AZS Częstochowa

nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: nerwus »

To ty sie chłopaku zdecyduj czy chcesz miec ciastko czy zjeść ciastko. Fart to prywatny klub. Ma szanse miec dobrych zawodników jak sie właściciel zdecyduje. Podobnie trefl. Jw , Skra czy zaksa są praktycznie tez prywatne- należą do państwowych firm. Chemik i azs olsztyn są na porganiczu budżetu. Albo sie sprywatyzuja albo co rok bedzie strach czy dadzą radę. Potęga PW jeszcze 2 lata temu była gola i za rok moze byc podobnie.
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fifok »

Ale przecież AZS to S.A większość akcji należy do Wkręt-MEtu i co nie śpieszno mu do sukcesów. A nadal trzeba liczyć się z ich zdaniem - chyba że coś myle?. I robi się problem.
Bo akurat trzeba kupować pakiet większościowy , żeby zostać nie wydymanym przez klub ??? :o . Jakoś Selena do tej pory nie narzeka skoro sponsoruje, a właścicielem nie jest.
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

fifok pisze:Ale przecież AZS to S.A większość akcji należy do Wkręt-MEtu i co nie śpieszno mu do sukcesów. A nadal trzeba liczyć się z ich zdaniem - chyba że coś myle?. I robi się problem.
Bo akurat trzeba kupować pakiet większościowy , żeby zostać nie wydymanym przez klub ??? :o . Jakoś Selena do tej pory nie narzeka skoro sponsoruje, a właścicielem nie jest.



Więc nerwus w takiej sytuacji nie wywyższal bym sie nad innymi :-) bardzo mnie dziwi czemu selena jako tak wielki sponsor nie chce umiescic swojej nazwie w nazwie klubu :-) to dopiero jest reklama chyba ze jeszcze za mało kasy daja i nie chce sie zarząd zgodzić
Michał.
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiakczwa »

mickey, w tym momencie się trochę zbłaźniłeś, bo sylikon TYTAN to sztandarowy produkt Seleny... Głupio wyszło 8-)

tutaj możesz zapoznać się z produktami - jakbyś chciał dom stawiać na przykład http://www2.selena.pl/cms/?__page_id=2 ;)
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dante_azs »

