Chemik Bydgoszcz

Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

maksik pisze:Hmm.. jesli w ten sposób działacze postąpili z Chudikiem zwalniając go z drużyny telefonicznie...jeśli to prawda co Chudik pisze mówi w tym materiale...:



...to jestem troszkę zdziwiony i nawet lekko poirytowany i zbulwersowany brakiem profesjonalnego podejścia działaczy Delecty.
Specjalnie zacytowałem znaczną część wypowiedzi eks-trenera Chemika bo nie widzę żadnych reakcji na forum ( tak jakby nikt ni przeczytał tej kontrowersyjnej wypowiedzi) a wydaje mi się , że to nie pierwsze traktowanie w ten sposób trenera czy zawodnika i nie ważne czy jest to trener czy zawodnik Skry, Olsztyna czy Delecty czy innego - nawet III ligowego zespołu.
Trochę wstyd.
pozdrawiam.


Trochę wstyd ??? To wstyd na całą siatkarską Polskę. To w jaki sposób pożegnano :o Chudika jest skandalem. Pan Prezes Sieńko już nazajutrz po meczu z Jadarem ( czyli w sobotę rano ) kontaktował się z trenerem Wspaniałym , aby został trenerem Chemika. Ponieważ Wspaniały zwlekał z decyzją do poniedziałku to i pan prezes czekał z kopem dla Chudika do poniedziałku. Rozumiem, że prezes ma jakieś wymagania od trenera, ale na litość Boską nie tak należy załatwiać takie sprawy. Trener Chudik będzie w Bydgoszczy jutro na meczu Centrostalu i sobotę na meczu Chemika w Warszawie. Jestem ciekaw czy Sieńko bedzie umiał mu spojrzeć prosto w twarz. Po tym co zrobił bardzo w to wątpię.
Prezesie wstyd, wstyd, wstyd!!!
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Nagor »

Nie wiem za bardzo jak to zgłosić, ale na oficjalnej stronie pls.pl Delecta ma 6 pkt, a ugrała już 7, może jakiś kibic Bydgoszczy to zgłosi
...
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: HejdaChemik »

Wszcząłeś alarm jakby nas chcieli zdegradowac za brak jednakowych sznurowadeł ;)

Naprawią błąd pewnie w miarę szybko ;) Wyślij im maila jeśli Cie to tak boli ;)
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Marion »

Nagor pisze:może jakiś kibic Bydgoszczy to zgłosi
To trzeba być kibicem Bydgoszczy, żeby zgłosić błąd na stronie? ;)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

..nawet trochę pogardą zaleciało. ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Nagor »

Mi się nie chce, żeby potem Bydgoszcz nie spadła przez ten jeden punkt :D
...
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

Miasto zostało głównym sponsorem siatkarzy Chemika Delecty.
A oto co o tym powiedzieli Prezes Chemika i trener Wspaniały :

Siatkarze Delekty będą mogli liczyć na wsparcie kwotą 1,2 milionów złotych. Miasto tym samym wykupiło 66% wszystkich akcji. "Tylko za czasów kadencji prezydenta Konstantego Dombrowicza możemy liczyć na takie wsparcie. Jego obecność daję nam nadzieję na przyszłość. Nie chcę robić mu kampanii wyborczej, ale takie są fakty." - przyznał prezes klubu, Piotr Sieńko. "Kluby promują miasto. Dziękuje prezydentowi za wsparcie." - dodał szkoleniowiec "Chemika", Waldemar Wspaniały.

Cytat za http://www.sportowabydgoszcz.pl
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

W każdym mieście są pieniądze na sport. I to nie małe. A jak nie ma to tylko potrzeba kogoś kto troche interesuje się sportem i zna się na rzeczy. Zdobyć pieniądze na sport trzeba po prostu chcieć. Ukłon i szacun do Prezydenta i władz Bydzi. BRAĆ PRZYKŁAD !!
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Nagor »

Gdyby w Olsztynie znalazł się ktoś hojny :D No nic, gratuluję Bydgoszczanom, za te 1,2 mln można zakupić świetnych zawodników, mogących zapewnić nawet 5 miejsce w PLS, ale nie wiem czy Delecta kogoś zakupi 8-)
...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Chal »

maksik pisze:BRAĆ PRZYKŁAD !!
Z całym szacunkiem, ale to Bydgoszcz wzięła przykład z władz Olsztyna ;) (nie wierzę w to, co piszę, pochwaliłem władze mojego miasta :D ) Tyle że tu się pojawia pytanie - czy faktycznie publiczne pieniądze powinny być ładowane w pensje siatkarzy? Z drugiej strony, to w końcu promocja miasta, więc lepiej łożyć na sport, niż na spoty reklamowe w telewizji...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

