Sezon 2008/09 - 10. kolejka

PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: PicelTPS »

10 kolejka zbliża się wielkimi krokami więc może czas zacząć dyskusję o meczach które odbędą się w mikołajki :D
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: 10 kolejka 6.12.08

Post autor: mikasa1 »

No to kilka słów ode mnie:
TPS Rumia - AZS AWF Poznań - poznanianki powolutku rozkręcają sie ale jeszcze nie na tyle aby sprostać Rumii:
Mój typ 3:1
Budowlani Łódź - Wisła Kraków - łodzianki nie zachwycają ale skutecznie ( z małymi wpadkami punkciki zdobywają)
Mój typ 3:0
Chemik Police - Sokół Chorzów - ciężki mcz dla chorzowianek którym nigdy policzanki nie leżały (świetna zagrywka, dobra gra w polu i szybkie rozegranie) - i od tych elementów będzie wiele zależeć.
Mój typ 2:3
AZS KSZO Ostrowiec Św - Piast Szczecin - szczecińska maszyna powoli nabiera tempa - czy zatrzyma się na stacji Ostrowiec - osobiście wątpię - aczkolwiek na pewno KSZO mimo dalekiego miejsca w tabeli powalczy o chocby punkcik
Mój typ 1:3
Budowlani Toruń - Remagum Mysłowice - torunianki po dwóch porażkach będą chciały się zrehabilitować - okazja znakomita - mysłowiczanki po początkowych dobrych występach znacznie spuściły z tonu
Mój typ 3:1
SMS PZPS I Sosnowiec - pauzuje
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: 10 kolejka 6.12.08

Post autor: PicelTPS »

TPS Rumia - AZS AWF Poznań nie typuje :P
Budowlani Łódź - Wisła Kraków 3:0
Chemik Police - Sokół Chorzów 1:3
AZS KSZO Ostrowiec Św - Piast Szczecin 1-3
Budowlani Toruń - Remagum Mysłowice 3:2 Mam nadzieję, że w tym meczu torunianki zmęczą zespół MOSiR-u pięcio setowym pojedynkiem i w niedzielę będę mógł zobaczyć awans TPSu do VI rundy PP ;)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: 10 kolejka 6.12.08

Post autor: Budowlany »

Nie wiem czy kolejny raz budzi sie mój pesymizm, czy tak powinno być, ale myślę ze jutro w Toruniu będzie bardzo wyrównany mecz. MOSiR jest moim zdaniem bezpośrednim rywalem w tabeli końcowej i to właśnie te mecze są na największym styku. Swoją drogą to strasznie mnie irytują tytuły artykułow w stylu tego z zapowiedzi meczu na siatce.. podkręcanie atmosfery i tworzenie presji.
pozdrowienia
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: 10 kolejka 6.12.08

Post autor: pek »

Jesteś trenerem albo zawodnikiem? W takich przypadkach (zapowiedzi) media są dla czytelników i kibiców, a podkręcanie atmosfery może ich zainteresować i skłonić do przyjścia na mecz. To uwaga ogólna, nawet nie czytałem tekstu na siatce.
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: 10 kolejka 6.12.08

Post autor: Budowlany »

I liga: Czy Budowlani odniosą łatwe zwycięstwo?
05.12.2008, 10:34:47

Nie mówię tutaj odnośnie napięcia, czy stwarzaniu lekceważącego podejścia wśród zawodniczek. Myślę tu o świadomości ludzi nie związanych z klubem. "ueeeeeeee przegrały ślamazary, a w gazecie napisali, że miało być łatwo". Jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego typu nastawiania się/nastawiania ludzi przed meczami.
Pomijam fakt ujęcia w zapowiedzi meczu PP, który nie ma zupełnie wpływu na to co się będzie działo dziś i nie jest jakimkolwiek elementem porównania tych zespołów.

pozdro
natii
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:38
Płeć: M

Re: 10 kolejka 6.12.08

Post autor: natii »

