Plotki transferowe 23/24

kubika132
Posty: 38
Rejestracja: 29 sty 2023, o 20:05
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kubika132 »

Tylko przy Lisiniacu, Clevenot i zagranicznym libero, drugim przyjmującym musi być Polak. A podobno Lipiński rozważa pozostanie w Olsztynie. Raczej opcje są dwie:
- Kacper dalej będzie pierwszym libero
- w Skrze będzie polski środek, a zagraniczne przyjęcie
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Artem »

Szary Wilk pisze: 13 lut 2023, o 21:24
Fakt, pisałem o tym @kamil1999 na priv w sprawie Clevenota, a chyba nie na forum. Natomiast wskazówkę co do Bednorza dałem publicznie. Izi. Nie szalej. Nie jestem insiderem i nie mam takich informacji jak ty. Czasami jednak wyciągnę kilka newsów i zdarza mi się podzielić nimi z użytkownikami. Nie traktuj mnie inaczej jak każdego innego usera na tym forum. Z nikim się nie ścigam i nie mam zamiaru uchodzić tu za jakiegoś informatora ;) Zdarza mi się dowiedzieć to i owo i zazwyczaj podzielę się tylko tym "bardziej pewnym" info, które i tak lada moment wypłynie.

Bednorza sobie nie wymyśliłem. Clevenot miał ofertę z ZAKSY i Skry i ta druga była bardziej korzystna. Bednorz faktycznie może zagrać w Jastrzębiu. Z całym szacunkiem @michal1983, ale to właśnie wygląda tak, że ZAKSA te rywalizacje o dużych graczy na razie wyraźnie przegrywa, bo Bednorzowi tez złożyli ofertę.

Poza tym pamiętajcie, że sam fakt, że ktoś z kimś negocjuje czy składa ofertę, nie jest równoznaczny z tym, że mamy transfer dopięty. Więc za Bednorza nie dam sobie ręki uciąć, choć ponoć jest naprawdę blisko.

Tak jak napisał @Artem o ofercie z PlusLigi dla Płotnickiego. Być może nic z tych rozmów nie wyjdzie i to info nawet nie wyjdzie na światło dzienne w dużych mediach. A takich rozmów toczy się sporo za kulisami. Bardziej lub mniej zaawansowanych.
I takich sytuacji właśnie nie lubię. Przez brednie jednego robi się później niepotrzebne zamieszanie. Nie o Ciebie Szary w tym wszystkim chodziło.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Ten Clevenot w Bełchatowie to mi w ogóle się nie klei. Nawet jeśli Skra finansowo przebiła Jastrzębie, to gdzie tu miejsce na sportowe ambicje? Ani w pucharach nie zagra, ani o mistrzostwo nie powalczy, bo raczej będą od Skry mocniejsze zespoły. Jeśli Jastrzębie z premedytacją odpuszcza Francuza, by pójść po Bednorza, to powinien właśnie iść do Kędzierzyna, dziwna ta karuzela.
Jeśli Bednorz skończy w Jastrzębiu to też będzie jakiś sygnał, jak bardzo nie ma miejsca w tym biznesie na skrupuły i sentymenty. Bartek się rozpływał w podcaście u Siekiera nad profesjonalizmem Zaksy itd., a za moment może mieć ich gdzieś i wybierze Jastrzębie.

Ogólnie to bardzo mi się podoba ten sezon transferowy, rok temu trochę wiało nudą z małymi wyjątkami, a w tym roku idziemy na grubo i fajerwerki strzelają na okrągło, a to jeszcze nie koniec. Fajnie.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

lukecik pisze: 13 lut 2023, o 22:55 Ten Clevenot w Bełchatowie to mi w ogóle się nie klei. Nawet jeśli Skra finansowo przebiła Jastrzębie, to gdzie tu miejsce na sportowe ambicje? Ani w pucharach nie zagra, ani o mistrzostwo nie powalczy, bo raczej będą od Skry mocniejsze zespoły. Jeśli Jastrzębie z premedytacją odpuszcza Francuza, by pójść po Bednorza, to powinien właśnie iść do Kędzierzyna, dziwna ta karuzela.
Jeśli Bednorz skończy w Jastrzębiu to też będzie jakiś sygnał, jak bardzo nie ma miejsca w tym biznesie na skrupuły i sentymenty. Bartek się rozpływał w podcaście u Siekiera nad profesjonalizmem Zaksy itd., a za moment może mieć ich gdzieś i wybierze Jastrzębie.