Mamy troche jak juz kiedys mowilem firm zagranicznych. Donbas, TRW, Brembo, Guardian. Potezne miedzynarodowe firmy. Moze tam uderzyc?
TRW i Guardian to amerykańskie holdingi kompletnie nie zainteresowane sponsoringiem. Może gdybyśmy w Częstochowie mieli mocny zespół koszykarski, byliby zainteresowani wyłożeniem jakichś...500 tys. zł. W US najpierw jest soccer, potem NBA, NHL, baseball, golf, tenis, lekkoatletyka. Siatkówka jest tam sportem numer 12. To tak jakby namawiać polską firmę w Anglii do sponsorowania krykieta. Przecież właściciele nawet nie wiedzą o co w tym chodzi.
Donbas ma swoje problemy, zresztą z Ukraińcami to trochę jak z Covexem, który miał wybudować odcinek autostrady A2. Ich chyba trzeba spoić i po pijaku dać do podpisania dokumenty na 5 mln za sezon. Wtedy się nie wykręcą. Inaczej zero szans na sukces w jakichkolwiek negocjacjach. No chyba, że sam Janukowycz wyda dekret, w którym będzie stało: macie przelać na konto AZS 5 mln zł, jak nie to ujedziecie dalieko, oj dalieko...
Myślicie , że jak odejdzie Bosek z Pakoszem to sponsorzy sami będą się pchali do Częstochowy
Pakosz jest sprawnym menedżerem, ma dobre kontakty z ligą, bankietowe powiedziałbym. A nie ukrywajmy, że to tam decydują się wszystkie ciekawe sprawy. On powinien zostać jako menedżer. Pozycji Boska nie zamierzam więcej komentować. Wszyscy wiedzą o co chodzi. Sami sobie wyciągnijcie wnioski.
Ale przecież AZS to S.A większość akcji należy do Wkręt-MEtu i co nie śpieszno mu do sukcesów. A nadal trzeba liczyć się z ich zdaniem - chyba że coś myle?. I robi się problem.
Nie wiem do końca jaka jest sytuacja z Wkręt-Metem, ale to trochę dziwne, że firma, która ma pakiet kontrolny odcina się całkowicie od problemów klubu. To tak jakbym był właścicielem restauracji, w której odpada tynk ze ścian, w kiblu lecą płytki, podłoga się podziurawiła, a na ścianach jest grzyb, a ja lokalu nie sprzedam mimo, że nie mam ochoty w niego inwestować. Dziwne.
Więc nerwus w takiej sytuacji nie wywyższal bym sie nad innymi bardzo mnie dziwi czemu selena jako tak wielki sponsor nie chce umiescic swojej nazwie w nazwie klubu to dopiero jest reklama chyba ze jeszcze za mało kasy daja i nie chce sie zarząd zgodzić
Z Seleną to jest chyba tak jak z innymi dużymi holdingami. Każdy promuje coś konkretnego. Selena akurat Tytan, to jedna z ich marek. Oprócz Tytana maja pewno jeszcze wiele innych produktów. Jurajska będzie eksponowała Tonic albo Krzysia, Mlekpol postawi na ser Gouda w opakowaniu rodzinnym, Hortex na Stimerię. To o to chodzi w branży reklamowej zapewne.
Ja wiem jedno. AZS ma bardzo dobrego sponsora, który jednak z jakichś powodów nie chce wejść do klubu z całą swoją mocą. Wszyscy pamiętacie grudniowy mecz w Częstochowie z Politechniką. Selena zrobiła swoim pracownikom wyjazd integracyjny do Częstochowy. Nie wiem ile tych osób było, ale na oko ze 300 na pewno. Nie przyjechali na pewno na jeden dzień. To kosztuje i to sporo. Dlaczego taki koncern nie może wyłożyć 5-10 mln zł na AZS? Dla nich to śmieszne pieniądze. Przy Selenie Asseco jest krasnalem. Wystarczy przewertować wyniki finansowe tych koncernów!
Reklamy Tytana są podczas każdej transmisji w telewizorze, liga, puchar, liga światowa, to kosztuje majątek. Z jakich powodów Selena woli promować swój produkt przy okazji każdej transmisji w telewizji, nawet gdy nie dotyczy meczów AZSu zamiast wyłożyć nie wiem 10 mln w Częstochowie i czekać na walkę o tytuł ze Skrą???
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: michaek »

dante_azs pisze: Przy Selenie Asseco jest krasnalem. Wystarczy przewertować wyniki finansowe tych koncernów!
?
No to wertujmy. :D
Zysk netto Asseco(2010): 415 mln zł
Zysk netto Seleny(2010): 24 mln

Cholera, wypasiony ten krasnal, że ma ponad 17 razy większy zysk netto/ :] :D
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

azsiakczwa pisze:mickey, w tym momencie się trochę zbłaźniłeś, bo sylikon TYTAN to sztandarowy produkt Seleny... Głupio wyszło 8-)

tutaj możesz zapoznać się z produktami - jakbyś chciał dom stawiać na przykład http://www2.selena.pl/cms/?__page_id=2 ;)



No fakt przyznaje sie ze jeśli o to chodzi to nie jestem wogole w temacie przepraszam :-) na budowlanke sie w październiku nie wybieram...


