Plotki transferowe na sezon 24/25

Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

Wrzucam temat, bo nie ma gdzie o tym pisać a niektórzy być może mają już jakieś informacje.

p.s jak się temat troszkę ruszy, wrzucę coś od siebie.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Słyszałem, że Fornal wybiera się do Bełchatowa.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Bruninho pisze: 22 lis 2023, o 22:19 Słyszałem, że Fornal wybiera się do Bełchatowa.
To prawda. Ale najbliżej mu do Lublina, zagra tam już w grudniu. Bełchatów jeszcze poczeka trochę kolejek.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Nieoficjalnie: możliwe, że to ostatni sezon Pawła Zatorskiego w ekipie z Rzeszowa, w jego miejsce przymierzany nie kto inny niż Jakub Popiwczak.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Indyk AZS Ol »

Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 01:18 Nieoficjalnie: możliwe, że to ostatni sezon Pawła Zatorskiego w ekipie z Rzeszowa, w jego miejsce przymierzany nie kto inny niż Jakub Popiwczak.
Hawryluk
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
alk123
Posty: 119
Rejestracja: 10 sty 2023, o 09:25
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: alk123 »

Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 01:18 Nieoficjalnie: możliwe, że to ostatni sezon Pawła Zatorskiego w ekipie z Rzeszowa, w jego miejsce przymierzany nie kto inny niż Jakub Popiwczak.
Żeby trollować to jeszcze trzeba umieć. Popiwczak ma kontrakt z JW do 2025 roku.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Hawryluk to za male nazwisko na Resovie. I jeszcze troche musi sie nauczyc.
Gracz bardziej w stylu Zaksy, jak popracuje. Mam nadzieje ze na lawje w Rzeszowie sie nie zgodzi.

JW moze nie ma w tej chwili wielkiej kasy, ale jesli ma zawodnika z waznym kontraktem, Polaka, to raczej go nie pusci.
Wypozyczenie Graniecznego oraz kilka wypowiedzi prezesa swwiadcza o tym, ze raczej w nim widza nastepstwo dla Kuby. A mlody potrzebuje jeszcze paru sezonow.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bez_nazwy »

Zatorski blisko Skry. Belchatow jest tez podobno zainteresowany trenerem Plińskim. Skra podobno przebija oferty Jastrzębia
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

alk123 pisze: 23 lis 2023, o 07:27
Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 01:18 Nieoficjalnie: możliwe, że to ostatni sezon Pawła Zatorskiego w ekipie z Rzeszowa, w jego miejsce przymierzany nie kto inny niż Jakub Popiwczak.
Żeby trollować to jeszcze trzeba umieć. Popiwczak ma kontrakt z JW do 2025 roku.
To żaden problem dla Asseco, finansowo to Manchester City w skali siatkówki, Kuba ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odejścia, która jest proporcjonalna do jego zarobków, a nie zarabia on jak taki np Fornal, kwota nie jest zawrotna.
Jednakże tak jak pisałem, Zatorski nadal może pozostać w Rzeszowie, nic nie jest przesądzone, ale tak, też słyszałem, że myśli nad powrotem na stare śmieci.
alk123
Posty: 119
Rejestracja: 10 sty 2023, o 09:25
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: alk123 »

To Skra rozbiła jakiś bank? Jeszcze przy zapowiedziach o cięciu środków ze SP na sport. Dziwne...
buzinga
Posty: 1246
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

