Sezon 2009/10 - grupa III

Marcel
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:57
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Marcel »

AS Białołęka-Lechia Tomaszów 3:0.Więc czwórka jest już znana.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Pozostałe wyniki:
AZS UW - Wilga 2:3
Olsztyn - Kozienice 3:0
Pekpol - Legia 3:1
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Wyniki pierwszych spotkań:

play off:
1-4
Pekpol Ostrołęka - AS Białołęka 3:2
2-3
Ósemka Siedlce - Czarni Radom 3:1

play out:
7-10
AZS UW Warszawa - Armat Kozienice 3:2
8-9
Legia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: mckinser »

Tadam! No i proszę bardzo jak Radom świetnie idzie do przodu :) A podobno na play-offy mieli zaprezentować swój poziom? Nawet jak ktoś tu już kiedyś napisał mieli "bić równo wszystkich po kolei"...no i co?

Parę stron wcześniej była już obszerna dyskusja na temat Czarnych, których kibice królowali tu na tym forum śpiewając, że liga jest słaba, ale za to Czarni mimo że już 7 łomotów w niej zebrali to nie są słabi ;-) No i była mowa że ten się śmieje kto się śmieje ostatni, no to się pośmiejemy. Życzę powodzenia Ósemce, ograjcie królów internetu i pokażcie im miejsce w szeregu!

Ciekawe czy jak odpadną nadal będą mówić że gdyby grali na swoim poziomie to by 3:0 było ;D
ozzy
Posty: 26
Rejestracja: 1 lut 2009, o 20:43
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ozzy »

brak mi słów co do wypowiedzi gościa wyżej. Czarni przegrali pierwszy mecz, ale nie znaczy to, że przegrają pozostałe mecze, a jak masz jakiś problem do wal na priv.
z Czarnymi, aż po życia kres. Tylko Czarni Radom!
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Wyniki drugich spotkań:

play off:
1-4
Pekpol Ostrołęka - AS Białołęka 3:1 (stan rywalizacji 2:0)
2-3
Ósemka Siedlce - Czarni Radom 3:1 (stan rywalizacji 2:0)

play out:
7-10
AZS UW Warszawa - Armat Kozienice 2:3 (stan rywalizacji 1:1)
8-9
Legia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (stan rywalizacji 1:1)
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: mckinser »

nie mam żadnego problemu, po prostu czasami warto pomyśleć nad tym co się pisze. A pisane było parę stron temu że słaba liga, ale ktoś napisał że nie bierze pod uwagę że to Czarni są słabi. I zapowiada się że w tej "śmiesznej lidze" skończy się na 3 miejscu, ale oczywiście pewnie dalej będzie gadka że jacy to wy nie wspaniali, tylko jakoś przez cały sezon nie potrafiliście ugrać nic z zespołami, z którymi niby powinniście wygrywać. Ostrołęka was spięła w obu meczach , Ósemka u siebie was zniszczyła, powiedziałbym nawet że to Białołęce należało się 3 miejsce, co pokazała w 17 kolejce. I zasłanianie się brakiem szczęścia nic nie pomoże bo szczęście sprzyja LEPSZYM.
Już teraz gratuluję Pekpolowi i Ósemce, bo pewnie te 2 paki zagrają w finale ;)
ozzy
Posty: 26
Rejestracja: 1 lut 2009, o 20:43
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ozzy »

Czarni w tym sezonie nie są tym zespołem, który obserwowało się rok temu. Mówi o tym chociażby zwycięstwo nad Kielcami w zeszłym sezonie(w rundzie zasadniczej), które wywalczyć powinny awans do PLS'u w tym roku.
z Czarnymi, aż po życia kres. Tylko Czarni Radom!
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: saalvador1921 »

Proponuję trochę ochłonąć.
Rzeczywiście Czarni Radom nie pokazują tego, co grali w poprzednim sezonie.

