Playoff - półfinały

barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: barti522 »

Cebulj robił co mógł w tym tie-breaku, aby doprowadzić do złotego seta jednak jak Defalco w końcówce dotyka siatki, uderza w aut na czystej siatce, czy też serwuje skróta w pół siatki, to nie mogło się udać... w końcówce 4 seta, gdy trzeba było domknąć mecz, to sobie popsuł ataki. Pod tym względem to zdecydowanie lepiej dla Resovii, że przychodzi za niego Bednorz. Tyle, że taka szansa jak dziś może się szybko nie powtórzyć, Cebulj był w gazie, gra się kleiła, zabrakło chociaż odrobinę lepszej gry Defalco i Resovia byłaby w finale.
bryt.bryt
Posty: 394
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Playoff - półfinały

Post autor: bryt.bryt »

ciorny17 pisze: 20 kwie 2024, o 15:59
bryt.bryt pisze: 20 kwie 2024, o 15:58 Nie jestem stanie słuchać maniery komentatorskiej Swędrowskiego.
ALE DLA CZE GO NIE JES TEŚ W STA NIE?
tak
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

barti522 pisze: 20 kwie 2024, o 16:55 Cebulj robił co mógł w tym tie-breaku, aby doprowadzić do złotego seta jednak jak Defalco w końcówce dotyka siatki, uderza w aut na czystej siatce, czy też serwuje skróta w pół siatki, to nie mogło się udać... w końcówce 4 seta, gdy trzeba było domknąć mecz, to sobie popsuł ataki. Pod tym względem to zdecydowanie lepiej dla Resovii, że przychodzi za niego Bednorz. Tyle, że taka szansa jak dziś może się szybko nie powtórzyć, Cebulj był w gazie, gra się kleiła, zabrakło chociaż odrobinę lepszej gry Defalco i Resovia byłaby w finale.
Dokładnie, dzisiaj był taki Cebulj jakiego znamy z najlepszych meczów kadry Słowenii. On chyba powinien zostać przesunięty na prawe, powinniśmy poszukać jeszcze jakiegoś przyjmującego. Bucki nie daje już rady na tym najwyższym poziomie. Kochan obecnie nie jest w swojej najlepszej dyspozycji, potrafi zagrać lepiej. Jego odejście to ogromne osłabienie, bo zmiennicy to już nie ten poziom. Przydałby się jakiś młody, obiecujący środkowy.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Simao pisze: 20 kwie 2024, o 16:51 JW jest do ruszenia, Zawiercie może zdobyć MP. Zapowiada się ciekawy finał. Siatkarzy z Jastrzębia ta rywalizacja półfinałowa kosztowała dużo zdrowia, podobnie Resovie. Chyba długo nie zapomnę tego czwartego seta, los tak chciał. Najwyraźniej nie zasługiwaliśmy na ten finał. Jednak teraz brak medalu będzie dużym rozczarowaniem.
Przeżyliście coś takiego w tym czwartym secie, co my dwa sezony temu w decydującym o wejściu do półfinału meczu ze Skrą w Bełchatowie, gdy w piątym secie AZS miał 10:7 i koncertowo dał Skrze tlen w efekcie przegrywając 13:15. Tak blisko, rywal na widelcu i chyba nie wytrzymali ciśnienia, a między innymi... DeFalco.
Kibic Polsatu
Posty: 64
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Kibic Polsatu »

cieżko teraz na ten kurnik w Zawierciu patrzeć
kibic_siatki
Posty: 2600
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: kibic_siatki »

Gratulacje dla JW za wygraną i finał, a dla obydwu drużyn za poziom tego półfinału i emocje.

Co do samego meczu: zasłużone MVP dla Patry w całym półfinale. Drugim ważnym zawodnikiem okazał się Gladyr- po aferze z kibicem w Rzeszowie grał w całym meczu słabo, ale w trudnym momencie pomógł drużynie swoją zagrywką i udało się w 4 secie wyciągnąć z 15:21. Lepszy jak poprzedni mecz Fornala, który przez większość meczu grał przeciętnie, ale w 4 secie w trudnej sytuacji dołożył i na zagrywce i ataku. Szymura przeciętnie- mniej wiecej na 0. Mam co do niego mieszane uczucia- w przyjęciu jest problemem, a w ataku nie dokłada za dużo, choć sytuacyjne fajnie kończy (najpewniejszy punkt zespołu). Popiwczak dobrze- trudno miec do niego zastrzeżenia. Huber kolejny mecz, gdzie więcej zdobywa w bloku niż ataku, a zagrywka tragiczna. Dla JW problemem jest przyjęcie i atak (przy coraz słabszym poziomie przyjęcia). Kolejny raz ratował ich Patry. 3 set przegrany z 23:20, a 4 wygrany z 15:21. Szacun.

