AZS Częstochowa

over
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2010, o 12:05

Re: AZS Częstochowa

Post autor: over »

lucass90 pisze: Ale, jak widać, dzisiejsza młodzież ma nieźle n****ne w garach, wołając sobie 300 tys. zł za sezon. Jeszcze dojdzie do tego, że będziemy szkolili młodzież z Ukrainy, Białorusi, czy Czech, bo na "krajowy" towar nie będzie nas stać...
dante_azs pisze: Kaczyński podobno to nowy Winiarski, może i tak, ale i teraz uwaga, zażądał zapewne w porozumieniu z tatusiem kwoty oscylującej w granicach 300 tys. zł. 17-latek żeby nie było wątpliwości :D
Ja rozumiem, że to nazwisko w Polsce jest w cenie, ale kwota rzuca o ścianę i obraca dookoła własnej osi.
Nie no panowie zachowujcie się. 300tys za sezon ? Skąd panie dante_azs wziąłeś taką kwotę ? Trochę tak nie ładnie gadać i obrażać kogoś jak się nie zna całej sytuacji. I nie ma co osądzać jego i jego taty skoro nawet się tych osób nie zna. A takimi komentarzami to raczej zawodnika nie zachęcicie do gry w AZS-ie bo kto by chciał grać w klubie gdzie kibice źle gadają na temat zawodnika czy jego rodziny ? Ciekaw jestem jakbyście panowie zareagowali jakby się okazało ,że przyszedł grać do Częstochowy za zdecydowanie mniejsze pieniądze niż mógłby dostać np. w Rzeszowie czy Bełchatowie.
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

over pisze:
lucass90 pisze: Ale, jak widać, dzisiejsza młodzież ma nieźle n****ne w garach, wołając sobie 300 tys. zł za sezon. Jeszcze dojdzie do tego, że będziemy szkolili młodzież z Ukrainy, Białorusi, czy Czech, bo na "krajowy" towar nie będzie nas stać...
dante_azs pisze: Kaczyński podobno to nowy Winiarski, może i tak, ale i teraz uwaga, zażądał zapewne w porozumieniu z tatusiem kwoty oscylującej w granicach 300 tys. zł. 17-latek żeby nie było wątpliwości :D
Ja rozumiem, że to nazwisko w Polsce jest w cenie, ale kwota rzuca o ścianę i obraca dookoła własnej osi.
Nie no panowie zachowujcie się. 300tys za sezon ? Skąd panie dante_azs wziąłeś taką kwotę ? Trochę tak nie ładnie gadać i obrażać kogoś jak się nie zna całej sytuacji. I nie ma co osądzać jego i jego taty skoro nawet się tych osób nie zna. A takimi komentarzami to raczej zawodnika nie zachęcicie do gry w AZS-ie bo kto by chciał grać w klubie gdzie kibice źle gadają na temat zawodnika czy jego rodziny ? Ciekaw jestem jakbyście panowie zareagowali jakby się okazało ,że przyszedł grać do Częstochowy za zdecydowanie mniejsze pieniądze niż mógłby dostać np. w Rzeszowie czy Bełchatowie.

Bez przesady... Zwazywszy ze Murek dostaje w AZSie 400 tys to 17letni chlopak mialby zarabiac 300 to lekka przesada... Nie kontestuje jego umiejetnosci i w ogole... Ale raczej w zadnym klubie by tyle nie dostal. Nawet w SKRZE czy Resovii... Szanujmy sie nawzajem.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Kaczyński obecnie tak na dobrą sprawę jest nikim. Nie wiemy nawet, czy poradziłby sobie w chociażby w I lidze, bo póki co za przeciwników ma dzieci takie jak on. Jeśli chce zarabiać jak gwiazda, to niech najpierw coś udowodni. Jeden udany turniej nie robi z niego drugiego Winiarskiego. Gdy ktoś daje mu możliwość trenowania z takimi zawodnikami, jak Dawid Murek czy Krzysztof Gierczyński, to powinien przyjąć tę ofertę z ucałowaniem ręki, bez względu na zarobki.

