Finały Plusligi 2021

Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Finały Plusligi 2021

Post autor: Klugenhammer »

FINAŁ Plusligi 2020/21 (mecze do 2 zwycięstw)
- środa 14 IV, godz.20:30: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
- niedziela 18 IV, godz.17:30: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Dotychczasowe finały ZAKSy/Mostostalu (13 finałów, 8 mistrzostw):
1997: AZS Częstochowa - Mostostal 2-3, 3-2, 1-3, 3-1, 3-0
1998: Mostostal - Morze Szczecin 3-2, 3-0, 0-3, 0-3, 3-0
1999: AZS Częstochowa - Mostostal 3-1, 3-1, 3-0
2000: Mostostal - Stilon Gorzów 3-0, 3-2, 0-3, 3-0
2001: Mostostal - AZS Częstochowa 3-0, 3-2, 3-1
2002: Mostostal - AZS Częstochowa 3-0, 3-1, 0-3, 3-2
2003: Mostostal - AZS Częstochowa 3-1, 3-0, 0-3, 2-3, 3-1
2011: Skra Bełchatów - ZAKSA 2-3, 3-1, 3-1, 3-0
2013: Resovia - ZAKSA 0-3, 3-1, 3-0, 0-3, 3-1
2016: ZAKSA - Resovia 3-0, 3-0, 3-0,
2017: ZAKSA - Skra Bełchatów 3-0, 3-1
2018: Skra Bełchatów - ZAKSA 3-0, 3-1
2019: ZAKSA - ONICO Warszawa 3-2, 3-0, 3-1

Dotychczasowe finały Jastrzębia (4 finały, 1 mistrzostwo)
2004: Jastrzębie - AZS Olsztyn 3-0, 3-1, 3-2
2006: Skra Bełchatów - Jastrzębie 3-1, 3-2, 1-3, 3-0
2007: Skra Bełchatów - Jastrzębie 0-3, 3-1, 3-1, 0-3, 3-0
2010: Skra Bełchatów - Jastrzębie 2-3, 3-1, 3-0, 3-2
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Kicu »

Wszystko zależy od tego czy Zator wróci. Jastrzębski jest co najmniej poziom wyżej w tym sezonie niż SKRA. Mają też lepszą zagrywkę. Obawiam się, że Staszewski tego nie udźwignie.

Swoją drogą, chyba najlepszym rozwiązaniem dla ZAKS-y byłoby granie 3 meczów. Mieliby wtedy nieco ponad tydzień przerwy przed finałem LM, więc krótki odpoczynek można zrobić, ale też nie wypadliby z rytmu meczowego. Choć tak czy siak Kędzierzynianie są w dużo lepszej sytuacji niż Trentino.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Lucarelli »

Kicu pisze:Wszystko zależy od tego czy Zator wróci. Jastrzębski jest co najmniej poziom wyżej w tym sezonie niż SKRA. Mają też lepszą zagrywkę. Obawiam się, że Staszewski tego nie udźwignie.

Swoją drogą, chyba najlepszym rozwiązaniem dla ZAKS-y byłoby granie 3 meczów. Mieliby wtedy nieco ponad tydzień przerwy przed finałem LM, więc krótki odpoczynek można zrobić, ale też nie wypadliby z rytmu meczowego. Choć tak czy siak Kędzierzynianie są w dużo lepszej sytuacji niż Trentino.
Nie zgadzam się do końca, fakt JW gra lepiej w tym sezonie od Bełchatowa, ale historycznie Jastrzębie to łatwiejszy przeciwnik dla Zaksy niż Skra, w tym sezonie zresztą również, już nawet pomijając półfinały to ze Skrą Zaksa musiała grać dwa razy tiebreaki we wcześniejszych spotkaniach.
Mam nadzieję że Zatorski zdoła wrócić ale też wierzę że Staszewski da radę.
Wydaje mi się również że najlepiej finały wygrać jak najszybciej z oczywistych powodów ale również dlatego że da to trochę więcej czasu chłopakom na odpoczynek i zaleczenie mniejszych lub większych urazów które na tym etapie sezonu pewnie każdy zawodnik posiada.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Papito13 »

