Transfery 2010/2011

Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Akurat te plotki wyszły z innego portalu. A Petrauskaite to Litwinka a nie Belgijka.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: mAt »

Hmm a gdzie ja napisałem, że Petrauskaite to Belgijka? W odróżnieniu od wielu ludzi z rep. net używam znaków interpunkcyjnych i uważam, że mój post jest czytelny i zrozumiały.

W sumie to mogę się pośmiać, że ktoś mi zarzuca aż taki brak wiedzy, żebym mylił Litwinkę z Belgijką, bo pisząc Belgijka miałem na myśli tę drugą wymienioną przez Ciebie. Hmmm...

Ja znałem te 3 nazwiska z komentarzy z rep.net. Z tego widzę na transferach z serie A Petrauskaite jest już wpisana w swoim klubie (co prawda jeszcze jej nie "wytłuszczyli"). Z kolei o De Carne już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że zostaje w Finlandii.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: PALACFAN »

Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Olbrzymie osłabienie Centrostalu szczególnie że Bydgoszczanki czeka start w pucharach. Pozytywna wiadomość jest taka że Kuligowska przedlużyła umowe.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: mAt »

Rozumiem, że sprawę zarzucenia mi totalnego braku wiedzy w ww. poście już przemilczysz?
Domyślam się skąd wzięły się te rewelacje o transferach Trefla - z konkurencyjnego forum?

Nikt tu nie napisał jeszcze więc tylko pro forma: Kuczyńska w AZS-ie Białystok (to dla tych, którzy nie wejdą w linka o Kowalkowskiej).
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: PALACFAN »

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: evija »

Dobrze, że zaklepane, bo już zaczynałam się lekko denerwować oczekując na potwierdzenie :)
Może jeszcze jakąś amerykankę za Ewę :)

http://usavolleyball.org/athletes/nellie-spicer > oto pełen profil i osiągnięcia siatkarki
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Dosyć młoda w porównaniu z jej poprzedniczkami na tej pozycji w Centrostalu. To chyba jej pierwszy europejski klub, zobaczymy czy się sprawdzi.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: zbyszek_2013 »

Znów w Bydgoszczy american dream ???. Oby nie skończyło się jak u panów.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: evija »

Bez przesady!
Jest ogromna różnica. Spicer nie jest żadną gwiazdą jak Rysiu, ściągniętą w połowie sezonu z powodu marketingowych widzi-misie działaczy i lansowaną kosztem wcale nie gorszego Polaka. Na tej pozycji u nas i tak grały dwie zawodniczki zagraniczne (choć dobrze w Polsce "zadomowione"), więc wiele się nie zmienia w tej materii. Amerykanka jest 10 lat młodsza od Lambourne'a, na początku swej zawodowej drogi w Europie, więc będzie chciała się wypromować, by pewnie odlecieć do lepszej ligi, ale ma o co grać. Jedynie co mnie martwi to ewentualny brak zgrania spowodowany jej prawdopodobnymi występami w kadrze i wyjazdem na MŚ.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
virus304
Posty: 54
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:19
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: virus304 »

Ilona Gierak w Stali Mielec.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

A Sylwia Wojcieska w Łodzi.
johny99999
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2009, o 22:55
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: johny99999 »

A Magdalena Piątek w Muszyniance - spodziewałem się bardziej spektakularnego transferu...
A tu identycznie jak w zeszłym roku na ataku będzie kiepsko...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: krzysiu »

Wogóle BKS i Muszynianka mogłyby już odpuścić LM bo z takimi składami to wygrają góra 2 mecze.
samiec
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2008, o 11:12
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: samiec »

johny99999 pisze:A Magdalena Piątek w Muszyniance - spodziewałem się bardziej spektakularnego transferu...
A tu identycznie jak w zeszłym roku na ataku będzie kiepsko...
Zgadzam się w zupełności , Magda była dobrą zawodniczka w Mielcu, ale w Muszyniance nie poradzi sobie jako zmienniczka Joanny Kaczor , a juz napewno nie LM , szkoda bo myslałem ze choc w tym sezonie muszyna powalczy o cos wiecej w LM, to juz trzeba bylo zostawić żebrowską , no cóz , szkoda .
angie
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2010, o 15:37

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: angie »

Pykosz i Solipiwko podpisaly kontrakt w Rumii
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: PicelTPS »

Jedna zasadnicza różnica Rumi piszemy przez jedno I! :P Ciekaw jestem czy jest to prawda i czekam na jakieś ofcjalne potwierdzenie.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

Z dzisiejszego Expressu:
Luana de Paula w roli menedżera

W kadrze siatkarek Organiki Budowlani na nowy sezon brakuje tylko atakującej.

