ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

UrbanHorn
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2011, o 19:41
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: UrbanHorn »

Szampon093 pisze:No jasne, zaraz wprost napisz, że Pan Wojtek i Fabian to oni stali za swoją rodziną i dyrygowali : )
Don Drzyzginio, prawdziwy Pezzonovante kaliber 90, szanowany człowiek z brzuchem, kieruje Rodziną Drzyzgów która wyemigrowała z małego sycylijskiego miasteczka Drzyzgone w zeszłym wieku twardą ręką, ucząc swojego następcę, syna Fabiano jak kierować wielką Rodziną. Pomagają mu w tym jego Consigliere Tomasz Swędrinio, oraz wierni dowódcy regime, Lepa, oraz wzbudzający grozę we wrogach, Jerzy "brassi" Mielewski.
Czarna owca rodziny, Tomasz, zbladzil i dał się ponieść młodzieńczej fantazji gorącej krwi prawdziwego Siciliano. Jak sprawa ucichnie, to się ją załagodzi z miejscowym szeryfem policji w Kędzierzynie, który u Dona siedzi w kieszeni.

A tak poważnie, to śmiesznie piszecie o Tomaszu Drzyzdze "Tomasz D", tak jakby tutaj na tym forum nie było wiadomo o co chodzi.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2751
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Simao »

Ostatnio jak oglądałem mecz ligowy pomiędzy Chemikiem a JW jednym z komentatorów był senior Drzyzga, nic do niego nie mam, nie można go obwiniać i obrzucać błotem bo jego syn jest dorosłym mężczyzną i odpowiada sam za siebie. Jednak mógł sobie darować te komentarze odnośnie kultury gry i ogólnie kultury osobistej i klasy jak człowieka. Mówił to odnośnie Kampy, którego ocenił jako człowieka o wysokiej kulturze gry i ogólnie, to akurat prawda. Jednak w kontekście ostatniego zamieszania, mógłby sobie darować takie oceny...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Klugenhammer »

Simao pisze:[...]senior Drzyzga, nic do niego nie mam, nie można go obwiniać i obrzucać błotem bo jego syn jest dorosłym mężczyzną i odpowiada sam za siebie. [...]
Niestety można go częściowo obarczać winą za zaistniałą sytuację. Przynajmniej z dwóch powodów:
1) to on załatwiał synowi tę robotę (oczywiście pośrednio, bo przez swoich znajomych we władzach ligi),
2) to rodzice wychowują dzieci i wpajają im pewien system wartości, kształtując ich moralny kręgosłup.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2751
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Simao »

Klugenhammer pisze:
Simao pisze:[...]senior Drzyzga, nic do niego nie mam, nie można go obwiniać i obrzucać błotem bo jego syn jest dorosłym mężczyzną i odpowiada sam za siebie. [...]
Niestety można go częściowo obarczać winą za zaistniałą sytuację. Przynajmniej z dwóch powodów:
1) to on załatwiał synowi tę robotę (oczywiście pośrednio, bo przez swoich znajomych we władzach ligi),
2) to rodzice wychowują dzieci i wpajają im pewien system wartości, kształtując ich moralny kręgosłup.
Pod tym względem masz rację, jednak każdy ma swój rozum...
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Simao pisze:Ostatnio jak oglądałem mecz ligowy pomiędzy Chemikiem a JW jednym z komentatorów był senior Drzyzga, nic do niego nie mam, nie można go obwiniać i obrzucać błotem bo jego syn jest dorosłym mężczyzną i odpowiada sam za siebie. Jednak mógł sobie darować te komentarze odnośnie kultury gry i ogólnie kultury osobistej i klasy jak człowieka. Mówił to odnośnie Kampy, którego ocenił jako człowieka o wysokiej kulturze gry i ogólnie, to akurat prawda. Jednak w kontekście ostatniego zamieszania, mógłby sobie darować takie oceny...
To już nawet pochwalić zawodnika nie można bo syn dopuścił się przestępstwa ,jak zgaduję według ciebie Drzyzga powinien teraz rzucić pracę ,pokutować i posypywać głowę popiołem?
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: MrBronx »

