Okienko transferowe 2009

gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: gonzales »

no no nie powiem niezłe buty w Gwardii :o :o Haładyn po zakontraktowaniu młodej rozgrywaczki Wołosz , chyba przejrzała na oczy i w układ rozgrywaczka=sztab trenerski bawić się nie chciała i z dwojga złego wybrała w większości grę w kwadracie przy M.Śliwie w Dąbrowie Górniczej !!! i co zostało z zapowiedzi Hały ? ,ŻE DOGADANA,że studia itp wielkie nic , teraz to GWARDIA ma problem bo na rynku doświadczonych rozgrywaczek nie widać {a może GODOS},a i klub nie za bogaty , więc może być problem , ale za to należy po części winić rządzących w tymże klubie ,zatrudniając Wołosz NA CO oni liczyli ,że druga rozgrywająca nie widzi układu???,nie powiem ,że Wołosz jest zła ale niestety brak doświadczenia może się negatywnie odbić na wynikach tego klubu
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Robert »

Gonzalaes miało być troszeczkę inaczej. Z tego co wiem to Joanna Wołosz miała grać w DG, ale coś nie wyszło, co to nie mam pojęcia. Rozmowy były bardzo zaawansowane z tą zawodniczką. W DG brakowało rozgrywaczki ktoś musiał być zakontraktowany. Magda śliwa może pogra sezon, góra dwa i pewnie będzie koniec kariery. Zgadzam się z Tobą, ze Marta będzie stała w kwadracie, lecz w przyszłości będzie podstawową rozgrywająca DG. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. Z drugiej strony gra w LM oraz lidze też będzie niosła za sobą zmęczenie więc szeroki skład jak najbardziej jest wskazany i przydatny.

Na spotkaniu podsumowującym prezes powiedział, że w sezonie 2009/2010 DG mierzy w awans do pierwszej czwórki. Trzeba pamiętać, ze prawdziwa weryfikacja umiejętności i możliwości nastąpi w grudniu i styczniu, gdy nastapi nawarstwienie się meczów w LM i lidze i pewnie dojdzie do tego PP...
znawca siatkarski
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2008, o 19:34
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: znawca siatkarski »

Piła ma już skompletowany skład na sezon 2009/2010 w plk i ma duża szanse powtórzy conajmniej 3 miejsce z poprzedniego sezonu.Czy wygrywasz czy tez nie ja i tak kocham cie bo najlepszy w polsce jest pilski klub PTPS!!!!
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Szym92 »

Z Białegostoku dobe wiesci , nowe zawodniczki , na dobrym poziomie. Sądze ze Dąbrowa bedzie miała medal , PTPS bedzie w 4 ale raczej bez medalu .
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Okienko transferowe 2009

Post autor: Roberto36 »

Skład PTPS Piła na sezon 2009/2010
Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej w najbliższych rozgrywkach reprezentować będą:
libero: Paulina Maj
rozegranie: Ewa Kasprów, Ewa Matyjaszek
środek: Gabrysia Wojtowicz, Monika Martałek, Maja Tokarska
atak: Agnieszka Kosmatka, Katarzyna Wellna
przyjęcie: Klaudia Kaczorowska, Edyta Kucharska, Natalia Krawulska, Marta Szczygielska
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Robert »

Do Bydgoszczy przyjdzie Joanna Kaczor, Justyna Łunkiewicz wyląduje najprawdopodobniej w KSZO a na trzecią środkową do Bydgoszczczy przyjdzie Ania Szydełko. Natomiast z BB odchodzi Sawicka.
wer
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2009, o 19:15
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: wer »

Mylisz się Robercie. Kaczor nie zagra w Bydgoszczy, bo Kowalkowska chce dalej grać. Pisalam już o tym. Z Szydelko też nie trafiłeś, w Palacu w przyszłym sezonie zagra Sylwia Pelc.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

Godos oficjalnie już w Białymstoku http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll ... /228121820
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Roberto36 »

łał szybko te info o składzie Piły podali.ja to juz pisałem 5 dni temu :]
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: PALACFAN »

