PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Adik_wwy »

A mi się to podoba że chłopak przychodzi z mentalnością bycia pierwszym młotkiem Skry. To pokazuje że ma charakter i nie uważa się za wcale gorszego od Wlazlego. Wolę takiego zawodnika i taki sposób myślenia niż takich Romaciow czy Gromadowskich którzy z góry wiedzieli że przychodzą na drugiego i nic wiecej od siebie nie wymagali. Teppan to naprawdę zawodnik z papierami na dobre granie nie pękal w grze z czołowymi zespołami Seria A nie odstajac poziomem. Dobra mocna regularna zagrywka, nie ściąga piłki w ataku potrafi obic blok uderza po kierunkach i cały czas się rozwija. Co najwazniejsze jest to gosc ktory wyjdzie na taki Zenit czy Perugie i nie peknie. Reka mu drzec nie bedzie bo ma naprawde charakter i typ wojownika to widac.A to z jakiego kraju pochodzi nie ma absolutnie żadnego znaczenia pozatym z taka Estonia to nie jest powiedziane czy byśmy obecnie wygrali
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Castard8 »

Adik_wwy pisze:Dobra mocna regularna zagrywka, nie ściąga piłki w ataku potrafi obic blok uderza po kierunkach i cały czas się rozwija. Co najwazniejsze jest to gosc ktory wyjdzie na taki Zenit czy Perugie i nie peknie. Reka mu drzec nie bedzie bo ma naprawde charakter i typ wojownika to widac.A to z jakiego kraju pochodzi nie ma absolutnie żadnego znaczenia pozatym z taka Estonia to nie jest powiedziane czy byśmy obecnie wygrali
Ta laurka brzmi trochę śmiesznie. Facet zagrał naprawdę garstkę spotkań w większym wymiarze i uważam, że to trochę mała próbka by uznać go za nie wiadomo jak wielkiego walczaka, oczywiście działa też to w drugą stronę i samych złych rzeczy też nie można o o nim pisać. Prawda jest taka, że Teppan przegrał rywalizację z Vettorim. Pisanie, że nie ściaga piłki mnie trochę rozśmiesza bo jak widziałem jego ataki to myślę, że gdyby zaczął ściągać to każdy atak lądowałby w taśmie lub siatce. Śmieszne jest to, że Piechocki po raz kolejny wykonuje dziwaczny ruch. Mistrz Polski z aspiracjami do obrony tytułu i z zaistnieniem w LM nie może mieć pierwszego atakującego w osobie Teppana. Kraj pochodzenia podkreślam raczej dla siatkarskiej egzotyki bo Estonia jakimś mocarzem nie jest i nigdy nie będzie , a jej zawodnicy pewnie nigdy nie otrą się o naprawdę wielką siatkówkę. Poza tym 30% pozytywnej zagrywki to może faktycznie jest mocna, ale już nie regularna i dobra.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Adik_wwy »

Castard8 pisze:
Adik_wwy pisze:Dobra mocna regularna zagrywka, nie ściąga piłki w ataku potrafi obic blok uderza po kierunkach i cały czas się rozwija. Co najwazniejsze jest to gosc ktory wyjdzie na taki Zenit czy Perugie i nie peknie. Reka mu drzec nie bedzie bo ma naprawde charakter i typ wojownika to widac.A to z jakiego kraju pochodzi nie ma absolutnie żadnego znaczenia pozatym z taka Estonia to nie jest powiedziane czy byśmy obecnie wygrali

Ta laurka brzmi trochę śmiesznie. Facet zagrał naprawdę garstkę spotkań w większym wymiarze i uważam, że to trochę mała próbka by uznać go za nie wiadomo jak wielkiego walczaka, oczywiście działa też to w drugą stronę i samych złych rzeczy też nie można o o nim pisać. Prawda jest taka, że Teppan przegrał rywalizację z Vettorim. Pisanie, że nie ściaga piłki mnie trochę rozśmiesza bo jak widziałem jego ataki to myślę, że gdyby zaczął ściągać to każdy atak lądowałby w taśmie lub siatce. Śmieszne jest to, że Piechocki po raz kolejny wykonuje dziwaczny ruch. Mistrz Polski z aspiracjami do obrony tytułu i z zaistnieniem w LM nie może mieć pierwszego atakującego w osobie Teppana. Kraj pochodzenia podkreślam raczej dla siatkarskiej egzotyki bo Estonia jakimś mocarzem nie jest i nigdy nie będzie , a jej zawodnicy pewnie nigdy nie otrą się o naprawdę wielką siatkówkę.
Rozumiem że liczyłes na Sokolova Zajceva Michajłowa Atanasijevicia itd? Większych bzdur jakie wypisujesz dawno nie czytałem...Słowenia to też do niedawna była siatkarska egzotyka a teraz co impreza dostajemy od niej manto
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Tak ogólnie, to zaczęła mi się przypominac historia z Vincicem. Też przychodził do Skry podbijac świat. Jak sie skończyło, wszyscy pamietamy. Oby tu final był lepszy. ;)
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Castard8 »

