Przed sezonem 2007/08 - prognozy, uwagi, opinie

jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08

Post autor: jasson »

W sparingach: Gwardia - SMS 4:0, Wisła - KSZO 3:2, SPS - Sokół 3:2.
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08

Post autor: mikasa1 »

witam !!

czy był ktoś lub widział sparingi Wisły Kraków, SPS Cze-wa i Sokoła Chorzów???
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08

Post autor: jasson »

SPS Politechnika - Skra Bełchatów 2:2 (21:25, 25:23, 25:17, 21:25)
za gazeta.pl
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08

Post autor: mewa »

To co wyprawiają Budowlani to już nie niespodzianka. Trzy wygrane mecze z rzędu za 3 pkt. przez beniaminka - nieźle, nieźle. Można to oczywiście tłumaczyć specyficzną małą halą, ale kurcze, poległ tam nie byle kto - KSZO, Skra...
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08

Post autor: Budowlany »

Fajnie czytać takie opinie :) Pozostaje mieć tylko nadzieje, że to nie jest tzw. "beginners luck". Ja poza absolutną radością ze zwycięstw, ogromnie sie ciesze z postawy toruńskiej młodzieży. Agieszka Sikorska ('90) Patrycja Kowalska ('89) Patrycja Polak ('91) wszystkie grają naprawdę nieźle, a to jest tylko widoczny wierzchołek góry lodowej, bo młodych siatkarek jest w obu kategoriach dużo więcej. Mam nadzieje, że Budkom uda się powalczyć w młodzieżówkach.
A mecze? hala wypełniona po brzegi (z 400 osób było lekko), aż ciężko było pracować :) Żywiołowe reakcji, spontaniczna radość postronnych kibiców. Myślę, że tworzymy w Toruniu nową jakość i nie chodzi mi tu tylko o sportowy wymiar.
Jest tylko jedno duże ale .. KASA..
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08

Post autor: mikasa1 »

fajnie mieć taki całkiem "niezapowiedziany" początek. Na pewno to po części zasługa młodości,świeżości niesłychanej ambicjii i na pewno specyficznej hali (rozmawiałem z kilkoma dziewczynami grającymi na tej hali). Ciekawe jak Budowlane będa spisywac się poza własnym parkietem - jednak przewiduje, że w końcu powietrze trochę z nich ujdzie ujdzie ale 5-6 miejsce jest dla zespołu całkiem w zasięgu. A co do kasy to jestem pewien, ze cos da się zrobic przecież od dzisiaj do końca sezonu jest nie 12 a raptem 5 miesięcy(połowa marca)
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08

Post autor: Budowlany »

jedyny problem z hala to może być taki ze są nisko przęsła pod sufitem, ale jezeli sie nie mylę to w tym sezonie kilkakrotnie tylko piłka uderzała w sufit. no chyba ze specyficzność mierzy się również bliskoscią kibiców i klimatem, to wtedy się zgodzę. no zobaczymy jak to będzie. W Toruniu, po tych trzech meczach myślę, że każdy sie spodziewa "ujścia powietrza", oby przyszło jak najpóźniej i było jak najmniejsze ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”