Radziłbym jeszcze nie rozstrzygać tej rywalizacji, bo jeśli Czarnuchy mają jaja, to pocisną z Ósemką w Radomiu, a wiem, że dadzą radę, jeśli tylko chęci i zapału wystarczy.
Kwestia tego, czy oni chcą wygrać ten półfinał.. :x

Do zobaczyska w Radomiu, niech wygra lepszy!
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: saalvador1921 »

Dzisiejszy mecz play off, pomiędzy Czarnymi Radom, a Ósemką Siedlce zapowiada się bardzo ciekawie pod względem zarówno sportowym, jak i kibicowskim.
Mała, szkolna hala, ze świetną akustyką, w połączeniu z kibicami obu drużyn, wpłynie miejmy nadzieję na widowisko, jakiego dawno w Radomiu nie oglądaliśmy.

Afganistan gwarantowany!

Tylko WKS! 8-)
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

AS Białołęka - Pekpol Ostrołęka 0:3 (23:25, 19:25, 21:25)
Stan rywalizacji: 0:3

Pekpol awansował do finału.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: maniek009 »

Czarni Radom - Ósemka Siedlce 3:1 (17:25, 25:21, 25:15, 25:16)

Walczymy dalej... 8-)
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

AS Białołęka - Pekpol Ostrołęka 0:3 (23:25, 19:25, 21:25)

Biało-czerwoni w formie ;)
Tylko w pierwszym secie były delikatne problemy, bo AS prowadził już 23:22, ale końcówka była bardzo dobra i Pekpol wygrał tego seta. Pozostałe dwie partie bez historii...Bardzo dobry mecz Pekpolu w bloku i obronie, na kontrach sporo chłopaki kończyli i tym samym wygrali pewnie i zasłużenie ;)

Finał jest nasz, ale liczymy na więcej;) 13 i 14 marca w Ostrołęce zaczynamy batalię o wygraną w lidze, która mam nadzieję należeć będzie do nas :)
Manolo
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2009, o 23:52
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Manolo »

mattBP pisze:Czytam tutaj, że liga jest wyrównana i takie tam. Muszę powiedzieć, że ta grupa jest przede wszystkim słaba. Słaba jak nieszczęście. Porównując ją do poziomu zespołów z południa Polski, z którymi graliśmy w ubiegłym sezonie, to jest to trochę mocniejsza liga TKKF :] Owszem, Czarni mają dwie porażki, ale wynika to tylko z tego, że chłopaki grają bardzo nierówno. Jeśli choćby zbliżą się do ubiegłorocznego poziomu (a sądzę, że z Kubą Bednarukiem w składzie już niebawem bardzo poprawią grę), to będą równo bili wszystkich po kolei.
mattBP pisze:Ta grupa jest słaba jak nieszczęście. Czarni z taką grą jak dzisiaj, przegraliby niejeden mecz w radomskiej lidze amatorskiej. Coś jest nie tak w naszej drużynie, to co dzisiaj chłopaki wyprawiali woła o pomstę do nieba. Nie ma racjonalnego wytłumaczenia na to, co się dziś stało... Jednocześnie gratuluję chłopakom z Białołęki niezłej gry. Ale prawdę mówiąc to Czarni przegrali mecz, a nie oni go wygrali.

Nas w Warszawie 8, oczywiście z dopingiem.

