Chemik Bydgoszcz

karola
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2011, o 11:37
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: karola »

jadą jacyś kibice do Bełchatowa jutro??
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: HejdaChemik »

KK najprawdopodobniej nie .
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Pele »

Po dwóch setach w Bydgoszczy niespodzianka bo stolyca wygrywa już 2:0.
Jak na razie Konarski nie gra wcale a mimo to Makowski go trzyma na boisku.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Trenerzy

Post autor: rafik30 »

Z wielkiej czwórki gramy mecze dwa u siebie i o ile ze Skra większych szans nie ma na dobry wynik chociaż powalczyć można to o tyle z Resovią liczę,ze zespół zdobędzie 1 moze nawet 2 punkty bo są w stanie tego dokonać przy odpowiedniej mobilizacji i taktyce jaką nakreśli trener Makowski.
Został wyjazd do Zaksy i tam równiez małe szanse na jakiekolwiek zdobycze punktowe,ale przypomnę iż w Bydgoszczy Delecta przegrała ten mecz 1:3 po bardzo wyrównanych końcówkach przegranych na przewagi a w meczu tylko na chwilę wchodzil Siltala(z kontuzją na zagrwykę wchodził).
Przy układzie 4 meczów u siebie i tylko jednym na wyjeździe Delecta dzięki właśnie trenerowi Makowskiemu i Antidze jest w stanie zdobyć jeszcze jakieś 8 punktów i zakończyć runde z 30-ma punktami a to jak na ten skład osobowy byłby bardzo dobrym wynikiem i patrząc na wyniszczajacy mecz w ostatniej kolejce miedzy Jastrzębiem a Resovią to Bydgoszczanie mogą być w czwórce po zasadniczej rundzie i uważam,ze kluczowym meczem bedzie właśnie ten w "Łuczniczce" z Resovią gdzie wygrana Bydgoszczy da im jeszcze dodatkowego kopa i np. 3 miejsce po rundzie zasadniczej pozwoli realnie myśleć o półfinalach bo trafi wtedy na 6 zespół.
Najwięcej w tym byłoby zasługi trenera Makowskiego i lidera,Stephana Antigi jednak już wtedy można by mówić o "zwyciestwie" myśli szkoleniowej "Makosia" i wielkim sukcesie - jeśli takowy oczywiście będzie.
Zobaczcie także,że zespoły przez niego prowadzone grają ciekawą siatkówkę z urozmaiconym atakiem dużą iloscią środka i "pajpami" czy tez przesuniętą krótką - ileż to razy Masny choćby w Jastrzębiu "oszukiwał" blok rywali albo mocno wykorzystywał mocne skrzydła a te są naprawdę ofensywne bo jest Konarski,Silatala czy choćby Antiga a zagrywka jest urozmaicona z połową flotów i mocnych,ofensywnych serwisów.
Podobnie było w Pałacu gdzie była duża zespołowość i wymiana w ataku na co pozwalał czy to Mary Spicer w zeszłym sezonie czy też wcześniej Monice Smak i Jani Sawoczkinie i zobaczcie jakie postępy przy nim zrobiła młodziez na czele z Patrycją Polak,Sylwii Pelc,Agacie Skibie czy wcześniej Monice Naczk.
Teraz potrafił odbudować Marcina Wikę gdzie po słabych sezonach wreszcie pokazuje dosyć wysoką formę szczególnie w zagrywce i ataku a do tego umiejętnie kieruje rozgrywajacymi i robi dobre zmiany,które zawsze wnoszą elementy dodatnie do drużyny jak choćby zamiana Siltali na Wikę czy też Masnego na Lipińskiego i potrafił nadać mocna pozycję w ofensywie,Antidze,który na pewno więcej atakuje niz choćby w Skrze i to także wazne.
Nie wiem jak wasza ocena,ale moja jest pozytywna i to nawet bardzo co do osoby Piotra Makowskiego a pamietam przed sezonem jak pisano o nim o nieporozumieniu,ze z kobiet przechodzi się do mężczyzn i będzie to niewypal i zespół bydgoski skreślano z góry z walki o nawet 5 miejsce i stawiano w szeregu z Treflem,Olsztynem czy Warszawą a rezultaty pokazały co innego i z tego się tylko cieszyć,ze mamy kolejny zespół potrafiacy nawiązać walkę z "wielką czwórką" :).
Ostatnio zmieniony 1 lut 2012, o 16:34 przez rafik30, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: trampek22 »

Macie nowa aplikacje na android o Waszym klubie. Zazdroszczę. Czekam na Reske
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dodonek »

trampek22 pisze:Macie nowa aplikacje na android o Waszym klubie. Zazdroszczę. Czekam na Reske
Poproszę o jakiegoś linka. Z góry dzieks.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Murilo0 »