Chal pisze:
maksik pisze:BRAĆ PRZYKŁAD !!
Z całym szacunkiem, ale to Bydgoszcz wzięła przykład z władz Olsztyna ;) (...)
Dżizas. A może wzięła przykład z Chicago Volley team albo AZS Bora-Bora? przecież to bez znaczenia. Chwała wszystkim zarządcom miejskim którzy potrafią i chcą zdobyć i wyłożyć pieniądze na sport. Dla Olsztyna tysz.
EDIT:
mogących zapewnić nawet 5 miejsce w PLS, ale nie wiem czy Delecta kogoś zakupi
A czy Chemik kogoś kupi?? Jestem prawie pewny że Waldi coś zadziała. Na pewno nie poszedł tam tylko żeby wprowadzić Delectę do play-off. Tym samym dalej idąc 5 miejsce nigdy nie było obiegtem zainteresowań obencego trenera Bydgoszczy.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, o 21:08 przez maksik, łącznie zmieniany 1 raz.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Nagor »

Czy trener ma dużo do gadania w sprawach transferów? Ale pierwsze co ja bym zrobił to obczaił Łotwę, Litwę, Ukrainę etc. Kopalnia dobrych tanich siatkarzy.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

Nagor pisze:Czy trener ma dużo do gadania w sprawach transferów?
Nie każdy. Fakt. Ale Wspaniały to nie tylko trener. Moim zdaniem ma dużo do powiedzenia i będzie mówił. ;) Ale ....zobaczymy. p.s. Chciałbym żeby Sosnowiec tez wrócił do ekstraklasy..ale to tak na marginesie.
Nagor pisze:Ale pierwsze co ja bym zrobił to obczaił Łotwę, Litwę, Ukrainę etc. Kopalnia dobrych tanich siatkarzy.
Zgadzam się.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Arff »

Chal pisze:
maksik pisze:BRAĆ PRZYKŁAD !!
Z całym szacunkiem, ale to Bydgoszcz wzięła przykład z władz Olsztyna ;) (nie wierzę w to, co piszę, pochwaliłem władze mojego miasta :D ) Tyle że tu się pojawia pytanie - czy faktycznie publiczne pieniądze powinny być ładowane w pensje siatkarzy? Z drugiej strony, to w końcu promocja miasta, więc lepiej łożyć na sport, niż na spoty reklamowe w telewizji...
uwierz mi na słowo że Olsztyn nie jest pierwszym miastem które wykłada pieniądze na klub... nie tylko siatkarski...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Chal »

Ależ ja wcale wierzyć nie muszę, bo doskonale o tym wiem ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

Jestem bardzo ciekaw co z tych pieniędzy wyniknie dla klubów ? :<
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

Cieszy w końcu upragnione miejsce w Play-off :P ,ale jeszcze bardziej cieszy mnie coraz lepsza gra Dawida Konarskiego. Oby został w Chemiku jak najdłużej.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: tomasol »

Ciekawe co w tym play offie pokaże. Wersje są jakby dwie: albo będąc na luzie będzie grać bez ciśnienia i sprawi kłopoty każdemu przeciwnikowi, albo luz będzie już tak duży, że nie stawi większego oporu. Ważne będzie jakie cele będą postawione przed drużyną, jak na moje to powinniście unikać jakiegokolwiek ciśnienia na ewentualne puchary, po prostu wyjść i starać się grać jak najlepiej.

