Jak u Was wygląda doping?

Awatar użytkownika
Numokebe
Posty: 26
Rejestracja: 4 sty 2009, o 23:40
Płeć: M
Kontakt:

Jak u Was wygląda doping?

Post autor: Numokebe »

Tak jak wskazuje sam temat tego posta, chcialbym sie dowiedziec jak wyglada w waszych miastach doping? ile macie bebnow? ile osob zazwyczaj spiewa? ile macie flag? jezdzicie na jakies wyjazdy itd?
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Jak u Was wyglada doping?

Post autor: PicelTPS »

W Rumi wygląda to tak :P
-4 bębny
-5 flag
- od 8 do 20 osób śpiewa
- oprócz tego wszystkiego mamy trąbki, szaliki, drewniane klepki na ręce ;) to by było na tyle
O wyjazdach nie muszę chyba pisać bo byliśmy w Szczecinie więc nas widziałeś :P
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
Numokebe
Posty: 26
Rejestracja: 4 sty 2009, o 23:40
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak u Was wyglada doping?

Post autor: Numokebe »

duzo osob sie wypowiedzialo na temat dopingu :)
tak ogolnie to w Szczecinie ostatnio spiewa po 20 osob(gdyby nie patrzec na to ze spiewamy moze 5 mecz to moznaby sie smiac),ale jest co raz lepiej:) mamy teraz 2 bebny, do reszta trzeba kupic naciagi i bedzie ich troche wiecej, mamy trabki, ale jesli nie ma kibicow przyjezdnych to ich nie uzywamy bo nie ma to sensu... nie bylismy jeszcze na zadnym wyjezdzie(nie liczac Polic haha), ale planujemy jeszcze w tym sezonie wybrac sie na jakis wyjazd i pokazac co znacza Szczecinscy Kibice!! :D
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 159
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Jak u Was wyglada doping?

Post autor: Macka »

Kibicuje ostro w Szczecinie, bo dziewczyny tego potrzebują.
Doping w Łodzi się jakoś rozwija. Mogę porównać to co działo się rok temu na pucharze Polski, później co działo się na pierwszym meczy ligowym z Piastem, a później na rewanżu PP z Piastem. Jest grupka młodych chłopaków i czasem ich ponosi. Fajnie się zapowiada, tylko niech powymyślają jakieś fajne piosenki ;p
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Krzysiek1948
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2009, o 12:17
Płeć: M

Re: Jak u Was wyglada doping?

Post autor: Krzysiek1948 »

Doping w łodzi wyglada tak
http://www.youtube.com/watch?v=laEAa8thO-8
Ostatnio zmieniony 9 lut 2009, o 16:42 przez Krzysiek1948, łącznie zmieniany 1 raz.
....
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Jak u Was wyglada doping?

Post autor: PicelTPS »

Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
PerezRTS
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2009, o 11:53
Płeć: M

Re: Jak u Was wyglada doping?

Post autor: PerezRTS »

Krzysiek.Po pierwsze Łódź wielka litera :) po drugie Budowlani wola dzialac w realu a nie w necie :) Jednak skoro juz tu jestem to jako osoba upowazniona odpowiem na post Macki :) Przede wszystkim bardzo dziekujemy za nazwanie nas młodymi chłopcami.Sprawilas nam ogromna radosc i juz Cie Ci starsi od nas bardzo lubia :D
Co do dopingu...sporo sie zmienilo u nas od meczu z Piastem.Mysle ze obecni tu kibice z Rumii moga cos powiedziec na temat naszego dopingu gdyz w ostatnim meczu z Nimi byl wedlug nas naprawde dobry glosny i urozmaicony doping :)
Na meczu z Piastem o ktorym pisalas bylo nas nie wiecej nzi 10 osob dzis ta liczba oscyluje w granicach 30-35 w młynie.Posiadamy 3 bebny.
Na wyjazdach bylismy jak dotad w Chorzowie i Toruniu. na obu powyzej 10 osob.Na obu z bebnami i dopingiem.
Mozna wiec smialo powiedziec ze szybko sie rozwijamy a bedzie zapewne jeszcze lepiej gdy wejdziemy do PlusLigi.o ile wejdziemy :)
To tak w skrocie o sytuacji w Łodzi.Jeszcze dla zainteresowanych link do forum http://www.budowlani.forom.pl
Pozdrawiam i do zobaczenia w waszych miastach :D
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 159
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Jak u Was wyglada doping?