Ogólnie to bardzo mi się podoba ten sezon transferowy, rok temu trochę wiało nudą z małymi wyjątkami, a w tym roku idziemy na grubo i fajerwerki strzelają na okrągło, a to jeszcze nie koniec. Fajnie.
To jak wytłumaczysz transfery np Kochanowskiego czy Zatorskiego do Rzeszowa? Jak wytłumaczyć grę Kurka czy Kubiaka w lidze japońskiej?
kasa > ambicje, to samo było z Bieńkiem kiedy tam szedł. A Konrad jeszcze zaskoczy.
Szary Wilk
Posty: 7999
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

bez_nazwy pisze: 13 lut 2023, o 23:30
lukecik pisze: 13 lut 2023, o 22:55 Ten Clevenot w Bełchatowie to mi w ogóle się nie klei. Nawet jeśli Skra finansowo przebiła Jastrzębie, to gdzie tu miejsce na sportowe ambicje? Ani w pucharach nie zagra, ani o mistrzostwo nie powalczy, bo raczej będą od Skry mocniejsze zespoły. Jeśli Jastrzębie z premedytacją odpuszcza Francuza, by pójść po Bednorza, to powinien właśnie iść do Kędzierzyna, dziwna ta karuzela.
Jeśli Bednorz skończy w Jastrzębiu to też będzie jakiś sygnał, jak bardzo nie ma miejsca w tym biznesie na skrupuły i sentymenty. Bartek się rozpływał w podcaście u Siekiera nad profesjonalizmem Zaksy itd., a za moment może mieć ich gdzieś i wybierze Jastrzębie.

Ogólnie to bardzo mi się podoba ten sezon transferowy, rok temu trochę wiało nudą z małymi wyjątkami, a w tym roku idziemy na grubo i fajerwerki strzelają na okrągło, a to jeszcze nie koniec. Fajnie.
To jak wytłumaczysz transfery np Kochanowskiego czy Zatorskiego do Rzeszowa? Jak wytłumaczyć grę Kurka czy Kubiaka w lidze japońskiej?
kasa > ambicje, to samo było z Bieńkiem kiedy tam szedł. A Konrad jeszcze zaskoczy.

No więc do Kurka, to jest multimedalista. Ma na koncie 7 medali Mistrzostw Polski (w tym 3 złote), 3 puchary Polski, a także Mistrzostwo i Superpuchar Włoch. Poza tym medale: Ligi Mistrzów (2), Pucharu CEV (1), Klubowych Mistrzostw Świata (2).

Raczej trochę przestrzeliłeś. Dorobek Kubiaka też jest naprawdę imponujący. Niewielu siatkarzy może zdobyć tyle w swoim życiu, jeśli wliczysz w to reprezentację. A Kurek właśnie dlatego poszedł do Japonii, by zarobić dużo kasy na ostatnie lata grania, a przede wszystkim być jeszcze w formie na granie w reprezentacji. Bo gdyby grał w Europie na 3 frontach, to mógłby podzielić równie dobrze los Zaytseva, który gra, jakby od Bartosza był kilka lat starszy. Przy tym zarobki w Japonii dla obcokrajowców, którzy grają tam kilka lat, to pewnie ze 2-3x tyle co by dało mu w tej chwili Lube. Bez ściemy ;)

Skoro Clevenot wybrał naszą ligę, to musi mu się tu podobać. Skoro wybrał Skrę, to widocznie oferta była bardziej atrakcyjna niż ta z ZAKSY. Medalami niestety nie zapełnisz portfela. Poza tym nie jest powiedziane, że ten sukces ZAKSy będzie trwał wiecznie i zapewne środowisko wewnątrz siatkarskie wie więcej niż my. Niedaleka przeszłość nie musi być wyznacznikiem przyszłego sukcesu.
krzysiu
Posty: 5484
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: krzysiu »

