Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: niepoinformowany »

Ale ja to wiem, bo też oglądałem mecz, tylko BP to nie jest suma punktów zdobytych atakiem na kontrze lub atakiem na potrójnym bloku.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: madlark »

mecz dramat
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Kauchuck »

madlark pisze:mecz dramat
Podpisuję się obiema rękami. Niezrozumiałe jest dla mnie to, że w TV puścili taki hit zamiast meczu Olsztyna z Gdańskiem...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: pewniak »

We wczorajszym meczu Reski w trzecim secie sędzia dał Resovii czerwoną kartkę za opóźnianie gry (przy stanie 20:24).
Przypomnę okoliczności: Resovia wyszła później niż powinna z szatni po długiej przerwie -> sędzia przed rozpoczęciem seta dał żółtą kartkę. Przy stanie 24:20 na zagrywkę idzie Depowski, Lubin robi zmianę, zmianę zgłasza też Serniotti, ale Perłowski nie jest przygotowany bo podchodzi bez tabliczki, robi dwa kroki w tył i już ma tabliczkę. Wszystko to trwa ze trzy sekundy.

Pytanie do zorientowanych.

Czy faktycznie były podstawy do pokazania kolejnej kartki?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: TommyLeeJones »

Dzisiejszy mecz dramat ale że takie lubię, to obejrzałem ;) .Należy stanowczo stwierdzić, że BBTS jest cienki jak sik pająka. Przegrać z tak dysponowanym Będzinem mogli chyba tylko oni. Araujo bardzo słabo, na szczęście dla Będzinan, Faryna świetnie wszedł w mecz.
Wschodni zaciąg Bielska słabiutko, jedyne co mi przychodziło do głowy to wyreżyserowanie jakiegoś filmu o wikingach, Łukasik pasuje jak ulał.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: mmb »

xD

Pytanie do zorientowanych - potencjalnie które miejsce w I lidze zajmowałby BBTS takim składem i taką grą?
waldek 28
Posty: 160
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: waldek 28 »

Bez problemu wygrali by 1 ligę. Co nie zmienia faktu że w PLS są czerwoną latarnią .
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: rzr »

Znalezione na twitterze:

Obrazek
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: kanimo »

waldek 28 pisze:Bez problemu wygrali by 1 ligę. Co nie zmienia faktu że w PLS są czerwoną latarnią .

Myslisz? Nie podwazam Twojej opini bo nie ogladam I Ligi. Ale AZS Czewa jest aktualnie 5. Moze by i wygrali, ale z taka gra, to mam nadzieje, ze z pewnymi problemami. Choc jest faktem, ze paru niezlych grajkow z I Ligi typu Dlugosz, Fijalek, Mihulka zdrenowala ostatnoio PL, a najlepsi w roczniku juniorzy czesciowo petaja sie po jej rezerwach.
Zreszta zobaczymy za rok. Maja ostatnie miejsce jak w banku.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Noworoczny »

Nie jest powiedziane, że za rok zobaczymy bo w pierwszej lidze mogą pogorszyć skład. Tak jak Czewa ma piąte bo jej najlepszy zawodnik gra w drużynie majstra (i nawet wchodzi).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: kanimo »

Ja tam w skladzie Czewy az takich oslabien nie widze. Nastapilo wielkie wzmocnienie na stanowisku trenera. Odszedl ograny juz i niezly Szymura, ale przyszedl dosyc zdolny, choc raczej defensywny Slawek Busch, Spalowicz i rezerwowy przyjmujacy zlotej ekipy. Odszedl Kowalski, ale przyszedl Koziura (dla mnie to zblizony poziom); odszedl T Kowalski, przyszedl Szczurek, ktory na wybrzezu pokazywal sie lepiej niz w Bydzi. Doszedl Krzysiek- niegdys uczciwa opcja na drugiego na PL. Doszedl tez Stolc ( nie cenie, ale miewal momenty w PL na ktore dalo sie patrzec, to wiecej niz Lukasik ostatnio) i Bucko. O zawodnikach Victorii Walbrzych, i Recce z MOSu nie wspominajac. Troche zbieranina, ale nazwisk, ktore cos tam sygnalizowaly.
Dokladnie jak BB.

