V kolejka

mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

V kolejka

Post autor: mikasa1 »

Kiedyś pisaliśmy o swoich typach dotyczących danej kolejki - może warto do tej zabawy powrócić?? - nie wiem jak wy ale kilka słów na temat V kolejki napiszę:
Gedania Żukowo - Chemik Police - policzanki są na fali mimo straty kilku punktów prowadzą w ligowej tabeli - gospodynie jeszcze chyba nie są jeszcze na tyle zgrane aby urwać punkty Chemikowi.
Mój typ 1:3

PTPS Piła - PLKS Pszczyna - może być ciekawy mecz - dla mnie skład Pszczyny jest bardzo dobry - może problemem jest brak S. Szczygioł w jej pełej sprawności ( jest po kontuzji)
Mój typ 3:1
[
b]SMS PZPS I Sosnowiec - Sparta Warszawa[/b] - mecz o " sześć " punktów - kto przegra będzie musiał baaaardzo gonić o bezpieczne miejsce - kadrowo chyba troszkę bardziej Sparta ale specyficzna niska i mała hala będzie sprzyjać gospodynią.
Mój typ 3:2

AZS Politechniki Śląskiej - Silesia Volley I - jako kibic Silesii nie mogę w dziewczyny nie wierzyć :) - aczkolowiek jestem pewien, że będzie ciężko - gliwiczanki są chyba najbardziej nieprzewidywalne z ligowych zespołów.
Mój typ 1:3

AZS UEK Kraków - KS Murowana Goślina - faworyt jest jeden ale już w Chorzowie krakowianki pokazały, że potrafią walczyć (minimalnie więcej konsekwencji a minimum punkcik byłby po ich stronie). Sandra B. bardzo skutecznie jako kapitan potrafi zmobilizować koleżanki.
Mój typ 2:3

AZS KSZO Ostrowiec Św. — pauzuje
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: V kolejka

Post autor: PicelTPS »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 23 paź 2010, o 08:00 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: bo nie wiem dlaczego kolega swoim okiem tak widzi te wyniki, pkt 23 regulaminu forum
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: V kolejka

Post autor: >Petr< »

zachęcam do obejrzenia relacji z meczu Eliteski - Murowana oraz wypowiedzi pomeczowych.
http://kiks.tv/tag/skawa/
Pontek
Posty: 289
Rejestracja: 14 maja 2008, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg

Re: V kolejka

Post autor: Pontek »

kolejka niespodzianek ;)
Mnie najbardziej dziwi wygrana sms. Hala halą, ale ten zespół to w połowie kadetki, mimo że nieprzeciętne to jednak w starciu z dojrzałymi siatkarkami powinny być bez szans. :D
Dobrze, niech młode walczą - potrzeba nam sukcesów.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: V kolejka

Post autor: brunonz »

Gratulacje dla SMS i zgadzam się z wygraną SMS,którą już dawno przewidziałem.tylko wynik 3:1 nie trafiony.Aby team zbudować trzeba lat,by rozwalić trzeba kilku dni! Tu gleba ,ale Orzełek nabiera piórek i z tego się cieszę!!!!!!!!!!!Pozdro.B
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”