Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Gandalf »

Adik_wwy pisze:Czy ktoś wie co się dzieje z Kazijskim ?
Chyba w Japoni gra ale raczej nie przyjdzie bo by pewnie połowę budżetu zjadł
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

mader5 pisze: Bo i jest spora szansa, że to co zostało określone bombą finalnie w mniemaniu większości będzie co najwyżej niezłym transferem.
Może być to po prostu siatkarz z dużym nazwiskiem, ale po przejściach zdrowotnych, czy nawet ciężkiej kontuzji - jak Milos Nikić, czy Kaliberda. Albo też tuż przed emeryturą.
Gandalf pisze:
Adik_wwy pisze:Czy ktoś wie co się dzieje z Kazijskim ?
Chyba w Japoni gra ale raczej nie przyjdzie bo by pewnie połowę budżetu zjadł
Niekoniecznie. Kilka tygodni temu we Włoszech krążyły właśnie plotki, że Kazijski z uwagi na sytuację rodzinną koniecznie chce już wrócić w tym roku z Japonii do Europy i że w przyszłym roku w Azji już na pewno nie zagra. A Matej, kiedy był na topie akurat dosyć często, choć raczej czysto kurtuazyjnie wypowiadał się, że chciałby kiedyś zagrać w naszej lidze, więc można chyba uznać, że teraz ma ostatnią szansę. :D
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Gandalf »

drukjul pisze:
mader5 pisze: Bo i jest spora szansa, że to co zostało określone bombą finalnie w mniemaniu większości będzie co najwyżej niezłym transferem.
Może być to po prostu siatkarz z dużym nazwiskiem, ale po przejściach zdrowotnych, czy nawet ciężkiej kontuzji - jak Milos Nikić, czy Kaliberda. Albo też tuż przed emeryturą.

Nikić raczej odpada z tego co słyszałem to ma wrócić do treningów w połowie sezonu a Kalbierda negocjował z Berlinem ale chyba nic z tego nie wyszło bo już jest o tym cisza więc może
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: PrXmO »

Może Kovar ma dość siedzenia na ławie w Lube przy Lealu i Juantorenie to raczej nie pogra
Filip
Posty: 114
Rejestracja: 12 paź 2013, o 22:13
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Filip »

Szampon093 pisze:Binczyk na TT napisal, ze szykuje sie bomba transferowa
Ruciak w Czarnych Radom na libero? :]
Ostatnio zmieniony 23 maja 2018, o 20:46 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiepski »

Kazijski to byłoby takie nazwisko jak kiedyś Konstantinow w Jastrzębskim, nie wiem ile by wniósł do naszej ligi, ale transfer porównywalny był by
Ostatnio zmieniony 23 maja 2018, o 20:51 przez Kiepski, łącznie zmieniany 1 raz.
mader5
Posty: 43
Rejestracja: 18 maja 2017, o 19:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: mader5 »

W lidze włoskiej teraz mają miejsce duże przetasowania i sytuacja jest dynamiczna, więc może spośród tych roszad i przeróżnych konfiguracji wyłoni się przyjmujący, który finalnie nie znajdzie miejsca takiego, jak to pierwotnie zakładano i obierze inny kierunek np. Polskę.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Miszczu-xdd »

Mam pytanie, można gdzieś sprawdzać liste zawodników którzy są bez kontraktu ?
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Miszczu-xdd »

A ten Berger z Perugii ma ważny kontrakt? bo to też ciekawa opcja ( zagrywka przyzwoita, pzyjęcie trzyma i na siatce sobie radzi ) finansowo też chyba na jakimś kosmicznym poziomie on nie jest
PrXmO
Posty: 151
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 12:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: PrXmO »

Miszczu-xdd pisze:Mam pytanie, można gdzieś sprawdzać liste zawodników którzy są bez kontraktu ?
Kiedyś była wrzucana tu jakaś agencja zawodnicza z tego co pamiętam, ale tak czy siak każdy zawodnik ma swoją agencję lub swojego agenta więc nie ma za bardzo takiej możliwości.
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: liniaprosta »

http://www.lzsport-pro.com/man.php

Ale to tylko ta słynna agencja..
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

Kiepski pisze:Kazjiski to byłoby takie nazwisko jak kiedyś Konstantinow w Jastrzębskim, nie wiem ile by wniósł do naszej ligi, ale transfer porównywalny był by
Płamen kiedy przychodził grać do naszej ligi, był siatkarzem ze ścisłego europejskiego i światowego topu, co potwierdzał nie tylko w rozgrywkach reprezentacyjnych, ale także w europejskich pucharach, czy też w lidze greckiej, która wtedy zaraz po lidze włoskiej - choć dziś bardzo trudno to już sobie wyobrazić - była drugą najmocniejszą ligą siatkarską Europy.

