Sezon 2007/08 - XV kolejka

mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Sezon 2007/08 - XV kolejka

Post autor: mikasa1 »

W Halle rozgrywki eliminacyjne do igrzysk olimpijskich w Pekinie wkraczają w decydującą fazę a my emocjonować się będziemy naszymi ulubionymi I-ligowymi zespołami
Budowlani Toruń - Politechnika Częstochowa - mecz dwóch zespołów które w tym roku nic nie ugrały - ba Częstiochowa nic nie ugrała chyba od listada - siedem czy osiem porażek z rzędu - największa dla mnie niespodzianka tego sezonu - wszak skład na prawde nie jest zły. Częstochowianki musza być niezwykle zdesperowane - więc wietrze niespodziankę.
Mój ty 2:3
PLKS Pszczyna - KSZO Ostrowiec Św. - mecz "no coments" - każdy inny wynik niż wygrana zespołu z Ostrowca będzie niespodzianką.
Mój typ 0:3 (aczkolwiek może 1:3)??
Skra Bełchatów - SMS PZPS I Sosnowiec - chyba kolejny nudny mecz
Mój typ 3:0
Gwardia Wrocław - Sokół Chorzów - sokolanki grają bardzo nierówno - jeśli uda im się zagrać agresywną zagrywką i uniemożliwić "pierwsze tempo" oraz ograniczyć ilość błędów własnych (w czym sa chyba mistrzyniami I-ligowej tabeli) - to mogą powalczyć
Mój typ 2:3 (ale chyba bardziej z sympatii dla chorzowskiego zespołu :))
Wisła Kraków - Piast Szczecin - ten mecz urasta do miana meczu kolejki - przegrany może się zadowolić chyba tylko trzecim miejscem w I-ligowej tabeli - zespoły niezwykle wyrównane - wszak pierwszy mecz kończył się na przewagi.
Mój typ 3:1
Chemik Police — pauzuje
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Strefowa zapowiedź 15. kolejki I ligi kobiet

Post autor: jasson »

Na czele dwa ciekawe pojedynki w czwórce...
Wisła - Piast 3:1. Piast jest jednak za słaby a Wisła gra coraz lepiej...
Gwardia - Sokół 3:1. Wrocławianki w tym sezonie punkty straciły tylko grając z Wisłą więc tym razem też nie stracą.
Toruń - SPS 2:3. Wygrany się podniesie, przegrany jeszcze bardziej pogrąży.
Pszczyna - KSZO 0:3. Ostrowiec ma szansę na czwórkę więc głupio punktów tracić nie może.
Skra - SMS 3:0. j/w
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Strefowa zapowiedź 15. kolejki I ligi kobiet

Post autor: PaStKa »

Wisła - Piast Piast jest za słaby na Wisłę i Gwardię, choć z kolei lepszy od całej reszty, a może i nie całej. Nie powinno być innaczej jak 3:0.
Gwardia - Sokół Mecz może być trudny, ale Gwardzistki z pewnością wygrają, myślę, że 3:0, choć może i 3:1.
Budowlane - Częstochowa Mecz może być bardzo zacięty, obie drużyny w najlepszej formie bynajmniej nie są. Skłaniam się ku Toruniankom, które są jednak lepszą drużyną i grają u siebie. Będzie gorąco: 3:2.
PLKS - KSZO 0:3
Skra - SMS Skra nie może tracić punktów, a nawet setów w takich meczach, 3:0.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Strefowa zapowiedź 15. kolejki I ligi kobiet

Post autor: gonzales »

jak tam skra z smsem ?
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Strefowa zapowiedź 15. kolejki I ligi kobiet

Post autor: mikasa1 »

We Wrocławiu Gwardia spokojnie rozjechała Sokół - który niestety nie pokazał nic ciekawego. Masa błedów własnych chorzowianek a po stronie wrocławianek poprawna gra w kazdym elemencie - a o takim przyjęciu (może poza kilkoma błędami barańskiej) chorzowianki mogą pomarzyć
Scarlett
Posty: 47
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 04:14
Płeć: K

Re: Strefowa zapowiedź 15. kolejki I ligi kobiet

Post autor: Scarlett »

W Krakowie Wisła wygrała 3:0. Piast powinien wygrać pierwszego seta, bo miał już nawet 7 punktów przewagi, ale ostatecznie lepsza okazała się Wisła i było już właściwie po meczu.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Strefowa zapowiedź 15. kolejki I ligi kobiet

Post autor: gonzales »

nikt nie zna wyniku skry ?????????????????? :o :o :o :o
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Strefowa zapowiedź 15. kolejki I ligi kobiet

Post autor: jasson »

Nadspodziewanie łatwe zwycięstwa Wisły i Gwardii potwierdziły że rozgrywki toczą się pod dyktando dwóch, a nie trzech zespołów. I nawet optymizm trenera Mierzwińskiego nic tu nie da. Nadal będzie ciekawie bo gdy Gwardia straci punkt to na lidera wskakuje Wisła bo będzie miała lepsze sety. Każdy mecz więc będzie nie o wygraną ale o wygraną 3:0:)
Piast i Sokół rozczarowały. O ile Piast trzeciej pozycji nie straci, o tyle Sokół ma trudne zadanie by obronić czwartą pozycje. Mecze z Wisłą i Piastem mogą o tym zadecydować. A za plecami chorzowianek niezły pościg: Skra, KSZO i Toruń. Niewykluczone że te cztery zespoły do końca będą się bić o walkę o awans (poz. 4) i o uniknięcie walki o utrzymanie (poz. 7). Pozycje 5-6 kończą sezon...
A więc Piast, Chemik, SPS, SMS i Pszczyna nie mają praktycznie szans na zmianę swoich pozycji. Reszta musi się mocno bić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”