Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze:Ty patrzysz na mecz przez pryzmat cyferek, ja przez pryzmat psychologii.
Akurat cyferki, wziawszy pod uwage ostatni mecz, to Resovia miła lepsze w przyjęciu i ataku, minimalnie, ale zawsze. Natomiast ilosc błedów, to jest jak najbardziej psychologia, poniewaz może świadczyc o wytrzymałości psychicznej. W zasadzie, w przypadku zawodnika klasy Rossarda bedacego w dobrej kondycji fizycznej, świadczy tylko o tym. Zresztą, w przypadku Dryji mozna wywnioskowac podobnie, poniewaz w Olsztynie miał +13, a wczoraj +1. Trudno zatem mówic o nawet przeciętnym wystepie.

Ja wiem, ze wszyscy kibice chcieliby i sa zafascynowani zawodnikami, którzy konczą trudne piłki w systuacjach beznadziejnych. Wiem, ze patrząc na Hadravę i na Jarosza kibice Reski patrzą z zazdfroscią, bo jarosz chociaz miał + 11, to Hadrava bodaj +23.
Tylko, ze wystarczyłoby, zeby Rossard z Dryją zrobili mniej błedów, bo przeciez mecz nie był bynajmniej jednostronny.
Jesli chodzi o Sliwke, to cyferki przyjęcia ma słabe, tylko ja nie mówię o skutecznosci w ataku, którą to słabe przyjecie miałoby obnizac, tylko o błedach. A tu Śliwka zagrał bardzo poprawnie, miał +10.

Co do relacji cyferki/psychologia, to nie ja napisałem o trudnej do przecenienia roli doświadczonego zawodnika w składzie?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Przepraszam bardzo, dlaczego piszemy o jakiś cyferkach +1 czy +5, skoro prawie wszystkie kontry i trudne piłki sytuacyjne idą na lewe skrzydło? Co to za atakujący, który z takich piłek prawie nie atakuje? Przecież w weekend była masa sytuacji, gdy Śliwka/Rossard/Masłowski wystawiali z pola do przyjmującego będącego na lewym ataku.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

I co to zmienia skoro wczoraj, szczególnie na skrzydłach, Resovia atakowała ogólnie skuteczniej?

Rózne są style gry. Mało jest zespołów, w których atakujacy nie jest pierwszą opcja?
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Czytam tą dyskusję między Grzegorzem i Pewniakiem i powiem szczerze że oglądając mecze z Olsztynem powiem że raczej mam podobne odczucia co kolega Pewniak. Cyferki to nie wszystko. Nie ma tego czegoś w grze Resovii, co można wyrazić w suchych liczbach. I myślę że właśnie o to chodzi.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Kiepski pisze:Czytam tą dyskusję między Grzegorzem i Pewniakiem i powiem szczerze że oglądając mecze z Olsztynem powiem że raczej mam podobne odczucia co kolega Pewniak. Cyferki to nie wszystko. Nie ma tego czegoś w grze Resovii, co można wyrazić w suchych liczbach. I myślę że właśnie o to chodzi.
Ja tylko chce uzmysłowic wpływ ilości błedów na grę. Na to "coś" także. Ciekawy jestem na przykład, ile wczoraj Reska miała dotkniec tasmy.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Simao »