Adik_wwy pisze:Rozumiem że liczyłes na Sokolova Zajceva Michajłowa Atanasijevicia itd? Większych bzdur jakie wypisujesz dawno nie czytałem...Słowenia to też do niedawna była siatkarska egzotyka a teraz co impreza dostajemy od niej manto
Liczyłem na kogoś na kim będzie można polegać i kto faktycznie zastąpi Wlazłego. Czy Teppan to format Mariusza z któregokolwiek z tych 14 sezonów to śmiem mocno wątpić. Jakbyś troszkę poczytał o geografii i historii i przynależności Słoweńców może byś zrozumiał jaki kretynizm teraz wypisałeś porównując Estończyków do Słoweńców. Słoweńcy to stara Jugosłowiańska szkoła z wielkimi wpływami nie tylko serbskimi ale i włoskimi w kształtowaniu sportowej kultury. Estonia wyprodukowała jednego zawodnika godnego obserwacji ostatnimi czasy i jest to Taht. Parenaście lat temu był to całkiem nieźle pogrywający w rosyjskiej Superlidzie Meresaar i to tyle jeśli chodzi o sukcesy Estonii w wychowywaniu siatkarskich półgwiazd, bo o gwiazdach to ciężko w tym przypadku mówić. Wątpie by taki undersize na "czwórce" jak Teppan miałby nagle zmienić bieg historii estońskiej siatkówki. Póki co ma mentalność Bartmana i pewnie tak jak i on skończy gdzieś w mocarnej lidze argentyńskiej.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: drukjul »

Adik_wwy pisze:A mi się to podoba że chłopak przychodzi z mentalnością bycia pierwszym młotkiem Skry. To pokazuje że ma charakter i nie uważa się za wcale gorszego od Wlazlego.
Rozdzielałbym jednak to co Teppan o kontrakcie ze Skrą opowiada na potrzeby estońskich mediów, od tego co o tym wszystkim myśli naprawdę, bo chłopaka jednak wyraźnie poniosła fantazja i zdaje się mocno podkolorował całą sytuację. Niektóre rzeczy, które w tym wywiadzie z jego ust padły - np. że Wlazły już w minionym sezonie był w stanie zagrać tylko w 40% meczów Skry, bo na więcej gry nie pozwoliły mu problemy fizyczne i zdrowotne, są ewidentnie wyssane z palca.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

To go rzeczywiscie poniosło. :D Ciekawe co sądzą o Pluslidze Estończycy, skoro Teppan wyrażał się o MVP (według Przegladu Sportowego) tejze ligi. ;) W każdym razie zestawienie tych "informacji" może budzic mieszane uczucia.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2018, o 09:42 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Adik_wwy »

