Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: evija »

Dlatego nie widzę szans na wygraną nawet w secie przeciwko Bydgoszczy.
bez przesady, my takich cudów też nie gramy, żeby Gedania zaraz była bez szans...

ja liczę na 3:2, 3:1 dla Pałacu po walce, patrząc realnie, w końcu to mecz na wyjeździe... z tą różnicą, że gospodynie w pewnym sensie też będą... na wyjeździe, wychodzi na to, że mecz na prawie neutralnym terenie ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: mAt »

Prawda jest taka, że jeśli nie załatwią pozwolenia na grę dla Ziemcowej to będzie szybkie 0-3 a nie tylko 0-3. Oczywiście bardzo chcę wygranej dziewczyn, bo im w przeciwieństwie do innych osób zależy na tym, aby była PLK w Gdańsku.

Robercie nie odpowiedziałem jeszcze na jedno pytanie. Dziewczyny trenują cały czas na Gedanii.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Robert »

mAt- dziękuję za informację. Szkoda, że tak sie to trochę na "partyzanta" odbywa w Gdańsku. Cóż szkoda dziewczyn i tyle ponieważ trenują w innym miejscu, a grają w innym miejscu. Szkoda tego, ja trzymam kciuki za Gedanię i liczę na punkty w meczu z Bydgoszczą.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: mAt »

Wbrew temu co napisała sportowabydgoszcz.pl Natalia Ziemcowa zagra w sobotnim meczu przeciwko Bydgoszczy.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”