Plusliga 2018/19 - kolejka 2

TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: TommyLeeJones »

Pele, nie jestem pewien czy wiesz ale to była szydera w moją stronę, więc ta uszczypliwość nie była wskazana :D .

Sezon pokaże, dzisiaj Szczecin na kolanach ale to pierwsze koty za płoty.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

No, bo jak Zaxa poza podium, Skra poza plejofami, Ptoki wtapiają z Zawierciem, to kto na podium?? Zawiercie! wiadomo, ale kto jeszcze.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

Noworoczny pisze:No, bo jak Zaxa poza podium, Skra poza plejofami, Ptoki wtapiają z Zawierciem, to kto na podium?? Zawiercie! wiadomo, ale kto jeszcze.
Resovia.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: TommyLeeJones »

Noworoczny pisze:No, bo jak Zaxa poza podium, Skra poza plejofami, Ptoki wtapiają z Zawierciem, to kto na podium?? Zawiercie! wiadomo, ale kto jeszcze.
Bydzia i Będzin... Serio, dotarło do mnie, że się nie zgadzasz, przyjąłem to do wiadomości i nie musisz pisać durnot teraz, możesz przypomnieć mi o tym na koniec sezonu i wtedy też się pośmieję ze swojej głupoty ;) .
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Murilo0 »

Przebicie dołem Śliwki z 10 metra tyłem mistrzostwo :D W stylu Ngapetha.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Aranger »

Myślicie, że Kurek w pojedynkę utrzyma Stocznie w lidze ? Ja typuję, że na spokoju.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Murilo0 »

Kurek to bestia ;) Stocznia jeszcze nie przegrała tego meczu !!!
All work and no play makes Jack a dull boy...
Szary Wilk
Posty: 8004
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

Jak zagrał Kurek i Kazijski ? Tylko bez wyolbrzymiania w dwie strony.
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Crosby »

Kurek to w tej chwili najlepszy siatkarz na świecie Boże co on gra :o :o
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Sobollo »

kurek kosmita
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Pele »

Szary Wilk pisze:Jak zagrał Kurek i Kazijski ? Tylko bez wyolbrzymiania w dwie strony.
Grająjeszcze, mez trwa
NA razie KAzijski udaje, że przyjmuje
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Murilo0 »

@SzaryWilk Kurek rewelacja póki co. Zagrywka, atak, blok, widać że MVP MŚ.
Kazijski nierówno, bardzo niedokładnie w przyjęciu, w zagrywce mocno, ale często nie trafia. W ataku bez rewelacji, ale widać duży potencjał. Według mnie rozkręci się w trakcie ligi.
All work and no play makes Jack a dull boy...
ciorny17
Posty: 8556
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: ciorny17 »

Kurek się zaciął na 3 piłki i po zawodach.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Pele »

My tu gadu gadu a Zawiercie już prowadzi 2:1 z Jastrzębiem, gromiąc ich w trzecim secie do 13.
Szkoda, że nie ma statystyk na stronie ligi
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Milten »

Gra Żygadło w tej koncowce przypomniała mi najgorsze mecze kadry Anastasiego.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

Kuraś najlepszy. Kazio bardzo słabo. Zaxa kolektyw!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Murilo0 »

Dobrze, że Żygadły nie było w kadrze jednak. Bardzo czytelne wystawy, co punktów Stoczni bynajmniej nie przynosiło.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Szary Wilk
Posty: 8004
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

Według mnie Stocznie nie ma co skazywać na porażkę w tym sezonie po jednym meczu. Skoro jest potencjał, to potrzeba zgrania. Skra też słabo wchodzi w sezon, Resovia również. W Zaksie jest nieco lepiej, bo poza 2 graczami, jest rozgrywajacy, który jest zgrany z cała ekipa. W Stoczni cała kadra uległa zmianie w prawie 100 %. Kazijski jeszcze się nie przestawił na rozgrywki w Europie, Hoag nie zna ligi. Żygadło też potrzebuje czasu poukładać sobie grę.

Ja kibicuje Szczecinowi, bo ten projekt może wypalić, jeśli ten sezon zakończa na satysfakcjonujacym miejscu. Potrzeba w Polsce giganta, a już od lat (czasów świetności Skry) go nie ma i jeśli nie Stocznia, to nikt. Taka jest brutalna prawda. Natomiast jak wtopia po całości ten sezon, to się obawiam, że będzie jak z Halkbankiem.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

Milten pisze:Gra Żygadło w tej koncowce przypomniała mi najgorsze mecze kadry Anastasiego.
Dokładnie. Oby się ogarnął, chociaż on po prostu tak gra. Cała nadzieja w Tichacku, inaczej Kurek zostanie zajechany jak ostatnio w Resovii.

