AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

azsiakczwa pisze:takie same mam przemyślenia. ewentualnie jeszcze myślałem o Szczerbaniuku. Obie opcje nie są najgorsze. Zakładając, że Wiśniewski w wysokiej formie, Sobala, który ma duży potencjał, aby pokazać co potrafi uzupełniany w trudnych momentach, przez doświadczonego Benka lub rywalizującego o miejsce z Kłosem. Obie opcje dość dobre moim zdaniem, biorąc pod uwagę finanse klubu. Z przyjęciem mam nadzieję, że potwierdzona będzie umowa z Kaczyńskim, a ten szybko pokaże na co go stać. Może Łuka jako ten 4?? Nie wydaje mnie się żeby sprowadzono jakiegoś Horstinka, więc może faktycznie jakiś młody perspektywiczny... niekoniecznie Polak. Jeśli chodzi o Atak, to szkoda, że Bronek podpisał w Stambule. Pożyjemy zobaczymy. Ale mimo wszystko jest szansa na stworzenie zespołu walczaków z chemią w drużynie. Dodatkowym atutem o czym się nie wspomina jest to, że zespół będzie już zgrany i rozpocznie okres przygotowawczy w niemal tym samym składzie. Poza Skrą i Zaksą reszta drużyn jest kompletnie przemeblowana i zgrywanie rozpocznie dopiero we wrześniu ze względu na obecność reprezentantów. Z tych powodów nie skreślałbym AZSu jako kandydata do 4. ale jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko ;).
ja od razu jak Szczerbaniukowi i Łuce podziękowali w Kielcach o nich pomyślałem. To było by "dojrzale zabezpieczenie przyjęcia razem z Murkiem i Gierczyńskim" przy wciąganiu w cały biznes młodego Kaczyńskiego i kogoś tam jeszcze. Szczerbaniuk to samo tylko na "młodzieńczym" środku. Gorzej z libero (ale sie uczepiłem) ale to tez jest ważne.
Michał.
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Szczerbaniuka ostatnio w sklepie widzialem na Grabowce. Tak przynajmniej wydaje mi sie... Chyba ze to byl ktos do zludzenia podobny do niego :D W kazdym badz razie on na 3go by sie nadal. Latka juz swoje ma. Ale zawsze wspomoc blokiem i zagrywka moze.
Co do Luki to sam nie wiem... Juz bym wolal takiego Kaczynskiego (o ktorym tak wszyscy peany wyglaszaja - ja sam nie znam) i mozne jakiegos zagraniczniaka...
Z libero to musieli/musza miec kogos nagranego. Bez sensu jest pozbywac sie badz co badz przywoitego libero tylko po to by wziac jakiegos dziada...
No zobaczymy.
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Magda_AZS »

O Szczerbaniuku słyszałam już coś w marcu, ale tak samo w kręgu zainteresowań był podobno Gruszka i Ignaczak, więc nie wiem na ile to było prawdziwe.
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

Magda_AZS pisze:O Szczerbaniuku słyszałam już coś w marcu, ale tak samo w kręgu zainteresowań był podobno Gruszka i Ignaczak, więc nie wiem na ile to było prawdziwe.
o Szczerbaniuku może ale Gruszka i Igła to nie uwierze. po tym jak Pakosz płakał i płacze że nie ma kasy to na bank by wytrzasnął kase (i to duużo) na tych dwóch zawodników a zwłaszcza Ignaczaka - jednego z dwóch libero w Polsce.
Michał.
Camperiush
Posty: 30
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 20:06
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camperiush »

Zacznijmy od tego że ten ostatni zapewne nie miałby zbyt miłego powitania w Częstochowie ;)
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

