TPS Rumia sezon 2010/2011

Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: Ted »

Tak zaczepnie... Bo trochę słyszałem.
Kiedy i dlaczego przestaliście w Rumi być Towarzystwem w nazwie.
I jak tam poszukiwanie nowych wzmocnień, bo informacji o klubie jak na lekarstwo.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: PicelTPS »

W sumie to czeski film do końca nie wiadomo czy z nazwy zespołu człon TPS bo raz mówią tak a potem co innego. Wg portalu reprezentacja.net z zespołem podpisała kontrakt Agnieszka Starzyk. Trenuję z nami Kubanka Mayvelis Adlum Martinez. Parę tygodni temu słyszałem właśnie o tej Kubance ale jeszcze była mowa o jakieś przyjmującej z Kostaryki personaliów niestety nie znam. W najbliższy weekend teoretycznie miał być rozgrywany turniej w Rumi ale niestety nic z tego nie wyszło i będzie tylko sam sparing w sobotę z Pałacem Bydgoszcz.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: Ted »

Pytam, bo właśnie miałem okazję zapoznać się z listem otwartym kibiców zespołu z Rumi, a także z mailami władz klubu, które zwracały uwagę na poprawność nazwy zespołu. I za Chiny nie dopatrzyłem się członu TPS stąd pytanie.
Jeśli chodzi o kadry, to z seniorek do juniorek przeszła obecna druga atakująca.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: PicelTPS »

Ted pisze:Pytam, bo właśnie miałem okazję zapoznać się z listem otwartym kibiców zespołu z Rumi, a także z mailami władz klubu, które zwracały uwagę na poprawność nazwy zespołu. I za Chiny nie dopatrzyłem się członu TPS stąd pytanie.
Jeśli chodzi o kadry, to z seniorek do juniorek przeszła obecna druga atakująca.
W sumie podczas pierwszej rozmowy z osobami z klubu to te osoby mówiły, że w nazwie zespołu nie ma już TPSu ale klub jako klub normalnie funkcjonuje jako TPS tyle, że nazwa pierwszego zespołu jest bez TPSu. Znowu ostatnio była taka wersja, że w nazwie pierwszej drużyny jednak zostaje TPS ale w przyszłości jeśli zostanie znaleziony jakiś dodatkowy sponsor tytularny to człon TPS zostanie wycofany. O atakującej wiem. W sumie lepiej by dziewczyna sobie pograła w III lidze i juniorkach niż żeby się męczyła staniem w kwadracie bo trener S nie daje pograć rezerwowym w sparingach.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Za dwa tygodnie startuje Plus liga Kobiet . Po wczorajszym meczu TPS-u Rumia z Centrostalem Bydgoszcz mam obawy, że rumianki powtórzą wynik Gedanii z poprzedniego sezonu i będą przysłowiowym chłopcem do bicia.Powiem tylko, że tak zagubionego rumskiego zespołu jeszcze nigdy na parkiecie nie widziałem. Ciągłe rotacje w składzie nie wychodzą na dobre w konsolidacji drużyny.Zobaczymy jak to będzie, ale ja to " czarno " widzę - obym się mylił... Było bardzo dużo czasu, aby to wszystko poukładać , a u nas na ostatnią chwilę buduje się zespół, montuje się oświetlenie na hali. Wykładziny wymaganej w Plus lidze kobiet w dalszym ciągu brak. Tak wygląda to u nas na dzień dzisiejszy.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Napewno przed startem sezonu siatkarki Rumii są głównymi kandydatkami do spadku ( jeśli tak daleją bedą ubywały zawodniczki z Białegostoku to Rumia wcale nie będzie na straconej pozycji), ale większośc beniaminków jest skazywana przez wszystkich na spadek. Napewno przedsezonowe sparingi też nie napawają optymizmem ale porównania do Gedanii są lekko sprzesadzone. W poprzednim sezonie w Gedanii grały praktycznie same juniorki wsparte kilkoma bardziej doświadczonymi ale przeciętnymi zawodniczkami,a w zespole w Rumii jest kilka zawodniczek które mają nawet reprezentacyjne epizody w karierze więc napewno nie będzie to zespół który jeśli wygra seta to będzie wielka niespodzianka tak jak to było z Gedanią rok temu.
TOLDI
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2010, o 22:07
Płeć: M

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: TOLDI »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 22 lis 2010, o 22:51 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 18. punkt regulaminu.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: evija »

Po pierwsze, proszę wyłącz tego capslocka...
Po drugie... według mnie nikt nie skazuje TPSu na pożarcie, bardziej wyraża swoje obawy. Na pewno będzie ciężko, ale Rumia nie stoi na straconej pozycji i na pewno nie będzie drugą Gedanią. Sądzę, że z Mielcem i AZS-em Białystok mają śmiało duże szanse na podjęcie rękawicy. Jak będą mieć super dzień to może i zdołają namieszać Gwardii lub mojemu Pałacykowi. Co do reszty na pewno będzie ciężko, ale cuda się zdarzają, TPS to waleczna ekipa, pokazała, że się nie daje w zeszłym sezonie pokonując pięknie Sopot i potrafi sprawić mega pozytywną niespodziankę. Ja nie ukrywam sympatii do tej ekipy, bo po pierwsze gra tam nasza była libero Misia Jagodzińska, a teraz doszła Ala, która była u nas w minionym sezonie. No i dziewczyny fajnie grają i trzeba patrzeć z optymizmem w przyszłość, ale nastawić się na twarde boje. Na pewno będę gorsze momenty, będą lepsze, ale najważniejsze, by w tym sezonie zapewnić sobie byt w lidze, a za rok dokonać wzmocnień by ustabilizować swoją pozycję. Ciekawa jestem Kubanki, a Ala i Aga potrzebują pewnie jeszcze trochę czasu na zgranie.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
TOLDI
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2010, o 22:07
Płeć: M

