Okienko transferowe 2009

Simbad
Posty: 41
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 14:11

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Simbad »

tak wszystkie kluby mają przyjmujące?? Ja bym powiedział że przyjmujące na chwilę obecną mają tylko Muszyna i Bielsko. A niektóre zespoły w ogóle nie mają przyjęcia patrz Gedania. Więc miejsca w klubach na dobrą przyjmującą jest dużo. I jeśli klub szuka dobrej przyjmującej to powinien się zgłosić. Pytanie czy za taką uważają Walawander?
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

Dąbrowa szuka kogoś na LM i wiadomo, że nie ściagnie Walawender tylko będzie próbowała kogoś o znanym nazwisku oraz ograną w PLK, Łódź chciałaby same nazwiska, a do Gedanii to i tak nikt nie przyjdzie. Może źle się wyraziłam, że kluby maja przyjmujące.
Nie wiem jak napisac o co mi chodzi ...

Generalnie chodzi mi o to, że wg. mnie Walawender jest nie do końca doceniona przez kibiców. Możliwe, że to tylko moje wrażenie, ale nagrody MVP o czymś świadcza oraz to, że wcześniej nie grała w PLK. Przyszła z I ligi i praktycznie od razu wywalczyła sobie miejsce w pierwszej szóstce.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Roberto36 »

jak dla mnie to co robi Białystok to może być kompletny niewypał.zmienia cały skład i to praktycznie będzie wszystko od nowa.nowa cala!! drużyna.jak wiemy potrzebny jest czas do zgrania im więcej sie gra ze sobą tym lepiej.bardzo ciekawy jestem co z tego wszystkiego wyniknie
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: evija »

bardzo ciekawy jestem co z tego wszystkiego wyniknie
Niestety, to co zwykle zapewne. Czyli niewykorzystnie potencjału, następnie nerwowe ruchy działaczy i w koło macieju. W efekcie baraż lub miejsce w ogonie (7-8).
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Roberto36 »

Michela Teixeira kolejny sezon zamierza spędzić w znacznie cieplejszym klimacie - we Francji lub Hiszpanii.
Wiec tej zawodniczki nie zobaczymy juz w Pile ani w Polsce
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Szym92 »

Jeśli Godos, Hendzel , Havlickova i Palczewska , to rzeczywiście może skłąd bedzie lepszy niż rok temu. A kto zagra na przyjęciu w Białymstoku ? Może Milena Rosner ?
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

Milena Rosner raczej nie. Obecnie mamy dwie przyjmujące - Gierak i Szeszko, możliwe, że wróci Sachmacińska. Ze dwie przyjmujące by się jeszcze przydały.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Szym92 »

dobrze ,ze w Białymstoku pozostała Joanna Szeszko , która jest uniwersalną zawodniczką.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

gonzales pisze:widziałem ,widziałem , w tv i jeszcze raz napiszę bez szaleństw , jeżeli zgłoszą się kluby lsk po nią to szacun dla ciebie , będzie znaczyło ,że jednak coś tam gra , jeżeli nie to sorrry :o

no i się zgłosiły. Kasia zagra w DG
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
diablos
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 08:13
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: diablos »

W Pile dwie nowe zawodniczki.Ewa Matyjaszek i Monika Martałek.Monika dobrze się spisuje w kadrze juniorek.Piła będzie miała najmłodszy śrdoek wg. mnie i jeden z najlepszych.Szkoda,że nie wyszło z Magdą Godos.Z pewnością byłoby to wzmocnienie,ale liczę,że Ewa będzie grała na dobrym poziomie ;) Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja Anity Chojnackiej.Wszystko było już nią dogadane.Ale nasz pseudoprezes powiedział,że tą pozycję mamy już obsadzoną!Właśnie widzę....Może jednak jeszcze Anita u nas zagra.Byłoby to dla Piły wzmocnienie,bo Anita z Klaudia...To by już było coś.


Pozdrawiam,Diablos :D
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Robert »

Macka - ruchy transferowe w Białymstoku raczej optymizmem nie napawają, z listy zainteresowań wypadną zapewne? Joanna Frąckowiak, Ewa Matyjaszek, Magdalena Godos? Czytałem gdzieś, ze AZS będzie grał w innej hali? A Treneiro Świderek podpisał już kontrakt? Myślę, że Katarzyna Walawender będzie wzmocnieniem dla DG. Zobaczymy jak zakończą się negocjacje z rozgrywającą Magdaleną Godos.