Moim zdaniem z kolei najwięcej będzie zależeć od Al Hachdadiego. Jeśli zagra tak jak w pierwszym meczu z Vervą lub z Zawierciem, nawet mając na przeciwko blok Semeniuka/Śliwki to JW się postawi i ten finał może być ciekawy. Jeśli Marokańczyk nie da rady to Zaksa raczej pewnie zdobędzie tytuł, nawet bez Zatorskiego. Fornal po powrocie do zdrowia jest nierówny, Szymura i Louati grają ostatnio co najwyżej średnio, a samym środkiem Zaksy nie ograją.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Kicu »

Lucarelli pisze:Nie zgadzam się do końca, fakt JW gra lepiej w tym sezonie od Bełchatowa, ale historycznie Jastrzębie to łatwiejszy przeciwnik dla Zaksy niż Skra, w tym sezonie zresztą również, już nawet pomijając półfinały to ze Skrą Zaksa musiała grać dwa razy tiebreaki we wcześniejszych spotkaniach.
Historia nie gra ;) Każdy wchodzi z czystą kartą. Byle zawodnicy nie mieli w głowie tego, że z JW im się dobrze i łatwo grało.
Lucarelli pisze:Wydaje mi się również że najlepiej finały wygrać jak najszybciej z oczywistych powodów ale również dlatego że da to trochę więcej czasu chłopakom na odpoczynek i zaleczenie mniejszych lub większych urazów które na tym etapie sezonu pewnie każdy zawodnik posiada.
Ciężko tu znaleźć złoty środek. Albo jako taki rytm meczowy i większe zmęczenie, albo odpoczynek i blisko 2 tyg przerwy. Ciekawe czy znajdzie się jakaś reprezentacja z którą uda się rozegrać sparing.
kuchcik77
Posty: 2348
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: kuchcik77 »

Nazwiska nie grają, forma gra;)

Papierowo Bełchatów mogł miec lepszą ekipę niż Zaksa czy Jastrzebie..
Jednostkowo dla mnie mimo calej sympatii do Gladyra, to nie widzę zbytniej różnicy miedzy środkami trzech rzeczonych druzyn.
Kaczmarek statystycznie na przestrzeni wielu gier nie jest gorszy od peaku umiejetnoscì Petkovica lub jastrzębskiego atakiera
Skrzydlowo Śliwka i Semeniuk nie sa gorsi niż Jastrzębie, to chyba oczywiste.
Zaksa w starciu o coś takze pokonała Ptaki.faworytem jest Zaksa.czyvw stosunku 1.2 v 5.0 wedle bukmacherow?
Zawsze moze Staszewski nie zagrać tak dobrze jak w niedzielę..
Odchodzący Kampa i przychodzących Toniutti-ciekawy pojedynek

Typuję 3 mecze i radosne arrivederci Kedzierzynian.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7949
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jastrzębie to lepszy zespół od Skry, ale Skra miała większy potencjał od Jastrzębia, żeby zagrozić Zaksie, co w sumie jej się poniekąd udało. Żeby realnie rywalizować z Zaksą trzeba mieć przyjmujących na poziomie Śliwki i Semeniuka, a żaden zespół w kraju ich nie posiada. Można byłoby dawać szanse Jastrzębiu gdyby ich podstawowa para przyjmujących grała na bardzo wysokim poziomie, ale jak popatrzymy na finał Pucharu Polski i playoffy, to w żadnym z tych meczów podstawowa para lewoskrzydłowych nie zagrała od początku do końca bardzo dobrego meczu. Skra urwała mecz, bo Sander i Ebadipour tamtego dnia nie ustępowali swoim vis a vis.Przez lata zastanawialiśmy się jakby było gdyby w polskiej lidze grało Trentino czy inna Civitanova - i widzimy to w tym sezonie.