A Matej od 2012, czyli sześciu lat nie zagrał w kadrze, a od trzech sezonów nie występuje też w żadnej liczącej się lidze siatkarskiej. A jak sam skarżył się w ubiegłym roku siatkarzowi, szczególnie w jego wieku ciężko jest wrócić z Japonii do Europy i zdobyć łatwo dobry kontrakt na przykład w lidze włoskiej, bo trenerzy i prezesi patrzą już na takiego siatkarza bardzo nieufnie. I biorąc pod uwagę choćby to jak źle poszło w minionym sezonie w Pluslidze Nikoli Gjorgiewowi, który w Japonii był MVP poprzedniego sezonu i gwiazdą pierwszej wielkości mają sporo racji.
Gandalf pisze: Kalbierda negocjował z Berlinem ale chyba nic z tego nie wyszło bo już jest o tym cisza więc może
Kilka dni temu w wywiadzie dla Berliner Morgenpost Kaliberda powiedział, że rozmowy z Berlin Recycling Volleys ciągle trwają, ale nie martwi się tym, bo jemu się nigdzie specjalnie nie spieszy. Więc raczej nie jest to jego opcja nr. 1 i nie jest zdeterminowany, żeby grać koniecznie w Niemczech, choć z drugiej strony wcześniej mówił także, że tym razem wolałby grać gdzieś znacznie bliżej rodzinnego domu.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: knightrider »

Wrzucam cytat z wywiadu nowego atakującego Skry Teppena o wzmocnieniach: "Zmieni się około połowa zespołu. Jak zawsze, chcą odejść ci, którzy grają mniej. Ale ci, którzy przyjdą powinni być bardzo dobrymi graczami. Słyszałem, o dwóch dobrych graczach z Iranu - powiedział nowy atakujący mistrzów Polski". źródło wp.pl
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Hirako »

knightrider pisze:Wrzucam cytat z wywiadu nowego atakującego Skry Teppena o wzmocnieniach: "Zmieni się około połowa zespołu. Jak zawsze, chcą odejść ci, którzy grają mniej. Ale ci, którzy przyjdą powinni być bardzo dobrymi graczami. Słyszałem, o dwóch dobrych graczach z Iranu - powiedział nowy atakujący mistrzów Polski". źródło wp.pl
Bińczyk pisał że nie Iran więc w tym przypadku odpada akurat ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pidgey »

Czy to będzie Irańczyk czy nie temat "bomby" dotyczy Skry. Ale może też być tak, że to będzie niewypał :]
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Nawet jesli byloby na rzeczy z Iranczykiem to dlaczego wiekszosc zaklada, ze Szalpuka czeka lawka ? Czy Iranczyk wedlug was , ktory czesto nie byl nawet podstawowym graczem reprezentacji jest o tyle lepszy od Szalpuka , ze Artur by spedzil wiekszosc czasu na lawce ? Sprowadzony przed sezonem , jednak zdaje sie lepszy przyjmujacy Ebadipur mial bardzo trudna droga na poczatku w pluslidze i byl o wiele czesciej zdejmowany z boiska niz Bednorz , ktory byl najlepszym przyjmujacym Skry, a jak wiele osob tu uwaza, w tym ja Artur to lepszy obecnie zawodnik niz Bartosz
A tak swoja droga , to czy mozna prosic zrodlo wywiady z Estonczykiem ?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Bibczyk napisał, ze nie ma 100% pewności, ale bomba bardziej jest to miasto aniżeli zawodnik jednak to gwiazda Hmm..
Wrzuciłem wywiad w temacie Skry
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lobmar »

Szampon093 pisze:Bibczyk napisał, ze nie ma 100% pewności, ale bomba bardziej jest to miasto aniżeli zawodnik jednak to gwiazda Hmm..
Wrzuciłem wywiad w temacie Skry
Czyli Kurek w Szczecinie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Potwierdzenia nie ma Alw na to wyglada. Wiec Grejman w Policach?
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pidgey »

W Szczecinie zostaje Kluth a Kurek chce kontynuować kariere jako atakujący.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Pidgey pisze:W Szczecinie zostaje Kluth a Kurek chce kontynuować kariere jako atakujący.
Nie widzę przeszkody
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pidgey »

Szampon093 pisze:
Pidgey pisze:W Szczecinie zostaje Kluth a Kurek chce kontynuować kariere jako atakujący.
Nie widzę przeszkody
$
mader5
Posty: 43
Rejestracja: 18 maja 2017, o 19:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: mader5 »

Bińczyk już potwierdził, że chodzi o transfer Kurka do Szczecina i wedle jego informacji jest to już w zasadzie zaklepane. Napisałem w tym wątku dzisiaj, że przemknęła mi myśl, że o Kurka chodzi, ale w ten Szczecin akurat mimo wszystko nie wierzyłem.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2018, o 22:09 przez mader5, łącznie zmieniany 1 raz.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pidgey »

Trochę szkoda byłoby Klutha chociaż w obecnej formie Kurka to może i by pograł :)
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Kurek , Tervaporti ( zostaje ?) , Srodek calkiem ok , tylko kto tam bedzie przyjmowac ? To chyba prawie najwazniejsza kwestia.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: hunter »

liniaprosta pisze:http://www.lzsport-pro.com/man.php

Ale to tylko ta słynna agencja..
Mniej słynna
https://elteevolley.com/male-player/
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kauchuck »