Tak czytalem komentarze kibiców, szczerze przyznam, że wszelkie statystyki teraz nie maja zadnego znaczenia. Jesteśmy drużyną z najgorszą jakością na pozycji atakującego. Z calej 6 grającej w play offach. Pomijając juz inne aspekty. Nie mieliśmy prawa awansować do półfinału, bynajmniej to nie świadczyło by najlepiej o lidze. Kowal juz we wszystkich wywiadach się wybiela, nagle okazuje się, że z tym składem personalnym nic wielkiego nie dało się osiągnąć. Nastąpiło cudowne oświecenie i okazuje się że to dobry sezon i cel został zrealizowany. Ponieważ udało się szczęśliwie awansować do 6. Klub, który nie tak dawno co roku walczył o MP i FF LM. Teraz transfery w ogole mnie nie interesują, juz najwieksi kibice z moich znajonych są jacys obojetni. Niektorzy, przezucili sie bardziej na inne dyscypliny sportu. Tu nie chodzi o to że są tak zwanymi "kibicami sukcesu". Powodem jest brak profesjonalnego zarządzania klubem, brak szacunku do kibiców. Nepotyzm i kumoterstwo w klubie. Taki prywatny folwark, nie mój cyrk i nie moje małpy. Teraz bedzie czas transferów. Każdego logicznie myslacego to raczej powinny interesować zmiany w zarzadzie, przede wszystkim prezesa i wiceprezesa, pozniej trenera i budowanie drużyny. W kazdym profesjonalnym klubie takie decyzje sie podejmuje i od tego zaczyna. Inaczej żadnej zmiany realnej nie będzie. To jest moja subiektywna opinia.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pk+ »

Do podsumowania sezonu Resovii warto jednak dorzuć jeszcze że przed sezonem na przyjęciu byli Perrin i Jaeschk, a na ławce trenerskiej nie było Kowala :) Więc nie tylko kontuzje Możdżonka i Lemańskiego...

Stawiam tezę że gdyby Kowal od początku był trenerem to za dwóch przyjmujących znaleziono by godniejszych zamienników.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Simao pisze:Jesteśmy drużyną z najgorszą jakością na pozycji atakującego.
Ja myslę, ze dzielnie o tę pozycję walczyłby, nie bez sznas oczywiście, nie kto inny jak Mariusz Wlazły. :D W samym rankingu atakujacych Jarosz jest 16 (szesnascie) pozycji wyzej. :] ;)


To tak dla rozluznienia oczywiście.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

grzegorzg pisze:Ja tylko chce uzmysłowic wpływ ilości błedów na grę. Na to "coś" także. Ciekawy jestem na przykład, ile wczoraj Reska miała dotkniec tasmy.
Grzegorzu, musimy wyjść z założenia, że w meczu, w którym sety kończyły się na przewagi, NIE DA się wskazać tych dwóch punktów, które przesądziły.
Dlatego mi pozostaje tylko subiektywna analiza porównawcza. W mojej ocenie atakujący cały sezon grali na jednym słabym poziomie (ja to określam, że nie mieliśmy atakującego). Grę w ataku trzymali Śliwka z Rossardem. Trudno im zarzucić, że nie byli dobrze przygotowani fizycznie, zatem ich słaba gra w kluczowych meczach meczach (w MOJEJ ocenie) wynikała ze słabego przyjęcia. Gdy na rozegraniu jest zawodnik dobry i bardzo dobry, potrafi skorygować słabsze przyjęcie swoim "skillem" i atak nie jest tak wrażliwy na falowanie formy przyjmujących. W momencie gdy wystawiacz jest tylko zwykłym średniakiem - to falowanie widać od razu. (zobacz jaką różnicę zrobił wczoraj Woicki!!! po tym jak piłki były przyjmowane wielokrotnie pod sufit i daleko od siatki)

E: zapomniałem o błędach - te też można by rozłożyć równomiernie przez cały sezon, bo nieporadność Resovii w tej kwestii aż raziła. Więc ich wystąpienie w meczach z Olsztynem, jak dla mnie, nie robi różnicy

P.S. @repres, zauważ że ani razu nie zwaliłem winy za porażkę na Kowala :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Oczywistym jest, ze zawsze jest lepeij miec czegos więcej niz mniej. Jesli jednak porównujemy konkretny mecz i widzimy, ze mamy na tle przecinika lepszy atak na skrzydłach i lepsze przyjęcie, a jednoczesnie próbujemy słaboscią tych elementów tłumaczyc porazke, to ja - całkiem subiektywnie - tego nie rozumiem. Sezon nie ma tu nic do rzeczy.