Trochę zdziwiła mnie sytuacja z Anitą Chojnacka - niby wszystko dogadane, potem wyszło na to, że nie. Ciekawe jaki skład zmontuje Gedania?
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

Robert - nie wygląda to dobrze, ale z tego co wiem to kilka zawodniczek już jest, oficjalnie pewnie po weekendzie coś się ruszy, nie znam niestety szczegółów. Godos podobno była "zaklepana", ale jak pójdzie do D.G. to się wcale nie zdziwię - Liga Mistrzyń przyciąga
Odnośnie trenera Świderka to chyba jeszcze nic nie podpisał.
Odnośnie hali - tak zmieniamy miejsce. Niestety tam gdzie grały i trenowały dziewczyny nie było wystarczającego dostępu do hali, poranne treningi odbywały się w innym miejscu. Nie mamy w Białymstoku porządnej hali sportowej bo jakiś urzędas chciał zarobić - nie ważne, tułamy się po szkolnych hala dopóki nie powstanie obiekt sportowy.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: krzysiu »

wiem,że to nie będzie post o transferach ale przytoczę najważniejszą część wywiadu o Kamili Frątczak,który ukazał się w mieście którym Kamila się urodziła: Dzieci mogły zadać siatkarce pytania,z których dowiedzieli się , że ta właśnie kończy swoją karierę i być może rozpocznie studia,bądź zacznie pracować jako trenerka
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: ppoh »

Pani inżynier, powolutku. Jest troche bezrobotnych siatkarek, które pod koniec okresu transferowego nie będą miały wyboru i zdecydują się na Białystok.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Robert »

Z Bydgoszczy najprawdopodobniej odejdą? Monika NaczK do Trefla Gdynia oraz Justyna Łunkiewicz możliwy transfer do Stali Mmielec lub Turcji. Najprawdopodobniej Bydgoszcz wzmocni Joanna Kaczor i napewno Leszczyńska. Ponadto cały czas trwają neocjacje dotyczące przejścia Mileny Rosner.

Wygląda na to, żę Trefl Gdynia bedzie chyba jedynem, kandydatem do awansu do LSK, kolejna zawodniczka, która będzie stanowiła wzmocnienie.
Awatar użytkownika
virus304
Posty: 54
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:19
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: virus304 »

A po Stali kolejna rozgrywająca? Z tego co wiem to skłąda na tej pozycji jest zamknięty. Chyba, żę coś sie ostatnio zmieniło. Ostatnio obiło mi się o uszy, ze NACZK ma również propozycje z Mielca. Więc ciekawe, którą opcje wybierze.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 157
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Macka »

Robert pisze:Najprawdopodobniej Bydgoszcz wzmocni Joanna Kaczor i napewno Leszczyńska. .
Alicja Leszczyńska, która w połowie sezonu razem z ojcem odeszła KSZO ???
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: mAt »

Robercie Godos nie zagra w Dąbrowie.

Łunkiewicz już miała być wypożyczana do Torunia. Nic z tego nie wyszło, a było to zanim toruński klub zaczął mieć problemy z kasą. Turcja? To wg mnie plotka.

Kaczor? To już kolejny klub po Łodzi, Dąbrowie, Białymstoku, który mówi, że chciałby mieć Asię u siebie. A przecież w którymś newsie podali, że wraca do Gwardii.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
sensi
Posty: 63
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:38
Płeć: K
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: sensi »

Robert pisze:Z Bydgoszczy najprawdopodobniej odejdą? Monika NaczK do Trefla Gdynia oraz Justyna Łunkiewicz możliwy transfer do Stali Mmielec lub Turcji. Najprawdopodobniej Bydgoszcz wzmocni Joanna Kaczor i napewno Leszczyńska. Ponadto cały czas trwają neocjacje dotyczące przejścia Mileny Rosner.
A jakie jest w ogóle źródło tych informacji? Wątpię, by Jupi przeszła do klubu gdzie są już dwie rozgrywające ( Stal Mielec). Co do Asi Kaczor, tak jak napisał Mat chce ją połowa ligi - też czytałam, że wraca do Gwardii i myślę, że by się przydała tym bardziej, że nie ma tam klasycznej atakującej.
Miłościwie panująca Anna Maria Katarzyna I Sensi :P
piotrr
Posty: 28
Rejestracja: 4 gru 2008, o 00:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: piotrr »

Aktualny skład Stali Mielec na nadchodzący sezon:
Rozgrywajace: Justyna Ordak, Dorota Wilk
Przyjmujące: Dorota Ściurka, Agata Wilk, Anita Chojnacka
Środkowe: Sylwia Wojcieska, Iwona Niedźwiecka
Atakujące: Marta Łukaszewska, Magdalena Piątek
Libero: Agata Durajczyk
Trenerzy: Rafał Prus i Tomasz Kamuda
Jak widać brakuje jescze przyjmującej i środkowej. Podobno w przeciągu tygodnia skład ma zostać uzupełniony o brakujące zawodniczki. Myślę, że w takim składzie Stal powinna załapać się do play-off.
Simbad
Posty: 41
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 14:11