Ale i tak to jest dziwne ze selena sie można powiedzieć tak "tyka" naszego azsu zamiast iść za ciosem :/
Michał.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Przeciez nie beda inwestowac w AZS powiedzmy 20% swojego rocznego zysku netto... Bez przesady. Moze dorzuciliby z pol miliona jakby doszedl jakis rownorzedny partner. Wtedu budzet prezentowalby sie dobrze i bylaby mozliwosc budowania dobrego skladu. A tak to jest ciezka sprawa. Jeszcze Kar-Bud ma sie wycofac.
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

WKRET-MET jest wiekszosciowym akcjonariuszem w spolce AZS SSA. To fakt. I pytanie czemu oni nie poczuwają sie do tego aby jakos ten klub zaistnial. A powiem tak... Juz bodaze 2 lata temu WKRET-MET tych akcji chcial sie poprostu pozbyc. Jednakze cena jaka chcieli za te akcje byla poprostu za wysoka i nikt nie chcial tego kupic. Dlatego zostali oni z tymi akcjami i na dobra sprawe z problemem.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

dante_azs pisze: Reklamy Tytana są podczas każdej transmisji w telewizorze, liga, puchar, liga światowa, to kosztuje majątek. Z jakich powodów Selena woli promować swój produkt przy okazji każdej transmisji w telewizji, nawet gdy nie dotyczy meczów AZSu zamiast wyłożyć nie wiem 10 mln w Częstochowie i czekać na walkę o tytuł ze Skrą???
Pewnie dlatego, że nie chce czekać, a i gwarancji nie ma że po włożeniu doczeka się walki AZS o tytuł.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: michaek »

madlark pisze:
dante_azs pisze: Reklamy Tytana są podczas każdej transmisji w telewizorze, liga, puchar, liga światowa, to kosztuje majątek. Z jakich powodów Selena woli promować swój produkt przy okazji każdej transmisji w telewizji, nawet gdy nie dotyczy meczów AZSu zamiast wyłożyć nie wiem 10 mln w Częstochowie i czekać na walkę o tytuł ze Skrą???
Pewnie dlatego, że nie chce czekać, a i gwarancji nie ma że po włożeniu doczeka się walki AZS o tytuł.
A może dlatego, że mówicie o dwóch różnych rodzajach reklamy ??? ;)
Inne oddziaływanie ma sponsoring sportu, bo to głównie kreowanie brendu/budowa wizerunku, a zupełnie inne reklama konkretnego produktu z możliwością zaprezentowania zastosowania, zalet, itp.

Dla przykładu ZAK sponsoruje Kędzierzyn, ale czy przez to kibic sportu dowiaduje się czegoś o nawozach czy chemikaliach? :)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna w Częstochowie serdecznie zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższą środę tj. 15 czerwca o godz. 11.00 w salach hotelu Mercure Patria przy ul. Popiełuszki w Częstochowie
źródło: azsczestochowa.pl

Coś w końcu oficjalnie się wyjaśni. :) Nie trzeba czekać do września. :)
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Antonella Hard Core »

Radek pisze:
Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna w Częstochowie serdecznie zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższą środę tj. 15 czerwca o godz. 11.00 w salach hotelu Mercure Patria przy ul. Popiełuszki w Częstochowie
źródło: azsczestochowa.pl

Coś w końcu oficjalnie się wyjaśni. :) Nie trzeba czekać do września. :)
Mam nadzieje że tym czymś będzie prezentacja nowych zawodników a nie np. zaprezentowanie nowego logo.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Ogłoszą oficjalnie że Selena przedłużyła sponsorowanie i że Stańczak jest libero nowym :]

A tak na serio - może rzeczywiście podadzą skład już, co się rzadko zdarzało w ost latach, by w połowie czerwca zamykać skład...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Radek »

Spokojnie będą informacje odnośnie składu na przyszły sezon. :)
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

jestem hardcorem i wytypuje trnasfery które jutro ogłoszą :D

no libero wiadomo kto :)
środek: Szczerbaniuk i jakiś młody zapewne
przyjęcie: Łuka + obcokrajowiec lub jakis młody np. Kaczyński, Łapszyński
choć może być tak, że przyjdą sami młodzi
atak: nie mam zielonego pojęcia ? obcokrajowiec

co do logo klubu to proponuje popiersie Boska i Pakosza :)
Michał.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maksik »