alk123 pisze: 23 lis 2023, o 11:33 To Skra rozbiła jakiś bank? Jeszcze przy zapowiedziach o cięciu środków ze SP na sport. Dziwne...
Wątpię, żeby coś rozbili. Po prostu mają skład zapewne pokontraktowany na ten rok i teraz szukają standardowo jak to było za Piechockiego szansy na wyrwanie ze 2 klasowych graczy, których obsypią kasą. A potem obudują ich Łomaczami i innymi Lemańskimi ;) Skra jakby nie patrzeć to dalej mniej więcej 4-6 budżet w lidze. Znaczącą cześć pieniążków przewidzianych na ten sezon pochłaniają należności, które muszą uregulować po poprzednim zarządcy. Od następnego sezonu pewnie już będą w stanie przeznaczyć na bieżące kontrakty większą pule środków ze swojego budżetu. Stąd takie spekulacje transferowe.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Mnie ciekawi na ile ewentualna (choć mam nadzieję, że pewna) decyzja o zmniejszeniu ligi wpłynie na próby zbudowania lepszych ekip na dole stawki. Bo ostatnio to nie oszukujmy się, nawet te dream teamy co budował Radom wystarczały na utrzymanie w lidze, czy w tym roku tak będzie to się okaże, ale nawet jak spadnie Radom, to utrzyma się Częstochowa - a nie sądzę by była to ekipa droższa czy jakoś szczególnie lepiej zbudowana, choć wydaje się przyjemniejsza do oglądania. Tak czy inaczej takie Radomie i inne Katowice popadały w marazm, bo spaść właściwie się nie dało, a szanse na awans do play-off'ów żadne. Szkoda więc było się wysilać i budować coś droższego niż "kombajn do klepania Bielsk, popunktowania katowicopodobnych i zaskoczenia z raz w sezonie Gdańska czy Olsztyna". A w przyszłym roku, jak spadać będą 3 ekipy (chyba że Lwów z definicji będzie out, no to dwóch tak jakby), to ryzyko spadku będzie dużo większe. Może więc uda się wykrzesać coś więcej z budżetów, albo chociaż mądrzej go wydać, co spowodowałoby większą i ciekawszą rywalizację także na dole tabeli.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
KibicSiatki
Posty: 613
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

buzinga pisze: 23 lis 2023, o 11:42
alk123 pisze: 23 lis 2023, o 11:33 To Skra rozbiła jakiś bank? Jeszcze przy zapowiedziach o cięciu środków ze SP na sport. Dziwne...
Wątpię, żeby coś rozbili. Po prostu mają skład zapewne pokontraktowany na ten rok i teraz szukają standardowo jak to było za Piechockiego szansy na wyrwanie ze 2 klasowych graczy, których obsypią kasą. A potem obudują ich Łomaczami i innymi Lemańskimi ;) Skra jakby nie patrzeć to dalej mniej więcej 4-6 budżet w lidze. Znaczącą cześć pieniążków przewidzianych na ten sezon pochłaniają należności, które muszą uregulować po poprzednim zarządcy. Od następnego sezonu pewnie już będą w stanie przeznaczyć na bieżące kontrakty większą pule środków ze swojego budżetu. Stąd takie spekulacje transferowe.
PGE zagroziła wstrzymaniem finansowaniem przez rozrzutnosc i mimo największego budżetu , potrafili przekroczyć zaplanowane wydatki o kilka milionów co nie przełożyło się na wynik sportowy,bo ambicje były większe.Doszli do porozumienia w tym sezonie zmniejszyli obciążenia kontraktowe i mają wyrażnie słabszy skład,ten sezon traktują na naprawę finansów,ale jeszcze gorzej wyglądają niż w zeszłym sezonie i Play Off oddala się.
PGE stac na zbudowanie silnego składu,przez dziesięciolecia wygrali w Polsce wiele tytułów i trofeum w Polsce.
Tylko czy skuszą się zawodnicy do Skry po kasę to zobaczymy,wszystko możliwe.
PGE,po KGHiM i Orlenbie najbogatsza firma w Polsce i Skra jest dla wizerunkiem sponsoring po przez sport,również stadion Narodowy jest w nazwie PGE.
Atansajević w Skrze miał 650 tysięcy euro,Bieniek 500 tysięcy euro,ale rekord kontraktowy przebiła Resowia dając Boyerovi 700 tysięcy euro za sezon.
Zapowiedzi koalicji chaosu to mają wytłumaczenie ---Ni Ma Pinindzy i Nie Będzie dla Polaków,nawet będą próby o wstrzymaniu i wycofanie się z kontraktów zbrojeniowych i wzmocnienia Polskiego Wojska,bo na tych kontraktach nie zarabiają głownie Niemcy i Francja.
Paprykarz
Posty: 139
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

A jak sytuacja w Jastrzębiu skoro im cały skład wykupią i to głównie Polaków?
Vigo
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2023, o 09:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Vigo »

A o Nysie coś tam wiadomo?
Czarny
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Nikt jeszcze nic nie powie, trzeba poczekać do połowy grudnia lub stycznia. To info o Fornalu w Skrze jest wyssane z palca. Można tylko się domyślać na podstawie pewnych faktów, czyli komu kończy się kontrakt, ewentualnie przypuszczeń, kto mógłby za kogo przyjść.