Szpaczek znów powie ze rynek im sie skonczył i wzięli to co było :D?
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: qtp »

Szkoda że Resovia nie wyczuła że Clevenot będzie do wyjęcia. Myśle że żegnając Cebula i Rossarda spokojnie by wystarczyło na kontrakty dla Staszewskiego i Francuza.
przemik
Posty: 1572
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

Serwis Interia Sport pisze o B. Baladziu - jako atakującym Projektu w przyszłym sezonie.
Ciekawe co z Weberem
___
Noworoczny Kibic Siatki
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: weary_skier »

qtp pisze: 14 lut 2023, o 10:50 Szkoda że Resovia nie wyczuła że Clevenot będzie do wyjęcia. Myśle że żegnając Cebula i Rossarda spokojnie by wystarczyło na kontrakty dla Staszewskiego i Francuza.
To prawda. Wygląda na to, że bratanek defensywnie podszedł do tematu i chciał podpisać jak najszybciej.
Nie wiem czy jest temat jeszcze kogoś na przyjęcie, ale rynek ejst tak ubogi w graczy "będących jakością wystarczających na walkę o MP", że żyje z przekonaniem o kolejnym sezonie męczarni z Czebulem w szóstce.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
RAMIUS1983
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: RAMIUS1983 »

krzysiu pisze: 14 lut 2023, o 10:17 Szpaczek znów powie ze rynek im sie skonczył i wzięli to co było :D?
😂😂😂 Kiedyś go ukrzyżują za to 😂😂😂
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bryt.bryt »

przemik pisze: 14 lut 2023, o 12:00 Serwis Interia Sport pisze o B. Baladziu - jako atakującym Projektu w przyszłym sezonie.
Ciekawe co z Weberem
Może zamienią się klubami?
Szary Wilk
Posty: 7999
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

bryt.bryt pisze: 14 lut 2023, o 12:40
przemik pisze: 14 lut 2023, o 12:00 Serwis Interia Sport pisze o B. Baladziu - jako atakującym Projektu w przyszłym sezonie.
Ciekawe co z Weberem
Może zamienią się klubami?
W Gdańsku będzie Polak, co wynika także z limitów - Libero (na 100 % zagraniczny), Martinez, Kampa. Czyli 3. Zamiana może dotyczyć innej pozycji, mianowicie kogoś, kto już grał w obu klubach.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Resofan »

weary_skier pisze: 14 lut 2023, o 12:17
qtp pisze: 14 lut 2023, o 10:50 Szkoda że Resovia nie wyczuła że Clevenot będzie do wyjęcia. Myśle że żegnając Cebula i Rossarda spokojnie by wystarczyło na kontrakty dla Staszewskiego i Francuza.
To prawda. Wygląda na to, że bratanek defensywnie podszedł do tematu i chciał podpisać jak najszybciej.
Nie wiem czy jest temat jeszcze kogoś na przyjęcie, ale rynek ejst tak ubogi w graczy "będących jakością wystarczających na walkę o MP", że żyje z przekonaniem o kolejnym sezonie męczarni z Czebulem w szóstce.
Po pierwsze nie bratanek a siostrzeniec ;) .
Po drugie biorąc pod uwagę pogłoski z kim podobno gada (gadał), to myślę, że wystarczyłoby i na Clevenot i na Cebulę. A gdyby troszkę brakło, to wujek by dołożył.
A z tym, że Resovia może zostać na przyszły sezon z Cebulą w szóstce masz jak najbardziej rację.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2023, o 15:49 przez Resofan, łącznie zmieniany 2 razy.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 13 lut 2023, o 21:24
Artem pisze: 13 lut 2023, o 16:19
michal1983 pisze: 13 lut 2023, o 16:10
Bednorza wymyślił Szary, Clevnot ja, dla picu.
To w końcu Ty czy Szary? Z ciekawości przejrzałem w tym wątku wszystkie wpisy Szarego od początku lutego i nie było słowa o Francuzie w Skrze...
Fakt, pisałem o tym @kamil1999 na priv w sprawie Clevenota, a chyba nie na forum. Natomiast wskazówkę co do Bednorza dałem publicznie.
Potwierdzam. Szary pisał o obu wcześniej niż to pojawiło się tu na forum.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

kamil1999 pisze: 14 lut 2023, o 15:48
Szary Wilk pisze: 13 lut 2023, o 21:24
Artem pisze: 13 lut 2023, o 16:19

