PGE Skra Bełchatów 2018/2019

kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Szczerze to ja go tam nie widzę.Lyneel jako defensywny sobie nieźle radzi a Popiwczak też większych problemów z przyjęciem nie ma.Jastrzębski ma problem z ofensywnymi zawodnikami czyli Frommem i Konarskim ,którzy nie są w formie a ja Pencheva nie widzę koło Lyneela bo kto by wtedy miał atakować?Hoag by się im przydał ,ale on ma już kontrakt i trzeba liczyć ,że Fromm ,który w sparingach przedsezonowych grał dobrze sie odblokuje albo De Giorgi bardziej zaufa Olivie.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

Wypada szklanka Lyneel i co wtedy? Przyjęcie Fromm-Oliva zapowiada się rozkosznie. Byłby to bardzo sensowny transfer na ławkę.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

Jest taki gość, zwie się Fromm. Ani nie przyjmuje, ani nie atakuje...

Fefe najchętniej pozbyłby się Olivy.
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Ja chyba oglądam inny sezon, albo przynajmniej tylko wybrane mecze (bliżej prawdy), bo o ile Fromm kuleje na przyjęciu to trzyma cały atak z wysokich piłek.
Sięgnąłem do źródeł, faktycznie trochę za dużo tyc 33,3 na 8 spotkań, ale średnia wychodzi mu circa 46%, więc pisanie, że nie atakuje jest imo nadużyciem.
http://www.plusliga.pl/statsPlayers/id/30495.html
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

4 mecze poniżej 40% w ataku (33%, 33%, 33%, 39%) + 1 mecze poniżej 50% (>40%) w ataku (45%), 3 mecze powyżej 50% w ataku (51%, 52% i 77%).
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Nie no Fromm gra fatalnie ,ale Penchev też od jakiegoś czasu nie istnieje w ofensywie.A sądzę ,że już prędzej Fromm się odbuduje ,który w LN przy tym samym sypaczu miał ponad 50%skuteczności niż Penchev ,który od dawna w ataku nie gra wielkich zawodów a jego walorem jest głównie przyjęcie a z przyjęciem Jastrzebski nie ma problemów a z atakiem i takim jakimś brakiem świeżości czy nie wiem jak to nazwać.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

Rozumiem że Kurek za drogi i szkoda na ławkę, ale może skoro poszedł do Onico to da radę wyciągnąć od nich Vernona albo Araujo bo oni mogą odciążyć Wlazłego że skabszymi rywalami a Teppan nie
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

Miszczu-xdd pisze:Rozumiem że Kurek za drogi i szkoda na ławkę, ale może skoro poszedł do Onico to da radę wyciągnąć od nich Vernona albo Araujo bo oni mogą odciążyć Wlazłego że skabszymi rywalami a Teppan nie
Kurek był dla Skry niedostępny nie z powodów finansowych czy ambicjonalnych zawodnika, ale dlatego, że głównym sponsorem Skry jest spółka państwowa a one nie mogę sobie zmieniać budżetu przeznaczonego na sponsoring w trakcie sezonu.
Dlatego tylko kluby sponsorowane przez firmy prywatne pokroju Onico mogły sobie go sprawić.

Moim zdaniem problem Teppana jest rozdmuchany, bo rok temu Wlazły też praktycznie nie miał zmiennika, Romać był tragiczny.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: ciacho23 »

WolskiPatriota pisze:...
Kurek był dla Skry niedostępny nie z powodów finansowych czy ambicjonalnych zawodnika, ale dlatego, że głównym sponsorem Skry jest spółka państwowa a one nie mogę sobie zmieniać budżetu przeznaczonego na sponsoring w trakcie sezonu.
...
Czyli nie ze względów finansowych, tylko ze względów finansowych.
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kanimo »

Tylko Wlazly jest (jak my wszyscy) co roku starszy i raczej bedzie gral co roku gorzej. O ile?
Zeszly sezon mial dobry.

