Transfery 2012/2013

baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: baca98 »

Może Damian Dacewicz?, wprowadził już kiedyś beniaminka 1 ligi z Wielunia do ekstraklasy. Co do Wagnera to raczej bez straty dla Radomia.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ted »

To może zaproponuję spojrzeć w kierunku Ostrowca Św. ;)
siatkarzzawodowiec92
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2012, o 10:48
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: siatkarzzawodowiec92 »

macie może jakieś wieści z ostrołęki odnosnie transferów? jeśli coś wiecie byłbym bardzo wdzięczny ;)
mattBP
Posty: 75
Rejestracja: 29 paź 2009, o 10:58
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: mattBP »

W Radomiu nikt nic nie wie, bo nie ma trenera. A co do trenera, to zdanie kibiców jest jasne - http://www.cozadzien.pl/sport/siatkowka ... /9343.html
A MY SWOJE - WKS!!!
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Kali BBTS »

@Ted
Skąd wzięliście info o G.Wagnerze będącym w kręgu zainteresowań BBTS?
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ejt »

Żakieta (MOS Wola Wa-wa) nowym nabytkiem KPS Jadar Siedlce.
Cieszy ogromnie fakt, że wybrał 1 ligę a nie PLS ;)
erwin
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 10:05
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: erwin »

Ejt pisze:Żakieta (MOS Wola Wa-wa) nowym nabytkiem KPS Jadar Siedlce.
Cieszy ogromnie fakt, że wybrał 1 ligę a nie PLS ;)
Tak, jak zapowiadałem wcześniej, poszedł wyżej. Na razie do 1 ligi, ale przyjdzie czas i na PLS.

Sacharewicz zagra w Jaworznie.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ejt »

Z Ostrołęki to szykuje się festiwal odejść ;)
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

działania zarządu moga doprowadzić do rozpadu zespołu... :o
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Pekpol »

Więcej informacji, Ejt?

Odejście potwierdziło do tej pory trzech zawodników, dwóch podpisało umowy z innymi klubami. Rzeczywiście festiwal. Odchodzą ci, na których nas nie stać bo np. Sacharewicz po kapitalnym sezonie - najlepszy środkowy I ligi - przebierał w ofertach i wybrał najlepszą, praca z trenerem Gerymskim na pewno przyniesie duże efekty w jego przypadku i o nim jeszcze usłyszymy. Konrad Woroniecki miał dobry sezon i też Camper złożył ofertę nie do przebicia. Taka nasza rola, już w 2 lidze promowaliśmy ludzi (sezon 2007/08 gdzie po znakomitym sezonie rozebrano nam cały skład), teraz też promujemy :) Ale jak wszystko pójdzie dobrze z budżetem to będą na ich miejsce inni, więc gra się będzie toczyć dalej. Nie ma się co załamywać, potentatami finansowymi nie jesteśmy więc trzeba liczyć się z tym, że zawodnicy zarabiać chcą więcej a inne kluby im to umożliwiają. Choć myślę, że np. w przypadku Mateusza górę wzięła praca z trenerem Gerymskim, według mnie jednym z najlepszych szkoleniowców w tym kraju. A znając pracowitość i profesjonalizm tego środkowego to jestem przekonany, że kiedyś go jeszcze w biało-czerwonych barwach zobaczę i nie chodzi mi o Ostrołękę ;p

Jeszcze zwrócę uwagę na sytuację finansową w klubach. PZPS swoją decyzją o zamknięciu Plus Ligi według mnie doprowadził do tego, co jest teraz. Większość klubów przeżywa problemy finansowe i to nie tylko w I lidze. Częstochowa, Olsztyn, Warszawa - to z Plusa. Te kluby nie grają o najwyższe cele więc sponsorzy nie będą łożyć kasy na grę o nic, bo spaść i tak nie można to nawet nie ma konkretnego celu. Pierwsza liga - tu w zeszłym sezonie o tej porze roku mieliśmy sporo transferów, domysłów, spekulacji. Teraz cisza, swoje ogłosił tylko Energetyk, Jadar i Camper. W niektórych klubach sponsorzy obcinają dotacje bo nie ma o co grać, awansować i tak się nie da a mistrzostwo 1 ligi to żaden prestiż jeżeli nie idzie za tym awans sportowy. Ludzie chcą informacji na temat transferów, sam to przeżywam, bo bombardują mnie wiadomościami żebym im powiedział co i jak, a ciekawe co ja mam powiedzieć jak nic nie wiadomo. Krótko mówiąc: trudne sprawy. Miało być tak profesjonalnie a kluby nawet te z najwyższej półki mają problemy.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ejt »