A oceniając osiągnięte wyniki, to z Chudika chyba lepszy menadżer niż trener. Z tego co się orientuję to Wspaniały ma kontrakt podpisany na 3 lata, jak będzie trochę kasy to może nawet dorobicie się ciekawej drużyny. Na tyle ciekawej żebyście nie musieli drżeć o utrzymanie w lidze.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

Teraz dopiero doczytałem bo nie miałem dojścia do neta przez parę dni...
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.34103
Samica w Bydgoszczy?? Wiecie coś? Czyżby już zaczęli działać czy to takie z palca wyssane?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Nagor »

Ja bym tego nie brał na poważnie. Odwiedzał swoją sympatię po prostu. Chociaż przed sezonem warunkiem jego ściągnięcia było znalezienie klubu dla dziewczyny, więc kto wie czy jest zdolny do aż takiego poświęcenia ;)
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Arff »

Kurde no... dajcie spokój z tymi play-offami zróbcie od razu sezon transferowy :D :D :D To jest dla mnie o wiele bardziej emocjonujące niż jakieś tam mistrzostwa Polski... :) Bydgoszcz zapowiada w przyszłym sezonie skład na czwórkę, Trefl jak nie spadnie też pewnie mocno się wzmocni, Częstochowie każdy mecz działa na korzyść, Resovia pewnie wywali drewnianych obcokrajowców i dokupi paru sensownych, Skra będzie chciała jeszcze bardziej się wzmocnić... będzie ciekawie :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mate »

Arff pisze:Kurde no... dajcie spokój z tymi play-offami zróbcie od razu sezon transferowy :D :D :D To jest dla mnie o wiele bardziej emocjonujące niż jakieś tam mistrzostwa Polski... :) Bydgoszcz zapowiada w przyszłym sezonie skład na czwórkę, Trefl jak nie spadnie też pewnie mocno się wzmocni, Częstochowie każdy mecz działa na korzyść, Resovia pewnie wywali drewnianych obcokrajowców i dokupi paru sensownych, Skra będzie chciała jeszcze bardziej się wzmocnić... będzie ciekawie :D
I wszystko skończy się na Gabrychu ;)
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

Właśnie wyczytałem, że Konarski kontuzjowany. Może i Bydgoszcz lajtowo podchodzi do tematu bynajmniej w tym momencie ale w takim razie Kokociński w ataku? Czy Janczak już się poskładał do kupy.. Bo jak nie bedzie żadnego oporu dla Skry...to łeeeee..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Marion »

Janczak trenuje od dwóch tygodni. Ale WW mówi, że zaczną z Kokocińskim w pierwszym meczu.
A Dawid w poniedziałek skręcił kostkę, prawdopodobnie będzie miał jakiś tydzień przerwy, na mecz(e? ;)) w Bydgoszczy powinien być już gotowy, tak myślę.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: pk+ »

Arff pisze: Częstochowie każdy mecz działa na korzyść
Ja mam wrażenie, że ostatnio już nie... a w każdym razie na pewno każdy następny mecz działa na niekorzyść Bartmana i jeśli Panas go w końcu nie posadzi na ławce żeby ochłonął to kiepsko to widzę, zmarnowany sezon.

Żeby nie było że nie w temacie, to jeśli w Bydgoszczy zostanie Wspaniały to może być silny lep na sponsorów, a jak będzie kasa to będą też zakupy :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

pk+ pisze: Żeby nie było że nie w temacie, to jeśli w Bydgoszczy zostanie Wspaniały to może być silny lep na sponsorów, a jak będzie kasa to będą też zakupy :)
Z tego co ja wiem ( a może jestem bardziej zorientowany niż pewny ) to ma 3-letni kontrakt i na pewno nie przyszedl do Bydgoszczy żeby co roku walczyć o utrzymanie bo po 1 to chyba nie w charakterze Wspaniałego, po 2 oprócz renomy, doświadczenia trenerskiego jest też działaczem mającym coś tam do powiedzenia i zaproponowania i mającym pewnie "siłę i moc" załatwiania i budowania drużyny pod swój warsztat. A sponsorzy? No kurcze wychodzi na to że Bydgoszcz wychodzi na piedestał mając drużyny siatkarskie obu płci w PlusLidze więc miasto jako sponsor może z jednej strony być w kropce komu więcej komu mniej a z drugiej ma pewnie prościej w kontaktach z innymi firmami dającymi kasę. Ja bym się cieszył gdyby Waldek triumfował (bo lubię gościa) no i gdyby na koszulkach zawodników z Bydzi było trochę więcej znaczków, logo i napisów.
A i z tym Samiką bym się nie zdziwił ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: hubert »