To w końcu Ty czy Szary? Z ciekawości przejrzałem w tym wątku wszystkie wpisy Szarego od początku lutego i nie było słowa o Francuzie w Skrze...
Fakt, pisałem o tym @kamil1999 na priv w sprawie Clevenota, a chyba nie na forum. Natomiast wskazówkę co do Bednorza dałem publicznie.
Potwierdzam. Szary pisał o obu wcześniej niż to pojawiło się tu na forum.
Pisał że ?
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

RAMIUS1983 pisze: 14 lut 2023, o 12:28
krzysiu pisze: 14 lut 2023, o 10:17 Szpaczek znów powie ze rynek im sie skonczył i wzięli to co było :D?
😂😂😂 Kiedyś go ukrzyżują za to 😂😂😂
Prezesów w takich sytuacjach się po prostu zwalnia. Dopóki są wyniki, jest OK. Ale bez pucharów i medali trudniej bronić swoich racji. Jeśli pewien łysy jegomość weźmie się do solidnej roboty i przestanie mieszać w kotle, to może i prezesowi się upiecze. No chyba, że łysy chce, żeby preziowi powinęła się noga.... no to wtedy różne scenariusze są możliwe. Trudno w jednym klubie grać do dwóch bramek jednocześnie. Dopóki był Świder, nikomu nie przyszłoby to nawet do głowy. Mam nadzieję, że Świder w 2025 roku wróci na dobre do K-K.
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

bez_nazwy pisze: 14 lut 2023, o 15:59
kamil1999 pisze: 14 lut 2023, o 15:48
Szary Wilk pisze: 13 lut 2023, o 21:24

Fakt, pisałem o tym @kamil1999 na priv w sprawie Clevenota, a chyba nie na forum. Natomiast wskazówkę co do Bednorza dałem publicznie.
Potwierdzam. Szary pisał o obu wcześniej niż to pojawiło się tu na forum.
Pisał że ?
No to co się tu teraz pisze. Clevenot do Bełchatowa a JW zainteresowane Bednorzem, Huberem i Patrym.
Mam dalej nadzieję, że zamiast Patriego będzie ktoś młodszy, tańszy, ale ciekawszy
Szary Wilk
Posty: 7999
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

O to chodzi, że kamilowi napisałem to na priv, dlatego nie dało się wyszukać tutaj.
kamil1999 pisze: 14 lut 2023, o 16:04
Mam dalej nadzieję, że zamiast Patriego będzie ktoś młodszy, tańszy, ale ciekawszy
Patry jest 96 rocznik i to z samej końcówki roku (27.12.1996), więc dopiero skończył 26 lat. Ciężko będzie znaleźć kogoś młodszego na dobrym poziomie :)
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

kamil1999 pisze: 14 lut 2023, o 16:04
bez_nazwy pisze: 14 lut 2023, o 15:59
kamil1999 pisze: 14 lut 2023, o 15:48

Potwierdzam. Szary pisał o obu wcześniej niż to pojawiło się tu na forum.
Pisał że ?
No to co się tu teraz pisze. Clevenot do Bełchatowa a JW zainteresowane Bednorzem, Huberem i Patrym.
Mam dalej nadzieję, że zamiast Patriego będzie ktoś młodszy, tańszy, ale ciekawszy
Prezes Gorol zapomniał, że karma wraca 8-) Ciekawe, co w tym czasie robi prezes Szpaczek ??? Patrzy jedynie jak "węglowy boss" wyciąga mu kolejnych zawodników z drużyny ??? Może czas najwyższy pokazać tu wreszcie gest Kozakiewicza, bo się El Gorollo z roku na rok coraz bardziej rozpycha w Kędzierzynie 8-) Jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia :D

