Sezon 2008/09 - grupa IV

Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: malutki »

MOs zmienil sklad i to w dosc duzym stopniu!! Doszedl Drabkowski,wrocil Żuber, Korpak, Doszedł Sutyniec(atakujacy),zostal Libero Zurek,drugi sypacz Makowski, Kaczmarek , Pawlewicz, Ilinski, Skalski, Szulc, i jest jeszcze paru Juniorow z zeszlego roku co zdobyli MP!!!
P.S. w sparingu z czarnymi przed pierwsza runda Mos wygrał z CZarnymi 3:1:)
Pozdrawiam i zycze powodzenia!! I mam nadzieje do zobaczenia w turnieju głównym:):):)
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: miki1990 »

kiedy sa te mecze farta z rafako
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

W tą sobotę i ew. w niedziele. Mecze rozgrywane w Raciborzu.
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
Evitka
Posty: 24
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:56
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: Evitka »

Tak, tak.
Gramy jutro o 17:00 z Kielcami.

http://www.azsrafakoraciborz.bnx.pl


Pozdrowionka :D
Evitka
Posty: 24
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:56
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: Evitka »

Kielce wygrały nie bez trudu z moim AZSem.

Kielce - Racibórz 3:1 (25:15, 21:25, 27:25, 28:26)
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Brawo FART :D . Teraz rozpocznie się prawdziwa batalia z Czarnymi Radom. Czekamy na dobre mecze.
Po wyniku widzę, że Rafako powalczyło, a mecz był emocjonujący.
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: miki1990 »

a kiedy te mecze?? z czarnymi??
Evitka
Posty: 24
Rejestracja: 8 sty 2008, o 12:56
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: Evitka »

Eve na pewno to nie była ta drużyna która była w Kielcach... ;)
Zabrakło końcówek, ale teraz Rafako będzie Kibicowało Kielcom :]
Powodzenia :D
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Mecze z Czarnymi 28-29 marca.
Evitka, no to kibicujemy razem :]
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

Eve, szykujcie się na ciekawy mecz ;) ;)

Zobaczycie dlaczego...
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

:(
radzioosek
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: radzioosek »

luci154 pisze:BŁĘKITNI ROPCZYCE - AKS RESOVIA 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
BŁĘKITNI: P. Bryliński, Jendryassek, Stojek, P. Podpora, Betleja, Wilk, Marć (libero)
AKS RESOVIA: Mach, Strzeżek, Filip, Kaczmarek, Peszko, M. Bryliński, Głód (libero) oraz Długosz.
Mecz raczej należał do średnich. Błękitni grali nie najlepiej, a Resovia dramatycznie. Widać było, że Michał Kaczmarek przewyższa o kilka klas resztę zawodników. W meczu były dwa braterskie pojedynki - Przemek (Błękitni) i Mateusz (AKS Resovia) Brylińscy oraz Piotr (Błękitni) i Jacek (II trener Resovii) Podpora.
Kaczmarek przewyższał o kilka klas? dobre sobie :-)
Awatar użytkownika
Miki1910
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:00
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: Miki1910 »

eve pisze::(
Czemu jesteś smutna. Obawiasz się porażki?? 8-)
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." Hubert Wagner (1941–2002)
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Nie, obawiam się atmosfery...Bardzo bym chciała, żeby wszyscy kibice pamiętali po co przyszli do hali i na jaką dyscyplinę. Żeby nie pomylili siatkówki z kopaną, żeby pokazali klasę.
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

Spokojnie, nie to miałem na myśli...

Równie dobrze to my moglibyśmy Was posądzać o elementy pozasportowe.
Pamiętasz chyba mecz w Kielcach w zeszłym sezonie...


Pozdrawiam:) Niech wygra lepszy
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

Dwa ciekawe artykuły z radomskich portali sportowych dotyczące meczy Fart Kielce - Czarni Radom.

http://www.sportradom.pl/index.php?page ... ewsid=5331

http://www.radomsport.pl/index.php?pokaz,1716
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Fart - Czarni 3:0 (25:23, 25:14, 25:13). Mecz trwał godzinę. Fart zagrał bardzo dobrze :] Czarni dziś zaprezentowali się słabiutko. Zobaczymy jak będzie jutro.
Awatar użytkownika
Miki1910
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:00
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: Miki1910 »

Fart wcale nie zagrał dobrze. Po prostu Czarni wyszli ze spuszczonymi głowami. Dodatkowo sędzia głowny kilka razy zmienił decyzję sędziny liniowej, która prawidłowa pokazywała, że punkt należał się Czarnym. I jeszcze łysy sędzia na linii, który po atakach csiatkarzy WKS-u zawsze widział aut. Nie zmienia to jednak faktu, że radomscy zawodnicy zagrali fatalnie. My jednak, ajko kibice nie dopasowaliśmy się do ich poziomu. Co eve, powiesz na temat fanatycznego dopingu :) ?
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." Hubert Wagner (1941–2002)
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

Rzeczywiście nasi zawodnicy zagrali fatalnie. W pierwszym secie podjęta walka, przegrana 25:23. Kolejne dwa sety bez historii sportowej.


Przez cały mecz prowadzimy głośny, dobry doping, szczególnie w 3 secie, kiedy to bryluje w naszych szeregach popularne 'Broendby' ciągnięte przez cały set, niestety przegrany z kretesem 25:13. Warto dodać, że doping w 3 secie prowadzony bez koszulek :)
Zabawa w najlepsze, mimo bardzo słabej gry naszych zawodników.
Kibiców Czarnych Radom w Kielcach ok. 55 osób.