PS Pozdrowienia dla spikera :]
mattBP pisze:Maleńka, nie ucz mnie pokory :] Tej nauczyło mnie życie, gdy mój klub upadał na samo dno. Po prostu wiem, na co stać Czarnych i wiem, że nie wykorzystują na dziś nawet 50% swoich możliwości. Nie wiem, z czego to wynika, ale z pewnością nie z oszałamiającej gry rywali.
mattBP pisze:Szczerze mówiąc, to nie ;) Ale nie wynika to z tego, że brak mi pokory, czy też noszę jako kibic WKS-u głowę wysoko, co zarzucają niektórzy. Po prostu wiem, na co stać tych chłopaków. Oglądam ich mecze od lat i nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, co się stało, że grają w tym sezonie taką padakę. Wzmocnieni Kubą Bednarukiem (dwa lata temu mistrz Włoch i zmiennik Grbicia, w ubiegłym sezonie gracz Plus Ligi) nie mają prawa grać tak, jak grają... Ale to jest tylko sport. Jestem jednak przekonany, że wreszcie zaskoczą i zaczną grać na poziomie, jaki prezentowali chociażby w zeszłym roku. Dobrze by było, bo mam już dość drugiej ligi... ;)
wojtek1921 pisze:Choćby Czarni spadli z tej ligi, to nic nie zmieni mojego wrażenia, że gr. 3 jest słabsza niż gr. 4. Oczywiście nie zmienia to faktu, że Czarni dostosowują się do tej śmiesznej ligi prezentując połowę swojego normalnego poziomu. Na potwierdzenie tych słów zauważę, że Fart Kielce, który w ubiegłym sezonie grał w gr. 4 obecnie jest bezkonkurencyjnym liderem 1 ligi, a gra takim samym składem jak w tamtym sezonie + jeden Krzywiecki. Mówcie sobie dalej co chcecie, piszcie. Ja poczekam do play offów :) Ten się smieje kto sie smieje ostatni...
Oj jak bedzie mi brakować wypowiedzi tych mocarzy z Radomia :]
Teraz prosze pokornie pochylić głowki i zyczyc nam - cienkim bolkom awansu :)

Aj bym zapomnial o najwazniejszym Czarni - Ósemka 0:3 (19:25,22:25,23:25)
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: mckinser »

Owszem, Czarni mają dwie porażki, ale wynika to tylko z tego, że chłopaki grają bardzo nierówno. Jeśli choćby zbliżą się do ubiegłorocznego poziomu (a sądzę, że z Kubą Bednarukiem w składzie już niebawem bardzo poprawią grę), to będą równo bili wszystkich po kolei.
Cytat roku ;)

Jak widać trzeba było się cieszyć gdy mieliście tylko te dwie porażki bo skończyło się na dziewięciu. Nie pomogły żadne Bednaruki ani inne wynalazki z Jadaru. W "słabej jak nieszczęście" lidze okazało się że ten doskonały Radom nie znaczy nic. Osobiście szkoda mi Białołęki, bo uważam że powinni być na 3 miejscu i zasłużyli na nie bardziej niż Czarni. Gdzie te wasze bicie równo po kolei? :] podniecacie się poprzednim sezonem i zwycięstwem z Fartem, a w tym sezonie 9 razy łomocik się dostało :] dla was sezon już się skończył, gratulacja dla Ostrołęki i Siedlec, zostali zdecydowanie najlepsi i niech rozstrzygną pojedynek o mistrza między sobą.

Właśnie, jakie typy na finał?? Ja bym obstawiał 4 mecze i 3-1 dla Ostrołęki ;) Ale różnie moze byc
pozdro

P.S. "Ten się śmieje kto się śmieje ostatni"
BUAHAHHAHAHAHHAHHAHAHA!! :] :] :] :]
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Play out:
Armat Kozienice - AZS UW Warszawa 2:3 i 1:3
stan rywalizacji: 1:3
AZS utrzymał się w II lidze.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia Warszawa 1:3
stan rywalizacji: 1:2
Akurat teraz trwa IV mecz pomiędzy tymi zespołami.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: maksik »

Elgarten pisze: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia Warszawa 1:3
stan rywalizacji: 1:2
Akurat teraz trwa IV mecz pomiędzy tymi zespołami.
Akurat tego tak dokładnie nie śledzę ale przez przypadek rozmawiałem o tym meczu z kimś i wg niego było 0:3 dla Legii wczoraj..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ozzy
Posty: 26
Rejestracja: 1 lut 2009, o 20:43
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ozzy »

mckinser pisze: Cytat roku ;)

Jak widać trzeba było się cieszyć gdy mieliście tylko te dwie porażki bo skończyło się na dziewięciu. Nie pomogły żadne Bednaruki ani inne wynalazki z Jadaru. W "słabej jak nieszczęście" lidze okazało się że ten doskonały Radom nie znaczy nic. Osobiście szkoda mi Białołęki, bo uważam że powinni być na 3 miejscu i zasłużyli na nie bardziej niż Czarni. Gdzie te wasze bicie równo po kolei? :] podniecacie się poprzednim sezonem i zwycięstwem z Fartem, a w tym sezonie 9 razy łomocik się dostało :] dla was sezon już się skończył, gratulacja dla Ostrołęki i Siedlec, zostali zdecydowanie najlepsi i niech rozstrzygną pojedynek o mistrza między sobą.

