Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

Aershis pisze:
Krystian2973 pisze: A mi sie marzy za rok scigniecie Muzaja, Leona i Kogi za kontrakty Wlazlego, Petkovicia, Szalpuka, Katicia czy Piechockiego. Wtedy slabszy drugi atakujacy typu Ziobrowski i jeden przyjmujacy typu Buchowski. W takim ukladzie Orczyk moglby zostac. Ale czy w Skrze to jest wogole mozliwe?
Proponuję jeszcze Kubiaka, Lucasa i Christensona.
I Alekno, który po sześciu kolejnych tryumfach w Lidze Mistrzów z ekipą z Kazania, zapewne zechce sprawdzić się na ławce trenerskiej w Bełchatowie.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Gość napisał, że mu się marzą tacy zawodnicy a to nie jest karalne przecież i od razu jakieś dogadywanki typu Christenson, Kubiak, Alekno. Ta czepcie sie swoich klubów... Bo równie dobrze ja moge wysmiać Conte w Rzeszowie, na którego Resovii nie stać.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

VolleyFan10 pisze:Gość napisał, że mu się marzą tacy zawodnicy a to nie jest karalne przecież i od razu jakieś dogadywanki typu Christenson, Kubiak, Alekno. Ta czepcie sie swoich klubów... Bo równie dobrze ja moge wysmiać Conte w Rzeszowie, na którego Resovii nie stać.
Żadne dogadywanki. Christenson, Kubiak, Kochanowski, Muzaj, Leon, Huber, Koga (l) (a jest jeszcze Milad, który przecież podpisał kontrakt do końca sezonu 2021/22) i Alekno na ławce trenerskiej. Mnie również marzy się taki skład. I także nie widzę w tym nic złego.

Z Conte w Rzeszowie pośmiać się mogę razem z Tobą. Resovia wg. informacji podawanych w tym wątku ma na dzień dzisiejszy zakontraktowanych chyba 20 przyjmujących. Kolejnych 15 jest bardzo blisko gry w Rzeszowie, a w kolejce czeka jeszcze 25 z którymi trwają mniej lub bardziej zaawansowane rozmowy.

Temat pt. "Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20" stał się wątkiem, w którym piszemy kogo byśmy w danym zespole chcieli widzieć, kto do jakiego zespołu pasuje pod względem obwodu bicepsa i ilorazu inteligencji oraz kim z zawodu / wykształcenia jest rezerwowy atakujący zespołu X.

Interesują mnie plotki transferowe, ale w tej chwili już trudno jest się odnaleźć w tym bałaganie, który w tym wątku został zrobiony.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Taki bałagan jest przecież co sezon, nowi użytkownicy z super informacjami no ale mniejsza z tym. Przecież każdy z nas napisał kiedyś swój pierwszy post na tym forum. Kwestia tego typu aby najlepiej podać jakieś źródło, chociaż najczęściej są to plotki usłyszane gdzieś na mieście od znajomych.

Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swoje marzenia większe czy mniejsze. Rozumiem też, że każdy chciałby dla swojego ulubionego klubu jak najlepiej ale na Leona czy Kubiaka to naszej ligi po prostu nie stać.

Trochę nam też klimat nie pomaga. Jednak Włochy to ciepełko a przecież relax po pracy też jest ważny.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: reeman »

A i język łatwy do nauczenia + kuchnia :D
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: greatworldofvolley »

Anderson oficjalnie w Modenie na przyjęciu. Jeżeli potwierdzą się ostatnie słowa Kadziewicza o Michajłowie na przyjęciu i Sokołovie na ataku to wyjdzie, że Lube nie ma atakującego. Wtedy rzeczywiście mogą postawić na Kurka i wyjdzie, że to Onico nie będzie mieć swojej największej gwiazdy. Szkoda :< :< . Mam nadzieję, że w takim wypadku udałoby się ściągnąć Muzaja zanim gdzieś wyjedzie. Ciekawe też co się teraz stanie z Bednorzem.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ciacho23 »

Może Muzaj do Lube ;)
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ciacho23 »