All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

Nic o cenie nie napisali
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: trampek22 »

dodonek pisze:
trampek22 pisze:Macie nowa aplikacje na android o Waszym klubie. Zazdroszczę. Czekam na Reske
Poproszę o jakiegoś linka. Z góry dzieks.
Wklep w markecie bydgoszcz i enter.

https://market.android.com/details?id=c ... id.delecta
Szkoda tylko ze nie zoptymalizowana pod tablety
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: nicram »

W Bydgoszczy najazd fanek Skry :D ehh te piski po akcjach Skry :]
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Hirako »

nicram pisze:W Bydgoszczy najazd fanek Skry :D ehh te piski po akcjach Skry :]
Ach to zdziwienie gdy poszczególni kibice na trybunach Łuczniczki mają radochę z punktów zdobywanych przez Skrę :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
pablopawo
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2012, o 18:46
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: pablopawo »

Nie ma nikogo ogarniętego na trybunach żeby zrobić porządek ?? Żeby we własnej hali większy doping miała przyjezdna drużyna i jej gwiazdunie, wstyd!
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

Mnie to tylko śmieszy, na mecze ze Skrą przestałam chodzić, bo na hali nie da się wytrzymać od pisku, jazgotu i hałasu trąbek :/ Przyjemność oglądania meczu zerowa, na dodatek czujesz się jak na wyjeździe. Sam klub się do tego przyczynia, bo pamiętam, że ostatni raz jak byłam to byłam zbulwersowana, bo na naszych stoiskach obok gadżetów Delecty były sprzedawane Skry. Nie dziwi mnie to, że hala jest za Skrą, jak nawet bydgoski klub nie przeszkadza w propagowaniu Pszczółek.

Jak chcą być ich filią, to proszę bardzo... ;P
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
pablopawo
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2012, o 18:46
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: pablopawo »

No to niezła patologia
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

nicram pisze:W Bydgoszczy najazd fanek Skry :D ehh te piski po akcjach Skry :]
Żałuję, że nie spadło więcej śniegu. Wtedy wiochmenki mogłyby piszczeć do telewizora, bo nie dotarłyby na mecz.
Zauważyłem też, że Mariuszek i Bartuś mają coraz więcej fanów także wśród chłopców :o .
Szok.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: rafik30 »

Wczoraj na meczu po podpisaniu umowy Delecty ze Skrą już się mówi o przymiarkach transferowych na następny sezon i podobno Delecta jest po słowie z 2(dwoma) zawodnikami z naszej ligii i jednym spoza plusligii i już teraz Sieńko z Makowskim rozmawiają na ten temat bardzo poważnie.
Chodzily dwa ciekawe nazwiska jak na bydgoski zespół i jedno extra mocne spoza naszej ligii,ale ich nie ujawnię by nie siać plotek.
Wszystko zalezy od miejsca na koniec sezonu,ale jeśli bedą jakieś puchary to zespół będzie mocno wzmocniony szczególnie dojdzie drugi mocny atakujący i środkowy spoza Polski.
Dziennikarze i pracownicy klubu o tym mówili w kuluarach po podpisaniu umowy partnerskiej ze Skrą.
Jestem ciekaw jak te rozmowy się zakończą,ale widać,że Sieńko nie zasypuje gruszek w popiele i już teraz stara się o skład na następny sezon bo budżet dzieki sponsorowi Delecta i mocnej pomocy miasta ma jeszcze wzrosnąć.
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Hirako »

rafik30 pisze:Wczoraj na meczu po podpisaniu umowy Delecty ze Skrą już się mówi o przymiarkach transferowych na następny sezon i podobno Delecta jest po słowie z 2(dwoma) zawodnikami z naszej ligii i jednym spoza plusligii i już teraz Sieńko z Makowskim rozmawiają na ten temat bardzo poważnie.
Chodzily dwa ciekawe nazwiska jak na bydgoski zespół i jedno extra mocne spoza naszej ligii,ale ich nie ujawnię by nie siać plotek.
Wszystko zalezy od miejsca na koniec sezonu,ale jeśli bedą jakieś puchary to zespół będzie mocno wzmocniony szczególnie dojdzie drugi mocny atakujący i środkowy spoza Polski.
Dziennikarze i pracownicy klubu o tym mówili w kuluarach po podpisaniu umowy partnerskiej ze Skrą.
Jestem ciekaw jak te rozmowy się zakończą,ale widać,że Sieńko nie zasypuje gruszek w popiele i już teraz stara się o skład na następny sezon bo budżet dzieki sponsorowi Delecta i mocnej pomocy miasta ma jeszcze wzrosnąć.
Pietrzyk też nie próżnuje już po słowie z Kaziyskim, Simonem i Lealem i Fefe jeszcze na szkoleniowca więc radzę się zacząc bac :D Nie no sory ale jak nie masz potwierdzonego info to lepiej nic nie pisz.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: lucass90 »

Ponoć przy okazji ostatniego meczu w Hali Polonia, AZS Częstochowa również podpisał podobną umowę ze Skrą. Nie wiem jednak na jakich zasadach i jakie niby miałyby być z tego korzyści...