PS Oczywiście Woicki grał bardzo dobrze.Ale tez grał babole jak np krótkie do Plinskiego na koncu. Natomiast mozna postawi pytanie czy ta "róznica" byłaby tak dokuczliwa, gdyby na śrdoku grał Mozdzon Z Lemanem.Moim zdaniem nie.

A tak troszke podsumowujac, to musze napisac, ze często mój odbiór zawodników w trakcie meczu jest zupełnie podobny. Ale jak to sie wszystko zsumuje z liczbami i pomysli, to juz wyglada często inaczej. Nawet podczas meczu powiedziałem to, co Ty napisałes o Woickim. ;)
Po prostu siatkówka to sport druzynowy i suma poziomów gry daje wynik. A poszczególne poziomy nie muszą by tak wysokie... ;)
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Grzegorz wiadomo, że jakby był Możdzon i Leman być może byłoby lepiej, ale moim zdaniem nie na tyle żeby Resovia wygrała. Nie to zdecydowało. Oglądałem wczoraj i przedwczoraj wszystkie cztery zespoły walczące o czwórkę i Rzeszów najsłabiej wypadł.
bono
Posty: 3521
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: bono »

A ja proponuje przyjrzeć się dokładnie grze obu libero - co w sobotę w kluczowym momencie zrobił Rusek i jak wczoraj przyjmował również w końcówkach setów Masłowski.Jednak 14-ste miejsce wśród libero o czymś świadczy.
Myślę że z takim Michałem Poterą czy dawnym libero Damianem Wojtaszkiem zarówno skrzydłowi czy atakujący byliby dużo bardziej skuteczni a Kędzierski miałby bardziej ułatwione zadanie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

A czy to nie podchodzi pod stwierdzenie: o porażce zdecydowało słabe przyjęcie?

Postawa obu libero była zła, ze wskazaniem na tragiczna.

Ja nie rozumiem takiej kwestii...
(sobota) Masłowski od początku nie zachwyca, co chwilę zdarzają mu się babole. W drugim secie to aż się prosił o zmianę. Ale zostaje, wyrównujemy wynik meczu.

Nie jestem trenerem, więc jako laik proszę będących w temacie o wskazanie mi gdzie jest błąd w mojej logice.

Po drugim secie mówię Ruskowi "Wchodzisz po przerwie" i wpuszczam go na trzeciego seta. Wiem co gra Masło, zobaczę co gra Rusek i najdalej w czwartym secie wyjdzie lepszy. Rusek wchodzi po rozgrzewce i pokazuje co ma tego dnia. Ja jako trener wiem na co mogę liczyć tego dnia od nich. Gram czwartego seta optymalnym zestawieniem.

A zamiast tego....
Wpuszczam Ruska pod koniec czwartego seta, żeby zarżnął mecz.

Dokładnie ten sam mechanizm zastosowałbym do atakujących. Jochen rzadko poprawiał, ale zdarzało mu się. Jesli nie, to w czwartym wraca Jarosz i po lekkim resecie może będzie ciut lepiej (dokładnie tak już tez było).

Więc pytam staropolskim... W... T.... F... ?????
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tosterpro »

