AZS Częstochowa

blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: blaise »

kevinpsb pisze:
santiago pisze:. Mam na mysli Gomeza ktory jest takim siatkarskim obiezyswiatem to zawodnik tej klasy ze Czestochowa jest w stanie go sciagnac.
Dla mnie Gomez jest zawodnikiem klasy Mariusz Wlazły, Alessandro Fei, Jordanow czy nawet Mariusz Wlazły. Ale może Czewa będzie w stanie go ściągnąć tyle że ma chyba jescze kontrakt ważny z Fenerbache ale pewny nie jestem.
nie ma ważnego kontraktu, bo nie ściągnęli Brooka na ławę. Gomez to jeden z lepszych atakujących na świecie i dla Wenezueli jest jak Soto dla Portoryko.
.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Guilder »

ginginho1 pisze:W ataku ma bodajże 6cm. mniej od Wlazłego jeśli chodzi o zasięg :D
4 ;) Wlazły sięga 362 ;)

Milijkovic na pewno nie, ale nie lekceważyłbym tego zawodnika. W ostatnich meczach LŚ widać było, że bez formy, a i tak pokazał kilka trudnych zagrań. Wystarczy, że ktoś zatroszczy się o jego formę, i będzie wymiatał, gdziekolwiek będzie grał.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
santiago
Posty: 119
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: santiago »

kevinpsb pisze:
santiago pisze:. Mam na mysli Gomeza ktory jest takim siatkarskim obiezyswiatem to zawodnik tej klasy ze Czestochowa jest w stanie go sciagnac.
Dla mnie Gomez jest zawodnikiem klasy Mariusz Wlazły, Alessandro Fei, Jordanow czy nawet Mariusz Wlazły. Ale może Czewa będzie w stanie go ściągnąć tyle że ma chyba jescze kontrakt ważny z Fenerbache ale pewny nie jestem.
santiago pisze: . Zreszta Zatorski jest tylko wypozyczony wiec byc moze za rok znowu trzeba bedzie szukac nowego zawodnika na ta pozycje..
Za 2 lata bo Zatorski został wypożyczony na 2 lata tj Gunia
Moj blad. Myslalem ze tylko na rok zostal wypozyczony ale to i tak marne pocieszenie bo ten zespol jest budowany z mysla... no wlasnie sam nie wiem z mysla o czym.

A porownywanie Gomeza do Fei czy Mariusza jest nieco krzywdzace dla nich dwoch. Kiedys sie zapowiadal na wielkiego siatkarza, byly to poczatki Polakow w Lidze Swiatowej i pamietam ze mecze Polski z Wenezuela byly tak naprawde pojedynkiem Polakow z Gomezem. Minelo troche czasu a nie wiadac zeby specjalnie sie rozwinal. Zreszta fakt ze gra teraz w lidze tureckiej o czyms swiadczy. Ale mimo wszystko dla Czestochowy by sie nadal.

No i wlasnie... Billings przeszedl do Fenerbache wiec to by pasowalo... Moze taka wymiana Harry za Brooka :)
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

kevinpsb pisze:Może Krugłow,Ventzislav Simeonov albo Gromadowski.
Gromadowski odpada(nie gra za dobrze i jeszcze tym atakerem ma być ktoś zagranicy).Kruglow mi pasuje
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mate »

Tylko czy Kruglow będzie chciał opuścić Rosję. W Rosji mogą mu zaoferować dwa razy więcej, niż w Polsce. Ale mogą nie znaczy muszą. Jeżeli transfer Kruglowa nie wypali to jest jeszcze Simeonov. Ten chyba sobie zbytnio nie pogra w Piacenzie, która zrobiła wielkie zakupy.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Ann »

kevinpsb pisze:Może Krugłow,Ventzislav Simeonov albo Gromadowski.
Simeonow podpisał kontrakt z Valentią http://volleyball.it/leggi.cfm?art=36358
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Domelinho »