Np Trentino było zainteresowane Fornalem jak nie wiedzieli czy Lavia zostanie w klubie (nie, nie chodzi o plotkę o ZAKSIE). Lavia raczej odchodzi po sezonie, więc pewnie będą chcieli znowu Fornala.

Leal według mnie w Piacenzy zostanie wymieniony i znowu tu można pomyśleć. Czy Lavia z Trentino, czy zarzucą sieci np na Bednorza.

I takie plotki to jest temat do dyskusji, bo można podzielić się opiniami, porozmawiać o możliwościach, ale nie podawać za pewnik coś, co jest mało realne, bez żadnych dowodów.

Skra jak zbuduje skład na 5-6 miejsce za rok to będzie już duży krok. Przecież oni muszą z 70 proc składu wymienić, żeby tak było. A co dopiero walka o najlepszych graczy.

Według mnie za szybko w tym sezonie zaczynamy takie dyskusje. Dajcie sobie czas do stycznia.
KibicSiatki
Posty: 613
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

Szary Wilk pisze: 23 lis 2023, o 16:28 Nikt jeszcze nic nie powie, trzeba poczekać do połowy grudnia lub stycznia. To info o Fornalu w Skrze jest wyssane z palca. Można tylko się domyślać na podstawie pewnych faktów, czyli komu kończy się kontrakt, ewentualnie przypuszczeń, kto mógłby za kogo przyjść.

Np Trentino było zainteresowane Fornalem jak nie wiedzieli czy Lavia zostanie w klubie (nie, nie chodzi o plotkę o ZAKSIE). Lavia raczej odchodzi po sezonie, więc pewnie będą chcieli znowu Fornala.

Leal według mnie w Piacenzy zostanie wymieniony i znowu tu można pomyśleć. Czy Lavia z Trentino, czy zarzucą sieci np na Bednorza.

I takie plotki to jest temat do dyskusji, bo można podzielić się opiniami, porozmawiać o możliwościach, ale nie podawać za pewnik coś, co jest mało realne, bez żadnych dowodów.

Skra jak zbuduje skład na 5-6 miejsce za rok to będzie już duży krok. Przecież oni muszą z 70 proc składu wymienić, żeby tak było. A co dopiero walka o najlepszych graczy.

Według mnie za szybko w tym sezonie zaczynamy takie dyskusje. Dajcie sobie czas do stycznia.
Zgadzam , bo jak wyssane z palca , czy pobożne życzenia co nie których do transferów i przechodzenia zawodników , co nic wspólnego z prawdą nie ma to po co takie wrzutki robić . Beda pisać miesiącami , ale od kogo słyszeli , to nie wiedzą . Jak żadnych potwierdzeń to szkoda czasu na takie dyskusje.
alk123
Posty: 119
Rejestracja: 10 sty 2023, o 09:25
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: alk123 »

No ja chętnie poczytam plotki transferowe, ale jakieś mające ręce i nogi, a nie życzenia kibiców poszczególnych klubów.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Oskejt »

Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 10:40
alk123 pisze: 23 lis 2023, o 07:27
Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 01:18 Nieoficjalnie: możliwe, że to ostatni sezon Pawła Zatorskiego w ekipie z Rzeszowa, w jego miejsce przymierzany nie kto inny niż Jakub Popiwczak.
Żeby trollować to jeszcze trzeba umieć. Popiwczak ma kontrakt z JW do 2025 roku.
To żaden problem dla Asseco, finansowo to Manchester City w skali siatkówki, Kuba ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odejścia, która jest proporcjonalna do jego zarobków, a nie zarabia on jak taki np Fornal, kwota nie jest zawrotna.
Jednakże tak jak pisałem, Zatorski nadal może pozostać w Rzeszowie, nic nie jest przesądzone, ale tak, też słyszałem, że myśli nad powrotem na stare śmieci.


