PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Gierek »

Tą kolejką kończymy pierwszą część fazy zasadniczej. Oto mecze, które zobaczymy:

21 grudnia, godzina 20:30: Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa mecz w Polsacie Sport
21 grudnia, godzina 17:30: Warta Zawiercie - Cuprum Lubin mecz w Polsacie Sport
20 grudnia, godzina 20:30: Czarni Radom - Resovia Rzeszów mecz w Polsacie Sport
22 grudnia, godzina 17:30: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice mecz w Polsacie Sport News
22 grudnia, godzina 20:30: MKS Będzin - Trefl Gdańsk mecz w Polsacie Sport News
22 grudnia, godzina 14:45: Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle mecz w Polsacie Sport

Jakie są moje przewidywania?

Chemik - ONICO: Myślę, że gdyby Warszawa grała z Kurkiem, to myślę, że raczej warszawianie spokojnie by pokonali bydgoszczan, ale ponieważ grają bez Kurka w tym meczu, to bydgoszczanie mogą powalczyć, przynajmniej mam taką nadzieję. Mam nadzieję, że to będzie fajny, zacięty mecz, lecz jednak obstawię 3:1 dla warszawian.
Warta - Cuprum Lubin: Tutaj 3:0 dla zawiercian.
Czarni Radom - Resovia: Ciekawy mecz się zapowiada, ale myślę, że radomianie wygrają 3:1.
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice: Mecz też może być ciekawy. Mam nadzieję, że katowiczanie powalczą (i pomimo wszystko uważam, że mogą ten mecz wygrać), ale jednak obstawię 3:1 dla gospodarzy.
Będzin - Gdańsk: Kolejny ciekawy mecz, myślę, że ze zwycięstwem gdańszczan 3:1.
I na koniec hit: Bełchatów - ZAKSA. Myślę, że kędzierzynianie wygrają ten mecz, jak dla mnie oni się lepiej prezentują w tym sezonie niż obecni mistrzowie Polski. 3:1 dla kędzierzynian.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Noworoczny »

Z większością typów się zgadzam. W betfolku tylko jeden obstawiłem w drugą stronę. Najciekawsze mecze dzisiaj i w sobotni obiad.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Lucarelli »

Przegrana z tegoroczną Resovią grającą bez Rossarda w meczu u siebie byłaby ostateczną kompromitacją Radomia jako poważnej drużyny.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

• Radom 3:0 Resovia
• Zawiercie 3:1 Lubin
• Bydgoszcz 0:3 Onico
• Skra 3:2 Zaksa
• Jastrzębie 3:2 Katowice
• Będzin 2:3 Gdańsk

W ogóle to Wójtowicza momentami w ogóle nie słychać przy tej transmisji.
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Marcy$ »

[quote="WolskiPatriota"


W ogóle to Wójtowicza momentami w ogóle nie słychać przy tej transmisji.[/quote]
Caaałe szczęście.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1047
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: kanonier »

W Radomiu brak zorganizowanego dopingu? Jakiś bojkot?
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Pietroo »

Ciężko się ogląda ten mecz... Na razie Schulz i Smith vs mało składny Radom. Mika w ataku nie istnieje, Buszek 1 atak.

Niestety kolejny totalnie bezbarwny występ Fonala. Już w poprzednim sezonie pojawiły się głosy, że powinien zmienić otoczenie. Poza stabilnym przyjęciem to w ataku daje niestety mniej niż Śliwka. Od samego początku mocno kibicuję Kwolkowi i Fornalowi, byli na porównywalnym poziomie jak wchodzili do Ligi z plusem (z delikatną przewagą Bartka), teraz Kwolo jest 3 długości przed swoim rówieśnikiem.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: drukjul »

Resovia wygrywa otwierający set, w którym oprócz Schulza (5/8) dwaj pozostali skrzydłowi w ogóle nie punktowali - 0/5 Mateusza Miki i 0/2 Rafała Buszka w tym I secie. :o
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: TommyLeeJones »

Problemem nie jest Fornal, Resovia z takimi przyjmującymi wygrała, bo z Radomian totalnie uszło powietrze. Przyjęcie takie sobie, Vincić nie poprawia (dużo zaniża), zagrywka nie siedzi... Wyszli na sezon naładowani, a teraz? Równa pochyła.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: WolskiPatriota »

Radom gra tragicznie. Drugi z rzędu słaby ich mecz na własnej hali. W sumie to meczu z Gdańskiem też ciężko traktować na poważnie bo Trefl ostatnio poza Berlinem ze wszystkimi przegrywa.