Post autor: Macka »

PerezRTS jak dla mnie wyglądaliście na młodych chłopaków :) może to kwestia miejsca, w którym siedziałam. W każdym bądź razie gratuluje zapału, chęci, wyjazdów i wszystkiego. Cieszę się, że w końcu dziewczyny mają doping na meczach. Przyznam szczerze, że jeszcze rok temu jedna z siatkarek w rozmowie ze mną mówiła właśnie coś odnośnie dopingu. Teraz może być z tego zadowolona. Oby Wam zapał nie zmalał, a do tego ludzi było co raz więcej.

P.S. mam nadzieje, że na play offach będę miała okazję zobaczyć Was w akcji :)
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09, 21. kolejka

Post autor: PicelTPS »

Rodzinne zdjęcie kibiców, trenera i zawodniczek rumskiego klubu :D
Obrazek
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
Numokebe
Posty: 26
Rejestracja: 4 sty 2009, o 23:40
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09, 21. kolejka

Post autor: Numokebe »

Potęga :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09, 21. kolejka

Post autor: PicelTPS »

http://ligowiec.net/fotografia/mecz-182 ... 17923200/0
Patrzcie co tutaj znalazłem, ktoś z trybun w Szczecinie rzucił nierozwiniętą serpentynę... !!! Jestem ciekaw ile osób będzie chodzić na Piasta jak Pogoń zacznie rundę wiosenną :] A taką flagę trójkolorową Rumia już posiada od 3 lat ;)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/09, 21. kolejka

Post autor: maggie »

Chłopaki proszę się tu nie napinać. Każdy kibicuje jak chce, i chwała za to że kibicuje. Najważniejsze, to być przy swojej drużynie i pomagać jej tak jak sie umie. Co mnie interesuje ilość flag, bębnów czy nawet kibiców? Ważniejszy jest jeden prawidziwy kibic aniżeli pięciu niedzielnych.
Co do bębnów to niestety przez to że mamy ich tak dużo nie słychać naszych gardeł... Ale to też ma swoje zalety.

Powodzenia w ostatniej kolejce. Mam nadzieje że nam uda się zainkasować 3 punkty! Nie wiem kto wygra: Piast czy Chemik ale pamietam że w 2007 przez to, że o dziwo na koniec sezonu Piast dziwnym trafem przegrał za 3 punkty z Policami my spadliśmy do 2 ligi (...) Teraz bedzie bardziej sportowo - moim skromnym zdaniem. Niech po prostu wygrają lepsi.

powodzenia i pozdrawiam!

Kibic TPS Rumia.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: Sezon 2008/09, 21. kolejka

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Święta prawda maggie , po naszym udanym wyjeździe na mecz z Poznaniem nastąpiła pełna ( mam nadzieję ) integracja wśród kibiców z Rumi i niech pozostali użytkownicy tego forum przestaną sie licytować na temat ilości flag i innych akcesorii . Liga jest taka jaka jest i kto ma chęć i czas przychodzi kibicować swojej ulubionej drużynie, albo nie... Pozdrawiam wszystkich sympatyków z siatkówki z Rumi :D
ps. Ten sezon był dla TPS Rumia niezwykle udany. Pierwszy raz w historii I ligi zajmiemy przynajmiej 6 miejsce i nie musimy bać się czy się utrzymamy w lidze. W Pucharze Polski rumianki także zaszły bardzo daleko, ulegając ekipie z Białegostoku. Mamy sponsora EC Wybrzeże, który jak narazie sie nie wycofuje ze sponsoringu. Gdyby nie sponsor to nie stać było nas na wykupienie I ligi i sprowadzenie trzech nowych zawodniczek . Realia w I lidze są takie jakie są, ważna jest kasa, ale także WAŻNE jest serce zawodniczek do gry i utożsamianie się drużyny z kibicami. :D
navas89
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:31
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09, 21. kolejka

Post autor: navas89 »

Nieważne kto ile ma akcesoriów ważne, że I liga pod względem kibicowania zbliża się do Plus Ligi Kobiet i chwała za to wszystkim sympatykom I ligowych klubów :)
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Sezon 2008/09 - I runda play-off

Post autor: Krzys_J. »