Resovia- przycisnęła zagrywką i to przyniosło efekty: lepsze przyjęcie od przeciwnika. Tylko to nie był Trefl, który dał się rozbić tym elementem. Kontuzja Boyera sprawiła optymalne ustawienie przyjęcia, gdzie świetny mecz zagrał Louati, a Cebulj w ataku sobie poradził (w przeciwieństwie do Buckiego). TJ gra ładnie w całym meczu, jednak pęka w kluczowych momentach- podobnie Drzyzga. Pozytywem dla zespołu był kolektyw, gdzie widać, ze wspólnie pracują na końcowy rezultat.
astronauta
Posty: 2915
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: astronauta »

Vivo pisze: 20 kwie 2024, o 15:43 Cóż, bardziej liczyłem na porażkę Fornala w maju, ale... dziś też bym nie pogardził :)
Taki wpis mówi o tobie wszystko. Współczuję.
A dwumecz JW-Resovia kapitalny do oglądania. Szczerze mówiąc, nie sądziłem, że Resovia wejdzie na taki poziom, gdyby był Boyer, to mogłoby to pójść spokojnie w drugą stronę.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 154
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Mosze Bernsztajn »

kibic_siatki pisze: 20 kwie 2024, o 17:07 ...Cebulj w ataku sobie poradził (w przeciwieństwie do Buckiego).
Tylko czy ktoś o zdrowych zmysłach sądził, że Bucki (z całym szacunkiem do niego) na dłuższą metę sobie poradzi? Na dłuższym dystansie i na tym poziomie? Jeden mecz gdzie błyszczał głównie w polu serwisowym i kilka osób ogłosiło go zbawcą po kontuzji Boyer'a. Zabrakło kilku osobom lodu na głowę i zwyczajnego obeznania.
kibic_siatki pisze: 20 kwie 2024, o 17:07 TJ gra ładnie w całym meczu, jednak pęka w kluczowych momentach...
A bo to pierwszy raz? A drugi jego standardowy mankament pojawia się wtedy, gdy marnie wejdzie w mecz, szczególnie jeśli dostanie ze dwie-trzy ciężkie czapy i wtedy automatycznie głowa w dół i nie ma faceta. Jak mu idzie, to oczywiście potrafi być potwór, ale nie raz i nie dwa pokazał, że największym jego kłopotem jest głowa.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 17:21 przez Mosze Bernsztajn, łącznie zmieniany 2 razy.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Czy dziś sprawdzi się przepowiednia o Złotym Buku?

Projekt zaczyna z wysokiego C
dyletant
Posty: 5099
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: dyletant »

Huber jak zwykle potwór na bloku, ale niepokojąco ostatnio źle zagrywa. W kontekście finałów może mieć to spore znaczenie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Mosze Bernsztajn pisze: 20 kwie 2024, o 17:04
Simao pisze: 20 kwie 2024, o 16:51 JW jest do ruszenia, Zawiercie może zdobyć MP. Zapowiada się ciekawy finał. Siatkarzy z Jastrzębia ta rywalizacja półfinałowa kosztowała dużo zdrowia, podobnie Resovie. Chyba długo nie zapomnę tego czwartego seta, los tak chciał. Najwyraźniej nie zasługiwaliśmy na ten finał. Jednak teraz brak medalu będzie dużym rozczarowaniem.
Przeżyliście coś takiego w tym czwartym secie, co my dwa sezony temu w decydującym o wejściu do półfinału meczu ze Skrą w Bełchatowie, gdy w piątym secie AZS miał 10:7 i koncertowo dał Skrze tlen w efekcie przegrywając 13:15. Tak blisko, rywal na widelcu i chyba nie wytrzymali ciśnienia, a między innymi... DeFalco.
Pamiętam ten mecz, oglądałem go w TV. Też byłem rozczarowany, bo kibicowałem wam. Właśnie, kolejny raz ten DeFalco. Jego odejście nie będzie dużą stratą dla ligi w przeciwieństwie do odejścia Patry. Dziś kapitalny mecz Cebula, zagrał na +18, najlepszy dzisiaj gracz Resovii. W tak ważnym momencie wszedł na swój najwyższy poziom. Dzisiaj zasługuje na pochwały, przeważnie krytykowałem go, bo były do tego powody. On powinien przejść na prawe. Daje więcej drużynie niż będąc na swojej nominalnej pozycji. Bucki już nie dojeżdża na tym poziomie, może wchodzić jedynie na zagrywkę. Dziś Klemen 57% w ataku przy eff 39%. W dodatku trzy asy, dwa bloki, trzy wybloki i uwaga 7 obron. Cebulj zagrał dziś niesamowity mecz, DeFalco najsłabszy ze skrzydłowych. W szczególności te błędy w ważnych momentach utopiły nas dzisiaj. Cebulj jest słaby na przyjęciu, gdy nie musi przyjmować to od razu wygląda lepiej w innych elementach.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Wojtaszek fenomenalnie gra. Nie wiem czy w tej chwili Zatorski nie jest numerem 3, jeśli chodzi o libero. A w kadrze jedynka. O ironio.
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: rocky »