W I Lidze gra jeszcze paru niestarych zawodnikow, ktorzy niedawno przewijali sie przez reprezentacje mlodziezowe jak Lewandowski, Kania, Miniak (srodkowi), Matula sypa, Fornal przyjecie,Linda i Napiorkowski-atak
Oraz prezentyjacych sie ciekawie/obiecujaco na etapie juniora np Justin Ziolkowski przyjecie, Sasak atak; bardzo fajny, dobrze sypiacy, tylko niski Karakula, Mecheta z Reski. Durski mi sie kiedys wydawal niezgorszy w paru meczach.
Doswiadczony LIpinski. Wdowiak, ktory bez wiekszych sukces ale otarl sie o PL.

Takze mam pewna watpliwosci.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, o 15:44 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Michal5 »

Ten mecz jest jeszcze gorszy niż wczorajszy...
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Verdungo »

Michal5 pisze:Ten mecz jest jeszcze gorszy niż wczorajszy...
I te zagrywki na poziomie podstawówki, aby tylko przebić na 2 stronę. Chociaż patrząc na 13 popsutych zagrywek w 1 secie przez obie drużyny, to nie ma się co dziwić.
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: DeRosa »

Nawet niezła ta Luczniczka
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: iron »

Skrzydła w Zawierciu nic nie kończą. A Bociek jak dla mnie to dramat.
No sympathy for fools...
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: pigula »

Zęby bolą od oglądania tego "widowiska", Bociek jakby miał kamienie w spodenkach, zero dynamiki, wali przed siebie, obawiam się że już nic z tego może nie być/
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: kanimo »

DeRosa pisze:Nawet niezła ta Luczniczka
Od Zawiercia to ma glownie lepszego trenera IMHO.
Lepiej ulozeni jako zespol, mimo mniejszych nazwisk.
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Johny94 »

kanimo pisze:
DeRosa pisze:Nawet niezła ta Luczniczka
Od Zawiercia to ma glownie lepszego trenera IMHO.
Lepiej ulozeni jako zespol, mimo mniejszych nazwisk.
Z tym trenerem to bardzo odważna teza.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: hardy »

Bardzo lubię Boćka, ale z czym do ludzi z taką grą? A jeszcze miał pretensje że zła Zaksa go nie chciała :oops:
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: kanimo »

Johny94 pisze:
kanimo pisze:
DeRosa pisze:Nawet niezła ta Luczniczka
Od Zawiercia to ma glownie lepszego trenera IMHO.
Lepiej ulozeni jako zespol, mimo mniejszych nazwisk.
Z tym trenerem to bardzo odważna teza.
Ba.
Zanini to trener ogromnie doswiadczony i obiezyswiat. Prowadzil i kluby i reprezentacje. W odroznieniu od Kuby porzucil kariere sportowa bardzo wczesnie. Mogl uczyc sie od najlepszych. Byl preparatore atletico, jest znawca dieteyki sportowej, uczyl sie psychologii;
Niemniej jego zdobycze, jak na tak dlugi staz jakos nie powalaja. Moze sezon ze Slowacja nalezy do udanych. O Austrii nie pisze, bo to jednak peryferie. Dodatkowo gosc jest jednak dosyc narwany. Slaba gra Monzy, napiecia w Perugii, odejscie pomimo kontraktu z Bauvais. Konfliktowy? Moze lepsza reka do mlodszych- mlodziezowcom Turcji chyba troche pomogl jak byl trenerem doroslej ekipy. Znane nazwisko ale dyskusyjna postac. Wielkosc trenerska do udowodnienia. Swietne nazwisko jak na Zawiercie. Jakby mial objac nasza repre, to ja wole Gruszke.

Kuba przy nim to prawie debiutant. Niemniej sklecil z niechcianych zawodnikow (poza sypaczem) jakis zespol.

Wracajac do tu i teraz - na papierze to Zawiercie jest silniejsze. I nie jest to tylko moje zdanie-wystarczy rzucic okiem na typowania przedsezonowe.
Graja lekko ponizej mozliwosci i caly czas podobnie. Cos nie wypalilo. Moze potrzeba wiecej czasu. Slabosc Bocka tlumaczy slabosc ekipy tylko czesciowo. Ja nie widze zespolu.
Dodatkowo mam wrazenie, ze facet zachowaniem bardziej rozprasza swoj zespol niz przeciwnika.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Noworoczny »

Znowu nie da się podsumować kolejki, bo dwa mecze przełożone. Pocieszające jest, że do końca listopada znikną wszystkie zaległości, dystans u wszystkich się wyrówna i będziemy mogli lepiej ocenić miejsce każdej drużyny na tle pozostałych. Póki co Espadon wykorzystał potknięcie Indykpolu oraz mecz awansem i sensacyjnie wskoczył na trzecie miejsce. Niech robią printscreeny, oprawiają w ramki i wieszają w gabinetach prezesów!

