Plusliga 2020/2021 - 5 kolejka (03-05.10.2020)

Adamde
Posty: 821
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plusliga 2020/2021 - 5 kolejka (03-05.10.2020)

Post autor: Adamde »

Przez 5 lat czytam o tym, jaki okropny pomysł na zespół ma Resovia i jak równa czternastka to marnotrawstwo. Później Skra najpierw do Ebadipoura dokłada Szalpuka (nie, że chronologicznie), a za chwilę, rozbijając bank, Sandera (który może się spokojnie leczyć, nie musi grać, bo po co?), a ja czytam, że Katić jest okropny i że plasuje. I dlaczego nie Orczyk tylko Katić, gdzie ten Orczyk 3 przyjmującym w Skrze przez dwa sezony był tylko wtedy, gdy kontuzjowany Szalpuk nie był anonsowany w składzie meczowym. A Katić znowu - najwięcej serwisów, najwięcej przyjęć i dwa asy.
6 punktow, 25 % przyjecia perfekcyjnego i 38% w ataku - rzeczywiscie swietny wystep Katicia, no ale zawsze lepiej niz z Zaksa.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Plusliga 2020/2021 - 5 kolejka (03-05.10.2020)

Post autor: Blanco »

Adamde pisze:
6 punktow, 25 % przyjecia perfekcyjnego i 38% w ataku - rzeczywiscie swietny wystep Katicia, no ale zawsze lepiej niz z Zaksa.
Katić w Skrze, która ma Filipiaka po sezonie, w którym atakował najczęściej w lidze, Persa, który jest liderem, i Kłosa i Bieńka na środku, to którą opcją w ataku ma być?
O relatywnści % w przyjęciu @Drujkul pisał ostatnio bardzo przydatne elaboraty, ale, że nie czytałeś (tak zakładam, przynajmniej), to spójrz proszę na statystykę przyjęcia perfekcyjnego u Zibiego i u Katicia, a za chwilę na bezpośrednie błędy, zachowując proporcję w liczbie odbiorów, of course.

A tak już na marginesie, to w którym miejscu napisałem, że występ Katicia był świetny? Więc, proszę, nie wkładaj mi w klawiaturę słów i tez, których nie postawiłem.
Adamde
Posty: 821
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plusliga 2020/2021 - 5 kolejka (03-05.10.2020)

Post autor: Adamde »

A tak już na marginesie, to w którym miejscu napisałem, że występ Katicia był świetny? Więc, proszę, nie wkładaj mi w klawiaturę słów i tez, których nie postawiłem.
A w ktorym miejscu ja napisalem, ze ty tak napisales? NIc ci nie probuje wlozyc:) Co do Katicia, to kazdy moze miec swoje zdanie, sezon zweryfikuje. Mi sie wydaje ze jak nie wroci Sander, to Skrze ciezko bedzie o miejsce w trojce, chociaz przed sezonem, na papierze, sklad miala mistrzowski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”