Gorzkiewicz oficjalnie w Siedlcach ;)
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Streeter »

baca98 pisze:Może Damian Dacewicz?, wprowadził już kiedyś beniaminka 1 ligi z Wielunia do ekstraklasy. Co do Wagnera to raczej bez straty dla Radomia.
Według radomsport.pl, coś z Dacewiczem rzeczywiście jest na rzeczy:
Jak podał portal radomsport.pl, w kuluarach mówi się, że potencjalnym kandydatem na to stanowisko jest wielokrotny reprezentant Polski - Damian Dacewicz, który m.in wprowadził do Plusligi zespół z Wielunia.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
mackowski19
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2012, o 20:03
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: mackowski19 »

"Powoli zaczyna się klarować skład naszego zespołu na sezon 2012/2013.
Z poprzedniego sezonu na pewno pozostali u nas zawodnicy:
Środkowi bloku: Robert Szczerbaniuk, Bartosz Węgrzyn i Mateusz Kucharski
Przyjmujący: Michał Żuk i Maciej Kordysz
Atakujący: Damian Dykas
Libero: Sebastian Tylicki
Rozgrywający: Krzysztof Antosik
Z zespołem pożegnał się nasz wychowanek Szymon Romać, który przeszedł do Energetyka Jaworzno oraz Patryk Kabziński, który prawdopodobnie zostanie wypożyczony do któregoś z okolicznych zespołów. Niepewna jest jeszcze przyszłość Łukasza Klucznika oraz Szymona Piórkowskiego.

Szymon Kostecki będzie pełnił w nadchodzącym sezonie rolę statystyka zespołu a Marcin Oczkowski kierownika zespołu.

Klub podpisał również nowe umowy z zawodnikami, są to:
środkowy bloku, mierzący 201cm Adam Michalski, grający ostatnio w Energetyku Jaworzno oraz atakujący, mierzący 200cm, Daniel Wilk, który reprezentował ostatnio barwy Trefla Gdańsk.
Do zespołu dołączył również nasz były zawodnik Marcin Kozar, który może grać zarówno na pozycji przyjmującego jak i libero.
Klub ma w planie zakontraktować jeszcze rozgrywającego i i jednego przyjmującego. Jak tylko zostaną podpisane stosowne umowy poinformujemy o tym swoich kibiców."

To informacja z oficjalnej strony Cuprum Lubin.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

na stronie transferów napisane jest że wójcik przyszedł do campera z pekpolu ostrołeka , ale on chyba nigdy TAM nie grał grał w hajnówce ;)
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Streeter »

No i na stanowisku trenera Czarnych Radom nie mamy już wątpliwości. Trenera Wojciecha Stępienia zastąpi... Wojciech Stępień, a jego asystentem zostanie Robert Prygiel. Trochę dziwne to poszukiwanie trenera a potem przedłużenie umowy z poprzednim trenerem, ale to raczej tylko z korzyścią dla Radomia.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

wydaje się,że to bardzo logiczne posunięcie myślę że ta dwójka doskonale da sobie radę ;)
NowyAnty
Posty: 32
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 10:08

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: NowyAnty »

Ferek z Wandy w Czarnych. Coś ciekawego możecie o nim powiedzieć?
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ejt »

Ferek na drugiego może być.Nic więcej.Natomiast Radomski to dobry ruch Czarnych ;)
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

Transfer Gałązki do Radomia to chyba też niezły ruch zarządu ???
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: damianho »

jutro zobaczymy co zmotał Ślepsk na nowy sezon. Aż 3 zawodników z Wielunia tam pójdzie za swoim trenerem ;)
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ted »

W tym trener z Wielunia i środkowy wypożyczony z MOS-u Wola Warszawa. Do tego trzech młodych gniewnych z Trefla.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: yfysk »

Wszystko się zgadza i trochę musi ich przyjść, bo w Ślepsku znów rewolucja. Zostało tylko 5 zawodników z poprzedniego sezonu i to też tylko dlatego, że kontrakt ich zatrzymał...
Marcin Podwysocki na prezydenta!
mattBP
Posty: 75
Rejestracja: 29 paź 2009, o 10:58
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: mattBP »