Tymczasem Zaxa dalej nie tylko bez porażki ale i bez straty punktu. Czy nie jest to czasem najlepszy start w historii ligi?
Z dwiema porażkami trio GKS, Trefl. Skra. Co ciekawe wszystkie trzy drużyny jeszcze przed spotkaniem z liderem.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Milten »

Bednaruk kolejny raz pokazuje, że najlepiej czuje sie gdy jest bieda, ubóstwo a skład trzeba składac z anonimow, rekonwalescentow i mlodziezy. Mam cholernie mieszane uczucia do tego trenera, bo niby to imponuje ale gdy trzeba bylo sie zmierzyc z czyms wiecej niz "niespodziewane utrzymanie" to bylo slabo.

Virtu chyba najbardziej przeceniona druzyna wg przedsezonowych oczekiwan. Z Bocka juz chyba (niestety!) nic nie bedzie, a skrzydla wygladaja fatalnie. No, ale sa rownie dramatyczne kielce wiec walka o utrzymanie zapowiada sie "pasjonujaco". Fajnie, ze Espadon i GKS sa w czolowce. Mlodzi, polscy trenerzy- kompletne przeciwienstwa ktorym idzie calkiem niezle.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: Chal »

Noworoczny pisze:Czy nie jest to czasem najlepszy start w historii ligi?
Do brązowego medalisty jeszcze brak.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: grzegorzg »

Kolejny całkiem dobry ( w statystykach ) mecz młodego przyjmujacego Dafi Kielce jakuba Szymanskiego.
Kanimo - napisałabys dwa słowa niezorientowanemu/nym (może juz pisałaś, ale widac umkneło) o tym zawodniku , skąd przybył? Bo dokad zmierza, to się okaze... ;)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: drukjul »

grzegorzg pisze:Kolejny całkiem dobry ( w statystykach ) mecz młodego przyjmujacego Dafi Kielce jakuba Szymanskiego.
Kanimo - napisałabys dwa słowa niezorientowanemu/nym (może juz pisałaś, ale widac umkneło) o tym zawodniku , skąd przybył? Bo dokad zmierza, to się okaze... ;)
Trudno mówić, że to ktoś zupełnie nieznany, bo to przecież jeszcze jeden ze złotych chłopaków grupy Pawlika i Zendeła ze Spały - jako zmiennik Fornala i Kwolka Szymański został nawet mistrzem świata U19 przed dwoma laty. Szansy sięgnięcia po identyczne trofeum już w kategorii juniorów i zdobycia złotego medalu w tym roku na mistrzostwach U21 można chyba powiedzieć iż Szymański pozbawił się sam, kiedy w listopadzie ubiegłego roku w trakcie meczu I ligi pomiędzy SMS Spałą a Hajnówką przeszedł pod siatką i uderzył w twarz zawodnika rywali. Po tym głośnym boiskowym incydencie dyrekcja SMS-u się z Jakubem specjalnie nie cackała bo praktycznie natychmiast zawiesiła go w prawach członka zespołów ligowych szkoły aż do końca rozgrywek w sezonie 2016-2017.

Nie ma co kryć, że z jednej strony tak surowa, ale przyznajmy że jednak sprawiedliwa kara odbiła się bardzo negatywnie na postawie i wynikach zespołu Spały w I lidze - tylko o rok młodszy od Kochanowskiego, Fornala, Kwolka, czy Ziobrowskiego Szymański po ich odejściu ze szkoły do klubów zawodowych miał olbrzymią szansę zostać liderem zespołu SMS-u w poprzednim sezonie, a następnie już w sezonie reprezentacyjnym wraz z kolegami z drużyny juniorów cieszyć się z mistrzostwa świata U21, ale z drugiej w wymiarze indywidualnym miejmy nadzieję, że niejedno tego młodego chłopaka już stricte życiowo nauczyła. Mistrzem świata juniorów chłopak co prawda już nigdy w życiu zostanie - ta szansa głównie przez trzy rzeczy: brak pomyślunku, krewki charakter i ciężką rękę przeszła mu już definitywnie obok nosa, ale poza tym to faktycznie wszystko jeszcze przed nim. Byle ta głowa była na karku. ;)
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: kanimo »