Jak nie będzie Zatorskiego, to Zaksa się może więcej pomęczyć, ale powyższe jakoś nie ulega dużej zmianie. Szymura i Fornal musieliby zagrać życiówkę żeby był temat.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Lucarelli »

Z puntu widzenia kibica Zaksy najbardziej obawiam się czy wytrzymają fizycznie te spotkania, widać już bardzo duże wyczerpanie sezonem, bardziej odbija się to na takim Semeniuku który bazuje na dynamice i skoczności w większym stopniu niż powiedzmy Śliwka, stąd te auty z ostrych skosów które normalnie wchodzą, przy tego typu zagraniach potrzebna jest duża precyzja, wyskok o te 5 cm niższy i już się kąt nie zgadza a piłka na aucie lub w siatce. W efekcie 5 bezpośrednich błędów i wyjątkowo niska 20% efektywność. Może (oby) to był tylko jeden słabszy mecz a nie zwiastun braku paliwa w baku.
Mam nadzieję że uda im się dobrze zregenerować przez te kilka dni.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Aquino »

JW nie ma do Zaksy podjazdu. Słabo grali z Verwą, jedynie środkowi plus atakujący trzymali poziom. Fornal, Szymura, Louati słabiutko. Kampa niedokładny, Popiwczak też nie pokazał się z dobrej strony.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: BuenoSausage »

Lucarelli pisze:Z puntu widzenia kibica Zaksy najbardziej obawiam się czy wytrzymają fizycznie te spotkania, widać już bardzo duże wyczerpanie sezonem, bardziej odbija się to na takim Semeniuku który bazuje na dynamice i skoczności w większym stopniu niż powiedzmy Śliwka, stąd te auty z ostrych skosów które normalnie wchodzą, przy tego typu zagraniach potrzebna jest duża precyzja, wyskok o te 5 cm niższy i już się kąt nie zgadza a piłka na aucie lub w siatce.
Ehh, żeby taki jeden Irańczyk prezentował się od strony przygotowania fizycznego równie "źle" co zawodnicy Zaksy...

Ja pisałem już wczoraj, że cała klasyfikacja końcowa została już rozstrzygnięta. Jastrzębie to drużyna solidna i regularna, ale nie za bardzo potrafi wejść na wyższy poziom, żeby wygrać z Zaksą, która ma prawdziwy sezon konia. Tak jak Skra albo zagrała świetną siatkówkę, albo dostawała do jaja, koniec końców przegrała 1:2, tak Jastrzębie zapewne przegra ten finał 0:2, choć po dwóch zaciętych meczach.
W rywalizacji o brąz też raczej bez emocji. Gładkie 2:0 dla Warszawy. Będę mocno zdziwiony jeśli Verva będzie miała jakiekolwiek problemy w meczu przeciwko Petkoviciowi i Bieńkowi.

Trzeba przyznać, że poza rozczarowującą postawą Skry, Plusliga jest w tym sezonie do bólu przewidywalna. Nawet Trefl, kreowany na czarnego konia rozgrywek, koniec końców niczego nie osiągnął i skończył na 6. miejscu.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Lucarelli »

BuenoSausage pisze:
Lucarelli pisze:Z puntu widzenia kibica Zaksy najbardziej obawiam się czy wytrzymają fizycznie te spotkania, widać już bardzo duże wyczerpanie sezonem, bardziej odbija się to na takim Semeniuku który bazuje na dynamice i skoczności w większym stopniu niż powiedzmy Śliwka, stąd te auty z ostrych skosów które normalnie wchodzą, przy tego typu zagraniach potrzebna jest duża precyzja, wyskok o te 5 cm niższy i już się kąt nie zgadza a piłka na aucie lub w siatce.
Ehh, żeby taki jeden Irańczyk prezentował się od strony przygotowania fizycznego równie "źle" co zawodnicy Zaksy...
Ja nigdzie nie twierdzę, że zawodnicy Zaksy są źle przygotowani fizycznie do sezonu, wręcz przeciwnie, są przygotowani wyśmienicie.
Pisałem jedynie o dużym zmęczeniu bardzo długim i ciężkim sezonem co jest czymś naturalnym, podstawowi zawodnicy mają olbrzymią liczbę setów w nogach.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: reeman »