W wyniku "kiepskiego" terminu rozgrywania meczu Budowlani Łódź - TPS Rumia nasz Klub Kibica będzie na tym meczu "trochę" okrojony.Miejmy jednak nadzieję, iż nasza grupka fanów pokaże się z dobrej strony i zmobilizuje nasze Panie do walki.Faworytem tu nie jesteśmy lecz będziemy walczyć.KK TPS-u pozdrawia fanów siatkówki.
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Wierzymy że w tym dwumeczu nasze dziewczyny pokażą pazurki i będą walczyć. Zawsze dobrze nam się grało z lepszym przeciwnikiem i zobaczymy jak to będzie . Z Budowlanymi Łódź mamy stare rachunki do uregulowania za poprzedni sezon i myślę, że rumianki tych najważniejszych meczy w sezonie nie odpuszczą. Zapowiada się ciekawe widowisko czego życzę kibicom obydwu drużyn, a naszym siatkarkom życzę zwycięstwa.Nasz trener Jerzy Skrobecki w wywiadzie udzielonym po meczu z Wisłą powiedział: "Miejsce w najlepszej czwórce po sezonie zasadniczym jest naszym ogromnym sukcesem. Zrealizowaliśmy już przedsezonowy cel, jakim było utrzymanie się w lidze, teraz możemy się pokusić o znacznie więcej. Sukces buduje sukces. Sam jestem ciekaw, jak zaprezentujemy się w półfinale play-off. " i dodał jeszcze : " Zagramy na luzie, bez presji, która za to towarzyszyć będzie łodziankom. Nie mamy się zresztą nad czym zastanawiać. Nie mamy nic do stracenia i to powinno być naszym atutem "
Cytat z wywiadu jakiego trener Skrobecki udzielił " Gońcowi rumskiemu" wydanie 13 marca 2009
Szkoda tylko, że termin został tak ustalony i niestety kilku wiernych kibiców z Rumi nie mogło do Łodzi pojechać, chociaż mieliśmy w planach wyjazd na przynajmniej jeden mecz. ... trudno.... Kibice z Rumi tam jednak dojadą i postarają sie pomóc naszym dziewczynom. TPS !!!! :D
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: maggie »

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.6.34151


po pierwsze - jakie MOSIR RUMIA???

po drugie. - Mówicie że polscy reprezentanci nie potrafią się wypowiadać a powiedzcie mi do kiedy mówi się "w Gdynii, w Łodzii" ???? Szlak mnie trafia jak widzę, że ktoś pisze "Rumii" przez dwa "i". Co z tym polskim?????

pozdrawiam
z RUMI
maggie
Ostatnio zmieniony 13 mar 2009, o 20:40 przez maggie, łącznie zmieniany 1 raz.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: Krzys_J. »

Jestem więcej niż pewny,że pasiński celowo tak obraża nasz klub.Nie mówcie mi,że zapomniał z kim grał kilka meczy w krótkim okresie czasu.A, może pan pasiński trenuje Borygo Łódź a nie Organika ?? Oj panie pasiński wstyd.
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 159
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: Macka »

Dlaczego przełożono mecze ??

Zna ktoś wynik pierwszego meczu bo nigdzie go nie widzę
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: Krzys_J. »

Budowlani Łódź - TPS Rumia 3 :0 (25 : 21,25 :15,25 : 16) .Przełożono dlatego ,gdyż na P.Niemczyk nie ma możliwości i pod nią układa się cała I Liga.I są to nie tylko nasze, tu w Rumi spostrzeżenia .W/g mnie należy wybrać.Albo Polsat Sport albo Liga.To Pani Niemczyk ma się dopasować do Ligi a nie odwrotnie !! Tyle w temacie
cokolwiek
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2009, o 12:59

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: cokolwiek »

Nie jestem do końca poinformowany ale wydaje mi się że terminy meczów sa ustalone odgórnie a kwestie przekładania ich na inne terminy kluby ustalają miedzy sobą, więc po co ten rwetes z p. Niemczyk, kazdy klub chyba ma prawo odmówić zmiany terminu a jeśli tego nie robi to oznacza, że tak mu pasuje.
Osobiscie zdecydowanie wolę ogladać mecz z p.Małgorzatą na boisku bo bądź co bądź jest to osobowość na naszych parkietach i dla grających większą przyjemnościa jest urwać punkt drużynie budowlanych przy pełnym składzie, no chyba nikt nie powinien obawiać sie jednej zawodniczki :)
Steppenwolf
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2009, o 22:43
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: Steppenwolf »

Mimo wszystko dalej prognozuję, iż Rumii uda się jutro coś ugrać.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: PicelTPS »

Ciężko będzie jutro. Kinga Kasprzak naderwała wiązadła w klanie... :( Kinia trzymaj się !!! Mam nadzieje, że jutro TPS-ik powalczy.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
cokolwiek
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2009, o 12:59

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: cokolwiek »