Camperiush pisze:Zacznijmy od tego że ten ostatni zapewne nie miałby zbyt miłego powitania w Częstochowie ;)
wiadomo od dawna że w Czewie kibice nie zawsze klepią po plecach a swoje niezadowolenie wyrażają bardzo szybko i głośno :D wydaje mi się że zarząd nie docenia kibiców spod Jasnej Góry którzy nazywani są przez wielu za najlepszych w Polsce ;co roku wystawiając ich wyrozumiałość i cierpliwość na próbę ;p
Michał.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Dowiedziałem się, że Kryś w AZSie będzie na 99%. Wiem, ze na tym forum od dawna o tym pisano, ale cos na rzeczy jest. Reszta składu ma byc krajowa więc jeżeli ktoś wcześniej mówił o Łuce etc. to może mieć rację. Generalnie dojdą juniorzy i byle przezyć kolejny sezon. A nóż się trafi w koncu jakaś perła na przyjęcie. Konkurencyjny portal przywouje nazwisko Łapszyńskiego. Kto wie, może coś w tym jest. W koncu kazdy kadrowicz zaczynał z takiego pułapu, więc nalezy wierzyc ze na przyjeciu jest potencjal w kraju. Szkdoa tylko, ze zapewne zostanie Hebda. Nie bawilbym sie w wypozyczanie juniorow bo to idiotyczne. Moze w tym roczniku znajdzie sie i jakis mlotek ktory powalczy z Janeczkiem? Na środku z polskich zawodnikow doświadczonych pozostali chyba jedynie Benek i... Radek Wnuk.

aa no i jeszcze szuka klubu Szulik ;p
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

tclancy22 pisze:A nóż się trafi w koncu jakaś perła na przyjęcie. Konkurencyjny portal przywouje nazwisko Łapszyńskiego. Kto wie, może coś w tym jest. W koncu kazdy kadrowicz zaczynał z takiego pułapu, więc nalezy wierzyc ze na przyjeciu jest potencjal w kraju.
jeżeli na przyjęcie ściągniecie Łapszyńskiego i Kaczyńskiego na 4ro-5cioletnie kontrakty, przy podobnym poziomie reszty składu do tego z zeszłego sezonu, za 2-3 lata gracie o medale... i żeby było inaczej, musiałby się stać jakiś kataklizm w rozwoju tych chłopców...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

No wiesz. Wszystko pieknie, maja wyroznienia na poziomie juniorskim - ale zawodowa siatkowka jest brutalna. Dochodza rozne czynniki, stres i radzenie sobie z nim, presja, podatność na kontuzje. No i sam rozwoj zawodnika nie zawsze przebiega tak doskonale jak w wypadku chociazby Kurka. Mowienie, ze beda medale z tymi chlopakami za pare lat jest bardzo optymistyczne. Przy takim ladowaniu kasy przez inne zespoly? To tez jest ryzyko brać na ławkę dwóch żółtodziobów i patrzenie jak sie szkolą (czyli przezywaja przykry chrzest w meczach z rywalami z najwyzszej polki PlusLigi).
Ale zgadza się - to jest teraz czolowka wyrozniajaca sie na tle reszty ich rowniesnikow i trzeba miec na nich oko. I namowic na dlugoletnie kontrakty w Częstochowie oczywscie ;)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

Sorryy ale jeśli chodzi o libero i o Dębca i Krysia.. to zamienił stryjek (przytępioną) siekierkę na (połamany) kijek...
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Nie mogli Murka przekwalifikować? No sorry, ale libero to ważna pozycja...Raczej połamaną siekierkę na w drzazgach kijek... Boję się - żeby środek tabeli był...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiak88 »

Odejście Dębca chyba wiązało się z kasą, bo Kryś na pewno weźmie dużo mniej pieniędzy. To może być jeden z trudniejszych sezonów dla AZSu w ostatnich latach. Niby w trakcie zawsze spadaliśmy na cztery łapy, ale tak jak wiecznie Skra nie będzie zdobywała MP tak i my zawsze jakimś cudem nie musimy mieć wyższych lokat niż to wskazuje papier.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Kocu
Posty: 82
Rejestracja: 3 cze 2011, o 13:01