Simeonov idzie do Valentii a Marcel ma kilka propozycji z ligi wloskiej.Wg mnie na 90 % nowym atakierem bedzie wlasnie Marcos Milinkovic.By pasowalo do słow Boska."Gracz zagraniczny wspierany przez Janeczka".Wiadomo 37 lat nie wytrzyma calego zezonu wiec Janeczek tez sporo pogra.
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

Domelinho pisze:Simeonov idzie do Valentii a Marcel ma kilka propozycji z ligi wloskiej.Wg mnie na 90 % nowym atakierem bedzie wlasnie Marcos Milinkovic.By pasowalo do słow Boska."Gracz zagraniczny wspierany przez Janeczka".Wiadomo 37 lat nie wytrzyma calego zezonu wiec Janeczek tez sporo pogra.
Bosek Tak nie powiedział tylko Pakosz,Bosek mówił :My mamy Atakera zagranicy,Który rozmawia 5 językami i za niedługo Klub poinformuje o tym oficjalnie
fajnygosc30
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2008, o 11:12
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fajnygosc30 »

Mlijakov z Trento
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kay »

Nie wiem jak z językami, ale można chyba powiedzieć, że jest to "całkiem niezły" zawodnik. Jest jedno małe "ale" - to chyba przyjmujący.
AZS Częstochowa
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kevinpsb »

santiago pisze: Kiedys sie zapowiadal na wielkiego siatkarza, byly to poczatki Polakow w Lidze Swiatowej i pamietam ze mecze Polski z Wenezuela byly tak naprawde pojedynkiem Polakow z Gomezem. Zreszta fakt ze gra teraz w lidze tureckiej o czyms swiadczy.
No teraz udało mu się wygrać seta z Brazylią. W lidze tureckiej(wcześniej Japońskiej) gra bo poszedł za kasą. A do tego kiedyś ograł w półfinale LM Mostostal (Kardoś,Musielak,Świderski,Papke,Stancelewski,Szczerbaniuk,Kubica).Jest to zawodnik klasy światowej.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mate »

Mlyakov a nie Mlijakov. We Włoszech zbytnio sobie nie pograł. Ma 27 lat. To zostaje Kruglow, Mlyakov i Milinkovic. Ale i tak ktoś inny zostanie zakupiony. Kto jest tym przyjmującym??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Wszystko wskazuje na to, że nazwiska nowego atakującego i nowych przyjmujących poznamy, gdy klub domknie skład do końca. Na razie w Kadrze jest 11 zawodników, trwają poszukiwania tego dwunastego. Nic więcej nie wiadomo... Aha, atakującym nie będzie Milushev.
AZS CZĘSTOCHOWA!
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

A moze by na przyjecie wziasc Bartmana nawet fajnie gral w tej LŚ
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

No i jeszcze najprawdopodobniej 3 środkowym i naturalnym zmiennikiem Nowakowskiego i Guni w przyszłym sezonie będzie jednak Andrzej Wrona przebywający obecnie na zgrupowaniu Kadry B.
Nie wiem, czy tym samym AZS nie pobije rekordu pod względem najniższej średniej wieku w lidze na tej pozycji...
AZS CZĘSTOCHOWA!
czerniak
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2008, o 21:17
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: czerniak »

Czyli wszystkie nasze oczekiwania spełzły na niczym :( dość średniawy ten skład, o LM nie wspominając.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Ukazał się ciekawy wywiad z Fabianem Drzyzgą. Trochę dziwne, że jeszcze go tu nie ma... No ale musicie go znaleźć na jednym ze sportowych portali, bo nie można mi tu podać linka, bo zostanę posądzony o kryptoreklamę... :-]
AZS CZĘSTOCHOWA!
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