Na jakim etapie jest rehabilitacja Sama? Wg prognoz powinien już wracać do gry?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Klugenhammer pisze: to rodzice wychowują dzieci i wpajają im pewien system wartości, kształtując ich moralny kręgosłup.
Myślę, że to co zrobił D-junior-nie-Fabian nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek etosem wychowania. Mówimy o kwocie kilku milionów złotych, i osobie która miała ponadprzeciętnie płatną, eksponowaną publicznie, pracę, i wychowała się w ponadprzeciętnych materialnych warunkach w porównaniu do swoich rówieśników. A że czasem kogoś pogrzeje i zaryzykuje fajne życie, fajną pracę, i reputację swojej rodziny - żeby ukraść te kilka baniek? Zdarza się, i raczej nie trzeba szukać wątpliwych odniesień do rodziny, a co najwyżej braku jakiegokolwiek zdrowego rozsądku, i to w dosyć przerażającej skali. Ale okej, tutaj też Wojciech Drzyzga jest częściowo winny pewnie. ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2751
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Simao »

kamil1999 pisze:
Simao pisze:Ostatnio jak oglądałem mecz ligowy pomiędzy Chemikiem a JW jednym z komentatorów był senior Drzyzga, nic do niego nie mam, nie można go obwiniać i obrzucać błotem bo jego syn jest dorosłym mężczyzną i odpowiada sam za siebie. Jednak mógł sobie darować te komentarze odnośnie kultury gry i ogólnie kultury osobistej i klasy jak człowieka. Mówił to odnośnie Kampy, którego ocenił jako człowieka o wysokiej kulturze gry i ogólnie, to akurat prawda. Jednak w kontekście ostatniego zamieszania, mógłby sobie darować takie oceny...
To już nawet pochwalić zawodnika nie można bo syn dopuścił się przestępstwa ,jak zgaduję według ciebie Drzyzga powinien teraz rzucić pracę ,pokutować i posypywać głowę popiołem?
Nie mam takiego podejścia, chodziło mi o to, że w zaistniałem sytuacji mógłby sobie darować wydawanie takich opinii, sytuacja z jego synem jest świeża, różnie to mogą odbierać ludzie, abstrahując już od tej całej sytuacji. Przykład chociażby użytkownik Klugenhammer post wyżej, który uważa że ponosi on częściowo winę, za sytuację, która nie powinna mieć miejsca. Gdzie dwóch Polaków, tam 3 opinie, najlepsze jest to że każdy ma trochę racji, każdy inne podejście do tej sytuacji. Nie można twierdzić, że ktoś nie ma racji. Można tu polemizować...
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Pawel909 »

[post skasowany]
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: nikt wazny »

Pawel909 pisze:
MrBronx pisze:Na jakim etapie jest rehabilitacja Sama? Wg prognoz powinien już wracać do gry?
Nie wróci do gry w tym sezonie.
Bzdura. Jeszcze chwila i wraca. Na Play-off ma być
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Ejpok »

Pawel909 pisze:
MrBronx pisze:Na jakim etapie jest rehabilitacja Sama? Wg prognoz powinien już wracać do gry?
Nie wróci do gry w tym sezonie.
No to nieźle Andrea załatwił klub... Jeszcze Sovia do PO wejdzie i w 1/2 nas zleje i będzie jeszcze śmieszniej...
Masakra, ale jak się z Będzinem czy innym Lubinem ora jednym składem to niestety trzeba się liczyć z takim obrotem sprawy.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Klugenhammer »

Nie dajcie się wkręcać.
Prawda jest taka, że Sam wraca, i to niedługo.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: lobmar »

Klugenhammer pisze:Nie dajcie się wkręcać.
Prawda jest taka, że Sam wraca, i to niedługo.
Za dwa tygodnie
Ked
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Ked »

dopiero dzisiaj odważyłem się to napisać.

Przepraszam wszystkich kibiców Zaksy.
przy stanie 2:0 i 24:20 dla Zaksy napisałem "Zaksa wygraŁA mecz"

przepraszam.
to moja wina.
Awatar użytkownika
pawlik83
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2018, o 16:47
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: pawlik83 »

MrBronx pisze:Na jakim etapie jest rehabilitacja Sama? Wg prognoz powinien już wracać do gry?
W tym tygodniu wraca do treningów.. Na Skrę powinien być już gotowy
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: bono »

I tak nie wróci do pełni zdrowia.

Jestem ciekaw jak Zaksa ogarnie się po tym wyczynie w LM - chociaż z drugiej strony patrząc na drabinkę Skry i nawet jakby przeszli Zenit - to znowu powtórka z rozrywki z przed roku - Zenit,Lube,Perugia.