Finały gra się do 3 zwycięstw, o 3 miejsce też
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Kicu »

reeman pisze:Finały gra się do 3 zwycięstw, o 3 miejsce też
No chyba jednak nie: https://www.plusliga.pl/games.html
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Patrol035 »

reeman pisze:Finały gra się do 3 zwycięstw, o 3 miejsce też
Ta, we włoskiej lidze. Ale nie u nas.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: hardy »

No chyba że w naszej profesjonalnej lidze znowu była zmiana
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: fixz_9 »

Kicu pisze:Wszystko zależy od tego czy Zator wróci. Jastrzębski jest co najmniej poziom wyżej w tym sezonie niż SKRA. Mają też lepszą zagrywkę. Obawiam się, że Staszewski tego nie udźwignie.
Właśnie, Staszewski musi grać na libero koniecznie? Banach by tego nie ogarnął?
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Diomedea »

Raczej nie. W pierwszym meczu Banach wchodzil do obrony. Korzysc byla taka sobie. A Banach nalezy do libero lepiej broniacych niz przyjmujacych.
W ogole jek Zaksa chce grac gola szostka, to powinni sobie wyciagnac jakiegos niezlego mlodego polskiego libero.
Np Jaskula na przyszly sezon, a za 2 Kube Hawryluka ze Spaly. Amerykanin na pierwwszego, a w razie czego nie ma katastrofy.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: fixz_9 »

Dokładnie.
Banach im pasuje od lat, bo jest miejscowy i zakładam, że również to dla niego to idealny układ.
Może ta sytuacja czegoś ich nauczy (oby, bo jestem kibicem JSW) :D
Historia już nie raz pokazała, że nawet taki problem może przesądzić o ostatecznym sukcesie.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Klugenhammer »

Najbardziej doświadczeni uczestnicy finału Plusligi:

Paweł Zatorski - 7 finałów / 5 mistrzostw
Łukasz Wiśniewski - 5 / 3
Benjamin Toniutti - 4 / 3
Jurij Gladyr - 4 / 1
Grzegorz Kosok - 3 / 2
Aleksander Śliwka - 2 / 1
Rafał Szymura - 2 / 1
Krzysztof Rejno - 2 / 1
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: qtp »

Jeśli nie wysypie się któryś ze skrzydłowych lub rozgrywacz to Zaksa robi tego majstra "tyłem do siatki" ;)
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: fwasilcz »

Ciekaw jestem, czy Zaksa nie jest teraz w jakimś mikrocyklu treningowym (zastrzegam zupełnie się na tym nie znam). Było w przekazach medialnych mówione, że dla nich priorytetem jest LM. Trener mógł podjąć ryzyko i założyć (pewnie słusznie) że nie muszą być w 100% formie na +ligę którą wciągają nosem póki co. Może rzeczywiście zaryzykowali trochę mistrzostwo Polski na rzecz potencjalnego i realistycznego jak chyba nigdy wcześniej sukcesu w LM. Bo Semeniuk wygląda, jakby mu brakowało trochę dynamiki, albo to siłownia, albo zmęczenie (jak ktoś wyżej wspominał)
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: pwpl97 »

Diomedea pisze:Raczej nie. W pierwszym meczu Banach wchodzil do obrony. Korzysc byla taka sobie. A Banach nalezy do libero lepiej broniacych niz przyjmujacych.
W ogole jek Zaksa chce grac gola szostka, to powinni sobie wyciagnac jakiegos niezlego mlodego polskiego libero.