Kaczyński chyba już zakontraktowany - na 4 lata.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

maksik pisze:Kaczyński chyba już zakontraktowany - na 4 lata.
no i super bedzie z niego pożytek.
Michał.
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dante_azs »

jestem hardcorem i wytypuje trnasfery które jutro ogłoszą
no libero wiadomo kto
środek: Szczerbaniuk i jakiś młody zapewne
przyjęcie: Łuka + obcokrajowiec lub jakis młody np. Kaczyński, Łapszyński
choć może być tak, że przyjdą sami młodzi
atak: nie mam zielonego pojęcia ? obcokrajowiec

co do logo klubu to proponuje popiersie Boska i Pakosza
To świetne przyjęcie będzie miał AZS, jeśli zamiast Łuki lub obcokrajowca przyjdą juniorzy. Dwóch weteranów, a w rezerwie dwóch żółtodziobów. Mam nadzieję, że chociaż jeden z nich ma potencjał Winiarskiego, który w pierwszym sezonie w Częstochowie wskoczył do szóstki. Bo jak, na psa urok, Gierczyński czy Murek doznają kontuzji, to cienko to widzę z dwójką 18 latków.
By the way, Kaczyński to już podpisał na 4 lata, ale kto jako czwarty? Na piątego nie liczę nawet, to nierealne.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiak88 »

Na przyjęciu musi być zawodnik pomiędzy weteranami właśnie a juniorami. Cudów nie wymagam. Taki Łuka chyba nadawałby się.
Zgranie będzie naszym atutem na początku sezonu.

EDIT: co do Pęcherza to zagrywkę też :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... iego-fartu

W Farcie powinni wiedzieć, że to ich będzie kosztowało ;) Wiśnia ma rok jeszcze u nas kontraktu ;)
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

mAiZkSe pisze:http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... iego-fartu

W Farcie powinni wiedzieć, że to ich będzie kosztowało ;) Wiśnia ma rok jeszcze u nas kontraktu ;)


Tylko żeby nam go nie wyrwali bo wtedy juz nie będzie za wesoło :-) ale czy to jest prawdopodobne wogole ?
Michał.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiak88 »

Ja mam wrażenie, że winnych klubach myślą, że skoro w AZS cisza w transferach to klub upada i trzeba ustawić się w kolejce po zawodników. Stąd te transfery Drzyzgi, Gierka do Bydzi, teraz Wiśni do Kielc. Po za tym chcieć a móc to strasznie różne dwie bajki.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Aliassy »

jutro się wszystko wyjaśni co do sytuacji w klubie ;-)
nie spodziewam się jakiś wielkich cudów, ważne aby skład wyglądał jako tako i sponsor był.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Rav_M
Posty: 66
Rejestracja: 30 maja 2011, o 13:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rav_M »

azsiak88 pisze:Na przyjęciu musi być zawodnik pomiędzy weteranami właśnie a juniorami. Cudów nie wymagam. Taki Łuka chyba nadawałby się.
Zgranie będzie naszym atutem na początku sezonu.

EDIT: co do Pęcherza to zagrywkę też :D
Zgadzam się w 100%, że zespół będzie zgrany (nie wierzę w ściągnięcie kogoś do pierwszej 6-stki) i że to będzie naszym atutem na początku sezonu. Szkoda tylko, że pewnie po kilku kolejkach nasi weterani znów złapią zadyszkę, a my będziemy przeżywać stresy jak cholera... :(
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

Rav_M pisze:
azsiak88 pisze:Na przyjęciu musi być zawodnik pomiędzy weteranami właśnie a juniorami. Cudów nie wymagam. Taki Łuka chyba nadawałby się.
Zgranie będzie naszym atutem na początku sezonu.