Życzę mu jak najlepiej, ale postawa jaką zaprezentował nie świadczy o nim zbyt dobrze... Żeby nie odbiło się to na jego przyszłej karierze.
AZS CZĘSTOCHOWA!
over
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2010, o 12:05

Re: AZS Częstochowa

Post autor: over »

lucass90 pisze:Życzę mu jak najlepiej, ale postawa jaką zaprezentował nie świadczy o nim zbyt dobrze... Żeby nie odbiło się to na jego przyszłej karierze.
Jaka postawa ? Przecież nic nie zrobił a te zarobki są wyssane z palca. Myślisz ,że nie chciałby trenować z Murkiem czy Gierczyńskim ? I uczyć się od nich ? A w I lidze już zagrał w kilku spotkaniach i zagrał dobrze.
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

over pisze:
lucass90 pisze:Życzę mu jak najlepiej, ale postawa jaką zaprezentował nie świadczy o nim zbyt dobrze... Żeby nie odbiło się to na jego przyszłej karierze.
Jaka postawa ? Przecież nic nie zrobił a te zarobki są wyssane z palca. Myślisz ,że nie chciałby trenować z Murkiem czy Gierczyńskim ? I uczyć się od nich ? A w I lidze już zagrał w kilku spotkaniach i zagrał dobrze.

No to sa wyssane z palca to o co chodzi? Tutaj nikt go nie szkaluje... Bardziej to jest zwiazane z wielkim zdziwieniem skad takie pieniadze dla tak mlodego i jeszcze niedoswiadczonego zawodnika.
Ktos mowil ze dzisiaj ponoc maja podac nazwisko 4go przyjmujacego... Ciekawe czy podadza...
Znajac zycie po swietach dopiero sie dowiemy ;/
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: keep_the_ball_flying »

W przejście Żuka nie wierzę, właściwie niby dlaczego miałby się go FART teraz pozbyć?
Wydaję mi się, że bardziej realistyczną drogą jest zgarnięcie właśnie kogoś z Trefla Gdańsk. W tej chwili mają dobrobyt wyrównanych przyjmujących, jest ich 6! (http://www.treflsport.com/siatkowka_mes ... l_Gdansk,6). Pojawiły się głosy (plotki) o Chaberku, który nie gra w drużynie z Pomorza od jakiegoś czasu, a w ubiegłym sezonie był postacią szóstkową. Michał ma za sobą epizody w Jastrzębiu, Politechnice, Jadarze, AZS Olsztyn, więc był w 4 klubach PlusLigowych. Trochę zwiedził, CV ciekawe ;) W Warszawie oraz stolicy Warmii i Mazur zgarnął bodajże po 1 statuetce MVP spotkania +Ligi.
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

Cholera wie... Mnie zaczyna ten czas coraz to bardziej niepokoic... Bo jakby mieli jakiegos wartosciowego zawodnika na oku pozbywajac sie Hrazdiry to juz zapewne by byl zakontraktowany a tak to faktycnzie moze byc co najwyzej jakas zapchajdziura ktra parkietu nie powacha... Oby tylko Murkowi i Gierkowi zdrowko dopisalo.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: AZS Częstochowa

Post autor: azsiak88 »

Jeszcze jest wypoczęty Gradek ;) Ciekawe jakby poradził sobie w pełnym wymiarze meczu. O przyjęcie i zagrywkę można być spokojnym, no ale właśnie atak.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

keep_the_ball_flying pisze:W przejście Żuka nie wierzę, właściwie niby dlaczego miałby się go FART teraz pozbyć?
Wydaję mi się, że bardziej realistyczną drogą jest zgarnięcie właśnie kogoś z Trefla Gdańsk. W tej chwili mają dobrobyt wyrównanych przyjmujących, jest ich 6! (http://www.treflsport.com/siatkowka_mes ... l_Gdansk,6). Pojawiły się głosy (plotki) o Chaberku, który nie gra w drużynie z Pomorza od jakiegoś czasu, a w ubiegłym sezonie był postacią szóstkową. Michał ma za sobą epizody w Jastrzębiu, Politechnice, Jadarze, AZS Olsztyn, więc był w 4 klubach PlusLigowych. Trochę zwiedził, CV ciekawe ;) W Warszawie oraz stolicy Warmii i Mazur zgarnął bodajże po 1 statuetce MVP spotkania +Ligi.
Chaberek nigdy nie grał w Jastrzębiu.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