Może niech się faktycznie skupią na lidze i utrzymaniu pierwszego miejsca.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Hirako »

Co to znaczy nie wróci do pełni zdrowia?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: adamow »

Do pełni zdrowia to pewnie wróci chociaż też nie jest pewne kiedy dokładnie. Najlepszy przykład w Skrze z Szalpukiem czy Wlazłym. Pierwsze głosy mówiły, że mieli wrócić na przełomie stycznia/lutego a jak jest to widać.
Bardziej złożoną kwestią jest kiedy Belg wróci do pełnej formy sprzed kontuzji. Pamiętając o doświadczeniach z poprzedniego sezonu może to potrwać nawet do ME.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: bono »

Miało być oczywiście do pełni dyspozycji - przy tego rodzaj kontuzji powrót do pełni 100% formy trwa długo.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: bono »

Sam teraz nie ma szczęścia - złapał przeziębienie i koło 2 tygodni będzie jeszcze pauzował.
Bieniek stracił 1 pozycję według statystyk na rzecz Kochanowskiego - dzisiaj też jeden ze słabszych występów w Zawierciu :<
Mam nadzieję że myślami nie jest już całkiem w Lube.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

[post skasowany]
kuchcik77
Posty: 2342
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kuchcik77 »

Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kanap »

Gardini jak w tamtym roku szykuje brak formy na końcówkę ligi i play off, oby tym razem o wejście do finału zagrali z kimś lepszym niż AZS Olsztyn i nie weszli do walki o złoto. Może wtedy zarząd odpowie za nie wywalenie Gardniego po tamtym sezonie gdzie finał zawdzięczali jedynie słabości ligi a w finale gładko z Skrą przegrali.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

:D Dlaczego będę znowu obrońcą Gardiniego, skoro wszyscy znaja mój stosunek do włoskich trenerów?

O jego przewagach trenerskich nie mam zamiaru pisac, bo sa mi nieznane :D , ale pisanina o "gładkim zwycięstwie Skry" ma tyle wspólnego z prawda, co powszechna wiedza o braku formy Deroo w tych spotkaniach...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Hirako »

Deroo na szczęście wraca już do normalnych treningów...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: witalis99 »

Hirako pisze:Deroo na szczęście wraca już do normalnych treningów...
Tylko ciekawe czy zdąży wrócić do formy przed kontuzją.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2751
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Simao »

witalis99 pisze:
Hirako pisze:Deroo na szczęście wraca już do normalnych treningów...
Tylko ciekawe czy zdąży wrócić do formy przed kontuzją.
To jest mało prawdopodobne, za mało czasu, ale może przynajmniej na zagrywce wam pomoże, obecnie to trochę słabiutko z tym elementem u was. Nie robicie jakiejś krzywdy dobrze dysponowanym rywalom w tym elemencie. Chyba że ktoś ma przyjęcie na poziomie Łukasika czy Fromma :D
Zastanawia mnie dlaczego Śliwka nie pracuje nad elementem zagrywki, u nas jeszcze coś próbował, przynajmniej na treningach czasami, w meczu kilka razy, nie wyglądało to jeszcze tak tragicznie, takiej mocniejszej, bardziej ofensywnej zagrywki. Chyba ma świadomość, że jest beznadziejny w tym elemencie, chyba że potrzebuje trenera który go mocno w tym uświadomi i może coś z tym zrobić, inaczej nie widzę go w reprezentacji, robi się coraz większa konkurencja. Kubiak i Leon to pewniacy, są jeszcze Kwolek, Bednorz, Szalpuk, myślę że na wyższy poziom niż obecnie wejdzie jeszcze Fornal, Semeniuk moim zdaniem to też interesujący zawodnik. Lepiej aby poszedł do jakiegoś klubu gdzie będzie regularnie grał, to moim zdaniem młody zawodnik z potencjałem i naprawdę dużymi możliwościami. Lepiej może nawet gdyby na niego postawiła ZAKSA, nie na Śliwkę czy Szymurę obok Deroo. W rankingu przyjmujących wygląda lepiej od nich, zagrywka nieporównywalnie lepsza. Toniutti i Masny mają więcej bloków punktowych niż Śliwka, przecież gra przez cały sezon jako gracz podstawowy w każdym meczu...
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: Pawel909 »

No rzeczywiście za mało czasu... Półfinały zaczynają się bodajże JUŻ 13 kwietnia. Ale lepiej najpierw pobredzić bez znajomosci faktów nie? ;)
kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: kanimo »

To miesiac i tydzien. Nie tak duzo na zlapanie formy i rytmu meczowego dla kogos, kto jeszcze nie gra.

Tez mnie intryguje ta zagrywka Sliwki i czesciowo Szalpuka. Moze Heynen mu tak z niepsuciem zawrocil w glowie, ze teraz boi sie zaserwowac mocniej? Albo uwaza, ze dobrze zagrywa. Bo przeciez grajac w Zaksie nie problem zostac na sali po godzinach treningu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Tak sprawdzałem statystyki Śliwki, i ma prawie identyczne cyfry pod względem liczby asów i błędów w tym roku jak miał w Politechnice cztery lata temu... Symptomatyczne.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”