Poza slawna afera plucia pod siatka...
Jak dla mnie, poza raczej defensywnym z racji wzrosto Buschem (Rasovia a obecnie I Liga Czewa )to najciekawszy przyjmujacy tego rocznika. Spalowicz, gracz MOSu, srebrny medalista ostatnich MPJ do spolki z dugim przyjmujacym MOSu, rowniez w PL-Kacperkiewiczem.
Szymanski jest wysoki, w kadecie wygladal na mocno ofensywnego. Fizycznie moze zblizony do...? Bednorza? Troche wolniejszy ,
ale za to wiecej widzi i od dawna ma dosyc szeroki repertuar zagran (nie tylko pod siatka). Ku mojemu zdziwieniu wyglada na to, ze w Spale poprawil przyjecie. W czasie eliminacji MPJ i finalow pokazywal sie bardzo stabilnie w tym elemencie. Wiadomo, ze to nie Zator, ale solidnie. W finalach troche falowal w ataku, moze byl lekko pod forma. Bardziej wtedy brylowal nizszy i szybszy Kacperkiewicz, obecnie w Espadonie-tez moze cos z niego byc.
Ze zlotym rocznikiem malo gry i wejsc bo tam byl Busch (etetowy 3ci) i od jakiegos czasu Jakubiszak a wczesniej na pozycji 4tego bylo troche roszad. Min Rybicki (obecnie Czarni). Z Jakubiszakiem mogl miec zreszta problem wygrac rywalizacje, choc chyba jest stabilniejszy.
Byly glosy, ze Szymanskiemu lub Kacperkiewiczowi nalezala sie nagroda dla najlepszego przyjmujacego MPJ i dlatego w tym roku jej nie przyznano.
A i jak obserwowalam mecze w kadecie i juniorze (el MP) to chlopak zachowywal sie normalnie, zadnych bluzgow,zadnej agresji.
Jednorazowy wyskok, dal sie sprowokowac starszemu i frustraca z przegranych. Ich trenerem w MOSie byl Kondrad Cop (byly asystent Bednaruka w PW za czasow mlodych wilkow)) i ten gosc to ostatni bledny rycerz, raczej w duchu agresji swoich zawodnikow nie wychowywal. W Spale moze troche inaczej na to patrzyli.

A i to plucie i kara mialy miejsce dosyc pozno sezonie i nie sadze, by wyniki Spaly z tego wynikaly. Do momentu decyzji Spala dostawala podobne laniçe jak po.
Wyniki to raczej efekt sporej liczby kontuzji na przyjeciu, pozniejszego siegniecia po chlopcow z mlodszego rocznika na ataku przy jednoczesnej mizerii starszych oraz cienizna na sypie. Tudziez bardzo, bardzo glebokich rotacji pomiedzy 3ma zespolami Spaly. Bledy trenerow podobne jak w przygotowaniu do ostatnich imprez w U19.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Poza slawna afera plucia pod siatka...
Nie widziałem na własne oczy, ale mam zaufanie do świadków którzy twierdzą, że w tym wypadku było jednak niestety na rzeczy coś znacznie więcej niż tylko samo plucie http://siatka.org/pokaz/liga-m-skandal- ... lifikacja/

Przyznam, że poza innym przypadkiem sprzed 7, czy 8 laty, kiedy to pod siatką, ale już po zakończeniu meczu, a nie w trakcie doszło do równie wtedy głośniej szarpaniny między grającym wtedy w Gorzowie Bartkiem Nerojem, a zawodnikiem bodaj wtedy Jaworzna Michalskim i Neroj również został uderzony w twarz, nie przypominam sobie równie gorszącego incydentu podczas meczu siatkarskiego zarówno jak w tym wypadku w I lidze, ani tym bardziej w PLS-e. :(