W przypadku Kaczyńskiego w grę podobno wchodzi wypożyczenie na 1,5 roku. Przy czym za drugą część tego sezonu miałby dostać 50 tysięcy złotych. Sam chce grać w Częstochowie i po wypożyczeniu chętnie podpisałby dłuższy kontrakt. Ale nie mam powności, że to info jest pewne na 100 %.
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Magda_AZS »

Kaczyński jest teraz z reprezentacją kadetów w Czechach, a w styczniu prawdopodobnie będzie grał w kwalifikacjach do ME 2011. Do drużyny dołączyłby w takim wypadku dopiero w połowie stycznia, więc chyba lepiej już zakontraktować kogoś na dogranie, a Michała przekonać do gry od nowego sezonu z kilkuletnim kontraktem.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: olog55 »

Wypisujecie wiadomości wyssane z palca. Wszyscy na tym forum wiedzą więcej od samego zainteresowanego. Do tego od kilku lat AZS Częstochowa nie dogaduje się z Norwidem. Nawet w Młodej Lidze gra Metro Warszawa a nie Norwid.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Zapchajdziura...

Oby Gradowski ewentualne zmiany robil takie jak w Jastrzebiu a Panowie Murek i Gierczynski trzymali forme do konca sezonu.
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Raymond »

Jak tak patrze na tą całą sprawę z Hrazdira i jej następstwo czyli podpisanie kontraktu z Żukiem to nasuwa mi się jedna myśl - Piotr Łuka powinien zostać w Częstochowie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

Raymond pisze:Jak tak patrze na tą całą sprawę z Hrazdira i jej następstwo czyli podpisanie kontraktu z Żukiem to nasuwa mi się jedna myśl - Piotr Łuka powinien zostać w Częstochowie.
Tyle, że Piotrek się cenił i chciał grać w szóstce.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Łuka Łuką, ale przed sezonem sytuacja wygladala tak, ze przychodzi od niego lepszy (teoretycznie) Hrazdira, a na lawie będzie Murek ktory mial raczej nie wrocic do formy wnioskujac po sparignach przed sezonem kiedy ledwo skakal. Okazalo sie jednak inaczej, Hrazdira wykorzystal zapis w swojej umowie no i mozna bylo generalnie przwidziec ze przyjdzie zapchajdziura. Ja liczylem jednak na mlodego zawodnika ktory niczym Fabian bedzie wymiatal za 3 lata :) Pan Michal Zuk juz chyba pewnego poziomu nie przeskoczy.
Ciekawe natomiast co planuje Fart Kielce ;)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

madlark pisze:
Raymond pisze:Jak tak patrze na tą całą sprawę z Hrazdira i jej następstwo czyli podpisanie kontraktu z Żukiem to nasuwa mi się jedna myśl - Piotr Łuka powinien zostać w Częstochowie.
Tyle, że Piotrek się cenił i chciał grać w szóstce.
Tyle, że przede wszystkim AZS nie był zainteresowany dalszą współpracą.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Czyli słowo ciałem się stało :D Z resztą kto był na ostatnim meczu to mógł zobaczyć tegoż siatkarza na HP.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Michała widywałem w Częstochowie dosyć często, nawet gdy grał jeszcze w Treflu ;) Niedaleko mnie mieszkała jego obecna żona, więc przyjeżdżali tu co jakiś czas odwiedzać teściów i śmigali po okolicy z dzieckiem ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dante_azs »

keep_the_ball_flying pisze:W przejście Żuka nie wierzę, właściwie niby dlaczego miałby się go FART teraz pozbyć?
A teraz już wierzysz? :D
BorysAZS
Posty: 25
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 07:56
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BorysAZS »

lucass90 pisze:Michała widywałem w Częstochowie dosyć często, nawet gdy grał jeszcze w Treflu ;) Niedaleko mnie mieszkała jego obecna żona, więc przyjeżdżali tu co jakiś czas odwiedzać teściów i śmigali po okolicy z dzieckiem ;)
Dość to ciekawe zważywszy na fakt iż nie ma ani żony, ani dziecka...
Słaby transfer...Żuk się dobrze zapowiadał no ale nic z tego nie wyszło...W razie kłopotów jednego z przyjmujących zostajemy z Gradowskim...
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: fifok »

Słabiutko w kontekście zastąpienia Czecha, widocznie woleli zaoszczędzić. A szkoda bo droga do czwórki stoi otworem a tam można było nieźle zamieszać a tak modlić się żeby Gierek i Murek wytrzymali.
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: keep_the_ball_flying »