Mysle Budowlany , ze nie ma sie co przejmowac takim głosami ,bo zawsze tak było i tak bedzie ,a zawodniczki jesli chca cos osiagnac ,to musza liczyc sie tez z takimi niepochlebnymi wypowiedziami i komentarzami.Na tym polega profesjonalizm a wiekszosc z tych mlodych dziewczyn ma marzenia sportowe wiec musi sobie kształtowac charakter.Co do dzisiejszego meczu ,to zawsze nalezy zakładac ,ze łatwo nie bedzie ,bo i dlaczego miałoby byc łatwo.Zdrugiej strony siatki stoja dziewczyny ktore tez potrafia grac i tez chca wygrac wiec wazne aby było to dobre sportowe widowisko a wygra lepiej dysponowany zespoł . Uwazam ,ze powinien to byc ciekawy mecz.
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: 10 kolejka 6.12.08

Post autor: mikasa1 »

I w tej kolejeczce sypneło niespodziankami. Wygranej Poznania absolutnie się nie spodziewałem a i strata punktu przez Piast też jest niespodzianką. Niespodzianką sa też dla mnie trzy punkty dla chorzowianek (od zawsze z Policami grało się ciężko) - ale akurat z tej niespodzianki baaardzo się cieszę :))
ttb
Posty: 32
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 22:37

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: ttb »

AZS KSZO Ostrowiec – PKO KON STAL Piast Szczecin 2:3 (25:20, 25:18, 28:30, 24:26, 10:15)

piast przegrywał w setach 0:2, obronił 2 pilki meczowe w 3cim.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: dreamer »

Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie wygrana 3:0 poznanianek nie jest niespodzianką dużego kalibru. Już przy okazji poprzednich kolejek pisałem, że drużyna ma potencjał na grę w I lidze i spokojne utrzymanie się. Były natomiast pewne organizacyjne zawirowania, które utrudniały zespołowi "zaskoczenie".
TPS Rumia - AZS AWF Poznań 0:3 (23:25, 23:25, 31:33)

Absolutnie nie jest dla mnie zaskoczeniem pewne zwycięstwo Sokoła w Policach. Z całym szacunkiem - Police to nie rywal który może zatrzymać naprawdę solidnego Sokoła.

Mam też pewne "negatywne" refleksje odnośnie zapału krakowian do budowania solidnego ligowego zespołu. Jak widać u nich taki zapał wielką sinusoidą przesuwa się przez kolejne sezony. Z ambitnych planów Wisły Enion sprzed 2 sezonów nie zostało chyba nic...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: mikasa1 »

Co do chorzowianek - rzeczywiście słowo niespodzianka to za dużo powidziane. Bardziej chodziło mi o to, ze traciliśmy z Policami punkty czy tam czy w chorzowie. ważne, że teraz trzy punkty pojadą do w Chorzowa :)).
Dół tabeli niesamowicie się spłaszczył - i KSZO i Poznań pokazały, że już teraz wskazywać spadkowiczów absolutnie nie można.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: PicelTPS »