Szkoda jednak byloby jednego z lepszych atakujacych i pierwszego kadry na lawke i obserwowanie odchodzacego gwiazdora.
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: rafael86 »

Przecież Kurek w tym momencie jest zdecydowanie lepszy od Wlazłego, więc to chyba oczywiste, że gdyby do takiego transferu doszło to grałby Bartek, a nie Mariusz. Oczywiście zadecydowały względy finansowe. Kurek mógłby być naturalnym następcą Wlazłego, z Bełchatowem był przez kilka lat związany, a nie ulega wątpliwości, że MW siła rzeczy powinien godzić się powoli z rolą rezerwowego, a Skra chcąc walczyć o najwyższe cele musi na ten krok też się przygotować
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Ile jeszcze klubów na świecie ma rezerwowego za małą bańkę?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: adamow »

rafael86 pisze:Kurek mógłby być naturalnym następcą Wlazłego, z Bełchatowem był przez kilka lat związany, a nie ulega wątpliwości, że MW siła rzeczy powinien godzić się powoli z rolą rezerwowego, a Skra chcąc walczyć o najwyższe cele musi na ten krok też się przygotować
Wlazły nigdy w Bełchatowie nie będzie rezerwowym. Jeśli jego poziom sportowy spadnie do poziomu na którym nie będzie mógł być pierwszym atakującym Skry to Mariusz po prostu zakończy karierę. Myślę, że może to mieć miejsce po obecnym sezonie.
A Kurek następcą Wlazłego i tak może zostać bo Antiga może po sezonie zabrać go do Bełchatowa razem z Brizardem i Kwolkiem.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

adamow pisze:
rafael86 pisze:Kurek mógłby być naturalnym następcą Wlazłego, z Bełchatowem był przez kilka lat związany, a nie ulega wątpliwości, że MW siła rzeczy powinien godzić się powoli z rolą rezerwowego, a Skra chcąc walczyć o najwyższe cele musi na ten krok też się przygotować
Wlazły nigdy w Bełchatowie nie będzie rezerwowym. Jeśli jego poziom sportowy spadnie do poziomu na którym nie będzie mógł być pierwszym atakującym Skry to Mariusz po prostu zakończy karierę. Myślę, że może to mieć miejsce po obecnym sezonie.
A Kurek następcą Wlazłego i tak może zostać bo Antiga może po sezonie zabrać go do Bełchatowa razem z Brizardem i Kwolkiem.
Wiesz że to jest piękny scenariusz :)
Ja osobiście byłbym wniebowzięty gdyby ta czwórka pojawiła się w Bełchatowie po sezonie
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kanimo »

A Kwolek w jakim charakterze? Na ofensywnego jeszcze chyba ciut za cienki (na mistrzowskie aspiracje), na defensywnego podobnie. Na lawke go szkoda, bo ma sie rozwijac.

Edit: Choc wszystko wzgledne. Bo skrzydla:Kurek, Ebadipur, Kwolek juz jakos zle nie wygladaja (moze w bloku srednio), jest tez moc w zagrywce. I przyjecie do grania srodkiem, z elastycznymi, szybkimi srodkowymi.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2018, o 22:05 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Aranger »

Przede wszystkim to obaj z Brizardem mają ważne kontrakty na przyszły sezon.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

Żeby Kurek został następcą Wlazłego to muszą jeszcze w Budowlanych lub ŁKS`ie przyjąć Grejmanową, a na to się nie zapowiada :]
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: mac 1 »

W Onico Kurek, teraz Nico P. a u nas miernoty w postaci Orczyka i Katicia. Panowie nie szkoda kasy :(
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: kibic_siatki »

mac 1 pisze:W Onico Kurek, teraz Nico P. a u nas miernoty w postaci Orczyka i Katicia. Panowie nie szkoda kasy :(
Mogę zrozumieć, że w Warszawie jest prywatny sponsor, a w Bełchatowie budżet zamknięty i nie można sobie w trakcie sezonu dodatkowy transfer pozwolić. Jednak klub mógłby pozwolić sobie na walkę o Bułgara, choćby na kredyt. Nie sądzę aby Nico zażądał w trakcie sezonu absurdalnego kontraktu. Teraz już pozamiatane i na poprawę przyjęcia nie ma co liczyć.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: wieloryb_wacek »

kibic_siatki pisze:Mogę zrozumieć, że w Warszawie jest prywatny sponsor, a w Bełchatowie budżet zamknięty i nie można sobie w trakcie sezonu dodatkowy transfer pozwolić. Jednak klub mógłby pozwolić sobie na walkę o Bułgara, choćby na kredyt. Nie sądzę aby Nico zażądał w trakcie sezonu absurdalnego kontraktu. Teraz już pozamiatane i na poprawę przyjęcia nie ma co liczyć.
Nie, nie mógłby. Po drugie Penczewa nie chciał Piazza.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: WolskiPatriota »