Właśnie, jakie typy na finał?? Ja bym obstawiał 4 mecze i 3-1 dla Ostrołęki ;) Ale różnie moze byc
pozdro

P.S. "Ten się śmieje kto się śmieje ostatni"
BUAHAHHAHAHAHHAHHAHAHA!! :] :] :] :]

ochłoń trochę
z Czarnymi, aż po życia kres. Tylko Czarni Radom!
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

maksik pisze: Akurat tego tak dokładnie nie śledzę ale przez przypadek rozmawiałem o tym meczu z kimś i wg niego było 0:3 dla Legii wczoraj..
Masz rację, mój błąd ;) .
Dzisiaj Legia wygrała 3:2 i utrzymała się w II lidze. Bardzo dobry weekend dla warszawskich drużyn grających w II lidze.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Mieciu
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2009, o 16:43
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mieciu »

ozzy . Ty możesz już teraz ochłonąć.. nie wiem co więcej zabawnego możecie kibice czarnych napisać : ) Sezon trwa od końca września .. Jeżeli ta liga jest śmieszna , a wy przez te ponad 5 miesięcy nie potrafiliście "zagrać na swoim poziomie" to wy jesteście śmieszni i "słabi jak nieszczęście" ..

Ja co do typów mam takie same zdanie. 3:1 dla Ostrołęki , ale play-off rządzą się własnymi prawami, a bilans w tym sezonie tych dwóch drużyn to 1:1 i 3:3 w setach. Z całą pewnością będzie ciekawie ! :P
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: mckinser »

pfff radomiaczki cały sezon nie potrafiły uwierzyć że to ich zespół jest do niczego aż trzeba im to było udowodnić. szkoda tylko że Ósemka nie skończyła tego w trzech meczach, efekt końcowy byłby lepszy. pozostawię bez komentarza wpisy które tu się pojawiały przez cały sezon. mieli bić równo wszystkich po kolei a skończyli na 3 miejscu, na dodatek na które nie zasłużyli, bo Białołęka jest lepszym zespołem i jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to niech spojrzy na wyniki meczów obu drużyn - Czarni zdobyli z asem 0 (słownie zero) punktów.

aaaaale co tam, przecież oni ograli Farta rok temu...ale o tym że dostali łomot 2x od Pekpolu, 2x od Białołęki, od Legii i 4x od Ósemki to nikt nie powie.
rok temu taką pewność siebie prezentowali kibice Ślepska. tyle że oni awansowali i racja pozostała po ich stronie. czasami potrzeba wiecej pokory. a jeżeli ktoś nadal uważa że Radom jest super świetny itd. tylko miał pecha cały sezon to powinien udać się do specjalisty.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

mattBP pisze: Jak już pisałem, Czarnych oglądam od kilkunastu lat i tak słabego poziomu spotkań jeszcze nie widziałem. Ale wszystko zweryfikuje boisko, nie ma co prowadzić tutaj akademickich dyskusji. Poczekajmy chociaż do play-off'ów.
No to poczekaliśmy do play - offów, wszystko zweryfikowało boisko :) .
Najlepsze jest dla mnie to, że wcześniej, w czasie rundy zasadniczej kibiców "wielkiego" klubu z Radomia było co niemiara, a teraz jakoś siedzą cicho ;) Trochę pokory na przyszłość...
mckinser pisze:pfff radomiaczki cały sezon nie potrafiły uwierzyć że to ich zespół jest do niczego aż trzeba im to było udowodnić. szkoda tylko że Ósemka nie skończyła tego w trzech meczach, efekt końcowy byłby lepszy. pozostawię bez komentarza wpisy które tu się pojawiały przez cały sezon. mieli bić równo wszystkich po kolei a skończyli na 3 miejscu, na dodatek na które nie zasłużyli, bo Białołęka jest lepszym zespołem i jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to niech spojrzy na wyniki meczów obu drużyn - Czarni zdobyli z asem 0 (słownie zero) punktów.