TPS dzisiaj zagrał bez jakby to powiedzieć iskry, nie było widać walki.... dużo własnych błędów w I secie no i problemy z przyjęciem. Był to najgorszy mecz w tym sezonie rumianek. Warto zwrócić uwagę na dobrą gre blokiem Poznania oraz atak który wchodził czysto w parkiet... Dreamer jak nazywa się u was zawodniczka bodajże z nr. 9 ? Strasznie wysoka jest. A i jeszcze jedna mała uwaga dotycząca sędziowania. W 3 secie zawodniczka z Poznania zagrała piłkę tak, że trafiła ona w taśmę, sędzia nie zareagował !!! Puścił grę i TPS przegrał tą akcję. Jak się później okazało ten punkt byłby bezcenny dla nas w chwili gdy mieliśmy 3 razy piłkę setową. Gdyby nie sędzia losy tego meczu mogły by się odwrócić... Ogólnie to każdy set dzisiejszego meczu wyglądał tak, że w pierwszej fazie seta zawodniczki grały punkt za punkt, w środkowej fazie seta Poznań odskakiwał na 3,4 punkty i później w końcówkach setów TPS gonił wynik. W secie pierwszym Poznań prowadził już 23:17 i TPS doprowadził do stanu 24:23 i przy próbie bloku Katarzyna Zygmuntowicz dotyka siatki... Tego seta jest mi bardzo żal, bo dziewczyny były już rozpędzone a Poznań już nie wiedział dosłownie co robić.... Mam nadzieje, że jutro dziewczyny sie zrehabilitują i pokonają MOSiR Myslowice i awansują do VI rundy PP.

Mógłby ktoś z Torunia napisać mi w jakiej formie w meczu z Budowlanymi były zawodniczki Mosiru?


Fotorelacja z meczu na http://www.tpsrumia.mojeforum.net zapraszam ;)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
natii
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:38
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: natii »

W Toruniu 3pkt dla Budowlanych ,bo dobrym meczu.Torunianki zagrały solidna siatkowke zarowno w ataku(Cabanska,Krawulska,Soja ) jak i w obronie(Krawulska,Januszewska,Soja).Mysle ,ze chwilowy spadek formy mija i Budowlane beda grały siatkowke na dobrym pierwszoligowym poziomie.Gratulacje.
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: pek »

dreamer pisze:Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie wygrana 3:0 poznanianek nie jest niespodzianką dużego kalibru. Już przy okazji poprzednich kolejek pisałem, że drużyna ma potencjał na grę w I lidze i spokojne utrzymanie się. Były natomiast pewne organizacyjne zawirowania, które utrudniały zespołowi "zaskoczenie".
TPS Rumia - AZS AWF Poznań 0:3 (23:25, 23:25, 31:33)

Absolutnie nie jest dla mnie zaskoczeniem pewne zwycięstwo Sokoła w Policach. Z całym szacunkiem - Police to nie rywal który może zatrzymać naprawdę solidnego Sokoła.

Mam też pewne "negatywne" refleksje odnośnie zapału krakowian do budowania solidnego ligowego zespołu. Jak widać u nich taki zapał wielką sinusoidą przesuwa się przez kolejne sezony. Z ambitnych planów Wisły Enion sprzed 2 sezonów nie zostało chyba nic...

dreamer
Kilka korekt.
Przy okazji jednej z poprzednich kolejek, pisałeś m.in. coś takiego:

"Dla jasności chciałbym wam wyjaśnić, że AZS Poznań grający obecnie w I lidze, nie jest kadrowo nawet tak silny, jak do ubiegłego roku była druga drużyna AZS-u, grająca w II lidze. Ja szczerze mówiąc dziwię się, że klub zdecydował się na wystawienie zespołu w I lidze. To nie jest drużyna na I ligę i bardziej mnie zdziwi choćby jedno zwycięstwo w tym sezonie, niż same porażki. Oczywiście nie odbieram dziewczynom prawa do wygrywania, ale realia są okrutne.

dreamer"

Działalność we wszelkich mediach ma tę ujemną cechę, że pozostają po niej ślady...