Zaksę nadal typuję poza podium, skoro po milionie zwycięstw z rzędu byli w stanie nie zdobyć mistrzostwa w zeszłym sezonie w dużo słabszej lidze, teraz analogicznie się nie uda zdobyć medalu, szczególnie, że są słabsi personalnie. Wyżej cenię Skrę, Resovię, JW, Stocznię, a może i Onico, jeśli atakujący zagrają na odpowiednim poziomie.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Milten »

No, ja tam bym na Tichego nie liczył jesli chodzi o roznorodnosc wystawy. Jesli Kazijski sie ogarnie to może to jakos wygladac, ale ten sklad poza potezna sila ofensywna (potencjalna) ma sporo dziur. Rozegranie, LImit, Penczew.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
ciorny17
Posty: 8556
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem co przez te lata stało się z odbiciem do lewego Żygadły. Co prawda nigdy ono imponujące nie było ale już podczas KMŚ, gdzie w zespole z Teheranu grał Łukasz, to odbicie kolorowo nie wyglądało. Dzisiaj to wręcz dramat. Masa niedokładności do lewego. Najczęściej zbyt wrzuceni w siatkę i masa baboli. Zero kreacji i granie Kurkiem. Bardzo słaby mecz Łukasza.
Kłamca.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: wieloryb_wacek »

Ma ktoś link do transmisji meczów JW/Lubina? Ipla czy coś?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Aranger »

Kazijski w ataku się bronił, w przyjęciu katastrofa, i byłoby to do zaakceptowania, gdyby te breaki co Zaksa robiła na jego odbiorze bilansował swoją zagrywką, ale kompletnie tego nie robił.

Bardzo dobry mecz Kaczmarka, niezły Śliwki.

Czarni wygrywają 3:0 z Olsztynem w Uranii, po prawie skończonych dwóch kolejkach AZS wygląda najgorzej w lidze, największym kłopotem chyba forma Hadravy. To musiał być kapitalny występ Hubera, 8/11 i 4 bloki.

W Bełchatowie Kochanowski zaczyna jechanie z tą ligą, 11/14 w ataku, 3 asy, 2 bloki. Dramatyczne cyferki Teppana. Szalpuk też już chyba wyraźnie lepiej niż w Bydgoszczy.

No i póki co GKS boleśnie bije Trefl na jego hali.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, o 19:03 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: tomikon »

Jest gdzieś mecz zawiercia?
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: kuchcik77 »

Chcieli w Szczevinie kosmite to maja;)
Kurek jest niesamowity, zagral tak dobrze jak ...no w sezonie kiedy ciagnal cala gre Sovii.
Ja tam myślę ze sie zgraja a Matej przypomni sobie jak sie atakuje i serwuje, co do przyjecia to nie wiem....
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Aranger »

Obrazek

:o :-o :-o
Szary Wilk
Posty: 8004
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

Jestem ciekawy szóstki Resovii na mecz z Wawa. Kowal kocha roszady i nie zdziwię się, jak wyjdzie Jaroszem i Shojim, albo w ogóle jeszcze Szerszenia wystawi. :D


PS - Ktoś, coś, o transmisji jednorazowej na ipli za 5,00 zł ? Normalnie płacę i ogladam, czy jakies haczyki zawarte wr egulaminie ? Długi jest, czytac sie nie chce, ogólnie pytam też, czy dobra opcja, czy tnie itp. Może być priv.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Pele »

drugi tie break Zawiercia w drugiej kolejce
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kanimo

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: kanimo »

Milten pisze:No, ja tam bym na Tichego nie liczył jesli chodzi o roznorodnosc wystawy. Jesli Kazijski sie ogarnie to może to jakos wygladac, ale ten sklad poza potezna sila ofensywna (potencjalna) ma sporo dziur. Rozegranie, LImit, Penczew.
O to to. Terentino dla ubogich.
Stocznia na rynku transferowym pograla jak rosyjski dorobkiewicz wypuszczony pierwszy raz na zachod. Wzieli co zostalo najdrozszego, bo taniosci nie honor a logika w budowie skladu takiemu bogaczowi niepotrzebna.

Nie pamietam jak obsytawialam, cyhyba na 4 miejsce. Wiadomo moga sie rozegrac. I powinni. Ale Kazijski jest dramatyczny i jakos nie wierze, ze Mieszko sam z siebie nie zdecyduje sie pograc Hoagiem. Chyba, ze chce zadzialac z Kazijskim, jak Vital z Kurkiem.
Ale takie kalki z reguly nie dzialaja, np nastepcy Alekny nie wyszlo.

Mysle, ze Sliwka i Kaczmarek sie rozkreca i Zaksa zbilansuje sie na podobnym lub ciut wyzszym poziomie niz w zeszlym roku. Pytanie jak dadza rade, na dlugosci sezonu. Lawka ciut krotsza, oby byla troche wiecej ruszana w trakcie, bo padna.

W drugi taki slaby mecz Reski nie uwierze, choc generalnie zgadzalam sie z typami kolegi narciarza.Tylko jak widac zespoly sie nie zgadzaja. Slabsi korzystaja z okresow przygotowawczych granych w pelniejszych skladach i walcza.

Rezultat Reska:Onico to tez ciekawy pojedynak trenerski. Bylego i niedoszlego trenera repry.

Sadzac po statach Kalinin to kon trojanski. Ciezko zrozumiec, czemu Satilli go wpuszcza. Zeby uzasadnic zakontraktowanie?
Staty Zalinskiego i Hubera fajne, Fornala dalej bez rewelacji.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, o 19:38 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Pele »

JAk słyszę znów "Liga Mistrzów Świata" to mało kolacji nie zwróciłem :o
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”