Może Muzaj do Lube ;) Nie byłby pierwszą opcja w ataku więc mógłby sobie poradzić :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

greatworldofvolley pisze:Anderson oficjalnie w Modenie na przyjęciu. Jeżeli potwierdzą się ostatnie słowa Kadziewicza o Michajłowie na przyjęciu i Sokołovie na ataku to wyjdzie, że Lube nie ma atakującego.
Sokołow jest już faktycznie jedną nogą w Kazaniu, ale Kurek nie jest wcale jedyną alternatywą dla Bułgara. Lube może go starać się zastąpić także Nimirem, lub Boyerem. W obu przypadkach Lube musiałoby zapłacić Veronie, lub Mediolanowi odszkodowanie, ale też w obu wypadkach wysokość tego odszkodowania nie jest jeszcze dla Civitanovy zaporowa (100, lub 200 tysięcy Euro), tym bardziej że mogą liczyć na zbliżony ekwiwalent ze strony Kazania za rozwiązany, ważny kontrakt Sokołowa z Lube.

Jeżeli zaś chodzi o Bartka, to Pasini napisał w tym tygodniu na swoim blogu, że Kurek już dwa razy zdążył odrzucić ofertę 600 tysięcy Euro za sezon i że wyraźnie większych pieniędzy - przynajmniej jego zdaniem - włoski klub mu już nie zaproponuje.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

drukjul pisze:
greatworldofvolley pisze:Anderson oficjalnie w Modenie na przyjęciu. Jeżeli potwierdzą się ostatnie słowa Kadziewicza o Michajłowie na przyjęciu i Sokołovie na ataku to wyjdzie, że Lube nie ma atakującego.
Sokołow jest już faktycznie jedną nogą w Kazaniu, ale Kurek nie jest wcale jedyną alternatywą dla Bułgara. Lube może go starać się zastąpić także Nimirem, lub Boyerem. W obu przypadkach Lube musiałoby zapłacić Veronie, lub Mediolanowi odszkodowanie, ale też w obu wypadkach wysokość tego odszkodowania nie jest jeszcze dla Civitanovy zaporowa (100, lub 200 tysięcy Euro), tym bardziej że mogą liczyć na zbliżony ekwiwalent ze strony Kazania za rozwiązany, ważny kontrakt Sokołowa z Lube.

Jeżeli zaś chodzi o Bartka, to Pasini napisał w tym tygodniu na swoim blogu, że Kurek już dwa razy zdążył odrzucić ofertę 600 tysięcy Euro za sezon i że wyraźnie większych pieniędzy - przynajmniej jego zdaniem - włoski klub mu już nie zaproponuje.
A ja stawiam że w Lube wyląduje jednak Kurek. Z tego co słyszałem chce 700 tyś euro za sezon czyli 100 tyś mniej niż dostaje Leon w Perugii. Według mnie jest na tym etapie kariery gdzie jak najbardziej może żądać takich pieniędzy. Nie ma na rynku wielu klasowych atakujących A moim zdaniem Kurek w tym momencie jest lepszy niż np Zajcew. Dziwi mnie brak zainteresowania ze strony Lube Petkoviciem bo jest do gracz lepszy niż Boyer czy Nimir
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7873
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nimir jest łączny z Lube, bo rok temu grał na niesamowitym poziomie do momentu urazu, raczej dla Petkovicia nieosiągalnym. Lube moim zdaniem mając taki budżet znajdzie jakoś topowego atakującego, i to bardziej ogranego niż Holender, ale zobaczymy, Kurek wygląda na gracza, który mógłby coś takiego zrobić.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Aershis »

WysokiPortorykanczyk pisze:Nimir jest łączny z Lube, bo rok temu grał na niesamowitym poziomie do momentu urazu, raczej dla Petkovicia nieosiągalnym. Lube moim zdaniem mając taki budżet znajdzie jakoś topowego atakującego, i to bardziej ogranego niż Holender, ale zobaczymy, Kurek wygląda na gracza, który mógłby coś takiego zrobić.
Boyer z drugiej strony sam przyznał, że mimo kontraktu z Weroną, jego przyszłość jest nieznana i sam nie wie czy zostanie. Średnio się wpisuje w ramy 'bardziej ogranego' i chyba jednak na ten moment to nie jest poziom, na którym jest/do którego aspiruje Lube.