Twoje negatywne refleksje odnośnie Wisły są o tyle nie na miejscu, że prawdopodobnie nie widziałeś żadnego jej meczu w tym sezonie. Po drugie, aby wygłaszać takie kategoryczne sądy, wypadałoby mieć trochę wiedzy faktograficznej. Wisłę sprzed dwóch lat i obecną łączy jedynie sponsor - forma Enion. Filozofia budowania drużyny zmieniła się diametralnie.
I to budowanie trwa, ale nie wygląda jak w socjalistycznych filmach propagandowych. Zajmuje trochę czasu i odbywa się raczej wśród porażek, a nie przy wtórze fanfar. Zasadnicza różnica pomiędzy Wisłą obecną a tą sprzed roku-dwóch oraz między Wisłą obecną a wieloma klubami pierwszoligowymi polega na tym, że tamte kompletują w większości składy z zawodniczek pierwszoligowych i ekstraklasowych, a obecna Wisła "tworzy" pierwszoligowe zawodniczki. Nie wiem, jak skończy się dla niej ten sezon, ale jestem pewien, że dzięki niemu w przyszłości kilka dziewczyn trafi do ekstraklasy. Niekoniecznie właśnie w barwach Wisły, choć takie jest założenie. Aha - i nie ma to być zespół solidny, ale bardzo dobry.

Na koniec, radziłbym uważać bardziej na pisownię. Nie oceniam ludzi po znajmości ortografii, ale błędy odbierają wiarygodność eksperckim opiniom.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: Robert »

Cóż Poznań całą pierwszą rundę ma praktycznie za sobą nie licząc ostatniego meczu z nieobliczalnym SMS-em. Wynik tego meczu uważam za sprawę otwartą. Postawa Poznania i Ostrowca Świętokrzyskiego sprawiły, że dół tabeli wyraźnie się spłaszczył i wszystko jest możliwe. Drużyny z dolnej połówki tabeli grają ze zmiennym szczęściem raz wygrywają, a raz przegrywają. Poznań miał niezłe zawirowania na starcie ligi - pamiętacie, dlaczego mecz z Wisłą Krkaów w Krakowie był przełożony? Powód był jak dla mnie niepoważny: "drużyna nie została przygotowana do ligi i w odpowiednim czasie skompletowana". Powiem jeszcze inaczej siatkówka w Poznaniu jest traktowana jak piąte koło u wozu i to, że jest tam taki zapaleniec jak trener Wojciech Lalek to czapki z głów przed tym człowiekiem. Nie obraź się dreamer, ale warunki w Poznaniu są, hala jest, a osoby które decydują o zarządzaniu sportem w stolicy Wielkopolski powinny pójść do...... piaskownicy. Hasło Poznań stawia na sport ludzie w Poznaniu powinni zmienić na Poznań stawia na Lecha. Nie dalej jak miesiąc temu żużlowcy z ..... Poznania mieli kłopoty finansowe i pan Prezydent Poznania po wielkiej burzy wyłożył pieniądze.

Pek masz rację, co do Wisły widziałem tą drużynę w jednym meczu i jeżeli te młode talenty będą nadal się tak rozwijać na pewno daleko zajdą. Proces budowania tej drużyny potrwa jeszcze z dwa sezony. Dokładnie jest tak jak napisałeś.

Szczecin uciekł spod topora, a wyrok był bliski. KSZO przegrał wygrany mecz i walka o pozostanie jest coraz bardziej realna. Piast z taką formą może wiele nie zwojować w 1 lidze. Sokół Chorzów zanotował tylko jedną porażkę we własnej hali z .... Wisłą Kraków. Na wyjazdach komplet zwycięstw i w najbliższą sobotę spotkanie na szczycie: Chorzów - Łódź. Budowlane z Torunia są na dobrej drodze do zrealizowania celu jakim jest gra w pierwszej czwórce.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: mAt »

Cieszę się, że w końcu zespół strasznie cenionego przeze mnie człowieka wygrał za 3 punkty i to na wyjeździe. Wojciech Lalek mimo wszystko za rok powinien rzucić Poznań w diabły i starać się o posadę w Kaliszu.

Picel czytam i nie wierzę. Wiem, że są ludzie którzy poza swoim składem nie znają nazwisk zawodniczek pozostałych klubów, ale żeby nie kojarzyć Uli Bejgi, która jest w szerokiej kadrze Polski a w poprzednim sezonie była w składzie PTPS-u Piła to już co najmniej dziwne. Tym bardziej, że przeszła grać o ligę niżej.