Dajcie spokój temu Kowalowi. Skład Resovii jest jaki jest (miało być po polsku- to jest po polsku). Mrzonki o silnym polskim zespole klubowym trzeba odłożyć. Nie tylko Resovia o czymś takim marzyła, jest jeszcze ZAKSA z podobnymi marzeniami itd. Nagle wszyscy ulegają zbiorowej ułudzie. Żaden polski klub w nowożytnej historii niczego nie osiągnął będąc opartym w 100% na rodakach. Najlepsze momenty Resovii zawsze były internacjonalne. To samo Skra, to samo Zaksa. Trzeba umieć stworzyć balans między solidnymi Polakami i solidnymi obcokrajowcami. Rzeszów zapętlił się za bardzo i pewnie z tego wyjdzie mocniejszy i Kowal znowu będzie bohaterem. Kim mieli ograć solidny Olsztyn? Jaroszem, który z solidnego zawodnika stał się średniakiem, Tichackiem z rozegraniem czytelnym i przewidywalnym, Młodym i niedoświadczonym Kędzierskim? Przyjęcie dwadzieścia lat z haczykiem... Żle zbilansowany zespół. Brakowało niewiele, bo może brakowało Możdżonka i jego opanowania (Olsztyn miał Plinę). Zabrakło lat i ogrania. Olsztyn miał tego o tyle więcej, że wygrał kluczowe końcówki.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

tosterpro pisze:Kim mieli ograć solidny Olsztyn?
O tych samych meczach mówimy? Tych, w których decydowały pojedyncze piłki? Bo piszesz tak jakby Resovia własnie nie wyszła z dwudziestu w meczach z Zaksą a kibice mają pretensje że przegrali.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tosterpro »

pewniak pisze:
tosterpro pisze:Kim mieli ograć solidny Olsztyn?
O tych samych meczach mówimy? Tych, w których decydowały pojedyncze piłki? Bo piszesz tak jakby Resovia własnie nie wyszła z dwudziestu w meczach z Zaksą a kibice mają pretensje że przegrali.
Nie wyrywajmy zdań z kontekstu i dopatrzmy się odrobiny ironii.
Szary Wilk
Posty: 7990
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Szary Wilk »

A kim Olsztyn miał dotrzeć do półfinałów ? Czy para przyjmujących Rousseaux-Andringa jest lepsza od Rossard-Śliwka? Kochanowski-Zniszczoł , gdzie po drugiej stronie siatki jest Dryja-Chinenyeze.

Zadecydowały wspaniałe wybory Resovii przed tym sezonem. Czyli Hadrava zjadł Jarosza, a Woicki Tichacka. Już przed sezonem pisałem, że to nie jest skład na półfinał, to niektórzy trąbili o minimum medalu, a postronni pisali "no, no, niezła szósteczka". Przecież od Czecha to są lepsi wszyscy z pierwszych 8 drużyn, na rozegraniu, a od Jarosza prawie, bo ewentualnie Filip jest na słabszym poziomie.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Kiedyś jak byłem w szkole dostałem taką radę od jednego z nauczycieli, gdy zostałem wywołany do odpowiedzi: "nie wiesz co mówić mów co wiesz".
Jak udzielić wywiadu po odpadnięciu z walki o medale, by powiedzieć dużo, ale nie powiedzieć nic.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

bono pisze:Myślę że z takim Michałem Poterą czy dawnym libero Damianem Wojtaszkiem zarówno skrzydłowi czy atakujący byliby dużo bardziej skuteczni a Kędzierski miałby bardziej ułatwione zadanie.
W aktualnej Resovii to Sergio Santos za lat świetności ni by nie zdziałał :] Ktoś wcześniej wspomniał, że okienko transferowe trzeba zacząć od gruntownych zmian w zarządzie. Ja się z tym zgadzam, na chwilę obecną ten klub zmierza donikąd.
#kowalout
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Avenged_7x pisze:Ktoś wcześniej wspomniał, że okienko transferowe trzeba zacząć od gruntownych zmian w zarządzie. Ja się z tym zgadzam, na chwilę obecną ten klub zmierza donikąd.
Ja się już pogodziłem z pewnymi faktami, które nigdy się nie zmienią: 1) Kowal pozostanie trenerem, 2) Górski pozostanie prezesem. Szkoda mojej (naszej) energii na kopanie się z koniem.
Aby drużyna zaczęła wygrywać trzeba kupić skład lepszy niż mają rywale, z zastrzeżeniem że ma on być znacząco od nich lepszy, tak by zwyciężał niejako siłą rozpędu (choć i to nie gwarantuje wygranej).
Aby drużynę dało się oglądać (!) - (oprócz powyższego) klub musi znaleźć dobrego, doświadczonego rozgrywającego, który będzie chciał tu pograć przez kilka lat i który to rozgrywający dostanie w pewnym zakresie wolną rękę do prowadzenia meczów.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: adamow »