Tak na ten moment, to rzeczywiście, poza Wallacem, z graczy, którzy pewnie byliby do wyciągnięcia i byli stricte topem, został Kurek. ;)
kamil1999
Posty: 5542
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Nie wiem czy było to już mówione na tym forum ,ale Bednaruk podobno zdradził jak podaje strona polsatu sport ,że skład Będzina prawie cały skompletowany a ze składu z poprzedniego sezonu zostanie 3 zawodników. Pewnie Potera ,Ratajczak i kto jeszcze?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7873
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Boyer to bardzo duży talent, przy Bruno i Juantorenie, Lealu, po kolejnym sezonie na kadrze, raczej dałby radę, no i na tym najwyższym poziomie kompletny brak zagrywki u Sokołowa w tym roku, pomimo tego, ze generalnie jest lepszym graczem - jest dużym problemem, a jego klasa w ataku jest minimalizowana, bo nie atakiem przegrywa Lube. Chciałbym żeby Kurek chociaż rok spróbował w tym Lube, mówimy o zespole o potencjale dawnego Trentino czy Kazania, Polacy w takich klubach do tej pory raczej nie występowali, i o ile wydaje mi się to średnio prawdopodobne, to jakoś bym tego nie wykluczał.
Aershis pisze:Boyer z drugiej strony sam przyznał, że mimo kontraktu z Weroną, jego przyszłość jest nieznana i sam nie wie czy zostanie. Średnio się wpisuje w ramy 'bardziej ogranego' i chyba jednak na ten moment to nie jest poziom, na którym jest/do którego aspiruje Lube.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: perykles »

kamil1999 pisze:Nie wiem czy było to już mówione na tym forum ,ale Bednaruk podobno zdradził jak podaje strona polsatu sport ,że skład Będzina prawie cały skompletowany a ze składu z poprzedniego sezonu zostanie 3 zawodników. Pewnie Potera ,Ratajczak i kto jeszcze?
Wydaje mi się że Fornal
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Aershis »

WysokiPortorykanczyk pisze:Boyer to bardzo duży talent, przy Bruno i Juantorenie, Lealu, po kolejnym sezonie na kadrze, raczej dałby radę, no i na tym najwyższym poziomie kompletny brak zagrywki u Sokołowa w tym roku, pomimo tego, ze generalnie jest lepszym graczem - jest dużym problemem, a jego klasa w ataku jest minimalizowana, bo nie atakiem przegrywa Lube. Chciałbym żeby Kurek chociaż rok spróbował w tym Lube, mówimy o zespole o potencjale dawnego Trentino czy Kazania, Polacy w takich klubach do tej pory raczej nie występowali, i o ile wydaje mi się to średnio prawdopodobne, to jakoś bym tego nie wykluczał

Na moje to jednak trochę przesadzasz z oceną poziomu Lube. Co do samego Sokołowa, to on powinien odżyć w Kazaniu, gdzie obciążenie ilością spotkań powinno być dużo mniejsze niż obecnie.
Ale chyba za duży offtop się robi - więc o tym możemy porozmawiać w temacie włoskiej.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Re_soviaczka »

kamil1999 pisze:Pewnie Potera ,Ratajczak i kto jeszcze?
Faryna już przedłużył, ale faktycznie Fornal też miał zostać.
Ratajczak, to nie wiem po co...
kamil1999
Posty: 5542
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Re_soviaczka pisze:
kamil1999 pisze:Pewnie Potera ,Ratajczak i kto jeszcze?
Faryna już przedłużył, ale faktycznie Fornal też miał zostać.
Ratajczak, to nie wiem po co...
Bo kapitan. Poza tym blok ma w miarę dobry jeśli dobrze pamiętam ,choć to faktycznie nie jest poziom na PL.
aleksiej
Posty: 57
Rejestracja: 23 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: aleksiej »

Re_soviaczka pisze:
kamil1999 pisze:Pewnie Potera ,Ratajczak i kto jeszcze?
Faryna już przedłużył, ale faktycznie Fornal też miał zostać.
Ratajczak, to nie wiem po co...

Po co ? Mam nadzieję, że po to, by zostać zmiennikiem i ustąpić miejsca lepszym
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Krystian2973 »

greatworldofvolley pisze:Anderson oficjalnie w Modenie na przyjęciu. Jeżeli potwierdzą się ostatnie słowa Kadziewicza o Michajłowie na przyjęciu i Sokołovie na ataku to wyjdzie, że Lube nie ma atakującego. Wtedy rzeczywiście mogą postawić na Kurka i wyjdzie, że to Onico nie będzie mieć swojej największej gwiazdy. Szkoda :< :< . Mam nadzieję, że w takim wypadku udałoby się ściągnąć Muzaja zanim gdzieś wyjedzie. Ciekawe też co się teraz stanie z Bednorzem.
Anderson to nie idzie czasem na atak zeby byl gotowy na igrzyska w tej roli, zwlaszcza ze gra tam Christiansen? Moze sie myle ale w takim wypadku to obstawiam Zaytseva w Lube. Przeciez Bienka sciagneli zeby gral.Stankovic w Lidze byl jedynie rezerwowym.
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: boftek »