Zgadza się - Wspaniały podpisał na 3 lata. Swoją drogą ciekawe czy z klauzulą, że jakby spadli (co w tym roku się nie zdaży) to może odejść. Bo jak bez takiej klauzuli to pewnie trochę nerwów stracił :) Z drugiej strony działacze w Bydgoszczy nie podpisywali by 3 letniego kontraktu gdyby nie mieli planów rozbudowy drużyny. Nie zdziwię się jak za rok będa pukać do 4. Być może jeszcze od "spodu" ale pukać będą. W Bydgoszczy wydaje się, że działacze podchodzą z głową do budowy zespołu. Nie rzucają się na pseudo gwiazdy jak pewne miasto na północny wschód od Bydgoszczy i podpisują kontrakty znając budżet.
W tym roku Delecta ma duże szanse powalczyć o miejsce 5. Stawiam, że 5 miejsce zdobędzie albo Delecta albo Częstochowa. Dlaczego ?
- Politechnika - problemy z kasą = problemy z motywacją. W dodatku brak Kowalczyka.
- Częstochowa - oni grać będą niezależnie o co grają bo widać, że sprawia im to frajdę
- Delecta - swoje zrobili (utrzymanie). Delecta grając na luzie może pokusić się o 5 plac.
- Olsztyn - zdemoralizowani, nieudolni, niewydolni. Dla nich sezon się rozpoczął od jego zakończenia.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

Bardzo mozliwe. Zresztą z tych "dolnych" zespołów to właśnie Bydzia od czasu przyjścia Wspaniałego nabiła chyba najwięcej punktów. Ktoś tam zrobił zestawienie punktowe od rundy rewanżowej i gdyby Waldek był od poczatku to mogło byc jeszcze lepiej. No ale gdyby był Kowalczyk w W-wie do końca też by bylo może inaczej itd itp.. Jednakże tak samo mają szansę na 5 miejsce jak np Czewa czy Olsztyn na dół tabeli. I tu jeszcze maly tuning:

- Politechnika - problemy z kasą = problemy z motywacją. W dodatku brak Kowalczyka + Mazur ;)
- Częstochowa - oni grać będą niezależnie o co grają bo widać, że sprawia im to frajdę + zwłaszcza Zibiemu ostatnio... ;)
- Delecta - swoje zrobili (utrzymanie). Delecta jak chce powalczyć o 5 plac to na luzie może grać tylko ze Skrą teraz bo nikt ich nie skarci za szybkie 3:0 w meczach. Potem niestety zespół tej klasy musi się spiąć tak jak to robili do tej pory.
- Olsztyn - Guma i Gelu - wielkie niewiadome..

A tak zerknąłem na bilans pomiędzy Delectą i pozostałymi z tego grona w rundzie zasadniczej
Del z W-wą 3:1 i 3:1
Del z Czewą 0:3 i 3:2
Del z Olsztynem 1:3 i 2:3 .
Może być ciekawie.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Florian »

maksik pisze:
A tak zerknąłem na bilans pomiędzy Delectą i pozostałymi z tego grona w rundzie zasadniczej
Del z W-wą 3:1 i 3:1
Del z Czewą 0:3 i 3:2
Del z Olsztynem 1:3 i 2:3 .
Może być ciekawie.
Odpowiedz dla kolegi Lucass90 odnośnie sytuacji w playoff 5-8. Dla mnie Delecta a Warszawa to zadna przepaść. Owszem może personalnie Warszawa prezentuje sie ciut lepiej. Wyniki jednak z sezonu pokazuja, że Bydogoszcz ich dwa razy ograła. A mam wrazenie, ze AZS od czasow pana Mazura gra słabo. Najlepiej grali na początku sezonu, teraz spadkowa tendencja.
Po drugie tabela: AZS 7 lokata 22 pkt 33:41 w setach, Delecta 8 lokata 18 pkt 29:45.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

Florian pisze:
maksik pisze:
A tak zerknąłem na bilans pomiędzy Delectą i pozostałymi z tego grona w rundzie zasadniczej
Del z W-wą 3:1 i 3:1
Del z Czewą 0:3 i 3:2
Del z Olsztynem 1:3 i 2:3 .
Może być ciekawie.
Odpowiedz dla kolegi Lucass90 odnośnie sytuacji w playoff 5-8. Dla mnie Delecta a Warszawa to zadna przepaść. Owszem może personalnie Warszawa prezentuje sie ciut lepiej. Wyniki jednak z sezonu pokazuja, że Bydogoszcz ich dwa razy ograła. A mam wrazenie, ze AZS od czasow pana Mazura gra słabo.
Nawet 4 razy. Bydgoszcz wygrała 4 razy po 3:1. To nie jest przypadek.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”