Po co tyle dyskutować o kombinacjach z przekładaniem meczy.
Łódź ma po prostu najlepszy zespół - zespół, który z powodzeniem mógłby grać w Plus Lidze (nie zapominajmy o Szeluchinej).
Poza tym np:
- Piast ustawiał sobie mecze zgodnie z koncepcją "na utrudnienie życia zespołom przyjezdnym (godziny meczy, terminy, itp)...
- w Rumi nie było możliwości przeprowadzania treningów przedmeczowych (sobotnich),
także, wracając do Łodzi - trzymajmy kciuki, aby mecze były na jak najlepszym poziomie dla kibica, aby było to widowisko siatkarskie.
Szkoda Kingi, ale i tak myślę, że Rumia (na ten sezon) osiągnęła zakładane cele!
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Oczywiście cel został osiągnięty, ale apetyt wzrasta w miarę jedzenia w dzisiejszym meczu, który rozpoczyna się o godzinie 11:00 zobaczymy na jakim poziomie będą grały budowlane ( prawdopodobnie bez Niemczyk ) i rumianki bez Kingi Kasprzak. Trener Skrobecki ma asa w rękawie i myślę, że Ola Theis jeśli dostanie szansę gry , to jej nie zmarnuje. TPS !!!!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: Robert »

Rumia w tym sezonie osiągnęła bardzo dużo i nie ma się co oszukiwać, w rywalizacji z Łodzią nie jest faworytem. Łódź ma jasny cel awans i tez cel osiągnie. wydaje mi się, ze rywalizacja w tej parze wskończy się po trzech meczach.

W drugiej parze może być różnie. chimeryczny Piast i poukładany Sokół. Więcej atutów jest po stronie Chorzowa. Do tej pory dwa razy w sezonie zasadniczym zwyciężył Sokół. Zobaczymy jak będzie dziś i jutro. W ubieglym sezonie Sokoł dwa razy wygrał w Szczecinie z Piastem i zajął trzecie miejsce. Typy: 3:1 i 3:2 dla Sokoła

W meczach na dole
KSZO - Poznań. Uważam, że obie drużyny będą walczyć na całego i do końca. W sezonie zasadniczym raz wygral KSZO 3:1, a raz Poznań 3:1. Atut własnej hali powinien pomóc KSZO w odniesieniu zwycięstwa. Typ : 3:2 dla KSZO

Toruń - Kraków. Obie drużyny są w "dołku" solidarnie przegrywały mecze. Toruń miał walczyć o miejsca 1-4, a po fatalnej rundzie rewanżowej walczy o utrzymanie w 1 lidze. Wisła również miała fatalną rundę rewanżową i przegrała większość swoich spotkań. Obie drużyny walczą o "życie", Toruń ma bardziej doświadczone zawodniczki i w tej drużynie upatruję zwycięzcę tego spotkania. Typ 3:1 dla Torunia
cokolwiek
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2009, o 12:59

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: cokolwiek »

Typuję 3 - 1 dla Torunia,
chociaż Kraków już kilka razy udowodnił, że potrafi walczyć. Przy tych kontuzjach, które ich trapią (zwłaszcza doświadczonych zawodniczek, a ostatnio nawet "Śliwki") będzie im zapewne trudno coś ugrać.
Natomiast Toruń (tylko bez Sikorskiej) jest rzeczywiście w dołku. Widać zmiana trenera na niewiele się zdała, a może wręcz przeciwnie....
Jednak myślę, że sobie poradzą - grają u siebie, a jest to specyficzna sala...
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: Krzys_J. »

Kinga Kasprzak - noga w gipsie :<
Awatar użytkownika
student
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2008, o 23:00
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: student »

cokolwiek pisze: Łódź ma po prostu najlepszy zespół - zespół, który z powodzeniem mógłby grać w Plus Lidze
Ja bym się tak nie rozpędzał. Tym składem Organika zagrałaby w +LK ale tylko jeden sezon. J.Pasiński jednak twierdzi, że chęci i co najważniejsze - pieniądze są, więc da się zbudować mocniejszy zespół. Cieszę się, że wróci do Łodzi siatkówka dużego formatu, oby na długo. Chciałbym wierzyć, że Organiki nie spotka historia ŁKS-u lub Startu. Trzymam kciuki.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/2009.I runda play-off.

Post autor: mAt »

Krzys_J. pisze:Kinga Kasprzak - noga w gipsie :<
"Brawa" dla tego lekarza, który naderwane krzyżowe wkłada w gips! :x

Zdrowia życzę Kindze.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”