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kocu »

azsiak88 pisze:Odejście Dębca chyba wiązało się z kasą, bo Kryś na pewno weźmie dużo mniej pieniędzy. To może być jeden z trudniejszych sezonów dla AZSu w ostatnich latach. Niby w trakcie zawsze spadaliśmy na cztery łapy, ale tak jak wiecznie Skra nie będzie zdobywała MP tak i my zawsze jakimś cudem nie musimy mieć wyższych lokat niż to wskazuje papier.
A może taki sezon z walka o utrzymanie nam się przyda? Skończy słodkie pierdo...nie jak to jest super.
Kłamstwo bywa logiczniejsze niż prawda.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

Odejście Dębca nie wiązało się z kasą na pewno.. Bosek trzyma sznureczki i już..Od wielu lat w Czewie był a to jakiś topowy libero (Igła Gato) albo taki który się nim stawał a był mlody (Zator). Czewa przyzwyczajona tym faktem postanowiła poszukać kogoś innego - lepszego.. I tak: Plotki o Hyvarinenie - a zawodnik ten ponoć zajął się.. badmingtonem i nauką.. i od kilku miesięcy nie gra w siatkę (zreszta nie mago w skladzie LŚ); Milczarek mial rozmowy z AZSem ale ten dał ciała i się spóźnił bo się Milczar dogadał ze Skrą, Żurek wybrał Kielce no to ...jest problem.. Gwarantuje wszystkim że Kryś to nie jest planowany zakup - taka "brzytwa tonącego" - nie myślę ogólnie o AZSie ale o tej pozycji.
Dębca od zawsze uważam za bardzo solidnego zawodnika na tej pozycji lecz śmiało trzeba powiedzieć że sezon miał średni- a i tak był w czwórce najlepszych libero. Poza tym był w składzie przez cały sezon, który osiagnął 4 lokatę. Czy jakby był Sergio to byłby medal? Wątpię..
Miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Jak to w jednym z wywiadów Pakosz powiedział: "Tak krawiec kraje.." - z kasą w AZS kolorowo nie jest. Jednak słyszałem, że może nie być najgorzej ze składem.

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Rav_M
Posty: 66
Rejestracja: 30 maja 2011, o 13:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rav_M »

Adrian Stańczak, libero z Jadaru Radom będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy siatkarskiej drużyny Tytana AZS. Częstochowski klub podpisał z nim roczny kontrakt.
Źródło: http://www.wczestochowie.pl/kategoria/s ... k-w-azs-ie
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: michaek »

Rav_M pisze:Adrian Stańczak, libero z Jadaru Radom będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy siatkarskiej drużyny Tytana AZS. Częstochowski klub podpisał z nim roczny kontrakt.
Źródło: http://www.wczestochowie.pl/kategoria/s ... k-w-azs-ie
Chyba lepszy Stańczak niż Kryś, choć "szału ni ma". Oby tylko ostrożniej szklanki zmywał. :D
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kevinpsb »

Dobre posunięcie działaczy AZS-u. Jeszcze jeden dobry klasowy przyjmujący, jakiś środkowy, jakiś przyjmujący i jakiś atakujący i skład zamknięty... Tragedii chyba jednak nie będzie ;)
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Antonella Hard Core »

Czyli zapowiada sie że w Częstochowie wyjściowy skład będzie taki: F.Drzyzga-B.Janeczek,Ł.Wiśniewski-W.Sobala,D.Murek-K.Gierczyński oraz A.Stańczak (liebero). W sumie to wygląda to całkiem dobrze ale wiadomo jak ważna jest ławka rezerwowych i wiele może zależeć od tego kogo zakontraktuje AZS na rezerwe bo przecież po raz kolejny grają na trzech frontach (liga,puchar,Europa), napewno pomysł kontraktowania na ławke aż dwóch młodych przyjmujących jest nienajlepszy co pokazały ostatnie sezony bo jednak zawodnicy skrzydłowi to nie środkowi którym troche łatwiej wejść do składu i grać na niezłym poziomie. Idealnym pomysłem byłoby podpisanie umowy z jednym młodym przyjmujacym i jednym jakimś solidnym który byłby pierwszym zmiennikiem pary doświadczonych przyjmujacych, na środek to pewnie zgodnie z dobrą częstochowską tradycją przyjdzie jakiś młody obiecujący gracz a na drugiego rozgrywajacego wychodzi że zostanie J.Oczko więc w sumie to nie wygląda to tak zle jak sie wydawało jeszcze niedawno bo wystarczy że AZS ściągnie dwóch,trzech solidnych zmienników (środek,atak,przyjecie) i skład będzie mniej więcej na poziomie tego z zeszłego sezonu czyli na walke o mocny srodek tabeli a przy dobrym układzie być może nawet o powalczenie o wejście do półfinału ligi.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kevinpsb »