W sumie czy była jakaś informacja czy Bucki zjechał do bazy przez swoją postawę czy znowu zgłosił jakieś problemy zdrowotne? Chyba to drugie, pewnie by wszedł na zagrywkę chociaż w jakimś momencie.
hottakesbot
Posty: 1004
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Playoff - półfinały

Post autor: hottakesbot »

Szary Wilk pisze: 20 kwie 2024, o 17:49 Wojtaszek fenomenalnie gra. Nie wiem czy w tej chwili Zatorski nie jest numerem 3, jeśli chodzi o libero. A w kadrze jedynka. O ironio.
Pomidor. Zatorski z Fornalem albo Tillie też by fajnie wyglądał.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 416
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: JootPe2 »

kibic_siatki pisze: 20 kwie 2024, o 17:07 Szymura przeciętnie- mniej wiecej na 0. Mam co do niego mieszane uczucia- w przyjęciu jest problemem, a w ataku nie dokłada za dużo, choć sytuacyjne fajnie kończy (najpewniejszy punkt zespołu).
True. Zaryzykuję stwierdzenie, że skończył dziś najważniejszą piłkę w meczu. Końc(ufff)ka 4 seta gdzie Piwko daje mu z dyszelka HB, ten musi gonić do siatki i na pełnym ryzyku wali pod górkę.

edit: to nie było pod górkę, wykręcił ją do prostej.
ciorny17
Posty: 8549
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: ciorny17 »

I fantastycznie stojący w obronie Drzyga, książkowo idealnie za blokiem, gdzie 1.5m prostej otwarte a on 2m od lini i udaje się tylko zareagować i obronić w trybuny jedna ręką
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7974
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Btw według wyliczeń Jakuba Balcerzaka na twitterze, Fornal od stanu 1:2 i 15-21 zrobił 6/8 w ataku + as + blok w końcówce IV seta
ptrlnd
Posty: 340
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: ptrlnd »

Czy ktoś mógłby przybliżyć jaki status w klubie z Warszawy mają teraz Nowakowski i Lisinac? Cały sezon z kontuzjami? Co w następnym sezonie?
asps
Posty: 373
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: asps »

rocky pisze: 20 kwie 2024, o 17:50 W sumie czy była jakaś informacja czy Bucki zjechał do bazy przez swoją postawę czy znowu zgłosił jakieś problemy zdrowotne? Chyba to drugie, pewnie by wszedł na zagrywkę chociaż w jakimś momencie.
Wg mnie nie dojechał sportowo, na początku nie mógł się przebić przez blok JSW, wchodził potem na krótkie podwójne zmiany z Kozubem.
Cebulj mógłby pomyśleć nad zmianą pozycji, świetnie zastąpił Boyer i Buckiego.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