KadrO pisze:
keep_the_ball_flying pisze:W przejście Żuka nie wierzę, właściwie niby dlaczego miałby się go FART teraz pozbyć?
Wydaję mi się, że bardziej realistyczną drogą jest zgarnięcie właśnie kogoś z Trefla Gdańsk. W tej chwili mają dobrobyt wyrównanych przyjmujących, jest ich 6! (http://www.treflsport.com/siatkowka_mes ... l_Gdansk,6). Pojawiły się głosy (plotki) o Chaberku, który nie gra w drużynie z Pomorza od jakiegoś czasu, a w ubiegłym sezonie był postacią szóstkową. Michał ma za sobą epizody w Jastrzębiu, Politechnice, Jadarze, AZS Olsztyn, więc był w 4 klubach PlusLigowych. Trochę zwiedził, CV ciekawe ;) W Warszawie oraz stolicy Warmii i Mazur zgarnął bodajże po 1 statuetce MVP spotkania +Ligi.
Chaberek nigdy nie grał w Jastrzębiu.
Był w Jastrzębskim, napisałem że ma za sobą epizod, bodajże sezon 2005/2006. Jastrząbki miały jego kartę, tylko że wtedy trafił poważną kontuzję i go puścili.
dante_azs pisze:
keep_the_ball_flying pisze:W przejście Żuka nie wierzę, właściwie niby dlaczego miałby się go FART teraz pozbyć?
A teraz już wierzysz? :D
Zobaczylem, uwierzyłem :D :D
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

keep_the_ball_flying pisze:
KadrO pisze:
keep_the_ball_flying pisze:W przejście Żuka nie wierzę, właściwie niby dlaczego miałby się go FART teraz pozbyć?
Wydaję mi się, że bardziej realistyczną drogą jest zgarnięcie właśnie kogoś z Trefla Gdańsk. W tej chwili mają dobrobyt wyrównanych przyjmujących, jest ich 6! (http://www.treflsport.com/siatkowka_mes ... l_Gdansk,6). Pojawiły się głosy (plotki) o Chaberku, który nie gra w drużynie z Pomorza od jakiegoś czasu, a w ubiegłym sezonie był postacią szóstkową. Michał ma za sobą epizody w Jastrzębiu, Politechnice, Jadarze, AZS Olsztyn, więc był w 4 klubach PlusLigowych. Trochę zwiedził, CV ciekawe ;) W Warszawie oraz stolicy Warmii i Mazur zgarnął bodajże po 1 statuetce MVP spotkania +Ligi.
Chaberek nigdy nie grał w Jastrzębiu.
Był w Jastrzębskim, napisałem że ma za sobą epizod, bodajże sezon 2005/2006. Jastrząbki miały jego kartę, tylko że wtedy trafił poważną kontuzję i go puścili.
dante_azs pisze:
keep_the_ball_flying pisze:W przejście Żuka nie wierzę, właściwie niby dlaczego miałby się go FART teraz pozbyć?
A teraz już wierzysz? :D
Zobaczylem, uwierzyłem :D :D
Co to za epizod w Jastrzębiu (Pluslidze), jeśli w ogóle nie zagrał spotkania, ani nie znalazł się w ostatecznym składzie?
Zver
Posty: 247
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:33
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Zver »

Miałbyć Quiroga a jest Michał ŻUK :D
Ostatnio zmieniony 22 gru 2010, o 21:43 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zgodnie z pkt 18 regulaminu zmniejszyłem troszkę ilość emotikonek
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

Zver pisze:Miałbyć Quiroga a jest Michał ŻUK :D
Kto, prócz Ciebie spodziewał się tego gracza? Tak poza tym, nie jestem kibicem Częstochowy (choć darzę ten zespół sympatią), ale na Twoim miejscu, darowałbym sobie licznych prowokacji w stronę tej drużyny, bo powoli robi się to śmieszne.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2010, o 17:03 przez KadrO, łącznie zmieniany 1 raz.
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: vii »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 23 gru 2010, o 13:45 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 12 i 23 regulaminu forum...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Nagor »

Miał być również Stokr...
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:Miał być również Stokr...
I jak widać dobrze że nie przyszedł. Janeczek radzi sobie bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”