Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Uff...brawo za walkę!!!
3-1 i przegrać w bloku 14-4 :o Kiedyś Zaksa była potworem w tym elemencie. Najważniejsze 3 punkty.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
PoteznyMaxim
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: PoteznyMaxim »

Czy ma ktoś informacje jak przebiega powrót do gry Olka? Jest jakiś wstępny termin +-?
rurek00
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2015, o 20:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: rurek00 »

Olek kilka dni temu dostał zielone światło do treningu z normalnymi pilkami
Anzej
Posty: 100
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Anzej »

Olek wypoczęty to jeszcze Zaksa mistrza zrobi w tym roku :)
RAMIUS1983
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: RAMIUS1983 »

Co z Kaczmarkiem bo nie grał a dziwne słuchy dochodzą z Kędzierzyna
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

RAMIUS1983 pisze: 26 lut 2024, o 15:23 Co z Kaczmarkiem bo nie grał a dziwne słuchy dochodzą z Kędzierzyna
zostawmy chłopa już z jego problemami, jak juz wcześniej pisałem mocno się pogubił w życiu...
Teraz trzeba się skupić na dopingu dla drużyny. Na razie inni nie przeszkadzają w wyścigu do PO.
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Citizen »

mitam pisze: 27 lut 2024, o 11:47
RAMIUS1983 pisze: 26 lut 2024, o 15:23 Co z Kaczmarkiem bo nie grał a dziwne słuchy dochodzą z Kędzierzyna
zostawmy chłopa już z jego problemami, jak juz wcześniej pisałem mocno się pogubił w życiu...
Teraz trzeba się skupić na dopingu dla drużyny. Na razie inni nie przeszkadzają w wyścigu do PO.
Problem jest jednak taki, że to nie są tylko jego problemy, ale realny problem całej drużyny która obecnie musi grać na ataku Kluthem, nienadającym się na boiska plusligi i który nie ma żadnego zmiennika.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Citizen pisze: 27 lut 2024, o 11:51
mitam pisze: 27 lut 2024, o 11:47
RAMIUS1983 pisze: 26 lut 2024, o 15:23 Co z Kaczmarkiem bo nie grał a dziwne słuchy dochodzą z Kędzierzyna
zostawmy chłopa już z jego problemami, jak juz wcześniej pisałem mocno się pogubił w życiu...
Teraz trzeba się skupić na dopingu dla drużyny. Na razie inni nie przeszkadzają w wyścigu do PO.
Problem jest jednak taki, że to nie są tylko jego problemy, ale realny problem całej drużyny która obecnie musi grać na ataku Kluthem, nienadającym się na boiska plusligi i który nie ma żadnego zmiennika.
To są jego problemy i koniec kropka ( no może jeszcze paru osób )
Potraktujmy to jak kontuzję wykluczająca z gry i koniec dyskusji.
Kluth za coś kasiorę bierze i w najbliższych meczach pownien dać radę. Już w tym sezonie bywało gorzej.
ps. na podsumowanie wszystkiego przyjdzie czas po ostatnim meczu.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lobmar »

Jeśli Kaczmarek nie zagra w najbliższym czasie to igrzyska ma z głowy.
Streeter
Posty: 7325
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

lobmar pisze: 27 lut 2024, o 12:20 Jeśli Kaczmarek nie zagra w najbliższym czasie to igrzyska ma z głowy.
Ta xD Jemu i Łomaczowi to by musiało nogę urwać, żeby się w składzie na IO nie znaleźli. A i to nie takie pewne, czy w oczach Grbicia jednonogi Kaczmarek byłby gorszym wyborem niż jakiś Butryn czy tam ktokolwiek inny.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lobmar »

Liga światowa go zweryfikuje.Nie ma czasu na eksperymenty.
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: PabloFX »

Znowu sie chłop obraził? :o Na kogo tym razem?
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: jinx »

Co jeszcze nowego mogło się przydarzyć Zaksie w tym sezonie??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

"Fikołki" Łukasza jak dla mnie już nie są istotne - istotny jest powrót Olka. Wtedy zawsze w ataku zamiast Klutha może zagrać młody.
Drugim kluczem do dobrej gry(poprawy lepszej organizacji) jest powrót Smitha.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kamil1999 »

PabloFX pisze: 27 lut 2024, o 12:50 Znowu sie chłop obraził? :o Na kogo tym razem?
A tym razem to jakieś pewne info czy znów udaje jak Bednorz i połowa składu Zaksy?
Lubowitz
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2023, o 18:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Lubowitz »

Może ktoś konkretnie napisać o co chodzi z Kaczmarkiem? nie jestem dobry w łączeniu kropek :P
Chemik Mosto ZAKSA Bracia B Semper Fidelis
Stare konto Zaksiak123!
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Tak jak chciał nie ma już Szpaczka i Fina to już nie ma na kogo się obrażać.Chociaż słyszałem że z Panem Heniem ma jeszcze na pieńku...pewnie i on wyleci...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

bono pisze: 27 lut 2024, o 16:09 Tak jak chciał nie ma już Szpaczka i Fina to już nie ma na kogo się obrażać.Chociaż słyszałem że z Panem Heniem ma jeszcze na pieńku...pewnie i on wyleci...
Aż nie dowierzam o ile to prawda. Przecież za chwilę chłopa nie ma w klubie, o co tu chodzi?