I co w tym wywiadzie sie znajduje ciekawego? :) Ja niestety znalezc portalu z tym wywiadem nie moge...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Już go dali na siatce.org, choć nie w całości, bo nie można.
AZS CZĘSTOCHOWA!
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

lucass90 pisze:Wszystko wskazuje na to, że nazwiska nowego atakującego i nowych przyjmujących poznamy, gdy klub domknie skład do końca. Na razie w Kadrze jest 11 zawodników, trwają poszukiwania tego dwunastego. Nic więcej nie wiadomo... Aha, atakującym nie będzie Milushev.
My potrzebujemy jeszcze 2 przyjmujących.I jednego doświadczonego środkowego typu :Eatherton
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Na waszym miejscu nie liczyłbym na jakieś wielkie gwiazdy. Atakujący to utalentowany siatkarz, ale nazwisko nie powala na kolana.... jeszcze... Teraz priorytetem dla klubu jest zakontraktowanie przyjmujących.

Nie wiem czy klub szuka jakichś doświadczonych środkowym ale teraz chyba najbardziej logicznym wyborem byłby E. Iwanov...
AZS CZĘSTOCHOWA!
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

lucass90 pisze:Na waszym miejscu nie liczyłbym na jakieś wielkie gwiazdy. Atakujący to utalentowany siatkarz, ale nazwisko nie powala na kolana.... jeszcze... Teraz priorytetem dla klubu jest zakontraktowanie przyjmujących.

Nie wiem czy klub szuka jakichś doświadczonych środkowym ale teraz chyba najbardziej logicznym wyborem byłby E. Iwanov...
Wiesz kto jest tym Atakującym?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Nie, nie znam nazwiska. Wiem tylko to, co napisałem.
AZS CZĘSTOCHOWA!
adameczek
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2008, o 13:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: adameczek »

Marcin Lubiejewski? :]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

adameczek pisze:Marcin Lubiejewski? :]
Częstochowa nie będzie sobie strzelała samobója... ;] Atakujący to obcokrajowiec.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mate »

Granvorka odpada z tego towarzystwa, bo w następnym sezonie zagra w Taranto Volley. Informuje o tym oficjalna strona tego klubu.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Ludzie... To nie będzie żaden Granvorka, Milijković, Andre, czy Milushev... Wydaje mi się, że większość osób może być lekko zawiedziona gdy usłyszy nazwisko ale nie zawsze to one grają... :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mate »

Ja wiedziałem, że nie będzie to Poltavskie, Androwskie itpodobowskie. Tylko mówię forumowiczom, że Francuza mogą skreślić.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mev »

lucass90 pisze:
adameczek pisze:Marcin Lubiejewski? :]
Częstochowa nie będzie sobie strzelała samobója... ;] Atakujący to obcokrajowiec.
nie lubie takich komentarzy bo co do za strzelanie sobie samoboja Marcin moze gornych lotow nie jest ale jak dostal szanse w kilku meczach to pokazal sie z naprawde bardzo dobrej strony fakt moze na pierwszego atakujacego czolowych zespolow sie nie nadaje ale mysle spokojnie pomogl by w sosnowcu, bydgoszczy
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

mev pisze:
lucass90 pisze:
adameczek pisze:Marcin Lubiejewski? :]
Częstochowa nie będzie sobie strzelała samobója... ;] Atakujący to obcokrajowiec.
nie lubie takich komentarzy bo co do za strzelanie sobie samoboja Marcin moze gornych lotow nie jest ale jak dostal szanse w kilku meczach to pokazal sie z naprawde bardzo dobrej strony fakt moze na pierwszego atakujacego czolowych zespolow sie nie nadaje ale mysle spokojnie pomogl by w sosnowcu, bydgoszczy
Sam sobie odpowiedziałeś na mojego posta... Lubiejewski jest za słaby na pierwszego atakującego czołowych klubów, a poza tym lepszy od niego jest nawet nasz rezerwowy Bartek Janeczek. I to o wiele lepszy, bo przynajmniej gra z głową, a nie naparza na siłę...
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”