, a Maslowski swoje zagra. Aktualnie porownujac z wielka nie wiadomo SKra jest bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Na papierze skład słaby. Zobaczymy co zrobi Skra, ZAKSA, JW, Lotos a może jeszcze ktoś z pozostałych drużyn plus ligi zaskoczy. Może się okazać że włoski trener ma być cudotwórcą. :]
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2750
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

W sumie, jak dla mnie najważniejszy jest medal, nawet brąz i LM w kolejnym sezonie. Takie są tez założenia w klubie na najbliższy sezon. Ten ostatni ruch transferowy potwierdził to. Śliwka raczej będzie tylko sezon i już chyba nie wróci do Resovii, chyba że na ławkę. Już juniorem nie jest. Gdyby był takim talentem, powinien już wejść na wyższy poziom, być solidny, bardziej stabilny. Natomiast jest przeciętny. W szczególności w starciu z tymi najlepszymi. Nie jest pewne, czy np. brązowy medal dałby szansę na grę w LM w kolejnym sezonie. Szczerze,to już bardziej wierzę w Dominika. Ma lepsze warunki, może akurat przy tym trenerze poczyni znaczny postęp. Będzie to przełomowy sezon w jego karierze, wszystko jest możliwe. Odnośnie pozycji, najbardziej obawiam się o rozegranie. Z atakiem jeszcze jakoś to będzie, jak na polską ligę nie jest tragicznie.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Jeżeli Kurek zostanie w Skrze, to Resovia będzie miała małe szanse na ten brąz na papierze, bo zakładając pozostanie Kurka, Resovia jest gorsza chyba w każdej formacji od Bełchatowa. Jak Kurek odejdzie, to faktycznie możliwy jest brąz, ale nie dlatego, że RR będzie grać lepiej niż w tym sezonie.

Tichacek-Rossard, Lemański-Możdżonek, Śliwka-Perrin, Masłowski - chyba taki jest najlepszy na papierze skład Resovii. Nie widzę tego, przeciętne przyjęcie, prosto grający rozgrywający, słabszy w ataku duet środkowych, brak opcji na wysokiej piłce...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: aezakmi »

StanLee pisze:Nie widzę tego, przeciętne przyjęcie, prosto grający rozgrywający, słabszy w ataku duet środkowych, brak opcji na wysokiej piłce...
Prosto to grał Drzyzga, Kędzierski przy nim to wirtuoz rozegrania. Mówię o Drzyzdze 2016, przeszłość się nie liczy.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Przestawiać na atak przyjmującego który najlepiej przyjmuje? No wai!
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: estril1992 »

Może brak LM odbije się na lidze.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Ja co prawda Kędzierskiego się specjalnie nie naoglądałem w tym sezonie, ale coś wątpię w tę jego wirtuozerię ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

StanLee pisze: ale nie dlatego, że RR będzie grać lepiej niż w tym sezonie.
Ty pisząc o grze Resovii masz na uwadze mecze z Modeną, Skrą, Zaksą, ja mając pretensje do jakości gry mam na uwadze właściwie wszystkie pozostałe. Więc co oznacza grać lepiej/gorzej niż Resovia w tym sezonie? Lepiej niż ta słaba, czy gorzej niż ta dobra?
Resovia nie będzie w stanie wznieść się na tegoroczny poziom równorzędnej walki z Modeną, ale nie powinna mieć problemu ze znacznym poprawieniem żenującej gry w większości spotkań.
Zatem twierdzę, że Resovia będzie grać lepiej niż w tym sezonie.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: radosoviak »

StanLee pisze: ale nie dlatego, że RR będzie grać lepiej niż w tym sezonie.
Muszę po raz kolejny wejść z tobą w polemikę jestem kibicem Resovii od kiedy awansowała z 1 ligi do Plusligi i takiej kaszany jak grali w zeszłym sezonie to szczerze powiedziawszy chyba nigdy nie było dla mnie osobiście ten poprzedni sezon pod względem przygotowania taktycznego i fizycznego był najgorszy z tych wszystkich które miałem przyjemność oglądać.My się męczyliśmy z jakimiś ogórkami z dołu tabeli,a takie mecze Resovia powinna wygrywać tyłem do siatki.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2017, o 19:48 przez radosoviak, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2750
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Jeszcze sie okaże, że będzie kompletnie wtopiony sezon. Taka drużyna raczej nie przyciągnie kibiców, jak kiedyś dużo takich kibiców "od święta" przychodziło dla tych gwiazd. Teraz pod tym względem najgorszy skład na papierze od lat. Tu jednak inni się zbroja, co chcą walczyć o medale i MP. Tak jak np. JW mimo swoich problemów. Chciałbym, aby zostali MP w przyszłym sezonie. My raczej nie mamy szans. Górski może myśli, że nowy szkoleniowiec jest taki wybitny, że takim potencjałem jakim dysponuje będzie wstanie walczyć o MP. Może tak być, oczywiście niczego nie wykluczam. Było by super, jednak patrząc realnie to słabo to wygląda. Tak jakbyśmy mieli jakiś poważny kryzys finansowy. Ponieważ taki JW, wychodzący z kryzysu ma znacznie lepszą 6 niż my. Bardzo chciałbym u nas np. Kampe na rozegraniu heh Tichacka to w ogóle, dla mnie to kompletne nieporozumienie. Natomiast Kędzierski, jest przeciętny, wybitny nie jest i raczej nie będzie. W drużynie nie ma wybitnych zawodników. Aby to wszystko dobrze funkcjonowało powinien moim zdaniem być bardziej taki wyrazisty i doświadczony rozgrywający. Prezentujący nowoczesny model rozegrania. Jak na razie czarno to widzę, zgadzam się że będzie problem w wysokimi piłkami, na środku nie ma zawodników, którzy bardzo dobrze czuli by się w elemencie ataku. Na pozycji przyjęcia nie ma zawodników, którzy odznaczaliby się bardzo dobrym przyjęciem. Trener może dobry, jednak jak sam powiedział, w lidze niemieckiej jest jednak dużo łatwiej niż u nas. Naprawdę spodziewałem się jeszcze jednego klasowego przyjmującego. Własnie takiego jak np. Cebulij, Kooy, Kaliberta, można jeszcze trochę nazwisk wymienić.
kinagyo
Posty: 753
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kinagyo »

Jako nie-kibic Resovii powiem, że jestem w sumie bardzo podekscytowana tym składem. Co prawda podebrali nam (czyt. Lotosowi) Śliwkę, ale miło będzie zobaczyć Śliwkę i Kędzierskiego w Resovii, bo akurat mecze Rzeszowa są częściej transmitowane niż Olsztyna i Radomia, więc miło będzie zobaczyć jak grają ci aspirujący do kadry :) (do tej kategorii zalicza się też Lemański)
O ile oczywiście będą grać, na co liczę
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lucarelli »

StanLee pisze:Jeżeli Kurek zostanie w Skrze, to Resovia będzie miała małe szanse na ten brąz na papierze, bo zakładając pozostanie Kurka, Resovia jest gorsza chyba w każdej formacji od Bełchatowa. Jak Kurek odejdzie, to faktycznie możliwy jest brąz, ale nie dlatego, że RR będzie grać lepiej niż w tym sezonie.
Może przeceniam Piechockiego ale sądzę ze wypadku odejścia Kurka przyjdzie ktoś lepszy niż Szalpuk.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”