W rolę menedżera poszukującego odpowiedniej zawodniczki wcieliła się Brazylijka Luana de Paula, która namawia jedną ze swoich rodaczek do wzmocnienia łódzkiej drużyny.

- Penetrujemy nie tylko rynek brazylijski, ale także rozpuściliśmy swe skautowskie macki na USA i Dominikanę - informuje Marcin Chudzik, prezes Organiki. - Jeżeli chodzi o USA i Dominikanę, to w orbicie naszych zainteresowań są dwie atakujące siatkarki z reprezentacji tych krajów. Z Dominikanką rozmowy w sprawie jej ewentualnego transferu do naszego klubu prowadzić będziemy podczas turnieju Grand Prix w Gdańsku, gdzie wystąpi również drużyna narodowa Dominikany. Nie jest jednak wykluczone, że uda się nam pozyskać kolejną reprezentantkę Polski. Prowadzimy z nią wstępne rozmowy, ale jej nazwiska nie zdradzę.

Chcemy mieć skompletowaną kadrę klubową do 16 sierpnia. Ale nie ma pośpiechu. Skład, który będzie bronił barw Organiki w Lidze Mistrzyń, do Europejskiej Federacji Siatkówki musimy wysłać dopiero we wrześniu. Przypominam, że pierwszym naszym przeciwnikiem 23 listopada w Lidze Mistrzyń będzie jedna z najlepszych drużyn naszego kontynentu, włoska Villa Cortese. Mecz odbędzie się w Atlas Arenie.
Patro
Posty: 105
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:06
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Patro »

Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

To byłby hit nad hity, nawet przebiłby Stam w Muszyniance. Czyżby pierwsza mistrzyni świata miała zagrać na naszych żeńskich parkietach.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: dreamer »

Antonella Hard Core pisze:To byłby hit nad hity, nawet przebiłby Stam w Muszyniance...
Rinieri w Sopocie to jest hit transferowy.
Dziwi mnie tylko, że w Karuzeli Strefy Siatkówki jeszcze go nie ma.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Na Volleyball.it nie ma jeszcze pogrubionego tego transferu a także żadne inne portale tego nie potwierdziły więc raczej jeszcze się wstrzymajmy. Na wspomnianej włoskiej stronie jest mały artykuł o Treflu i coś piszą chyba też o Chiappinim.
Patro
Posty: 105
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:06
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Patro »

Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Robert »

Pierwszy transfer i od razu z "grubej rury" zobaczymy, kto jeszcze zasili szeregi Trefla Sopot. Praktycznie po "awansie" cała drużyna poszła do wymiany i zaczyna się sen o potędze. Na ile skuteczny przekonamy się.
constans
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: constans »

z jednej strony życzę im dobrze, bo trefl (firma) zasłużyła na jakiś sukces chociażby za to, że nie wycofała się ze sponsorowania siatkówki po męskim niewypale (a nawet niewypałach bo w tym roku faceci nie zrealizowali planów)
z drugiej strony pozostałby lekki niesmak gdyby w takich okolicznościach mieli zdobyć medal :|
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

Na jednym z portali ktoś rozsiewa plotki, ze następną gwiazdą w treflu będzie ... Neslihan Darnel!
Gdyby to się sprawdziło, to dopiero byłby hit nad hity :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: madlark »

perla pisze:Na jednym z portali ktoś rozsiewa plotki, ze następną gwiazdą w treflu będzie ... Neslihan Darnel!
Gdyby to się sprawdziło, to dopiero byłby hit nad hity :)
Nie sądzę aby to była prawda. Ona ma podpisaną umowę w Eczacıbaşı Stambuł.
W tym roku do Turcji trafiło sporo gwiazd i oni nie wypuszczą swojej największej.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Ja tam jeszcze bym zaczekał z nastawianiem się na S. Rinieri w Treflu szczególnie po dzisiejszej historii z T.Urnautem. Jak narazie nie czytałem żadnych wypodziedzi przedstawicieli Trefla na temat kontraktu z tą zawodniczką a nie wierze że by nie chcie sie pochwalić zakupem takiej gwiazdy.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: Mate »

Simona Gioli i Antonella Del Core w Sopocie :o ??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Transfery 2010/2011

Post autor: perla »

Dają czadu. Z Del Core ciekawa sprawa, podpisała kontrakt w Turcji a teraz ma grać w Sopocie ? jeśli to wszystko się potwierdzi, to znamy już MP na najbliższe 10 lat :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”