To niezbyt dobre wieści dla Skry. Kubańczyk dzisiaj w kilka minut zrobił na bloku dużo więcej niż Kłos przez cały mecz - Kłos 0 punktowych bloków, Fiel 3 punktowe bloki. Do tego raczej nie jest dziurą w ataku a zagrywki obaj nie mają jakiejś rewelacyjnej.

Zapewne skończy się tak jak z Januszem w poprzednim sezonie. Czyli Kubańczyk dobrze się zaprezentuje w najbliższych meczach ale i tak po kontuzji Kłos go posadzi na stałe na ławę i to niekoniecznie kwestiami sportowymi.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: adamow »

Dobrze się zaprezentuje w najbliższym meczu jeśli faktycznie przerwa potrwa 7-10 dni. Skra gra w środę z GKS-em a w następny weekend ma Stocznię czyli prawdopodobnie ma wolne. Może jeszcze ewentualnie do Maaseik Kłos nie poleci.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: hunter »

dyletant pisze:Tak jak nie sympatyzuję zbytnio ze Skrą to myslę, że powinna się postarać o nierozłączną od kilku lat parę Egleskalns Wounembaina, (...)Pomyślałbym też o Van den Driesie, choć znam taki klub w tej lidze, który się na Belgu przejechał...
Grają ze sobą dopiero drugi sezon...i nie, nie ten poziom jednak, choć Łotysza chętnie zobaczyłbym u nas.
VDD również nie, pomimo super formy.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: dyletant »

hunter pisze:
dyletant pisze:Tak jak nie sympatyzuję zbytnio ze Skrą to myslę, że powinna się postarać o nierozłączną od kilku lat parę Egleskalns Wounembaina, (...)Pomyślałbym też o Van den Driesie, choć znam taki klub w tej lidze, który się na Belgu przejechał...
Grają ze sobą dopiero drugi sezon...i nie, nie ten poziom jednak, choć Łotysza chętnie zobaczyłbym u nas.
VDD również nie, pomimo super formy.
Grali ze sobą jeszcze W Maaseik ;)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: hunter »

dyletant pisze: Grali ze sobą jeszcze W Maaseik ;)
O tym zapomniałem, co jakoś nie wpływa na moją ocenę ich przydatności.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

https://www.skra.pl/pl/aktualnosci-prze ... a-szczecin

Znając Stocznie i nasze PLS w tym roku, sprawa rozegrania meczu roztrzygnie się 14.12 o 23:59 wyolbrzymiając oczywiście, ale to kpina i żart.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: leeon »

Panowie siatkarze postanowili walczyć na upokorzenia z Resovią. Gratulacje za kolejny blamaż.

Proponuję Kondziowi podpisać 7 letni kontrakt z Wlazłym, 24 letni z Katicem. Oczywiście atakujacym na lata będzie jednak Teppan. :]
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: mac 1 »

Kto przed sezonem przypuszczał że takie zespoły jak Resovia, Skra (Stocznia -patrząc na skład personalny bo chyba niewielu zakładało że drużyna rozpadnie się z powodów finansowych) będą grały taką mizerię. Niby liga miała być wyrównana jednak chyba nie w tę stronę. Nie chcę się pastwić nad drużyną z Bełchatowa ale tego nie da się oglądać. Po co przepłacać za Katicia cz Orczyka skoro juniorzy wnieśliby tyle samo jeżeli nie więcej. Teppan przed sezonem wielu mówiło że Wlazły ma zmiennika a tu du.. która kosztuje zapewne więcej niż Romać. Ja jako kibic mam dość. I nie chodzi o porażki bo to sport, tylko o tę bylejakość która bije po oczach. Szkoda Mariusza który kolejny sezon rozmienia się na drobne - zabrakło przed sezonem " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" tak jak Małysz.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2018/2019

Post autor: alimak »

Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”