A plotki transferowe były, są i będą. Moim zdaniem jednak jest jeszcze o wiele za wcześnie, by dawać wiarę w którekolwiek z nich.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Murilo0 »

rafik30 pisze:Wczoraj na meczu po podpisaniu umowy Delecty ze Skrą już się mówi o przymiarkach transferowych na następny sezon i podobno Delecta jest po słowie z 2(dwoma) zawodnikami z naszej ligii i jednym spoza plusligii i już teraz Sieńko z Makowskim rozmawiają na ten temat bardzo poważnie.
Chodzily dwa ciekawe nazwiska jak na bydgoski zespół i jedno extra mocne spoza naszej ligii,ale ich nie ujawnię by nie siać plotek.
Wszystko zalezy od miejsca na koniec sezonu,ale jeśli bedą jakieś puchary to zespół będzie mocno wzmocniony szczególnie dojdzie drugi mocny atakujący i środkowy spoza Polski.
Dziennikarze i pracownicy klubu o tym mówili w kuluarach po podpisaniu umowy partnerskiej ze Skrą.
Jestem ciekaw jak te rozmowy się zakończą,ale widać,że Sieńko nie zasypuje gruszek w popiele i już teraz stara się o skład na następny sezon bo budżet dzieki sponsorowi Delecta i mocnej pomocy miasta ma jeszcze wzrosnąć
Cieszę się że Delecta się wzmacnia, tylko mam nadzieję, że ten atakujący przyjdzie na 2-giego, bo szkoda byłoby zmarnować taki talent jakim jest Konarski
All work and no play makes Jack a dull boy...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: OlaMleko »

rafik30 pisze:Wczoraj na meczu po podpisaniu umowy Delecty ze Skrą już się mówi o przymiarkach transferowych na następny sezon i podobno Delecta jest po słowie z 2(dwoma) zawodnikami z naszej ligii i jednym spoza plusligii i już teraz Sieńko z Makowskim rozmawiają na ten temat bardzo poważnie.
Chodzily dwa ciekawe nazwiska jak na bydgoski zespół i jedno extra mocne spoza naszej ligii,ale ich nie ujawnię by nie siać plotek.
Wszystko zalezy od miejsca na koniec sezonu,ale jeśli bedą jakieś puchary to zespół będzie mocno wzmocniony szczególnie dojdzie drugi mocny atakujący i środkowy spoza Polski.
Dziennikarze i pracownicy klubu o tym mówili w kuluarach po podpisaniu umowy partnerskiej ze Skrą.
Jestem ciekaw jak te rozmowy się zakończą,ale widać,że Sieńko nie zasypuje gruszek w popiele i już teraz stara się o skład na następny sezon bo budżet dzieki sponsorowi Delecta i mocnej pomocy miasta ma jeszcze wzrosnąć.

Uwielbiam komentarze z serii "wiem, ale nie powiem" . Naprawdę, po co piszesz w ogóle, jak koniec końców cały Twój wywód nie przedstawia żadnej wartości merytorycznej. Albo dobre też są komentarze "gdybyście wiedzieli tak jak ja, co się tam dzieje...".
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: VernonRoche »

rafik30 pisze:zespół będzie mocno wzmocniony
Tym lepiej dla polskiej ligi i polskiej ligi siatkówki w ogole. Im wiecej silnych zespolow tym lepiej, zwlaszcza w kontekscie ostatnich niezbyt dobrych wiesci z klubu z Warszawy, a przeciez to nie jedyny polski klub cierpiacy na problemy mniejsze lub wieksze finansowe.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Bezowy »

lucass90 pisze:Ponoć przy okazji ostatniego meczu w Hali Polonia, AZS Częstochowa również podpisał podobną umowę ze Skrą. Nie wiem jednak na jakich zasadach i jakie niby miałyby być z tego korzyści...
:o Ja też nie ogarniam. Może chodzi o to, że jeszcze tylko siedem takich umów i będziemy mieli... "Skraligę"! Chociaż nie wyobrażam sobie negocjacji Piechockiego z Pietrzykiem czy Adamem Góralem, ten drugi już szybciej zgłosiłby Sovię do MEVZA ;)
Sytuacja na trybunach w Bydgoszczy dziwna, przykra zarówno dla zawodników jak i wiernych kibiców, ale wydaje się jednak, że nieco na życzenie władz klubu...
Ostatnio zmieniony 17 lut 2012, o 02:22 przez Bezowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: compact »