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: TOLDI »

Mój pierwszy post i..... . Mam nauczkę. Odnośnie TPS to się mylisz - kibicom nic nie pasuje - trener, zawodniczki, sponsor. Tak naprawdę wg mnie nie doceniają tego "co się wydarzyło". Tak Mała miejscowość w Plus Lidze. Taki trener w Rumi ! Takie zawodniczki będą reprezentowały Nasz Klub. Ja uważam to za wspaniały sukces. Jak będzie teraz? Od samego początku nie było łatwo, a teraz ........... Wierzę, że ciężka praca i zaangażowanie przyniesie efekty. Szkoda że tak późno ustabilizował się skład ... Odnośnie "nowych" nabytków - byłem na meczu o puchar burmistrza i stąd te reflekscje - Starzyk - przyjęcie jako tako, atak "0"- ale widać, że ma możliwości :D . Leszczyńska rozgrywa lepiej niż Brodacka, a że jest dopiero chwilę, więc myślę że też będzie dobrze :D . Odnośnie Kubanki :< - mam nadzieję, że się mylę. Weszła na kilka biłek - pierwszą przyjeła na palce - niedokładnie, drugą - sposobem dolnym "na stojąco" i .... zeszła. Dziewczynom potrzeba troszkę czasu, a Kibicom wiary - że tak naprawdę mamy cały nowy zespół, który musi się ze sobą zgrać. Powinniśmy szanować Władze Klubu i trenera S. bo robią wszystko by Rumia zagościła w Plus Lidze .... na dłużej niż 1 sezon.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2010, o 23:30 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ten post już jest w porządku :)
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: PicelTPS »

TOLDI pisze:Mój pierwszy post i..... . Mam nauczkę. Odnośnie TPS to się mylisz - kibicom nic nie pasuje - trener, zawodniczki, sponsor. Tak naprawdę wg mnie nie doceniają tego "co się wydarzyło". Tak Mała miejscowość w Plus Lidze. Taki trener w Rumi ! Takie zawodniczki będą reprezentowały Nasz Klub. Ja uważam to za wspaniały sukces. Jak będzie teraz? Od samego początku nie było łatwo, a teraz ........... Wierzę, że ciężka praca i zaangażowanie przyniesie efekty. Szkoda że tak późno ustabilizował się skład ... Odnośnie "nowych" nabytków - byłem na meczu o puchar burmistrza i stąd te reflekscje - Starzyk - przyjęcie jako tako, atak "0"- ale widać, że ma możliwości :D . Leszczyńska rozgrywa lepiej niż Brodacka, a że jest dopiero chwilę, więc myślę że też będzie dobrze :D . Odnośnie Kubanki :< - mam nadzieję, że się mylę. Weszła na kilka biłek - pierwszą przyjeła na palce - niedokładnie, drugą - sposobem dolnym "na stojąco" i .... zeszła. Dziewczynom potrzeba troszkę czasu, a Kibicom wiary - że tak naprawdę mamy cały nowy zespół, który musi się ze sobą zgrać. Powinniśmy szanować Władze Klubu i trenera S. bo robią wszystko by Rumia zagościła w Plus Lidze .... na dłużej niż 1 sezon.
Zwykłe gadanie człowieka, który nie jest w temacie. Byłeś przy rozmowie pierw trener S-KIbice, a potem Kibice-Klub? Odpowiedź NIE więc nie pisz bzdur. Jako kibice kierujemy się pewnymi wartościami i ich bronimy, mamy też prawo do wypowiedzenia swojego zdania żyjemy przecież w suwerennym kraju.

==============

Trzy sety meczu sparingowego z Bydgoszczą nagrane przez TTM, który ponoć ma nagrywać wszystkie mecze TPS-u jeśli nie będzie ich transmitował Polsat.

Set I
http://www.telewizjattm.pl/index.php/od ... 0-11-22,13
Set II
http://www.telewizjattm.pl/index.php/od ... 0-11-22,14
Set III
http://www.telewizjattm.pl/index.php/od ... 0-11-22,15
Ostatnio zmieniony 24 lis 2010, o 13:41 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty połączone. Używaj opcji "edytuj".
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: TPS Rumia sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

J.Skrobecki stracił posade trenera siatkarek z Rumi, można powiedzieć że i tak działacze tego klubu wykazali sie wręcz anielską cierpliwością bo zwolnili trenera dopiero po 19 kolejnej ligowej porażce.
Sezon powoli zbliża sie ku końcowi a jak narazie ligowej wygranej Rumi nie widać, w tym sezonie beniaminek wygrał tylko jedno spotkanie a miało to miejsce w 1/8 Pucharu Polski przeciwko zespołowi Białegostoku z którym teraz walczą w meczach o utrzymanie. Poza tą jedną jedyną wygraną Rumia ma na koncie 20 porażek (19 w lidze i jedna w PP).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”