Ja na miejscu Pakosza postarałbym się już o młodego przyjmującego, jeżeli chodzi o środkowych to najlepiej byłoby mieć na środku kogoś z dwójki Gawryszewski, Polański bo jeden z nich nie będzie w 12. Troszkę problem z atakującym, w zasadzie na myśl przychodzą mi tylko Józefacki, Mikołajczak i Krzysiek... No i na koniec przyjmujący, na którego najlepiej bardzo długo czekać. Zawsze jest tak że ktoś w sierpniu albo nawet wrześniu nie ma klubu, a często wtedy ładnie schodzi z ceny...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:Ja na miejscu Pakosza postarałbym się już o młodego przyjmującego, jeżeli chodzi o środkowych to najlepiej byłoby mieć na środku kogoś z dwójki Gawryszewski, Polański bo jeden z nich nie będzie w 12. Troszkę problem z atakującym, w zasadzie na myśl przychodzą mi tylko Józefacki, Mikołajczak i Krzysiek... No i na koniec przyjmujący, na którego najlepiej bardzo długo czekać. Zawsze jest tak że ktoś w sierpniu albo nawet wrześniu nie ma klubu, a często wtedy ładnie schodzi z ceny...
Tyle że składy mają ponoć być 14-osobowe i Gawryszewski oraz Polański w nim będą.
kevinpsb pisze:Dobre posunięcie działaczy AZS-u. Jeszcze jeden dobry klasowy przyjmujący, jakiś środkowy, jakiś przyjmujący i jakiś atakujący i skład zamknięty... Tragedii chyba jednak nie będzie ;)
Szczególnie że Bosek powiedział, że szóstkę już mają :

Drzyzga, Janeczek, Gierczyński, Murek, Sobala, Wiśniewski, Stańczak

Do tego pewnie Oczko i kilku juniorów.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Jestem ogromnie zaskoczony, bo Krys byl autentycznie jedna noga w AZSie. Mile rozczarowanie, bo Stanczak moze okazac sie zawodnikiem lepszym od Debca. Moze, ale niekoniecznie musi. To pokaze sezon. Poki co wyglada na to, ze straty na libero nie ma. Mam tez nadzieje, ze plotki sprzed paru lat jakoby stanczak sprawial problemy "wychowawcze" nie mają podstaw w rzeczywistości.

Teraz trzeba wierzyc w to, ze dzialacze jednak pokusza sie o przyjmujacego z zagranicy. Wiadomo, ze zarzad na tyle szalony nie jest by brac dwoch juniorow na raz, no chyba, ze jednego na wypozyczenie lub jako piątego. A z doswiadczonych, w kraju pozostal wlasciwie tylko Łuka ktory nie bedzie w stanie zastapic chociaz w polowie ataku Murka czy Gierka. Zgadza sie ze z takim transferem pospiech nie jest wskazany.