Znowu porażka przez błąd sędziego? ;) Absolutnie nie będę oceniał tej decyzji jak i meczu, ale założę się, że ten punkt to Wy straciliście po jeszcze prostszych błędach. Naprawdę żadna z Waszych zawodniczek nie zaserwowała z miejsca w aut lub nie dotknęła siatki w meczu? Jeśli nie to na pewno ten sędzia był zły.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: dreamer »

pek pisze:dreamer...
Kilka korekt.
Przy okazji jednej z poprzednich kolejek, pisałeś m.in. coś takiego:

"Dla jasności chciałbym wam wyjaśnić, że AZS Poznań grający obecnie w I lidze, nie jest kadrowo nawet tak silny, jak do ubiegłego roku była druga drużyna AZS-u, grająca w II lidze. Ja szczerze mówiąc dziwię się, że klub zdecydował się na wystawienie zespołu w I lidze. To nie jest drużyna na I ligę i bardziej mnie zdziwi choćby jedno zwycięstwo w tym sezonie, niż same porażki. Oczywiście nie odbieram dziewczynom prawa do wygrywania, ale realia są okrutne.

dreamer"

Działalność we wszelkich mediach ma tę ujemną cechę, że pozostają po niej ślady...
Przyznam, że nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy ja gdzieś napisałem, że jestem nieomylny ???
Czy jeżeli będę kiedykolwiek chciał napisać cokolwiek na jakiś temat, to zanim napiszę te dwa zdania (albo trzy) to muszę najpierw pisać 10 stron zeznań w sprawie tego, co na ten temat pisałem wcześniej ???
Co pisałem, każdy może sobie znaleźć, i myślę, że to jest właśnie domena mediów, że tu nic nie jest ukryte. Miałem swoje zdanie, a gdy zespół jakimś cudem w końcu zaskoczył to chyba miałem prawo je zrewidować. Choć przyznaję, że każdy punkt AZS-u nadal jest dla mnie niespodzianką (sensacją NIE). Zdanie wcześniejsze wynikało w dużej mierze z beznadziejnego położenia drużyny, o którym wszyscy zapewne wiedzą. Zaś z powodu faktycznych zaległości treningowych, zespół naprawdę nie był przygotowany do sezonu (stąd między innymi przełożone mecze). Oceniałem wtedy, że w aktualnej formie był to kolektyw na poziomie byłego zespołu II-ligowego - i tak było faktycznie.
Teraz mogę tylko chylić głowę przed trenerem Lalkiem, bo wszystko to wyprostował.

I mogę Cię zapewnić, że nadal ciężko mi uwierzyć, że całość udało się "połatać" aż tak skutecznoie - i na każdy punkt ciągle jeszcze będę patrzył jak na pewną niespodziankę.
A przy okazji, po postawie Poznania, jestem skłonny twierdzić, że Poznań ma duże szanse na utrzymanie się, bo zagrają tu dwa czynniki: pierwszy taki, że trenerowi Lalkowi udało się odbudować drużynę, a drugi, że (jak dochodzę do wniosku po analizie postawy poszczególnych drużyn I ligi) poziom I ligi jednak obniżył się.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: pek »

Nie pisałeś, że jesteś nieomylny, nikt z nas nie jest i ja nie odbieram Ci prawa do omylności. Stwierdziłeś jednak, że zawsze uważałeś to, co uważasz teraz. A tak nie jest - i to właśnie chciałem Ci wytknąć.