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /669466136
No zawodniczka Pałacu. Przy okazji ktoś ma może jej więcej zdjęć? :D


http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /914765182
A Kaczor nie zagra w Pałacu bo nie ma kasy.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: jasson »

Leszczyńska w Pałacu? A myślałem że już nikt się na nią nie nabierze. Czy informacje z I ligi nie docierają do Bydgoszczy? Ktoś wie czy ten transfer odbył się w jakimś "pakiecie" (wiadomo jakim)?
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

Chyba bez "pakietu", ale to może niech się wypowie ktoś z Bydgoszczy.
W PLK może nie pofika tyle co w I lidze, starsze i bardziej doświadczone zawodniczki mam nadzieje, że utemperują charakterek Leszczyńskiej.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: evija »

Weź przestań, dawno tak się nie wkurzyłam na naszych działaczy jak teraz :x
Pakiet taki, że nastąpiła "prawie jak" wymiana Justyna Łunkiewicz do KSZO, Leszczyńska do nas. Prawie, bo nastąpiła ucieczka z Ostrowca, więc cięzko to chyba wymianą nazwać. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych numerów, a jak będą to kopa w 4 litery i na całosezonowe L4 jak Frąckowiak w Pile i finał z Leszczynskimi.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Robert »

Dominika Sieradzan zagra we francuskim klubie ASPTT Mulhouse, w tymże klubie zagra też Anna Rybaczewska. Informacja za stroną: http://www.volley-mulhouse.com/
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Roberto36 »

Oficjalny skład PTPS na kolejny sezon jest już zamknięty, tymczasem wczoraj Radio Eska dowiedziało się, że klub pozyskał jeszcze jedną, młodą zawodniczkę. Jest nią utalentowana atakująca, Daria Paszek. Ma 18 lat i mierzy 184 cm. Pochodzi z Krotoszyna, skąd trafiła do kaliskich - wtedy jeszcze - Winiar. W dorobku ma brązowy medal Mistrzostw Polski za sezon 2007/2008, zdobyty z tym właśnie zespołem. W poprzednim sezonie grała w pierwszej lidze, w poznańskim AZS AWF. W Pile ma trenować z pierwszym zespołem, ale w rozgrywkach ligowych będzie można oglądać ją częściej w drugiej drużynie pilskiego klubu.
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: jasson »

Podobno Strządała (DG) i Manikowska (AZS B) wyląduja w II lidze w Murowanej Goślinie (spadkobierca AZS AWF Poznań). Plus jeszcze Paulina Chojnacka z Piasta.
Czyli w DG na prawym skrzydle nie ma żadnej zawodniczki. a LM czeka... Czyżby jednak Kaczor?
Padziu
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Padziu »

Przyznam że nie rozumiem poprzedniej wypowiedzi. Na Przyjęciu będzie Szczurek z Walawawender/Sieczką a na ataku Sadowska
Awatar użytkownika
szer
Posty: 32
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:13
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: szer »

Padziu zauważ, że w Dąbrowie po odejściu Strządały będzie 11 zawodniczek. Na ataku powinny być dwie zawodniczki, a nie jedna... Przeanalizuj to jeszcze.

Co do Asi Kaczor to jestem jak najbardziej za, by przeszła do Dąbrowy ;)
MKS Dąbrowa Górnicza
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

Do AZS Białystok wraca Sachmacińska, Starzyk podpisala kontrakt. Pozostaje sprawa jeden środkowej (mam nadzieje, ze bedzie nią Hendzel), rozgrywającej (mam nadzieje,ze zostanie Lucie) oraz atakująca - tutaj nie mam pojęcia kto może być
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/art ... /846366702
Maja Batina jest kolejną zawodniczką, która od nowego sezonu wzmocni Pronar Zeto Astwa AZS Bialystok. 19-letnia atakująca ma na swoim koncie wystepy w juniorskiej reprezentacji Chorwacji, a ostatnio bronila barw Kaszteli Split.
Bardzo dobre posunięcie działaczy, młoda, zdolna i utalentowana :) Ja się bardzo cieszę z tego transferu
– Rozmawialem w niedziele telefonicznie z Eleną i stwierdzila, ze nic o tym nie wie – mówi Cybulski. – Wciąz wiec temat jej gry wBialymstoku uwazam za aktualny – przekonuje prezes.
Ciekawe
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: krzysiu »

KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: KadrO »

krzysiu pisze:podam wam ciekawą informację
http://www.reprezentacja.net/siatkowka/ ... osci/21674
Jaqueline do Dąbrowy i Murilo do JW i już :D
A tak na poważnie transfer nie możliwy. Para chce być razem, a Murilo podpisał już w Brazylii.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: evija »

Dąbrowa marzy, BKS działa

Dorota Świeniewicz w BKS-ie:

http://bks.bielsko.pl/1953,aktualnosci.html

No i cóż... Dorotka poczekała, poczekała widocznie zainteresowanie zagranicy jej osobą nie było takie jak się spodziewała i spuściła BKS-owi z ceny.
Jeszcze miesiąc temu Muszyna lamentowała, że ich nie stać, tak więc Dori musiała zejść z ceny albo BKS wychaczył jakiegoś ekstra sponsora na jej kontrakt ;)

Gratuluję transferu, jest to wzmocnienie polskiej ligi coby nie mówić....
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
piotrr
Posty: 28
Rejestracja: 4 gru 2008, o 00:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: piotrr »

Na pierwszym treningu Stali Mielec pojawiło się 13 zawodniczek w tym 8 nowych !!!
Skład zespołu to:
rozgrywające: Dorota Wilk i Justyna Ordak
środkowe: Sylwia Wojcieska, Iwona Niedźwiedzka i Marlena Mieszała (nie wiem czy podpisała kontrakt)
przyjmujące: Agata Wilk, Dorota Ściurka, Anita Chojnacka i testowana Ewelina Ryznar (Siarka Tarnobrzeg)
atakujące: Marta Łukaszewska i Magdalena Piątek
libero: Agata Durajczyk i Paulina Peret (prawdopodobnie zostanie wypożyczona do Siarki)
trenerzy: Rafał Prus i Tomasz Kamuda
Mam nadzieję, że uda się zakontraktować jeszcze jedną solidną przyjmującą, ale to pewnie po wyborach na prezesa klubu.
zdjęcia i krótki opis http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /884038017
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
lisica
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 20:23
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: lisica »

Życzę powodzenia ale to co się dzieje w Białymstoku to już nawet nie śmieszy :/ Szkoda tylko kibiców i pracy ludzi zaangażowanych w poprawienie wizerunku, solidności i wiarygodności tego klubu ... :x
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

http://www.serwis-lsk.pl/index.php/klub ... ernatowicz w Białymstoku jest już kolejna rozgrywająca.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
damianaptek
Posty: 16
Rejestracja: 1 mar 2008, o 15:10
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: damianaptek »

W sumie szkoda,że rozgrywki PlusLIgi kobiet nie są tak atrakcyjne jak rozgrywki męskie.Bo tutaj jedynymi zagranicznymi zawodniczkami są: Białorusinki,Słowaczki,Czeszki i Ukrainki.Plus jedna Brazylijka i jedna Chorwatka :( No ale brak kosmicznej kasy robi swoje
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: KadrO »

damianaptek pisze:W sumie szkoda,że rozgrywki PlusLIgi kobiet nie są tak atrakcyjne jak rozgrywki męskie.Bo tutaj jedynymi zagranicznymi zawodniczkami są: Białorusinki,Słowaczki,Czeszki i Ukrainki.Plus jedna Brazylijka i jedna Chorwatka :( No ale brak kosmicznej kasy robi swoje
Za to jest więcej miejsca dla polek, a oznacza to także więcej młodych, utalentowanych dziewczyn w lidze.
damianaptek
Posty: 16
Rejestracja: 1 mar 2008, o 15:10
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: damianaptek »

Ja mam takie pytanie.Wie ktoś może czy została już ściągnięta do Gwardii Wrocław zmienniczka Mroczkowskiej na pozycji atakującej.Jeśli tak to poda ktoś jej nazwisko.Po narazie skład wygląda tak:

Wołosz,Owczynnikowa,Efimienko,Sobolska,Szafraniec,Konsek,Czerwińska,Barańska i Jagieło oraz Krzos no i Mroczkowska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”