Można nieraz przymknąć oko na jakieś prowokacje słowne, czy na to że ktoś coś komuś po drugiej stronie siatki pokaże, bo koniec końców po coś dostaliśmy od matki Natury te dziesięć palców, w tym dwa palce środkowe, ale pełna zgoda że nie może być żadnej tolerancji na bójki na boisku między zawodnikami, które jak wynika z przytoczonej relacji realnie groziły jeszcze i tym, że dochodzi do gromadnego mordobicia, do którego przyłączają się jeszcze kibice. Przyznaje bez bicia, że w wieku Szymańskiego też nie zawsze panowałem nad swoimi emocjami i zdarzało mi się robić co najmniej równie głupie, a zapewne nawet i jeszcze bardziej idiotyczne głupoty, więc nie mam najmniejszego zamiaru w nikogo rzucać kamieniem, ale w tej sytuacji jego dyskwalifikacja i pokuta w postaci odsunięcia od szkolnej drużyny na resztę sezonu wydaje się niestety w pełni zasłużona. Twarde prawo, ale prawo niestety - odpowiadamy za własne czyny i przychodzi w życiu każdego z nas taki moment, że wszyscy musimy do tego wreszcie dorosnąć.
A i to plucie i kara mialy miejsce dosyc pozno sezonie i nie sadze, by wyniki Spaly z tego wynikaly. Do momentu decyzji Spala dostawala podobne laniçe jak po.
.
To prawda, że po odejściu ze szkoły do klubów Plusligi zawodników z rocznika 1997, czyli praktycznie całej pierwszej szóstki naszych złotych kadetów/juniorów SMS Spała od początku ubiegłorocznego sezonu cieniowała z wynikami, ale listopad - jak widać zdarzenie miało w miejsce właśnie wtedy - to jeszcze nawet nie jest półmetek sezonu. A że Szymański był jednak już wtedy liderem tej odnowionej spalskiej drużyny, więc ta jego dyskwalifikacja za wspomniany incydent i odsunięcie od gry w lidze do końca sezonu musiała mieć nie tylko dla niego indywidualnie, ale także i dla zespołu wyraźne negatywne konsekwencje.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: niepoinformowany »

Najlepsze są komentarze pod tym artykułem obecnego rozgrywającego Radomia i byłego wspomnianego asystenta Bednaruka, którzy odpowiednio wstawiają link do artykułu z jakiegoś portalu z dopiskiem, że to "bardziej oficjalna wersja" oraz zarzucają mewie jakąś "relację jednej ze stron" :D Nie wiem jak to było, sędzia pewnie mógł czegoś nie zauważyć, ale raczej nieprawdziwej wersji bądź wersji jednej ze stron swoim nazwiskiem nie podpisuje.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: kanimo »

Zdarzenie zostalo zbagatelizowane na poczatku i gromy posypaly sie z pewnym opoznieniem.

Droszynski juz tam wtedy nie gral, wiec rzecz zna z relacji kolegow. Przypuszczam, ze Cop tez mial inne sprawy na glowie niz jezdzenie ze Spala aby ogladac zawodnikow prowadzonego przez siebie MOSu. Tez prawdopodobnie zna sprawe z relacji podopiecznych. Czy mlodzi zawodnicy probowali sie wybielic w oczach szanowanego i lubianego trenera czy moze powiedzieli prawde? Nie jestesmy sedziamai i nikt z piszacych tam nie byl. Zawodnik zostal ukarany i kare odbyl ona sie skonczyla.

Taki Maslowski pare razy rzucal publicznie [cenzura] w strone sedziego (m meczach finalowych I Ligi) i w strone publicznosci. Zadnej kary nie bylo a zwolennicy bronili go jak Kmicic Czestochowy.
Nawrocki tez rzucal i tez ukarany nie zostal, ani nawet zganiony. Wrecz przeciwnie-dostal reprezentacje.

Kolega zadal pytanie o gre Szymanskiego jako siatkarza i jego charakterystyke.
To odpowiedzialam, jak mi sie wydaje na temat.
Czesciej widzieli go @elgarten( bo zna wszystkich zawodnikow z Mazowsza) i moze @slepy sedzia-on ma oko na mlodziez.

A w sprawie wychowania to podejrzewam, ze Cop zrobil wiecej niz Bartman, Pawlik i Nawrocki razem wzieci.


Moze po prostu trzymac kciuki za rozwoj chlopaka. Nie mamy wielu przyjmujacych z przyjeciem i atakiem.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2017, o 18:00 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 9

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Zdarzenie zostalo zbagatelizowane na poczatku i gromy posypaly sie z pewnym opoznieniem.
Zawiodła Cię tym razem pamięć Kanimo - decyzje o karach zapadły naprawdę błyskawicznie. Zalinkowany wyżej artykuł z opisem całego wydarzenia z naszego portalu to 27 listopada, a decyzja o zawieszeniu Szymańskiego do końca sezonu została upubliczniona już trzy dni później http://sport.tvp.pl/28037589/surowa-kar ... -w-i-lidze
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”