Nie wiem, czy poziom się obniżył, słyszałem/czytałem paru trenerów, którzy tak twierdzili i paru, którzy twierdzili coś dokładnie odwrotnego (np. Skrobecki w jednym z wywiadów). Fajnie byłoby mieć jakieś kryteria, które dałoby się przyłożyć do meczów i wymierzyć poziom poziomu.
Ale ta liga na pewno zrobiła się dużo bardziej wyrównana. I generalnie, w tabeli, gdzie ostatni Poznań może jeszcze być w czwórce. I w większości poszczególnych meczów, które mogły skończyć się zupełnie innymi wynikami. A to chyba dobrze i ciekawie? Choć strasznie stresująco...
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: PicelTPS »

W tej lidze każdy może wygrać z każdym. Poznań jeszcze nie jednemu zespołowi urwie punkty, a z tym stresem Pek to masz rację... Nerwy będą towarzyszyć kibicom aż do końca rozgrywek bo w tej lidze wszystko sie moze zdarzyć.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: kufel »

Niestety z zespołem z Mysłowic dzieje się coś niedobrego. Najgorsze w tym jest to, że nikt nie ma pojęcia co. Dziewczyny grają do połowy seta i przestój. Jak już się uda iść z rywalem łeb w łeb do końca seta to w końcówkach kaplica.
Weekend niestety lipny. Przejechaliśmy całą polskę, żeby wracać w podłych nastrojach. Może lepiej mogłem zostać w domu.
W następnych kolejkach mecze o tzw 6 pkt z KSZO i Chemikiem. Pozostaje mieć nadzieję, że się dziewczyny przełamią.
P.S. do PicelTPS: Jakby była taka możliwość prosiłbym o skład Rumii z meczu pucharowego z nami.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: PicelTPS »

Kufel mieliście wielką szansę wygrać 3 seta :P prowadziliscie bowiem już 23:20 a potem nawet mieliście jedną piłke setową w górze przy stanie 23:24. Skład TPS: Jeromin,Kasprzak,Biernatek,Jaroszewicz,Zygmuntowicz, Hohn oraz Jagodzińska (libero) Kocemba, Lenz w naszym zespole nie zagrała tylko Ola Theis która nie jest jeszcze chyba w formie po niedawno odniesionej kontuzji stawu skokowego.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: kufel »

Wiem bo widziałem na żywo. Ten 3 set i tak by już nic nie dał. Po wygraniu dwóch mieliście awans w kieszeni. Może i dobrze bo jakby wygrały trzeciego to by się mecz przedłużył i zamiast o 4:45 bylibyśmy w M-cach diabli wiedzą o której. Jak się nic nie zmieniło w rozpisce to czeka Was dwumecz z Muszynianką Muszyna.
Dzięki za skład.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: PicelTPS »

o nie wiedziałem, ze ktoś z Mysłowic się wybrał na mecz ;) a mógłbyś podesłać mi tą rozpiskę ??? byłbym wdzięczny ;)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: kufel »

Admin mws.pl stara się być zawsze na meczach :) A takiej wycieczki Toruń - Rumia z podwójnym noclegiem w Toruniu to bym nie przepuścił :) Z rozpiski niestety nici. Czytaliśmy ją w klubie zaraz na początku sezonu przed losowaniem. Była zrobiona drabinka kto z kim w jakiej rundzie wg miejsc z poprzedniego sezonu.
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: mazia »

Szczerze mówiąc dyskusja powinna toczyć się w dziale PP a nie w I lidze, ale na zakończenie rozważań: http://pzps.home.pl/www/upload/newsPubl ... et2009.pdf . Przepraszam, ale nie chce mi sie sprawdzać co, kto i gdzie. Dalsze rozmowy proponuje przeniść do PP :)
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 10. kolejka

Post autor: mikasa1 »

pytałeś Kufel gdzie jest problem jesli chodzi o twój zespół - na początku ligi a i przed sezonem imponowaliscie organizacją gry patrz ustawienie i grą w polu - bardzo mało błedów własnych - gdzieś to uciekło - pewnie jest to zwiazane z kontuzjami (Gawron, Pazderka) - gdyż zgrany juz zespół zaczął grac w innym ustawieniu które nie do końca na parkiecie " w ciemno" się rozumie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”