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Simbad »

skład całkiem przyzwoity tylko rozgrywające słabe
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: qchar »

Myśle że Rosner i Kaczor wylądują w tym samym zespole.. W Łodzi brakuje dwóch zawodniczek na tych pozycjach a jeśli Niemczyk odejdzie to będą potrzebować dwóch przyjmujących i wymieniliby doświadczoną na jeszcze bardziej doświadczoną i dokupili jakaś "juniorkę"
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: gonzales »

podzielam zdanie przedmówcy
rozegranie w stali słabe o ile Ordak jako tako to młoda Wilk porażka {byłem na turnieju w ostrowcu o wejście do 1 ligi i sposród wszystkich rozgrywaczek ona była najsłabsza , i było w pewnym środowisku mocne zdziwienie ,że ona wraca z 2 ligi gdzie jest jej miejsce do lsk, ale tutaj należy dodać małą uwagę t o wychowanka stali mielec , i jeszcze dość silny wpływ rodziny wilków na zarządzających mielecką siatkówką stąd ten powrót .
p.s wystarczy ,że Ordak złapie kontuzję i jest po Stali ;)
Simbad
Posty: 41
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 14:11

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Simbad »

a ja uważam że wystarczy dać porać Ordak i już będzie problem
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: evija »

Moim zdaniem jeśli na przyjęcie nie będzie kolejnego wzmocnienia jest to skład znowu oscylujący wokół barażu niestety. "Wokół" a nie barażu zależy od losów Gedanii i transferów AZS Białystok które na dziś wydają się kandydatami do gry o utrzymanie.
Stal póki co bez rewelacji.
Rozegranie bez zmian (prawie, może leciutki minus - mniej doświadczona choć może bardziej głodna gry Wilk za Olczyk). Przyjęcie - zero szału. Dorota Ściurka to już nie ta sama Dorota Ściurka z 2006 roku gdzie była o krok od gry na MŚ. Gdzie Anita z Calisią skończyła wiedzą mielczanie doskonale. Kolejny transfer z Kalisza (choć oceniam go już lepiej) to Sylwia, która jednak moim zdaniem ma poważne szanse bycia lepszą środkową od Gosi Skorupy. Poza tym Iwo i może Monia Naczk (biorąc pod uwagę doniesienia Roberta - ale pożyjemy zobaczymy). Wzmocnienie moim skromnym zdaniem na libero. Atak chyba również jeśli Magda Piątek wróci do formy którą prezentowała zimą sezonu 2007/2008 do czasu tej nieszczęsnej kontuzji, która zachamowała poważnie jej rozwój. Oby odbudowała się w Mielcu.
Pozostaje też osoba trenera od której wiele zależy. Popik był bardziej sprawdzony, ale z drugiej strony młoda krew w trenerce też ma siłę co pokazują przykłady Panasa czy Krzyśka Stelmacha. Oby Rafał Prus był równie utalentowany a wtedy nawet z równego acz powiedzmy nawet średniego składu można skonsturować prawdziwą drużynę, która gryząc parkiet do końca pokaże fajną grę. Wiele czynników musi się jednak na to żłożyć. Więcej dowiemy się po okresie transferowym (czy ktoś konkretny dojdzie na przyjęcie) i po pierwszej połowie rundy zasadniczej gdzie będzie można wydać wstępne oceny tego co się dzieje...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
piotrr
Posty: 28
Rejestracja: 4 gru 2008, o 00:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: piotrr »

gonzales bardzo Cię proszę przybliż mi dość siłny wpływ rodziny Wilków na zarządzających siatkówką w Mielcu. O co chodzi? Co mają państwo Wilkowie wspólnego z panem Grzanką, że mają wpływ na jego decyzję?
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Szym92 »

Anna Świętońska w Łodzi. Ciekawy transfer ale chyba na pozycje drugiej rozgrywającej. Jeszcze tylko Asia Kaczor i być może Milena Rosner. Ciekawy zespoł tworzy sie w lodzi .
gruby
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 05:25

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: gruby »

niepokoi mnie bardzo sytuacja w Pile ,brak Mtlaka powoduje samowole prezesa
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: Szym92 »

No w tej Pile zrobił się lekki bałagan. Ale są nowe zawodniczki i prawie pelen sklad.
wer
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2009, o 19:15
Płeć: K

Re: Okienko transferowe 2009

Post autor: wer »

Informacja, jakoby Asia Kaczor miała zagrać w przyszłym sezonie w Pałacu jest nietrafiona. Ewa Kowalkowska zadeklarowała dalszą chęć do gry w bydgoskim klubie. A gdyby nie, jest ktoś w jej miejsce ( ??? ??? ). Więcej: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /914765182
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”