asps pisze: 20 kwie 2024, o 18:23
rocky pisze: 20 kwie 2024, o 17:50 W sumie czy była jakaś informacja czy Bucki zjechał do bazy przez swoją postawę czy znowu zgłosił jakieś problemy zdrowotne? Chyba to drugie, pewnie by wszedł na zagrywkę chociaż w jakimś momencie.
Wg mnie nie dojechał sportowo, na początku nie mógł się przebić przez blok JSW, wchodził potem na krótkie podwójne zmiany z Kozubem.
Cebulj mógłby pomyśleć nad zmianą pozycji, świetnie zastąpił Boyer i Buckiego.
Moim zdaniem powinien zmienić tą pozycję. W szczególności, że zostaje w Resovii na kolejny sezon, a Bucki już nie dojeżdża na najważniejsze mecze. Cebulj jest za słaby w przyjęciu. Uważam, że stanowiłby większą wartość dla drużyny grając na prawym i stając na przyjęciu w razie potrzeby. Natomiast Resovia powinna poszukać kogoś lepszego do pary z Bednorzem. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale ja uważam że Louati jest lepszym graczem od Vasiny. Czech już nie poradził sobie w Skrze, podobnie będzie w Resovii.
kuchyk1ng
Posty: 139
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: kuchyk1ng »

Witamy Zawiercie w finale. Bardzo bezpieczny i wyraźny awans. Projekt bez podjazdu. Rewelacyjny Kwolek i Perry. Dzisiaj dobrze w ataku Trevor Clevenot.
slawek93
Posty: 293
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: slawek93 »

Karol Butryn dobitnie pokazuje że zasługuje na bycie w składzie na Igrzyska Olimpijskie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

slawek93 pisze: 20 kwie 2024, o 18:50 Karol Butryn dobitnie pokazuje że zasługuje na bycie w składzie na Igrzyska Olimpijskie.
Niestety i tak nie będzie, nawet jak zdobędą MP i zostanie MVP. Grbić ma już tak naprawdę skład i tylko jakieś kontuzje, urazy mogą go zmienić. Osobiście najważniejszy jest dla mnie końcowy wynik, później będziemy mogli oceniać go za selekcję, wybory. Będę niepopularny, ale moim zadaniem powinien jechać nawet kosztem Kurka. Bartek miał już swoje szanse, teraz pora na Butryna. Nie jest już młodym graczem, a zasługuje, sportowo.
Virulent
Posty: 68
Rejestracja: 15 paź 2022, o 13:49
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Virulent »

Simao pisze: 20 kwie 2024, o 18:53
slawek93 pisze: 20 kwie 2024, o 18:50 Karol Butryn dobitnie pokazuje że zasługuje na bycie w składzie na Igrzyska Olimpijskie.
Niestety i tak nie będzie, nawet jak zdobędą MP i zostanie MVP. Grbić ma już tak naprawdę skład i tylko jakieś kontuzje, urazy mogą go zmienić. Osobiście najważniejszy jest dla mnie końcowy wynik, później będziemy mogli oceniać go za selekcję, wybory. Będę niepopularny, ale moim zadaniem powinien jechać nawet kosztem Kurka. Bartek miał już swoje szanse, teraz pora na Butryna. Nie jest już młodym graczem, a zasługuje, sportowo.
Może nie za Kurka, ale za Kaczmarka, który aktualnie jest na dnie
Kibic Polsatu
Posty: 64
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Kibic Polsatu »

2 sety i nie ma już czego oglądać, dziękujemy za takie emocje panowie włodarze plusligowi
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Virulent pisze: 20 kwie 2024, o 18:57
Simao pisze: 20 kwie 2024, o 18:53
slawek93 pisze: 20 kwie 2024, o 18:50 Karol Butryn dobitnie pokazuje że zasługuje na bycie w składzie na Igrzyska Olimpijskie.
Niestety i tak nie będzie, nawet jak zdobędą MP i zostanie MVP. Grbić ma już tak naprawdę skład i tylko jakieś kontuzje, urazy mogą go zmienić. Osobiście najważniejszy jest dla mnie końcowy wynik, później będziemy mogli oceniać go za selekcję, wybory. Będę niepopularny, ale moim zadaniem powinien jechać nawet kosztem Kurka. Bartek miał już swoje szanse, teraz pora na Butryna. Nie jest już młodym graczem, a zasługuje, sportowo.
Może nie za Kurka, ale za Kaczmarka, który aktualnie jest na dnie
Z tego co ja wiem, to Kaczmarek po ostatnim sezonie kadrowym jest tym pierwszym u Serba. Dlatego tak też napisałem. Wszyscy wiemy po jakim jest sezonie klubowym... Cała ZAKSA miała fatalny sezon z wielu względów.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 19:04 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
asps
Posty: 373
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: asps »