Sparingi, wspolne treningi przedsezonowe - tego typu rzeczy.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Bezowy »

compact pisze:Sparingi, wspolne treningi przedsezonowe - tego typu rzeczy.
Hmyyy... byc może. Tylko czy takie wspólne treningi leżą w interesie obu zespołów. Zwłaszcza Bydgoszczy która ma ambicję walki o coś więcej niż piąty plac? A co do sparingów, to chyba nie trzeba podpisywać jakiś specjalnych umów. Za to na pewno ułatwi to Skrze obserwacje ich potencjalnych uzupełnień/wzmocnień, wcale się nie zdziwię jak za jakiś czas Konarski będzie zmiennikiem Wlazłego w Bełchatowie. Tylko czy to jest z korzyścią dla samego zawodnika i klubu z Bydgoszczy? Podobna sytuacja jest z Wroną i w Czewie z Drzyzgą.
No nie wiem, mam mocno mieszane uczucia do takich pomysłów ze skłonnością na NIE!
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, o 16:20 przez Bezowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: lucass90 »

compact pisze:Sparingi, wspolne treningi przedsezonowe - tego typu rzeczy.
A to teraz trzeba podpisywać ze Skrą umowy o współpracy, by łaskawie rozegrać z nimi sparingi i wspólnie trenować ? Bo ja jakoś pierwsze słyszę o takich praktykach... Wątpię, by to o to chodziło...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: todus »

kevinpsb pisze: Tak swoją drogą to jakbym miał coś wymienić w Delekcie, to nie wiedziałbym co... Na pewno Cerven jest niepotrzebny, ale dalej...
Wika ? Siltala ?
Tak na dobry początek. Jeśli Delekta chce o coś większego walczyć to
musi zaopatrzyć się w mocniejszych przyjmujących.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: kevinpsb »

todus pisze:
kevinpsb pisze: Tak swoją drogą to jakbym miał coś wymienić w Delekcie, to nie wiedziałbym co... Na pewno Cerven jest niepotrzebny, ale dalej...
Wika ? Siltala ?
Tak na dobry początek. Jeśli Delekta chce o coś większego walczyć to
musi zaopatrzyć się w mocniejszych przyjmujących.
Tylko czy są na takowych pieniądze. Na pewno Antiga robi różnicę i jako defensywny przyjmujący ma pewne miejsce w szóstce. Idąc dalej... Konarski i Wrona też grają bardzo fajnie. W roli zmiennika dobrze sprawdza się Owczarz i Wika. Jak Dębiec chyba lepszego nie znajdą. Jurkiewicz też okey tylko czy na szóstkę? Wydaje się że na pierwszy rzut oka, ściągnięcie za Siltalę jakiegoś super gracza zrobiło by różnicę.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Kurek7 »

Hmm ciekawie się zapowiada okienko transferowe dla Delecty. No to tak analizując zawodników z obecnej wyjściowej szóstki to mi się zdaje, że tak na prawdę do wymiany to są chyba tylko Jurkiewicz i Sitala.
Za Jurkiewicza przydał by się jakiś bardzo dobry, ofensywny środkowy i od razu narzuca mi się na myśl Kooistra...
Nie oszukujmy się to, że w tym sezonie holender gra-wchodzi na zmiany- bardzo przeciętnie to nie oznacza, że on zapomniał jak się gra w siatkówkę i te lata gdzie był jednym z najlepszych środkowych Serie A to był przypadek.
No, a za Sitalę to ja bym w Bydgoszczy chciał ujrzeć jakiegoś "młota" z prawdziwego zdarzenia na przyjęciu, takiego jak Kuraś w Skrze czy Zibi w JW czy nawet takiego jak Bojić ( w obecnej formie) w Asseco.
Tu też od razu rzucił mi się na myśl jeden zawodnik... Anderson. Możliwe? hmm, wszystko jest możliwe jak ma się kasę.
A czy takowa będzie w Bydgoszczy przekonamy się już nie długo ;) ;) ;)
Polska biało-czerwoni... :)
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Bezowy »

Kurek7, wymieniasz czterech obco w potencjalnej podstawowej szóstce Bydzi...
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Kurek7 »

A rzeczywiście się zagalopowałem, ale to przez to, że Masny już tyle lat u nas gra, że policzyłem go jako "Naszego".
A może by spróbować zrobić z niego polaka? ;) ;) ;)

No to na środek jakiś dobry polski środkowy np. Wiśniewski.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, o 17:50 przez Kurek7, łącznie zmieniany 1 raz.
Polska biało-czerwoni... :)
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”