tosterpro pisze:Skład Resovii jest jaki jest (miało być po polsku- to jest po polsku).
A kiedy to Resovia miała polski skład? Bo w minionym sezonie to na pewno nie i w żadnym z poprzednich też sobie takowego składu nie przypominam :o
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Nie wiedziałem że obcięcie budżetu na czas krótkotrwałego zwolnienia Gandalfa to inaczej znaczy: " gramy polskim składem".

Się człek całe życie uczy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

tosterpro pisze:Dajcie spokój temu Kowalowi. Skład Resovii jest jaki jest (miało być po polsku- to jest po polsku). ....
Dlaczego mamy dać spokój Kowalowi?? Przecież SAM sobie skompletował skład, który później przejął i "trenował". Więc odpowiada za "osiagnięcia"
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mmb »

Dokładnie ;)

A przed chwilą dziewczyny z Developresu przegrały w tie-breaku awans do finału z ŁKS, mimo że dwa sety wygrały do 17 i 11, tak więc Rzeszów nie zachwyca..
aziente
Posty: 271
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: aziente »

Tak apropo Olka Śliwki i jego wypowiedzi, to żadna nowość, te kopnięcie w ławkę rezerwowych było niczym przy tym, co wyprawiał w SMS :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

No właśnie nic Kowala nie broni. Trener Kowal sobie nie radzi bo ma slaby skład? Za skład odpowiedzialny jest dyrektor sportowy Kowal. Z każdej strony Andriu wtapia czy komuś się to podoba czy nie. Choćby repres trylogię o tym napisał nic tego nie zmieni.

Do tego ta dziwaczna gra budżetem klubu, ktory należy się w wysokiej kwocie tylko jednemu...

Górski liczy że będą wyniki i nie będzie krytyki. Tak jakby Kowal latami nie udowadniał że gwarantem dobrych wyników nie jest.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Górski mówi w tym wywiadzie o zmianie strategii w budowie składu oraz o odzyskaniu kibiców. Ale chyba chlop nie wie że z Kowalem tego nie osiągnie i gada brednie
jarek8dywan
Posty: 598
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

– Nie może być tak, że zespół z takim budżetem i takim składem nie walczy o medale. Ktoś powinien zapłacić głową za błędy w budowaniu drużyny i prowadzeniu zespołu. Transfery nie były trafione, choćby dlatego, że nikt nie buduje już zespołu, w którym jest 14 wyrównanych siatkarzy. Powinno się stworzyć mocną szóstkę, z dwiema-trzema gwiazdami, reszta powinna być tylko do pomocy. W Resovii tak nie było. Rozczarowali atakujący. Jochen Schöps miał kłopoty zdrowotne i gra o niebo gorzej niż kiedyś, a Jakub Jarosz w najważniejszych monetach zawodził. Na tle atakującego Indykpolu Jana Hadravy prezentował się słabo – wylicza Such. I dodaje: – Nie rozumiem też czemu Michał Kędzierski, który wygrał Resovii mecz w Olsztynie, drugie starcie rozpoczął na ławce rezerwowych. Tak się nie prowadzi zespołu. Niech mi nikt nie mówi, że awans do szóstki to był plan minimum, bo taki zespół powinien mieć ambitniejsze cele – grzmi Such.

Such przejechal sie, jak dobrze odczytuje, po Kowalu. Ale faktycznie trzeba przyznac mu racje w kilku kwestiach.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Winnego Włocha zwolniono. Teraz zostali sami niewinni. :]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”