Np Jaskula na przyszly sezon, a za 2 Kube Hawryluka ze Spaly. Amerykanin na pierwwszego, a w razie czego nie ma katastrofy.
A dwa lata temu oraz rok temu mógł Świder miec ogranego libero na parkietach plusligi i pierwszej ligi. Na dodatek miejscowy...
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: fixz_9 »

Biniek?
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: nikt wazny »

Miałem wrażenie, że Ben wczoraj trochę kładł grę Zaksie... kiepskie wybory i niedokładność.
Semeniuk jakby słaniał się na nogach nieobecny.
Jeden Kaczmarek sprawiał wrażenie gościa który ma jeszcze resztki sił.
myślę, że do niedzieli zbiorą się do kupy i złapią trochę świeżości.
Jakoś wewnętrznie jestem spokojny :)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Murilo0 »

Jastrzębie jeszcze niczego nie wygrało. Dla mnie faworytem wciąż jest Zaksa, przewiduję podobny scenariusz jak w trzecim meczu w Bełchatowie. Kluczem będzie zatrzymanie Fornala, jest w on w formie.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Patrol035 »

nikt wazny pisze:Miałem wrażenie, że Ben wczoraj trochę kładł grę Zaksie... kiepskie wybory i niedokładność.
Semeniuk jakby słaniał się na nogach nieobecny.
Jeden Kaczmarek sprawiał wrażenie gościa który ma jeszcze resztki sił.
myślę, że do niedzieli zbiorą się do kupy i złapią trochę świeżości.
Jakoś wewnętrznie jestem spokojny :)
Odnoszę wręcz to samo wrażenie.
Dlatego właśnie jestem spokojny przed niedzielą. Drugi raz ZAKSA tak słabo nie zagra. Myślę, że Śliwka wróci do swojej optymalnej dyspozycji i to będzie kluczem do dobrej gry kędzierzyńskiego zespołu. Bo w tej drużynie jak nie idzie jednemu, to wszystkim nie idzie. Z jednej strony to jest dobre, bo to właśnie pokazuje zespołowość, ale z drugiej może pogrzebać mecz, tak jak wczoraj zresztą.
I oby środek w końcu zaczął chodzić. Bo od kilku meczów Toniutti bardzo mało korzysta z tej opcji. I nie jest to kwestia wynikająca z przyjęcia.
Semper fidelis
pwpl97
Posty: 355
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: pwpl97 »

fixz_9 pisze:Biniek?
Mówiłem o chłopaku miejscowym a z tego co mi wiadomo Biniek nie jest miejscowy.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Patrol035 »

pwpl97 pisze:
fixz_9 pisze:Biniek?
Mówiłem o chłopaku miejscowym a z tego co mi wiadomo Biniek nie jest miejscowy.
Nie wiem czy jest on miejscowy, ale zaczynał w Młodej ZAKSIE, w seniorskiej też miał swoje epizody. Chodzi o Koziurę?
Semper fidelis
kuchcik77
Posty: 2348
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: kuchcik77 »

Bukmacherzy widzą to podobnie ale nie zawsze jest niedziela.
W sumie tylko ze Skrą musieli wygrać mecz by awansoeac. W LM mieli jakas tam poduszkę bezpieczensywa..
Hm, przewrotny sport.Ptaki sa w stanie zagrać tak samo dobrze jak od polowy drugiego fo polowy 4tego /blok Gladyra to bylo woow/
Zaksa jest w stanie zagrac caly mecz tak jak pierwsza partie, na wyjeździe serwować tez potrafia.
Hm niesamowity sezon i rozczarowanie-Grbic bez zlota jako coach? Rok temu pandemia ...
Money time w niedziele i...
Śliwka dolal paliwa swoim hejterom...zawsze ten ostatni mecz jest najważniejszy.
Finał LM to i tak historyczny wyczyn ale dwa przegrane trofea będą oznaczać jednak zawod i porażkę.
Zdrowia, walki..
Do tie breaka braklo niewiele, Jurek ukradł szoł

Bucki mvp koles ktory zatrzymal Zenit i Zakse
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2021

Post autor: Vilgefortz »

kuchcik77 pisze:
Bucki mvp koles ktory zatrzymal Zenit i Zakse
Wczoraj niekoniecznie - bohaterem był raczej Louati. Fornal zagrał świetnie. Generalnie działało lewe

Nie podoba mi się deprecjonowania wygranej JW - wygrali, bo sie przygotowali i fizycznie i taktycznie, Zaksa jak widać nie, różnicy nie zrobił brak Zatora, bo Staszewski nie grał źle. JW po prostu zagrało lepszy mecz :)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”