O ile z Zaksą można powiedzieć, że się spalili czy coś, o tyle tutaj widzimy, że to kwestia słabej formy. Resovii nikt się w tym sezonie nie boi. A jak widać po tabeli przegrać z nią to już jest coś i tylko takim potęgom jak Lubin i Gdańsk się to udało.
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Pietroo »

TommyLeeJones pisze:Problemem nie jest Fornal, Resovia z takimi przyjmującymi wygrała, bo z Radomian totalnie uszło powietrze. Przyjęcie takie sobie, Vincić nie poprawia (dużo zaniża), zagrywka nie siedzi... Wyszli na sezon naładowani, a teraz? Równa pochyła.
Taka dziura na lewym skrzydle jednak jest bardzo ciężka do zniwelowania, zwłaszcza gdy atakujący i partner z przyjęcia nie kręcą wyśmienitych % w ataku. Ostatnio Zaksa boleśnie przekonała się o tym w Modenie.
Co nie zmienia faktu, że Radom ostatnie mecze dziwnie przygaszony.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: drukjul »

Pietroo pisze:
TommyLeeJones pisze:Problemem nie jest Fornal, Resovia z takimi przyjmującymi wygrała, bo z Radomian totalnie uszło powietrze. Przyjęcie takie sobie, Vincić nie poprawia (dużo zaniża), zagrywka nie siedzi... Wyszli na sezon naładowani, a teraz? Równa pochyła.
Taka dziura na lewym skrzydle jednak jest bardzo ciężka do zniwelowania, zwłaszcza gdy atakujący i partner z przyjęcia nie kręcą wyśmienitych % w ataku. Ostatnio Zaksa boleśnie przekonała się o tym w Modenie.
Co nie zmienia faktu, że Radom ostatnie mecze dziwnie przygaszony.
W Radomiu to właściwie wszyscy dziś grają słabo i za te dwie partie trudno kogoś pozytywnie wyróżnić. Prawdziwą dziurę na lewym skrzydle to dziś ma jednak Sovia. Wystarczy, że Schulz się w ataku zatnie i ten mecz może się jeszcze odwrócić, bo ani Miki, ani Buszka w ataku to dziś praktycznie nie ma - obaj wespół-zespół przez dwa sety zdobyli tylko trzy punkty atakiem, mając 20% skuteczność (3/15)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: weary_skier »

Jest punkcik. Misja wykonana.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: kanimo »

Fornal to akurat przygaszony drugi sezon. W poprzednim mial fajna koncowke.
W Tym odzyl Zalinski, plus rozegral sie po poczatkowej mizerii Rucek, jest wreszcie atakier...

Jak dla mnie Pryku robi swietne transfery, jak na te transfery to obecny spadek formy jest troche niewytlumaczalny.
I slaby sezon Fornala. Wg mnie blad, ze nie poszedl do AA. Moze kasa mniejsza, bo renegocjowal kontrakt, ale trenejro z duzo wyzszej polki.
A Pryku na Dyrektora Sportowego.
Bo przegrac z Reska, ktora ma praktycznie tylko jednego skrzydlowego...
Ostatnio zmieniony 20 gru 2018, o 21:45 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Pietroo »