Man City w skali siatkówki to top włoski i rosyjskie kluby. Resovia nie jest w stanie ściągnąć top gracza z Włoch. Ale na naszym rynku na graczy z topu może polować. Mam nadzieję, że wezmą kogoś z Zaksy.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Tak niech wezmą Banacha
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Oskejt pisze: 23 lis 2023, o 16:58
Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 10:40
alk123 pisze: 23 lis 2023, o 07:27

Żeby trollować to jeszcze trzeba umieć. Popiwczak ma kontrakt z JW do 2025 roku.
To żaden problem dla Asseco, finansowo to Manchester City w skali siatkówki, Kuba ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odejścia, która jest proporcjonalna do jego zarobków, a nie zarabia on jak taki np Fornal, kwota nie jest zawrotna.
Jednakże tak jak pisałem, Zatorski nadal może pozostać w Rzeszowie, nic nie jest przesądzone, ale tak, też słyszałem, że myśli nad powrotem na stare śmieci.


Man City w skali siatkówki to top włoski i rosyjskie kluby. Resovia nie jest w stanie ściągnąć top gracza z Włoch. Ale na naszym rynku na graczy z topu może polować. Mam nadzieję, że wezmą kogoś z Zaksy.
Resovia przebiła ofertę nawet Piacenzy za Defalco. I Rosjan też, ale tu pewnie zadecydowało uszczuplenie budżetu przez wojnę.

Wymień mi ten top włoski, proszę. Bo to, że Lucarelli czy De Cecco tu nie przyjdą, to nie jest kwestia tylko pieniędzy. Niektórzy nie chcą z Włoch się ruszać.

Resovia jest jednym z najbogatszych europejskich klubów i to akurat prawda. Zastanów się ile kosztuje skład Resovii, biorąc pod uwagę, jak drodzy są Polacy (paszport), a oni opłacają jeszcze Boyer i Defalco.

Bieniek ma w Zawierciu 400 tysięcy euro. To masz skalę, ile może topowy polski siatkarz dostawać. Spójrz na skład Resovii i policz, ilu jest tam drogich zawodników.

Jakbyś do Resovii dorzucił Fornala do szóstki, to być może miałbyś TOP 3 najdroższy skład na świecie pod kątem płac. Bo taki Kłos kasuje więcej niż Takvam czy Paszycki i to sporo. Limity, kolego i wyrobiona pozycja latami.

Niektórzy myślę, że dalej jesteśmy w latach, gdzie włoskie kluby biły finansowo nasze na głowę, a tak nie jest. Nie zdajecie sobie sprawy ile kosztuje zawodnik przez sam fakt posiadania polskiej licencji. U nas płacisz dużo i za Polaka i za obcokrajowca. We Włoszech sobie Riccim czy Federizim zapchają szóstki to oszczędza na gwiazdorksi kontrakt, a u nas nie.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2023, o 17:31 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
KibicSiatki
Posty: 613
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

Oskejt pisze: 23 lis 2023, o 16:58
Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 10:40
alk123 pisze: 23 lis 2023, o 07:27

Żeby trollować to jeszcze trzeba umieć. Popiwczak ma kontrakt z JW do 2025 roku.
To żaden problem dla Asseco, finansowo to Manchester City w skali siatkówki, Kuba ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odejścia, która jest proporcjonalna do jego zarobków, a nie zarabia on jak taki np Fornal, kwota nie jest zawrotna.
Jednakże tak jak pisałem, Zatorski nadal może pozostać w Rzeszowie, nic nie jest przesądzone, ale tak, też słyszałem, że myśli nad powrotem na stare śmieci.