W reprezentacji też z tym nie zagra a tego nie wolno powołać? Drugi (a raczej kolejny)Kubiak? Oby Grbic wiedział co robi bo znów nie będzie wyniku na IO a powód może być podobny co u poprzedników.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

zostawcie juz chłopa w spokoju.
On sie nie zmieni, niech dogra do końca i żegnamy.
Teraz potrzebny jest spokój !!!
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lobmar »

Tylko współczuć Jastrzębiu.
Streeter
Posty: 7325
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

Znaczy nie żeby coś, ale serio, teraz odkryliście, że Kaczmarek to raczej nie ma charakteru z cyklu "do rany przyłóż"? :D

Niech sobie robi i tworzy co chce, byle nie miało to wpływu na granie w IO. Albo niech pojedzie w formie z zeszłego sezonu kadrowego, albo niech nie pojedzie.

Choć biorąc pod uwagę Igrzyska to nie chce mi się wierzyć, że chłop jakiś taki szajs jak piszecie odwala, bo pewnie to pierwsza (no druga, ale pierwsza z jakimś wkładem) i ostatnia szansa na medal Igrzysk. Ale kto wie. Logika to tam chyba nieczęsto pracuje.

Streeter
Ostatnio zmieniony 27 lut 2024, o 18:08 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
przemik
Posty: 1572
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: przemik »

Takie zachowanie nie ma nic wspolnego z profesjonalnym sportem.
___
Noworoczny Kibic Siatki
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lobmar »

Tytuł najlepszego siatkarza sezonu chyba mu zaszkodził . W sumie na to nie zasłużył.
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Ked »

No ale jakie zachowanie? Co Kaczmarek zrobił? Jak na razie jeden forumowicz coś napisał, drugi, przychylny byłemu prezesowi pociągnął temat na zasadzie "ja wszystko wiem ale wam nie powiem. ALE JA WIEM, SŁYSZYCIE!? J A W I E M" i zrobił się temat na kilka wpisów. Fakty są takie, że Kaczmarek nie zagrał w ostatnim meczu, reszta to ploty lub pomówienia.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: tomasol »

Widzę, że niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy dalej forsują narracje pt. "Kaczmarek zły gwiazdor". To już nawet nie śmieszy i nie wiem co bardziej żenujące: te opowieści "wiem ale nie powiem" czy kolejny raz łapiący się na to ludzie i samonakręcanie się kilku userów. Dajcie se już na wstrzymanie i pogódźcie się z tym, że pewien etap w historii klubu dobiegł końca. Bo na razie to nie umiecie tego przyjąć na klatę i wyżywacie swoje frustracje na jednym zawodniku. Zaczyna to już wyglądać lekko żałośnie i pozbawione jakiejś elementarnej godności.
hottakesbot
Posty: 1033
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hottakesbot »

No ale prawda jest taka, że Kaczmarek mógł się po prostu zająć sprawami prywatnymi i nie grać w dwumeczu z Turkami, a tak to zawalił oba tematy. Brak profesjonalizmu to miecz obosieczny i kibice Zaksy o tym zapomnieli po jego incydentach słupkowych.

Rozumiem że ta drama z Kaczmarkiem to coś w rodzaju pamiętnej *kontuzji* Rouziera swego czasu?
Pomocniczka
Posty: 2075
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

tomasol pisze: 27 lut 2024, o 18:30 Widzę, że niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy dalej forsują narracje pt. "Kaczmarek zły gwiazdor". To już nawet nie śmieszy i nie wiem co bardziej żenujące: te opowieści "wiem ale nie powiem" czy kolejny raz łapiący się na to ludzie i samonakręcanie się kilku userów. Dajcie se już na wstrzymanie i pogódźcie się z tym, że pewien etap w historii klubu dobiegł końca. Bo na razie to nie umiecie tego przyjąć na klatę i wyżywacie swoje frustracje na jednym zawodniku. Zaczyna to już wyglądać lekko żałośnie i pozbawione jakiejś elementarnej godności.
Tak jest! Już tyle było niesprawiedliwych ocen Kaczmarka a to przecież głównie dzięki niemu te wszystkie sukcesy ostatnich lat. Chłopak zawsze zostawia serce na boisku. Jeden z meczów finałowych to wygrał w pojedynkę - własną walecznością.
RAMIUS1983
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: RAMIUS1983 »

Jaki by nie był to pomógł w sukcesach ZAKSY w ostatnich latach ale skoro jest profesjonalistą to pewnych rzeczy się nie robi. W Jastrzębiu ani Mendez ani Gorol se nie pozwolą na takie rzeczy
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Ked pisze: 27 lut 2024, o 17:50 No ale jakie zachowanie? Co Kaczmarek zrobił? Jak na razie jeden forumowicz coś napisał, drugi, przychylny byłemu prezesowi pociągnął temat na zasadzie "ja wszystko wiem ale wam nie powiem. ALE JA WIEM, SŁYSZYCIE!? J A W I E M" i zrobił się temat na kilka wpisów. Fakty są takie, że Kaczmarek nie zagrał w ostatnim meczu, reszta to ploty lub pomówienia.
Połowa Kędzierzyna huczy o tej "kontuzji"
Jestem przychylny klubowi
Powtarzam, w tej chwili potrzeba spokoju i walki o punkty.
Ten sezon można jeszcze uratować, nawet bez atakującego
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1806
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

To może być dłuższa absencja?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”