drukjul pisze:
Pietroo pisze:
TommyLeeJones pisze:Problemem nie jest Fornal, Resovia z takimi przyjmującymi wygrała, bo z Radomian totalnie uszło powietrze. Przyjęcie takie sobie, Vincić nie poprawia (dużo zaniża), zagrywka nie siedzi... Wyszli na sezon naładowani, a teraz? Równa pochyła.
Taka dziura na lewym skrzydle jednak jest bardzo ciężka do zniwelowania, zwłaszcza gdy atakujący i partner z przyjęcia nie kręcą wyśmienitych % w ataku. Ostatnio Zaksa boleśnie przekonała się o tym w Modenie.
Co nie zmienia faktu, że Radom ostatnie mecze dziwnie przygaszony.
W Radomiu to właściwie wszyscy dziś grają słabo i za te dwie partie trudno kogoś pozytywnie wyróżnić. Prawdziwą dziurę na lewym skrzydle to dziś ma jednak Sovia. Wystarczy, że Schulz się w ataku zatnie i ten mecz może się jeszcze odwrócić, bo ani Miki, ani Buszka w ataku to dziś praktycznie nie ma - obaj wespół-zespół przez dwa sety zdobyli tylko trzy punkty atakiem, mając 20% skuteczność (3/15)
To już inna para kaloszy, skupiłem się na Radomiu. ;) Schulza jeszcze stara się wspierać Smith. Z Rossardem przy takiej dyspozycji Radomia nie byłoby czego zbierać... Co nie świadczy dobrze o poziomie naszych podwórkowych zmagań, skoro tak słaba w tym sezonie Resovia może swobodnie ograć drużynę - jakby nie patrzeć - obecnie z czołówki ligowej.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: bono »

Dwóch gości Schulz i Smith z czarnego konia rozgrywek robi jak na razie osiołka :)
Po dwóch setach Lemański w ataku 25%,skrzydła Mika i Buszek po 20%.Resovia w zagrywce 0.

W tym roku taka jest siła +L :<
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: drukjul »

kanimo pisze: A Pryku na Dyrektora Sportowego....
Biorąc pod uwagę, że prezes klubu jest jednocześnie II trenerem, to by wyszedł niezły decyzyjny misz-masz :]
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: TommyLeeJones »

Prygiel mógłby wreszcie zrobić podwójną albo chociaż spróbować Gigera, w II secie zmiennicy nieco pomogli.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: pewniak »

@weary
Czy nastąpiła jakaś zmiana w przepisach? Pamiętam że było tak, że przejście środkowej linii było w momencie gdy rzut całej stopy na parkiet jest poza linią. To a propo tego przeturlania się Smitha
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Wilinho10 »

Podbijam pytanie? Całe życie myślałem, że taka sytuacja kiedy stopa jest w powietrzu ale po drugiej stronie to błąd.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: weary_skier »

pewniak pisze:@weary
Czy nastąpiła jakaś zmiana w przepisach? Pamiętam że było tak, że przejście środkowej linii było w momencie gdy rzut całej stopy na parkiet jest poza linią. To a propo tego przeturlania się Smitha
Przepis się nie zmienił. Najprawdopodobniej pomyliło Ci się z sytuacja, gdy rzut stopy jest nad linią i wtedy błędu nie ma.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: dyletant »

Dawno tak dobrego Schulza nie widziałem, co prawda trochę skaczę po kanałach, ale kiedy nie przełączę to on kończy atak.
A teraz w pojedynkę odrobił straty
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Riad69 »

Resovia łopatologiczne radzi sobie. Lewe prawe bez żadnej finezji. Na drugi zespół w tabeli to wystarcza
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: drukjul »

Już chciałem składać gratulacje Damianowi, za tytuł MVP w tym ogólnie słabym meczu, a tu na mój nos jeszcze będzie tie-break.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: pewniak »

Ruciak to jednak burak
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: drukjul »

pewniak pisze:Ruciak to jednak burak
A co takiego zrobił?
titerlitury
Posty: 349
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: titerlitury »

pewniak pisze:Ruciak to jednak burak
Zdecydowanie. No i p. Litwin na słupku to obok Gadziny jeden ze słabszych sędziów. Kozub jak bardzo dobrze do tej pory, tak w końcówce seta same złe wybory. Mika......
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: Gibson »

pewniak pisze:Ruciak to jednak burak
Cóż uczynił?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: pewniak »

drukjul pisze:
pewniak pisze:Ruciak to jednak burak
A co takiego zrobił?
Gestykulował przy jednej z ostatnich piłek. A może ja od niego, jako doświadczonego gracza, za dużo oczekuję.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 13 kolejka

Post autor: dyletant »

Sprawa jest prosta. Wygrywa Resovia mvp Damian, Czarni to przeciągną mvp Żaliński. Reszta praktycznie statystuje tej dwójce
http://pls-web.dataproject.com/MatchSta ... 846&Page=S
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”