Man City w skali siatkówki to top włoski i rosyjskie kluby. Resovia nie jest w stanie ściągnąć top gracza z Włoch. Ale na naszym rynku na graczy z topu może polować. Mam nadzieję, że wezmą kogoś z Zaksy.
Ale ekspert się znalazł , że ma nadzieję. To stwórz temat do rozmów pod tytułem " Mam Nadzieję ". 😁
Włoskie kluby to Piacenza i Perugia trochę przewyższają czołowe Polskie kluby w wysokości kontraktów dla najlepszych , reszta to poziom dorownywalny.
Ruskow kacapow nie ma co ich uwzględniać, bo rozsądni zawodnicy , trenerzy zrezygnowali u nich z gry. Niech się duszą i patrzą na rozgrywki europejskie, swiata i olimpijskie tylko w telewizji.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Jak włoskie kluby by były w stanie przebić Resovię, to by nie było tu Defalco i Kochanowskiego zresztą też. Boyer również miałby lepszą ofertę.

Piacenzy i Perugia mają kasę, względnie jeszcze Trentino, reszta dołek. Tak w sumie to tylko Perugia mogłaby wyciągnąć z Polski kogo by chciała. Chociaż pewnie żeby mieć TJa, musieliby zwolnić kontrakt Leona, bo Defalco za mniej niż 600k euro nie gra.

To nie jest 2013 rok, że 250k euro w PlusLidze to sufit.

Poza tym Rosjanie płacą, ok, ale Ufa wyciągnęła Urosa z Warty, gdzie ma 2 obcokrajowcow I poza tym samych wypalencow lub przeciętniaków, więc uzbierali sobie z kupki te kasę, bo Warta jeszcze opłaca Kwolka,Bieńka i Butryna, to nie są tani zawodnicy. Clevenot, który przyszedł za Kovacevicia, też ma dobry kontakt.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Vigo pisze: 23 lis 2023, o 17:43
KibicSiatki pisze: 23 lis 2023, o 17:31
Oskejt pisze: 23 lis 2023, o 16:58



Man City w skali siatkówki to top włoski i rosyjskie kluby. Resovia nie jest w stanie ściągnąć top gracza z Włoch. Ale na naszym rynku na graczy z topu może polować. Mam nadzieję, że wezmą kogoś z Zaksy.
Ale ekspert się znalazł , że ma nadzieję. To stwórz temat do rozmów pod tytułem " Mam Nadzieję ". 😁
Włoskie kluby to Piacenza i Perugia trochę przewyższają czołowe Polskie kluby w wysokości kontraktów dla najlepszych , reszta to poziom dorownywalny.
Ruskow kacapow nie ma co ich uwzględniać, bo rozsądni zawodnicy , trenerzy zrezygnowali u nich z gry. Niech się duszą i patrzą na rozgrywki europejskie, swiata i olimpijskie tylko w telewizji.
Izrael wymordował w ciągu tygodnia więcej dzieci niż Rosjanie w ciągu 18 miesięcy i dlaczego taki barbarzyński syjonistyczny twor bierze udział w jakichkolwiek rozgrywkach? Dlaczego Arabia Saudyjska bierze udział w rozgrywkach międzynarodowych przez lata miażdżąc Jemen? I to przy użyciu amerykańskiej broni. Dlaczego Amerykanie biora udział w jakiejkolwiek rozgrywkach międzynarodowych po najechaniu pół świata? Hipokryzja i zakłamanie tego świata są przerażające. Rusków mam głęboko w dupie ale Amerykanie Żydzi są stokrotnie gorsi. Jednak dekady prania mózgów ludziom hollywoodem i przeróżnymi portalami społecznościowymi robi swoje
Ale to nie jest forum do takich dyskusji, Idź sobie gdzie indziej.

Proszę moderację o usuwanie z tego forum użytkowników, którzy napędzają polityczne wojenki, niezależnie od ich poglądów. To jest forum czysto sportowe.
Vigo
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2023, o 09:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Vigo »