Pawel9221 pisze:Nawet jesli byloby na rzeczy z Iranczykiem to dlaczego wiekszosc zaklada, ze Szalpuka czeka lawka ? Czy Iranczyk wedlug was , ktory czesto nie byl nawet podstawowym graczem reprezentacji jest o tyle lepszy od Szalpuka , ze Artur by spedzil wiekszosc czasu na lawce ? Sprowadzony przed sezonem , jednak zdaje sie lepszy przyjmujacy Ebadipur mial bardzo trudna droga na poczatku w pluslidze i byl o wiele czesciej zdejmowany z boiska niz Bednorz , ktory byl najlepszym przyjmujacym Skry, a jak wiele osob tu uwaza, w tym ja Artur to lepszy obecnie zawodnik niz Bartosz
A tak swoja droga , to czy mozna prosic zrodlo wywiady z Estonczykiem ?
Temat drugiego Irańczyka w Skrze pojawił się jak już wspomniałem w innym poście. Nazwiska nie znam, w lokalnej prasie i tu na forum padło nazwisko Mirzajanpour, ale ten zawodnik w kontekście Skry raczej nie pasuje. Manavinezhad (Manawineżad?) już bardziej, tylko nie wiem czy nie ma ważnego kontraktu z Veroną.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Pawel9221 pisze:Kurek , Tervaporti ( zostaje ?) , Srodek calkiem ok , tylko kto tam bedzie przyjmowac ? To chyba prawie najwazniejsza kwestia.
Środek całkiem ok ? a nie został tam przypadkiem tylko Gałązka ? :D
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Kauchuck pisze:
Pawel9221 pisze:Nawet jesli byloby na rzeczy z Iranczykiem to dlaczego wiekszosc zaklada, ze Szalpuka czeka lawka ? Czy Iranczyk wedlug was , ktory czesto nie byl nawet podstawowym graczem reprezentacji jest o tyle lepszy od Szalpuka , ze Artur by spedzil wiekszosc czasu na lawce ? Sprowadzony przed sezonem , jednak zdaje sie lepszy przyjmujacy Ebadipur mial bardzo trudna droga na poczatku w pluslidze i byl o wiele czesciej zdejmowany z boiska niz Bednorz , ktory byl najlepszym przyjmujacym Skry, a jak wiele osob tu uwaza, w tym ja Artur to lepszy obecnie zawodnik niz Bartosz
A tak swoja droga , to czy mozna prosic zrodlo wywiady z Estonczykiem ?
Temat drugiego Irańczyka w Skrze pojawił się jak już wspomniałem w innym poście. Nazwiska nie znam, w lokalnej prasie i tu na forum padło nazwisko Mirzajanpour, ale ten zawodnik w kontekście Skry raczej nie pasuje. Manavinezhad (Manawineżad?) już bardziej, tylko nie wiem czy nie ma ważnego kontraktu z Veroną.
No tak , ale mi chodziło o zrodlo tego wywiadu , o ktorym bylo wspomniane z Estynczkiem :... "Wrzucam cytat z wywiadu nowego atakującego Skry Teppena o wzmocnieniach..."
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kauchuck »

Pawel9221 pisze:
Kauchuck pisze:
Pawel9221 pisze:Nawet jesli byloby na rzeczy z Iranczykiem to dlaczego wiekszosc zaklada, ze Szalpuka czeka lawka ? Czy Iranczyk wedlug was , ktory czesto nie byl nawet podstawowym graczem reprezentacji jest o tyle lepszy od Szalpuka , ze Artur by spedzil wiekszosc czasu na lawce ? Sprowadzony przed sezonem , jednak zdaje sie lepszy przyjmujacy Ebadipur mial bardzo trudna droga na poczatku w pluslidze i byl o wiele czesciej zdejmowany z boiska niz Bednorz , ktory byl najlepszym przyjmujacym Skry, a jak wiele osob tu uwaza, w tym ja Artur to lepszy obecnie zawodnik niz Bartosz
A tak swoja droga , to czy mozna prosic zrodlo wywiady z Estonczykiem ?
Temat drugiego Irańczyka w Skrze pojawił się jak już wspomniałem w innym poście. Nazwiska nie znam, w lokalnej prasie i tu na forum padło nazwisko Mirzajanpour, ale ten zawodnik w kontekście Skry raczej nie pasuje. Manavinezhad (Manawineżad?) już bardziej, tylko nie wiem czy nie ma ważnego kontraktu z Veroną.
No tak , ale mi chodziło o zrodlo tego wywiadu , o ktorym bylo wspomniane z Estynczkiem :... "Wrzucam cytat z wywiadu nowego atakującego Skry Teppena o wzmocnieniach..."
Ktoś wrzucił link w temacie Skry (reklama konkurencyjnego serwisu wp). Tam jest pełny wywiad
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”