Grunt, ze w ogole wystartujemy i mamy zgraną pierwszą "6". To zawsze procentuje. Szkoda, ze planu dlugofalowego na dobra sprawe nie ma. Ale jak sposnorzy maja umowy na rok, to co tutaj mozna planowac...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze:Tyle że składy mają ponoć być 14-osobowe i Gawryszewski oraz Polański w nim będą.
Bez sensu, jeden niezły zmiennik w Jastrzębiu jest potrzebny, a drugiego zawodnika Grodecki powinien puścić! Do 14 powinien wskoczyć młody Przybyła...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:
KadrO pisze:Tyle że składy mają ponoć być 14-osobowe i Gawryszewski oraz Polański w nim będą.
Bez sensu, jeden niezły zmiennik w Jastrzębiu jest potrzebny, a drugiego zawodnika Grodecki powinien puścić! Do 14 powinien wskoczyć młody Przybyła...
Tyle że Przybyła może zostać wypożyczony, ponieważ dostał ofertę.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

Z dwojga złego dobrze że Stańczak.. a czy lepiej od Dębca będzie.. chciałbym się mylić ale wątpię.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Guilder »

Spośród pozostałych, wolnych do zakontraktowania, polskich libero, AZS Częstochowa wybrał najlepiej, jak mógł. Stańczak to dobry zawodnik. Jak go pamiętam z Radomia, to fajnie się prezentował (a miał wtedy pół boiska do pokrycia, bo jego koledzy z drużyny przyjęciem nie zachwycali), choć od czasu do czasu popełniał jakiś błąd. Myślę jednak, że teraz powinno mu się to zdarzać rzadziej, bo jednak grając mógł się wyrobić, i nabrać jeszcze więcej boiskowej ogłady.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

O libero sie nie wypowiem bo nie wiem co on grał ale bardziej interesuje mnie sytuacja z trenerami bo ani o kardosie ani o gogolu żadnych informacji... Gdzieś w necie czytałem ze szykuje sie wielki powrót łuki - bardzo dobre posuniecie według mnie na obecna sytuację i stan konta :-P wolę jego niż jakiś niewypal z zagranicy tak jak to bylo w roku ubiegłym :-)
Michał.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: olog55 »

Jak widać to nie trenerzy decydują kto będzie grał w danym zespole. Jakie to polskie. A co z Kaczyńskim? Jak AZS stawia na młodych to może z Norwida jeszcze ktoś z młodych np. Modzelewski. Nie zdziwił bym się gdyby tak było.
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiakczwa »

jeśli o trenerów chodzi to Kardos na pewno zostaje i to on podobno zdecydował, że nie widzi Dębca w zespole. Geneza jest tego dość ciekawa, bo dzisiaj się dowiedziałem, że powodem rezygnacji z jego usług zarówno w Bydgoszczy jak i w Częstochowie była... ... fatalna kondycja Dębca :) chłopak ponoć po 2 szybszych kólkach na stadionie padał na pysk... co tłumaczyłoby ostatnie eksperymenty z Murkiem na libero;) podobno między innymi to zdecydowało o nie przedłużaniu umowy z Dębcem. Tak jak mówiłem Kardos zostaje na pewno, ale nie mam żadnych danych o Gogolu.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Klugenhammer »

azsiakczwa pisze:powodem rezygnacji z jego usług zarówno w Bydgoszczy jak i w Częstochowie była... ... fatalna kondycja Dębca :) chłopak ponoć po 2 szybszych kólkach na stadionie padał na pysk...
Brak kondycji jest raczej skutkiem, a przyczyny tego są inne.
Obijał się na treningach czy może ktoś po prostu źle przygotował go do sezonu?
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

O ruchach kadrowych oczywiscie, że decydują trenerzy a raczej trener Kardos i... dyrektor sportowy Ryszard Bosek. Nie trenerzy, ponieważ Michał Gogol jest bardzo blisko Rzeszowa chociaż sprawa do końca przesądzona nie jest. Kardos tak jak napisali poprzednicy, zostaje bankowo.

Fatalna kondycja Dębca? Jakies plotki. Chlopak chyba nie bardzo chcial zostawac przy trenerze, ktory nie wierzyl w niego do konca. Zobaczymy jak odpali Stańczak i wtedy ocenimy ten transfer. Dębiec wysoko poprzeczki nie zawiesił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”