EDIT: co do Pęcherza to zagrywkę też :D
Zgadzam się w 100%, że zespół będzie zgrany (nie wierzę w ściągnięcie kogoś do pierwszej 6-stki) i że to będzie naszym atutem na początku sezonu. Szkoda tylko, że pewnie po kilku kolejkach nasi weterani znów złapią zadyszkę, a my będziemy przeżywać stresy jak cholera... :(

powiem ci że zawsze trzeba wierzyć :D a tak na serio to przydałby się nie mówie o dwóch - jeden dobry, stabilny przyjmujący z regularnym atakiem. No i oczywiście zmiennik za Janeczka. O rozegranie jestem spokojny.
Michał.
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dante_azs »

Nie wiem na jakiej podstawie opierasz swój optymizm. Drzyzga-Oczko zapewnią co najwyżej średni poziom rozegrania. Zwłaszcza ten pierwszy po przeciętnym poprzednim sezonie.
Jakby to zestawić z innymi to wyglądamy słabo.

Skra: Falasca-Woicki
Kędzierzyn: Zagumny-Pilarz
Resovia: Tichacek-Dobrowolski
Delecta: Masny-Lipiński
Warszawa: Steuerwald-Neroj (Salas)
Fart: Pujol-Kozłowski
Olsztyn: Hernan-Stelmach
Trefl: Łomacz- ???

Właściwie wszyscy mają lepsze rozegranie od nas. Ale to moja subiektywna ocena. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale za chwilę możemy mieć problemy z rozegraniem w reprezentacji. Czeka nas syndrom włoski. 6 na 10 podstawowych rozgrywających, przynajmniej potencjalnie to cudzoziemcy.
Nie chcę krakać, ale nie podoba mi się to w kontekście najbliższych lat. Zagumny wiecznie nie będzie grał, Żygadło na ławce w Trentino, Woicki na ławce w Bełchatowie (jak odejdzie Falasca to pewnie przyjdzie ktoś pokroju Bruno Rezende), Łomacz jako jedyny będzie pierwszym w Treflu, Drzyzga na razie nie spełnia oczekiwań.
Obym się mylił.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Aliassy »

dante_azs pisze:Warszawa: Steuerwald-Neroj (Salas)
PAnie kolego, Gorzkiewicz będzie tym 2..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mickey10 »

dante_azs pisze:Nie wiem na jakiej podstawie opierasz swój optymizm. Drzyzga-Oczko zapewnią co najwyżej średni poziom rozegrania. Zwłaszcza ten pierwszy po przeciętnym poprzednim sezonie.
Jakby to zestawić z innymi to wyglądamy słabo.

Skra: Falasca-Woicki
Kędzierzyn: Zagumny-Pilarz
Resovia: Tichacek-Dobrowolski
Delecta: Masny-Lipiński
Warszawa: Steuerwald-Neroj (Salas)
Fart: Pujol-Kozłowski
Olsztyn: Hernan-Stelmach
Trefl: Łomacz- ???

Właściwie wszyscy mają lepsze rozegranie od nas. Ale to moja subiektywna ocena. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale za chwilę możemy mieć problemy z rozegraniem w reprezentacji. Czeka nas syndrom włoski. 6 na 10 podstawowych rozgrywających, przynajmniej potencjalnie to cudzoziemcy.
Nie chcę krakać, ale nie podoba mi się to w kontekście najbliższych lat. Zagumny wiecznie nie będzie grał, Żygadło na ławce w Trentino, Woicki na ławce w Bełchatowie (jak odejdzie Falasca to pewnie przyjdzie ktoś pokroju Bruno Rezende), Łomacz jako jedyny będzie pierwszym w Treflu, Drzyzga na razie nie spełnia oczekiwań.
Obym się mylił.

no cóż Woicki jak gra to nawet jakoś to wygląda no ale to musi grać. Żygadła nie lubie bo jak myśli że grzeje ławe w Trentino to jest wielkim rozgrywającym a nawet w światówce w porównaniu z Woickim bardziej podoba mi się gra tego drugiego no ale jest jeszcze ten problem że dzieli ich te 20 cm i to jest według mnie kluczowe ze gra ten a nie ten.
Michał.
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Raymond »

Co do jutrzejszej konferencji - bazując na poprzednich latach mam przeczucie, że nam zaanonsują na środek kogoś z dwójki Kłos (wypożyczenie)/Wnuk (roczny kontrakt)...
chyba że zostawią Kolanka :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”