Za niewiele ponad miesiąc swoje pierwsze zgrupowanie rozpocznie reprezentacja Polski. Od kilku sezonów Butryn znajduje się w szerokiej kadrze, ale nie pojechał jeszcze na żadną docelową imprezę. Tą w tym sezonie są igrzyska olimpijskie. – Każdy siatkarz chciałby się na nim znaleźć, w reprezentacji Polski. Wydaje mi się, że trudno będzie się jednak załapać do drużyny. Chłopaki są już zgrani ze sobą. Przez te dwa-trzy lata, odkąd jestem powoływany, funkcjonuje praktycznie ten sam skład, zwłaszcza na najważniejszych turniejach. Mówię konkretnie o najbardziej interesującej mnie pozycji atakującego – przyznał szczerze Butryn. W ostatnich latach o sile na jego pozycji stanowili Bartosz Kurek oraz Łukasz Kaczmarek.
Fragment wywiadu opublikowany na początku kwietnia, także sam Karol zdaje sobie sprawę, że ta selekcja jest zamknięta i chyba tylko kwestie zdrowotne mogą zadecydować ewentualnie o jakichś roszadach, chyba że Kaczmarek naprawdę sportowo będzie odstawał w każdym elemencie tak bardzo, że Grbić po prostu nie będzie miał innego wyjścia, jak nie zabrać Zwierza do Paryża.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 416
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: JootPe2 »

slawek93 pisze: 20 kwie 2024, o 18:50 Karol Butryn dobitnie pokazuje że zasługuje na bycie w składzie na Igrzyska Olimpijskie.
Złoty nam się coś popsuł ostatnio. Póki co w tym dwumeczu 25 prób, żadnego asa. To do niego niepodobne. Ale wybronił się z gry po tym słabym początku w rewanżu, gdzie w 1 secie miał zaledwie 33/11%, a teraz 46/28% i kończy ostatnią piłę pieczętując finał. Z przebiegu całego sezonu - tak oczywiście zasłużył jak najbardziej, o wiele bardziej niż ŁK.
Martodo
Posty: 97
Rejestracja: 25 lip 2022, o 20:33
Płeć: M

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Martodo »

Szary Wilk pisze: 20 kwie 2024, o 17:49 Wojtaszek fenomenalnie gra. Nie wiem czy w tej chwili Zatorski nie jest numerem 3, jeśli chodzi o libero. A w kadrze jedynka. O ironio.
Przecież Zatorski jest w tym sezonie w świetnej formie i dzisiaj był kapitalny. Wygląda jak ten Zator z najlepszych lat. Wojtaszek i Popiwczak też grają świetnie, ale to nie jest tak, że Zator "ch*** gra" i zbiera dobre noty za zasługi. Jak na kadrze będzie tak samo (a może i nawet lepiej, a co 8-) )to ja nie widzę żadnego problemu w tym, ze miałby być jedynką.
Broni z tej trójki najsłabiej, ale za to ma z nich najlepsze przyjęcie. Możliwe, że najlepsze w lidze i w ogóle na świecie w tym momencie.

Półfinały zgodnie z przewidywaniami, a finał szykuje się kapitalnie. Nie podejmuje się przewidywań kto będzie górą, naprawdę bardzo wyrównany matchup. Chociaż Zawiercie w tym sezonie grało z Jastrzębskim 3 razy i 3 razy ich ograli, więc... w finale może być odwrotnie. Albo i nie ;) 2 z 3 najlepszych zespołów w klubowej siatkówce razem z Perugią, dobrze że w formule bo5.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Playoff - półfinały

Post autor: Simao »

Karol Butryn to świetny gracz do takiej systemowej, szybkiej gry. Potrafi zrobić spustoszenie na zagrywce, jest dobry w defensywnie. Bartek Kurek ma już swoje lata i coraz częstsze problemy zdrowotne. Natomiast Kaczmarek, wszyscy wiemy po jakim jest sezonie. Gdybyśmy mieli zrobić tutaj sondę na forum, to jestem pewny, że byłby w tej kadrze. Niestety tak to nie działa :)
Grbić to trochę taki beton z całym szacunkiem dla niego, bo broni się wynikami. Jednak gdyby nie kontuzja Bieńka to Huber nie zaistniałby w kadrze. Taka prawda. Osobiście chętnie zobaczyłbym na przyjęciu parę Fornal, Semeniuk i Butryna na prawym. Natomiast środek Kochan i Huber. W przypadku gorszej formy któregoś z nich Bieniek. Na rozegraniu Janusz i libero niech już będzie ten Zator (jest w dobrej formie). Mogliby grać wymiennie z Popiwczakiem.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2024, o 19:16 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”