Castard8 pisze:
Adik_wwy pisze:Rozumiem że liczyłes na Sokolova Zajceva Michajłowa Atanasijevicia itd? Większych bzdur jakie wypisujesz dawno nie czytałem...Słowenia to też do niedawna była siatkarska egzotyka a teraz co impreza dostajemy od niej manto
Liczyłem na kogoś na kim będzie można polegać i kto faktycznie zastąpi Wlazłego. Czy Teppan to format Mariusza z któregokolwiek z tych 14 sezonów to śmiem mocno wątpić. Jakbyś troszkę poczytał o geografii i historii i przynależności Słoweńców może byś zrozumiał jaki kretynizm teraz wypisałeś porównując Estończyków do Słoweńców. Słoweńcy to stara Jugosłowiańska szkoła z wielkimi wpływami nie tylko serbskimi ale i włoskimi w kształtowaniu sportowej kultury. Estonia wyprodukowała jednego zawodnika godnego obserwacji ostatnimi czasy i jest to Taht. Parenaście lat temu był to całkiem nieźle pogrywający w rosyjskiej Superlidzie Meresaar i to tyle jeśli chodzi o sukcesy Estonii w wychowywaniu siatkarskich półgwiazd, bo o gwiazdach to ciężko w tym przypadku mówić. Wątpie by taki undersize na "czwórce" jak Teppan miałby nagle zmienić bieg historii estońskiej siatkówki. Póki co ma mentalność Bartmana i pewnie tak jak i on skończy gdzieś w mocarnej lidze argentyńskiej.
I pisze to gosc który w nicku ma nazwisko siatkarskiego przecietniaka . Ale widocznie Ty prezentujesz podobny poziom w rozumowaniu pewnych rzeczy. Kto powiedział że Skra już na ten moment szuka gościa który na lata zastąpi Wlazlego? Pokaż mi chodź jedna taka wypowiedź kogoś ze Skry. Pozatym który z tych zajebistych atakujących chciałby się wiązać że Skra na lata żeby przejąć brzemię Wlazlego?? Skra Wlazlego w ciągu następnych sezonów będzie zastępować różnymi siatkarzami nie jednym bo nikt sie ze Skra nie zwiarze 5 czy 6 letnim kontraktem. Pozatym kto że Skry wysyła Wlazlego na emeryturę? Chyba tylko wy na tym forum i wcale się nie zdziwie jak po tym sezonie Wlazly dostanie dwu albo 3 letni kontrakt. Dla mnie Wlazly w formie to nadal 10 najlepszych atakujących świata i takie Boyery czy inne Luburicie to jeszcze muszą się dużo uczyć zeby taki poziom osiągnąć.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: compact »

Mówił Wlazły w jakimś wywiadzie ostatnio, że na pewno pogra jeszcze rok, a jeśli zdrowie pozwoli to i 2-3. Zresztą kto z nas by zrezygnował z ponad bańki rocznie bez weryfikacji wyników pracy ;)
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Adik_wwy »

compact pisze:Mówił Wlazły w jakimś wywiadzie ostatnio, że na pewno pogra jeszcze rok, a jeśli zdrowie pozwoli to i 2-3. Zresztą kto z nas by zrezygnował z ponad bańki rocznie bez weryfikacji wyników pracy ;)
Pokaż mi lepszego atakującego który realnie mógłby teraz zastąpić Wlazlego
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Przecież siatkówka to sport zespołowy, więc weryfikacja jest pozytywna...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: compact »

Adik_wwy pisze:
compact pisze:Mówił Wlazły w jakimś wywiadzie ostatnio, że na pewno pogra jeszcze rok, a jeśli zdrowie pozwoli to i 2-3. Zresztą kto z nas by zrezygnował z ponad bańki rocznie bez weryfikacji wyników pracy ;)
Pokaż mi lepszego atakującego który realnie mógłby teraz zastąpić Wlazlego
Za ~250-300k euro to chyba by się kogoś znalazło.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Castard8 »

Wiemy zatem kto zgarnął kontrakt Pencheva. Między bajki zaraz włożymy marzenia o trzecim mocnym przyjmującym bo po prostu na niego nie będzie kasy :D Pogra sobie Orczyk w tym sezonie chyba. Piechocki jest bardzo bliski pobicia własnego rekordu głupoty, po angażu syna na libero. Inwestycja w młodego zwracała się 4 mozolne lata i to w dużych bólach. Te 250k na Teppana nie zwróci się na pewno :]
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Adik_wwy »

compact pisze:
Adik_wwy pisze:
compact pisze:Mówił Wlazły w jakimś wywiadzie ostatnio, że na pewno pogra jeszcze rok, a jeśli zdrowie pozwoli to i 2-3. Zresztą kto z nas by zrezygnował z ponad bańki rocznie bez weryfikacji wyników pracy ;)
Pokaż mi lepszego atakującego który realnie mógłby teraz zastąpić Wlazlego
Za ~250-300k euro to chyba by się kogoś znalazło.
Kogo konkretnie [ingerencja moderatora] rynku siatkarskiego?kogo??
Ostatnio zmieniony 24 maja 2018, o 10:17 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uważaj z epitetami, bo wylecisz w forum na kwartał.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: bono »

compact pisze:Zresztą kto z nas by zrezygnował z ponad bańki rocznie bez weryfikacji wyników pracy ;)
Jak nie ma weryfikacji?Obecny Mistrz Polski.Najlepszy zawodnik PLS - ligi mistrzów świata(jeszcze).
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Jakoś niespecjalnie widzę potencjalny problem z Teppanem. Może dlatego że nie widzę w Nim docelowo pierwszego atakującego Skry...
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Castard8 »