W Czarnych powoli sytuacja zaczyna się klarować. Po transferach Ferka, Radomskiego i Gałązki (a co za tym idzie, podziękowaniu za grę Surmie, Szumielewiczowi i Kleczajowi), przyszedł czas na naszych juniorów. Kontrakt podpisał Kuba Wachnik - przyjmujący, MVP ostatnich mistrzostw Polski juniorów. Bardzo prawdopodobne, że w Czarnych zostaną także inni srebrni juniorzy - rozgrywający Zugaj, środkowy Grzechnik i przyjmujący Łapszyński. Zostają też na 100% Gutkowski, Gonciarz, Filipowicz i Kocik. Z resztą chłopaków klub jeszcze rozmawia.
A MY SWOJE - WKS!!!
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: yfysk »

Coś bez echa przeszła wiadomość o przejściu Buchowskiego do Ślepska. Przymierzany do kilku klubów +ligi przechodzi do upadających Suwałk. Poza tym uważam, że jeśli gra zaskoczy to Ślepsk może być bardzo groźny. Jedynie trochę pozycja atakującego niepewna. Skrzypkowski-Buchowski to wg. mnie najciekawsza para przyjmujących w 1 lidze. Oczywiście jak do tej pory, bo jeszcze mogą być jakieś ciekawe transfery.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

wydaje mi się że nie można pisać że ślepsk to upadający klub . Zebrali budżet są ruchy transferowe gorzej jest chyba w innych klubach wieluń , bbts , będzin czy ostrołeka o których nic nie wiadomo . Cisza w Ostrołęce w porównaniu z poprzednimi sezonami oraz odejścia zawodników z podstawowej 6 może świadczyć o niestabilności. :( . obym się mylił ale w tym sezonie możemy mieć problem z zebraniem 14 do I ligi :x
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: MrArtist »

A tymczasem KPS Siedlce zasiliło 2 reprezentantów Polski juniorów, a mianowicie rozgrywający Tomasz Kowalski oraz przyjmujący Kamil Długosz ;]
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ark »

Maciej Fijałek, Igor Walczykowski i Stanisław Wawrzyńczyk w Kęczaninie Kęty

http://www.keczanin.info/news.php?readmore=384
mattBP
Posty: 75
Rejestracja: 29 paź 2009, o 10:58
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: mattBP »

http://www.czarni.radom.pl/index.php?fu ... all&no=837 W Czarnych sytuacja zaczyna się klarować.
A MY SWOJE - WKS!!!
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: baca98 »

Beniaminkowie w liczbie trzech ostro się zbroją będzie ciekawy i wyrównany sezon do ostatniej kolejki. Ciekawe kogo Nysa sprowadzi bo troche im się posypał zespół ale nie dziwi mnie to skoro zaspawano drzwi z napisem PLS.
kon
Posty: 162
Rejestracja: 28 maja 2010, o 21:03
Płeć: M
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: kon »

yfysk pisze:Coś bez echa przeszła wiadomość o przejściu Buchowskiego do Ślepska. Przymierzany do kilku klubów +ligi przechodzi do upadających Suwałk. Poza tym uważam, że jeśli gra zaskoczy to Ślepsk może być bardzo groźny. Jedynie trochę pozycja atakującego niepewna. Skrzypkowski-Buchowski to wg. mnie najciekawsza para przyjmujących w 1 lidze. Oczywiście jak do tej pory, bo jeszcze mogą być jakieś ciekawe transfery.
Skoro już mowa o przyjmujących Ślepska - mnie trochę dziwi fakt, że Peszko i Sobański, którzy do pierwszej ligi przenoszą się przecież po "ogranie", lądują w jednym zespole, w którym na dodatek ta pozycja jest już solidnie obsadzona. Całkiem prawdopodobne, że jeden z nich, a może obaj przestoją sezon w kwadracie, a chyba nie o to im chodziło. I od razu zastrzegam że nie jest to zarzut w stronę działaczy z Suwałk - dla nich brawa za pozyskanie młodych i zdolnych zawodników, którzy gdy "zaskoczą" mogą dać wiele zespołowi. Po prostu bardzo zastanawia mnie, czy obecna sytuacja właśnie tak miała wyglądać z perspektywy tych młodych graczy i ich dotychczasowych klubów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”