Szary Wilk pisze: 23 lis 2023, o 18:26
Vigo pisze: 23 lis 2023, o 17:43
KibicSiatki pisze: 23 lis 2023, o 17:31
Ale ekspert się znalazł , że ma nadzieję. To stwórz temat do rozmów pod tytułem " Mam Nadzieję ". 😁
Włoskie kluby to Piacenza i Perugia trochę przewyższają czołowe Polskie kluby w wysokości kontraktów dla najlepszych , reszta to poziom dorownywalny.
Ruskow kacapow nie ma co ich uwzględniać, bo rozsądni zawodnicy , trenerzy zrezygnowali u nich z gry. Niech się duszą i patrzą na rozgrywki europejskie, swiata i olimpijskie tylko w telewizji.
Izrael wymordował w ciągu tygodnia więcej dzieci niż Rosjanie w ciągu 18 miesięcy i dlaczego taki barbarzyński syjonistyczny twor bierze udział w jakichkolwiek rozgrywkach? Dlaczego Arabia Saudyjska bierze udział w rozgrywkach międzynarodowych przez lata miażdżąc Jemen? I to przy użyciu amerykańskiej broni. Dlaczego Amerykanie biora udział w jakiejkolwiek rozgrywkach międzynarodowych po najechaniu pół świata? Hipokryzja i zakłamanie tego świata są przerażające. Rusków mam głęboko w dupie ale Amerykanie Żydzi są stokrotnie gorsi. Jednak dekady prania mózgów ludziom hollywoodem i przeróżnymi portalami społecznościowymi robi swoje
Ale to nie jest forum do takich dyskusji, Idź sobie gdzie indziej.

Proszę moderację o usuwanie z tego forum użytkowników, którzy napędzają polityczne wojenki, niezależnie od ich poglądów. To jest forum czysto sportowe.
Bardzo dobrze to wyrzućcie tego gościa który zaczął pisać o polityce wyżej a ja tylko odpowiedziałem.
Czarny
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Siatkówka zapewnia wystarczająco wiele płaszczyzn podziału (Resovia-Zaksa; proGrbić-antyGrbić; Fornal-Śliwka itd itp), że nie ma sensu wprowadzać nowych w postaci polityki. Zasada o zakazie rozmów o polityce wydawała się dobra. Nie jest trudno się powstrzymać.
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Oskejt pisze: 23 lis 2023, o 16:58
Bruninho pisze: 23 lis 2023, o 10:40
alk123 pisze: 23 lis 2023, o 07:27

Żeby trollować to jeszcze trzeba umieć. Popiwczak ma kontrakt z JW do 2025 roku.
To żaden problem dla Asseco, finansowo to Manchester City w skali siatkówki, Kuba ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odejścia, która jest proporcjonalna do jego zarobków, a nie zarabia on jak taki np Fornal, kwota nie jest zawrotna.
Jednakże tak jak pisałem, Zatorski nadal może pozostać w Rzeszowie, nic nie jest przesądzone, ale tak, też słyszałem, że myśli nad powrotem na stare śmieci.


Man City w skali siatkówki to top włoski i rosyjskie kluby. Resovia nie jest w stanie ściągnąć top gracza z Włoch. Ale na naszym rynku na graczy z topu może polować. Mam nadzieję, że wezmą kogoś z Zaksy.
Jak na razie wyciąganie kogoś z Resovii wychodzi Zaksie dużo lepiej niż wyciąganie kogoś z Zaksy przez Resovię. Ostatnio Zaksa wyciągnęła z Resovii Konarskiego i wygrała Mistrzostwo Polski lejąc Resovię w finale 9-0. Potem wyciągnęła Śliwkę i wiadomo, jak to się skończyło. Resovia wyciągnęła najpierw Zatorskiego i Kochanowskiego i skończyło się bez medalu. Teraz poprawili Staszewskim. Zobaczymy co będzie. Po drodze wyciągał (nie bezpośrednio) Parodiego, Deroo, teraz dodatkowo Rejno.

Zaksa za to w ten sposób wzięła Smitha.

Jeśli to wyciąganie dalej ma mieć takie skutki, to nie mam nic przeciwko temu.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Breaking News: Resovia zainteresowana Aboubacarem Dramé Neto, jak widomo nie ma lepszej drogi do Rzeszowa niż zagrać dobrze przeciwko nim co by sobie prezes na żywo pooglądał :D
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

Nieprawda. To była taktyka transferowa Skry Bełchatów naście lat temu.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Pomocniczka pisze: 23 lis 2023, o 20:35 Nieprawda. To była taktyka transferowa Skry Bełchatów naście lat temu.
Trzeba się wzorować na najlepszych :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”