Jak to ostatnio napisał Szary? "JW dość zabawne robi te ruchy z podbieraniem Zaksiakow. Kto wypali w ZAKSIE i da się go wyjąć, to wyjmują" - i jak tu się z nim nie zgodzić ??? ;)
Heimlock
Posty: 620
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Heimlock »

przemik pisze: 14 lut 2023, o 12:00 Serwis Interia Sport pisze o B. Baladziu - jako atakującym Projektu w przyszłym sezonie.
Ciekawe co z Weberem
Podoba mi się. Przynajmniej o ile cała reszta składu zostanie w Warszawie, na czele z takim Szalpukiem jak ostatnio gra.
hottakesbot
Posty: 1033
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

MAG siatki pisze: 14 lut 2023, o 17:08 Jak to ostatnio napisał Szary? "JW dość zabawne robi te ruchy z podbieraniem Zaksiakow. Kto wypali w ZAKSIE i da się go wyjąć, to wyjmują" - i jak tu się z nim nie zgodzić ??? ;)
Ale wiesz, ze podpisywanie kontraktow z nowym pracodawca jest dobrowolne, nie? Zamiast miec pretensje do konkurencji to lepiej chyba zastanowic sie nad tym co zrobic, zeby gracze nie odchodzili?
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: jinx »

Nic poza kasą. Nic.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

hottakesbot pisze: 14 lut 2023, o 17:49
MAG siatki pisze: 14 lut 2023, o 17:08 Jak to ostatnio napisał Szary? "JW dość zabawne robi te ruchy z podbieraniem Zaksiakow. Kto wypali w ZAKSIE i da się go wyjąć, to wyjmują" - i jak tu się z nim nie zgodzić ??? ;)
Ale wiesz, ze podpisywanie kontraktow z nowym pracodawca jest dobrowolne, nie? Zamiast miec pretensje do konkurencji to lepiej chyba zastanowic sie nad tym co zrobic, zeby gracze nie odchodzili?
Masz rację, dlatego - jeśli uważnie przeczytałeś mój wpis, to zwróciłeś uwagę na to, że - wrzuciłem kamyczek do ogródka prezesa Szpaczka, który nie może dłużej robić za śpiącą królewnę. Musi wreszcie pokazać gest Kozakiewicza i zacząć działać dokładnie tak samo jak jego kolega z JW, bo odnoszę wrażenie, że takie postępowanie wzbudza uznanie i powszechny szacunek u większości obserwatorów. Zatem prezesie Szpaczek, nie ma się co szczypać i proszę jechać z tym koksem..... przepraszam z węglem :]
hottakesbot
Posty: 1033
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

jinx pisze: 14 lut 2023, o 18:02 Nic poza kasą. Nic.
To pewnie zalezy od gracza, ale zupelnie sie nie zgadzam. Z jakiegos powodu taki Anastasi byl bardzo dlugo w Polsce, i to nieprzypadkowo w Gdansku i Warszawie, czyli miastach dosc atrakcyjnych do zycia, bedacych dobrym hubem transportowym itd. A przeciez pewnie mial co sezon dobre oferty z Wloch. Tak samo np. Kubiak mowil ze zostal w Japonii rowniez dlatego, ze klub zaoferowal mu bardzo dobre zaplecze socjalne dla rodziny (miejsce w dobrym przedszkolu itd.). Mysle ze da sie te braki w finansach rownowazyc do pewnego stopnia innymi rzeczami. Obecnosc dobrego zenskiego zespolu w poblizu tez czesto sie przydaje zeby sciagac pary (Police-Szczecin, Rzeszow itd.), ale na to oczywiscie sie nie ma wplywu.
Rafal R
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2023, o 20:18
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Rafal R »

Jeśli drugi raz z rzędu przespali w Zaksie ruchy transferowe to można zadać pytanie? do czyjej bramki gra prezesik Zaksy. ???
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: jinx »

Do usunięcia.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Swistolinka »