aaaaale co tam, przecież oni ograli Farta rok temu...ale o tym że dostali łomot 2x od Pekpolu, 2x od Białołęki, od Legii i 4x od Ósemki to nikt nie powie.
Pełna zgoda. Też uważam, że Czarni nie zasłużyli na 3 miejsce, ale całe szczęście Ósemka pokazała im miejsce w szeregu. Już nie wybrzydzajmy, że rywalizacja się nie skończyła w 3 meczach i tak "gwiazdeczki" dostały niezły łomot.
Czekam na wpisy radomskich kibiców, jestem ciekawy jakich interesujących rzeczy się dowiem :]
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: yfysk »

mckinser pisze: rok temu taką pewność siebie prezentowali kibice Ślepska. tyle że oni awansowali i racja pozostała po ich stronie.
moze jakis cytat na potwierdzenie?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
ozzy
Posty: 26
Rejestracja: 1 lut 2009, o 20:43
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ozzy »

pokory mi brak to fakt, ale nie uważam tego za wadę 8-) mów co chcesz ja wiem swoje i radzę na przyszłość nie pisz o Czarnych tak ironicznie...
z Czarnymi, aż po życia kres. Tylko Czarni Radom!
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: mckinser »

ok, dobra. rywale również zdania nie zmienią i jezeli ktoś myśli że będą kładli się przed jaśnie panami to sie myli...

brak pokory jest dobry, jeżeli jest się świadomym swojej siły. a w tym wypadku pisanie o słabej lidze i przyszłym "biciu równo po kolei" było chyba troszeczkę przesadzone przy tak kiepskich armatach.

zakończmy temat Radomia nie piszmy o nich ironicznie, przeciez to taki świetny zespół :] ale dobra, koniec w lidze zostały 2 najlepsze zespoły i na nich skupmy uwage. ciekawie jest też na koncu, Kozienice zagraja z Lechią i też może być różnie...
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Pekpol Ostrołęka - Ósemka Siedlce 3:2 (25:18, 17:25, 25:18, 19:25, 15:11)

Mecz godny finału ;)
Świetne widowisko, ok. 800 ludzi na trybunach i zwycięstwo gospodarzy. Jutro kolejny mecz...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Z kolei w barażach o utrzymanie Lechia przegrała u siebie z Armatem 1:3 ( 15:25, 26:28, 25:16, 21:25 ). Jutro II mecz, rywalizacja toczy się do 3 zwycięstw. Zespół, który przegra 3 razy spadnie do III ligi, a zwycięzca zagra baraż z którymś z zespołów z III ligi.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Pekpol Ostrołęka - Ósemka Siedlce 3:2 (23:25, 26:24, 22:25, 25:11, 16:14)

To samo co wczoraj, niesamowite widowisko, niesamowite emocje! 2:0 dla Pekpolu ;)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Baraże o utrzymanie:
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KKS Armat Kozienice 2:3 ( 25:16, 15:25, 27:25, 17:25, 13:15 )
stan rywalizacji: 0:2
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: dreamer »

Elgarten pisze:Baraże o utrzymanie:
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KKS Armat Kozienice 2:3 ( 25:16, 15:25, 27:25, 17:25, 13:15 )
stan rywalizacji: 0:2
Myślę, że trzeba sprostować tę informację.
Lechia z Armatem nie gra w barażach o utrzymanie się w II lidze, tylko w play-down.
Dopiero ta drużyna która przegra rywalizację w tej parze, będzie walczyla w barażach z jakimś zespolem z III ligi.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”