Sezon 2007/08 - XX kolejka

mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: mikasa1 »

Witam!!!

Kolejka cudów to raczej nie będzie ale kilka ciekawych spotkań zobaczymy:
KSZO Ostrowiec Św. - Sokół Chorzów - może to być ciekawy dla kibiców mecz - oba zespoły mają jeszcze szansę coś w tabeli zmienić - aczkolwiek chyba większą chorzowianki niż KSZO
Mój typ 1:3
Politechnika Częstochowa - Piast Szczecin - fawotyt jest jeden ale spodziewam się, że częstochowianki łatwo skóry nie sprzedają.
Mój typ 2:3
Chemik Police - Wisła Kraków - nawet słaba teraz Wisła nie będzie miała problemów z Chemikiem. Mecz praktycznie o nic dla obu stron.
Mój typ 1:3
Budowlani Toruń - Gwardia Wrocław - nie sadzę aby w tym meczu torunianki zdobyły upragnionego seta. Wszak Gwardia idzie przez ligę jak burza.
Mój typ 0:3
PLKS Pszczyna - SMS PZPS I Sosnowiec - dla mnie w tym meczu faworyta nie ma - mimo, że sosnowiec ostatnio ma lepsze dni w Pszczynie o komplet punktów będzie im bardzo trudno.
Mój typ 3:2
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: Budowlany »

w Toruniu mega eksperymentalny sklad ze wzgledu na kontuzje i brak P.Polak. nawet jak bym grał na kompie w menagera siatkarskiego to bym takiego zestawienia nie wymyslil :) mecz w Toruniu do odfajkowania. oczy zwrocone na Sokoła :)
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: PaStKa »

KSZO Ostrowiec Św. - Sokół Chorzów Obie drużyny miały ostatnio trudnych rywali i punktów raczej nie zdobywały. Mecz pewni będzie zacięty. Myślę, że zwycięży Sokół, bo na przestrzeni całego sezonu sprawia lepsze wrażenie, choć wynik może też być odwrotny. 2:3
Politechnika Częstochowa - Piast Szczecin Piast jest lepszy i wygra ten mecz, ale może nie być lekko. 1:3
Chemik Police - Wisła Kraków Wisła jest lepsza, nawet jeśli nie jet to ta Wisła, która pokonała Gwardię, a ta, która przegrywała z Sokołem. 0:3
Budowlani Toruń - Gwardia Wrocław Nie ma o czym pisać. 0:3
PLKS Pszczyna - SMS PZPS I Sosnowiec Mecz może się okazać naprawdę ciekawy, pewnie będzie dużo walki. Wynik może być każdy i w każdą stronę. Mam nadzieję, że mecz będzie równy, strzelę w 2:3.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: mikasa1 »

W Toruniu mimo "mega eksperymentalnego" składu - chyba dobry występ budowlanek wszak 0:3 ale patrząc na wyniki setów dość wyrównany. Napisz budowlany kilka słów o meczu - i gratulacje za spokojne pozostanie w I lidze
W Policach zgodnie z planem w Ostrowcu chyba trochę za łatwa porażka gospodyń - więc nadal nie jest wiadome kto zajmie czwarte miejsce. Jeszcze jedno w rundzie zasadniczej może się zdarzyć - Kszo ma cztery punkty przewagi nad Chemikiem i jeszcze tylko jeden trudny mecz do rozegrania (ze Skrą Bełchatów) w którym powinny zdobyć punkty aby zagrać w play-off z Pszczyną wszak Chemik gra jeszcze dwa mecze (derbowy z Piastem a w derbach wszystko się może zdarzyć i Sokołem) więc 4-5 punktów może być w ich zasięgu - a jest to arcyważne czy grać w play-off z Pszczyną czy z Częstochową.
Marcin64
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2007, o 19:04
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: Marcin64 »

Pszczyna 3:0 do przodu :) Mecz ładny, SMS kłopoty z przyjęciem.
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: Budowlany »

Wporzo, prosze bardzo.

Gwardia bardzo bardzo na luzie. Widac bylo ze do 20 pkt graja na luzie, a potem power i pozamiatane. Wybaczcie ale z racji pracy nie byłem w stanie patrzec zbytnio nato co dzieje sie na boisku, szczególnie na Gwardię.

Młodzież Budowlanych bardzo na poziomie. Widac ze Agnieszke SIkorską dosłownie uskrzydlilo powołąnie do kady Krzyżana na el. ME. BArdzo pozytywnie środkowa PAtrycja Kowalska na prawym skrzydle. No i trenująca od paru lat Marta Wiśniewska na środku siatki czapy Gwardii? bardzo na tak jestem.

W Gwardii wiadomo, Solipiwko i Barańska po dużym skosie i po zawodach. \
Powiem wam szczerze że mecz jeden z lepszych w Toruniu. Moze dlatego ze sie tak wszyscy jarali gra naszej młodzieży. moze napisze cos wiecej jak wróce z 1/4 MP kadetek z Gdańska :D

pozdrowienia z pierwszoligowego TOrunia. dzieki wszsytim dobrze zyczącym a wrogom kij w krzyz :) :) :)
teraz czeka praca dzialaczowska. i juz ruszylismy. Poseł Tomasz Lenz (PO) juz pomógł. takze teraz młodziez i naprzod za rok. duzo pracy duzo pracy..

PS. Dzięki SOKÓŁ!! :)
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: mikasa1 »

Ano dzięki i jeszcze raz gratulacje:).
Powiem szczerze, przed ligą dla mnie Budowlane były pierwszym kandydatem do spadku - ale już pierwszy mecz z Sokołem pokazał jak dobra robota w Toruniu jest od lat robiona. Przy takiej młodzieży i odrobinie finansów może na razie nie LSK ale rzetelny zespół I ligowy a kto wie co dalej.....
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08 - XX kolejka

Post autor: jasson »

Kolejka bez historii. Jedyne co warto zauważyć to coraz lepsza postawa Pszczyny, która w play-offach wcale nie jest bez szans. KSZO gra tragicznie i wydaje mi się że PLKS ma większe szanse na utrzymanie grając z Ostrowcem niż z Policami. Na górze bez zmian. Gwardia znowu grała godzinę a Wisła znowu była blisko utraty punktu. Na dwie kolejki przed końcem walka trwa już tylko o miejsce czwarte i siódme...
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”