MAG siatki pisze: 14 lut 2023, o 18:04
hottakesbot pisze: 14 lut 2023, o 17:49
MAG siatki pisze: 14 lut 2023, o 17:08 Jak to ostatnio napisał Szary? "JW dość zabawne robi te ruchy z podbieraniem Zaksiakow. Kto wypali w ZAKSIE i da się go wyjąć, to wyjmują" - i jak tu się z nim nie zgodzić ??? ;)
Ale wiesz, ze podpisywanie kontraktow z nowym pracodawca jest dobrowolne, nie? Zamiast miec pretensje do konkurencji to lepiej chyba zastanowic sie nad tym co zrobic, zeby gracze nie odchodzili?
Masz rację, dlatego - jeśli uważnie przeczytałeś mój wpis, to zwróciłeś uwagę na to, że - wrzuciłem kamyczek do ogródka prezesa Szpaczka, który nie może dłużej robić za śpiącą królewnę. Musi wreszcie pokazać gest Kozakiewicza i zacząć działać dokładnie tak samo jak jego kolega z JW, bo odnoszę wrażenie, że takie postępowanie wzbudza uznanie i powszechny szacunek u większości obserwatorów. Zatem prezesie Szpaczek, nie ma się co szczypać i proszę jechać z tym koksem..... przepraszam z węglem :]
Przecież wygląda na to, że Clevenot był do wzięcia. Może Szpaczek liczy na to, że będzie ktoś lepszy do wzięcia ( :D ), a może po prostu w Kędzierzynie bieda aż piszczy i nie ma co się burzyć na Gorola, że proponuje więcej kasy i siatkarze tam odchodzą.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 623
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Swistolinka pisze: 14 lut 2023, o 19:32
MAG siatki pisze: 14 lut 2023, o 18:04
hottakesbot pisze: 14 lut 2023, o 17:49

Ale wiesz, ze podpisywanie kontraktow z nowym pracodawca jest dobrowolne, nie? Zamiast miec pretensje do konkurencji to lepiej chyba zastanowic sie nad tym co zrobic, zeby gracze nie odchodzili?
Masz rację, dlatego - jeśli uważnie przeczytałeś mój wpis, to zwróciłeś uwagę na to, że - wrzuciłem kamyczek do ogródka prezesa Szpaczka, który nie może dłużej robić za śpiącą królewnę. Musi wreszcie pokazać gest Kozakiewicza i zacząć działać dokładnie tak samo jak jego kolega z JW, bo odnoszę wrażenie, że takie postępowanie wzbudza uznanie i powszechny szacunek u większości obserwatorów. Zatem prezesie Szpaczek, nie ma się co szczypać i proszę jechać z tym koksem..... przepraszam z węglem :]
Przecież wygląda na to, że Clevenot był do wzięcia. Może Szpaczek liczy na to, że będzie ktoś lepszy do wzięcia ( :D ), a może po prostu w Kędzierzynie bieda aż piszczy i nie ma co się burzyć na Gorola, że proponuje więcej kasy i siatkarze tam odchodzą.
Z moich informacji wynika, że kasa jest !!! Tylko, że trzeba ją jeszcze umieć wydawać. Świder robił to z głową i wyniki - jak wiemy - były, a przecież on miał do dyspozycji 4-5 budżet w PLS. Zatem, jak się bardzo chce, to można. Ale do tego trzeba mieć pewien dar, wyczucie i trochę znajomości w świecie siatkówki. Słowem - praktyka czyni mistrza 8-)
olek322
Posty: 432
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: olek322 »

Trzeba mieć też trochę farta, np żeby młody chłopak wychowanek w jednym sezonie eksplodował do poziomu jedynego z lepszych zawodników na świecie ;)
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

olek322 pisze: 15 lut 2023, o 08:53 Trzeba mieć też trochę farta, np żeby młody chłopak wychowanek w jednym sezonie eksplodował do poziomu jedynego z lepszych zawodników na świecie ;)
To nie było w jednym sezonie. On się rozwijał regularnie. Już pod Toniuttim wyglądał równie dobrze a wcześniej w Zawierciu też grał bardzo dobry sezon. W pewnym momencie usiadł na ławce, ale Waliński grał wtedy niczym reprezentant a i Ferreira trafił z formą. Zresztą już przed Zawierciem gdy dawał zmiany w Zaksie było widać jego wielki potencjał i wszechstronność
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”