Zaytsev ma umowę na 3 lata. Wydaje mi się, że jednak zostanie w Modenie. Ciekawi mnie kto będzie atakującym w Lube. Przyjęcie Leal- Juantorena, atak Kurek, wiekowo całkiem doświadczony zespół, odpowiednio roczniki 88-85-88
ciorny17
Posty: 8547
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ciorny17 »

Anderson na ataku oznacza włoską parę na środku. Modena ma napięte limity. Dlatego nie wydaje mi się aby Jankes przychodził jako atakier.

Też mnie ciekawi kto na ataku w Lube. Nimir pewnie zostanie w Gianiego bo jak przyjdzie Lucarelli to tam też paka konkret. Jeśli tak by się stało a w Trentino status quo to mamy już 5 mega silnych zespole z Półwyspu Apenińskiego
Kłamca.
APD87
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2019, o 10:41
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: APD87 »

Liga Włoska w nastepnym sezonie zapowiada sie piekielnie mocno chyba najmocniejsza kardowo w historii. Chciałbym zobaczyć Kurka w Lube...
aleksiej
Posty: 57
Rejestracja: 23 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: aleksiej »

ciorny17 pisze:Anderson na ataku oznacza włoską parę na środku. Modena ma napięte limity. Dlatego nie wydaje mi się aby Jankes przychodził jako atakier.

Też mnie ciekawi kto na ataku w Lube. Nimir pewnie zostanie w Gianiego bo jak przyjdzie Lucarelli to tam też paka konkret. Jeśli tak by się stało a w Trentino status
quo to mamy już 5 mega silnych zespole z Półwyspu Apenińskiego
Z jego wpisu na twitterze wynika, że przychodzi jako przyjmujący
Szary Wilk
Posty: 7973
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

Czyli Bednorz out z Modeny i w żadnym mocnym klubie we Włoszech nie zagra, bo Mediolan też go nie weźmie, skoro bierze Lucarelliego.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7873
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Z tym Lucarellim to raczej mało prawdopodobne, a tu jest przedstawiane kolejny raz jako pewniak, jak gdzieś odejdzie, to do Sady. Moim zdaniem zostanie w Taubate, raz, że mogą w końcu wygrać ligę, dwa, mają największy budżet w Brazylii, trzy, prowadzi ich Renan.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: knightrider »

Szary Wilk pisze:Czyli Bednorz out z Modeny i w żadnym mocnym klubie we Włoszech nie zagra, bo Mediolan też go nie weźmie, skoro bierze Lucarelliego.
Sami prorocy na tym forum :] :] Już Tillie miał wygryźć Bednorza oraz Kaliberda. Na ten moment gra w 1 składzie i wywalczył awans do 1/2 Serie A.
aleksiej
Posty: 57
Rejestracja: 23 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: aleksiej »

knightrider pisze:
Szary Wilk pisze:Czyli Bednorz out z Modeny i w żadnym mocnym klubie we Włoszech nie zagra, bo Mediolan też go nie weźmie, skoro bierze Lucarelliego.
Sami prorocy na tym forum :] :] Już Tillie miał wygryźć Bednorza oraz Kaliberda. Na ten moment gra w 1 składzie i wywalczył awans do 1/2 Serie A.
W dodatku podpisał kontrakt na 2 lata z możliwością przedłużenia o kolejny rok, więc w Modenie pomyśleli o nim w przyszlościowy sposób
Szary Wilk
Posty: 7973
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

Spoko, ale przyjęcie Anderson-Bednorz może być niewystarczająco dobre, chyba. A co z Urnautem?
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: knightrider »

Szary Wilk pisze:Spoko, ale przyjęcie Anderson-Bednorz może być niewystarczająco dobre, chyba. A co z Urnautem?
Bednorz w stosunku do Urnauta jest graczem rozwojowym, a Słoweniec w tym roku będzie miał 31 lat. W dodatku nie daje nic więcej w Modenie ekstra w ciągu całego sezonu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”