leeon pisze:Jakoś niespecjalnie widzę potencjalny problem z Teppanem. Może dlatego że nie widzę w Nim docelowo pierwszego atakującego Skry...
Problem w tym, że on widzi sprawy inaczej niż Ty.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

drukjul pisze:Rozdzielałbym jednak to co Teppan o kontrakcie ze Skrą opowiada na potrzeby estońskich mediów, od tego co o tym wszystkim myśli naprawdę, bo chłopaka jednak wyraźnie poniosła fantazja i zdaje się mocno podkolorował całą sytuację.
Nic z tych rzeczy. Już mi się Teppan podoba. Charakterologicznie godne zastąpienie Lisiniaca, tylko koliduje z Wlazłym na ataku. :D A jak wiemy, Mariusz tanio skóry nie sprzeda. :] Co prawda, nie ten Mariusz to powiedział, ale walka na tej pozycji będzie bardzo interesująca.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Castard8 pisze:
leeon pisze:Jakoś niespecjalnie widzę potencjalny problem z Teppanem. Może dlatego że nie widzę w Nim docelowo pierwszego atakującego Skry...
Problem w tym, że on widzi sprawy inaczej niż Ty.
Nie ma na tyle silnej pozycji by poszaleć.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Castard8 »

leeon pisze:
Castard8 pisze:
leeon pisze:Jakoś niespecjalnie widzę potencjalny problem z Teppanem. Może dlatego że nie widzę w Nim docelowo pierwszego atakującego Skry...
Problem w tym, że on widzi sprawy inaczej niż Ty.
Nie ma na tyle silnej pozycji by poszaleć.
Jak widać mimo słabej pozycji juz plecie 3 po 3 w mediach. W grudniu będziemy szukać atakującego :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Może tak może nie
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: drukjul »

Castard8 pisze:
Jak widać mimo słabej pozycji juz plecie 3 po 3 w mediach.
Ale w mediach estońskich. Mógł przecież śmiało zakładać, że tego w Polsce i tak nikt nigdy nie przeczyta. Jak kiedyś da wywiad dla mediów polskich to nie wątpię, że dla odmiany będzie on pełen respektu, szacunku i poważania dla klasy sportowej Mariusza i nie będzie tam oznak chęci wysłania Wlazłego na przedwczesną emeryturę. Dostrzegam, że ma zadatki na tęgiego polityka ten Teppan - mówi to co ludzie chcą od niego usłyszeć. Powinien więc sobie dać radę i odnaleźć się w Skrze.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: compact »

Orczyk oficjalnie na 2 lata. Jeśli za Katica, to ok, no ale xD
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Będzie jeszcze Szalpuk i Droszyński i polowanie na okazje... xD
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Pidgey »

Z Orczyka jestem zadowolony, lewa ręka to zawsze plus. Szalpuk kompletnie mnie nie przekonuje.. Najlepiej by zrobił jakby został w Treflu. Z Szalpukiem jako szóstkowym graczem Skra nie zrobi sztycha w LM.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: compact »

Nie zrobi go też z Wlazłym, Łomaczem, Kłosem, Piechockim, itd.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

A to już kwestia oswojenia się z informacją że kluby z PLS mogą co najwyżej awansować do F4.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: drukjul »

leeon pisze:Będzie jeszcze Szalpuk i Droszyński i polowanie na okazje... xD
We wspomnianym wywiadzie Teppan twierdzi, że kadra Skry jest już skompletowana i za Katica i Penczewa ma przyjść Szalpuk i jakiś irański przyjmujący. I w tym wypadku skłonny byłbym uwierzyć w to co powiedział. W Mirzajanpoura w Skrze jakoś akurat mniej wierze, ale taki Farhad Ghaemi - czemu nie? Tym bardziej, że zdaje się przyjaźni się z Ebadipourem.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

compact pisze:Nie zrobi go też z Wlazłym, Łomaczem, Kłosem, Piechockim, itd.
Tak, z Kochanowskim, Teppanem.. w ogóle cała drużyna jest do d...
;)
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Pidgey »

compact pisze:Nie zrobi go też z Wlazłym, Łomaczem, Kłosem, Piechockim, itd.
Akurat wymieniłeś 4 aktualnych Mistrzów Polski :D Chodzi mi o to, że moim zdaniem Skra nie powinna kontraktować Szalpuka tylko Orczyka ściągnąć jako 3 (bo przychodzi jako 4 za Katicia) a z kontraktu Szalupy dołożyć na przyjmującego z zagranicy (takiego z wysokiej półki a nie z najwyższej bo wiadomo $$$).
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”