Za jakiś czas pojawi się film z meczu. Wrzucę tu do niego linka.


Pozdrawiam.


Edit:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ga ... s=Itemnr=7 KIBICE FARTA

http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/b ... 0&border=0 KIBICE CZARNYCH
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Było w porządku. Ale zdecydowanie wolę doping w koszulkach niż bez ;)
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Fart-Czarni Radom 3:2 (20:25, 25:10, 18:25, 25:19, 15:8). Mecz dobry, emocjonujący, huśtawka nastrojów + świetny doping kibiców = naprawdę dobre widowisko. Kibice obu drużyn pokazali klasę :) . Świetnie zorganizowana grupa kibiców gości, kulturalny i naprawdę siatkarski doping. Brawo kluby kibica ! :)
Awatar użytkownika
Miki1910
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:00
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: Miki1910 »

Słyszałem, że kibice Farta wybierają się do Radomia. eve, jeżeli chcesz zobaczyć jeszcze lepszy doping, przyjedź do radosmkiej hali MOSiR-u. ;)
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." Hubert Wagner (1941–2002)
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

Miki, spokojnie, lepiej mieć niespodzianke, niż się zawieść ;) Nie ma się co chwalić, to złe podejście ;)

Eve, wielkie dzięki za miłe słowa. Cieszę się, że nasz doping został doceniony 8-)

No i spierałbym się z tym, że doping był kulturalny, ale to tylko przez gre naszych zawodników... Momentami nerwy wiodły prym, zresztą nie ma się czemu dziwić.

Liczę na 5 meczową rywalizację! Do zobaczyska na meczach w Radomiu 8-) 8-) 8-)
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

No i spierałbym się z tym, że doping był kulturalny, ale to tylko przez gre naszych zawodników... Momentami nerwy wiodły prym, zresztą nie ma się czemu dziwić.

Rzeczywiście, siedziałam po drugiej stronie, więc moglam pewnych rzeczy nie doslyszeć...i dobrze ;) Oczywiściwe, że lepiej by było gdyby nie było momentów, których nie chciałoby się słyszeć :P
Do Radomia się nie wybieram, ale sercem będę z moją drużyną i mam nadzieję, że elementów pozasportowych nie będzie.
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Brawo Fart ! I tak gramy do końca ! :]
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

Gratuluje zwycięstwa. Byliście znacznie lepsi.

A jeśli chodzi o wasz doping... z trąbkami, to na Małysza się jeździ. Zrobiliście sobie siare przez te trąbki :] I nie dziwcie się, że nie byliście witani, ani żegnani z euforią.

A z naszej strony? - lekcja kibicowania dla Kielczaków :)
W młynie ok. 60 osób, jeśli się nie myle. Transy, flagi, konfetti, itd. Cały mecz jedziemy ze świetnym dopingiem.


Szkoda wyniku sportowego, ale najwidoczniej jeszcze to nie jest nasz czas.
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

A jeśli chodzi o wasz doping... z trąbkami, to na Małysza się jeździ.

...a z mlynami na kopana...
Już wcześniej mi się wydawało, że mecz jest dla Was tylko dodatkiem, okazją, by się pokazać i narobić wokół siebie szumu.Upajacie się młynami, swoimi gołymi torsami, itp., a tak naprawdę siatkówka dla Was nic nie znaczy. Może warto się nad tym zastanowić i przestać krytykować ludzi naprawdę kochających siatkówkę dla jej uroku i pozostawic im wolnosc wyboru co do rodzaju dopingu.
A swoja droga, zapraszam na mecze Plus Ligi, Lige Swiatowa, na eliminacje do mistrzostw i inne wielkie imprezy siatkarskie. Moze warto popatrzec jak robia to inni ;)
Awatar użytkownika
Miki1910
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:00
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: Miki1910 »

eve pisze:A swoja droga, zapraszam na mecze Plus Ligi, Lige Swiatowa, na eliminacje do mistrzostw i inne wielkie imprezy siatkarskie. Moze warto popatrzec jak robia to inni ;)
Przepraszam, ale mamy się uczyć dopingu od kibiców na LŚ. Chyba nie masz pojęcia o kibicowaniu. Tam doping jest sterowany. Co powie Magiera, to robi cała sala, nic własnej twórzczości. Z resztą na forum, gdzieś jest temat, że ładnych parę lat temu na meczach Polski to był doping. Przyjeżdzały KK AZS Częstochowa, Czarnych, Mostostalu i to one prowadziły całą zabawę. Bo siatkówka to jest sport, na którym ludzie powinni się bawić. Mecz siatkówki nie polega na odśpiewaniu Pieśni o Małym Ryceru, jak to ma miejsce na LŚ, czy w Kielcach. My mamy się bawić i naszym dopingiem nieść dobre fluidy siatkarzom. Z resztą nie ma chyba siatkarza, któy powie Ci, że woli trąbki i bierne patrzenie się na boisko od fanatycznego dopingu. ten doping ma sprawić, że siatkarze Naszej drużyny wychodzą na parkiet z chęcią zwycięstwa i wiarą we własne siły, a rywale tracą ochotę do gry. Nasza zabawa polega na tym, że dopingujemy i momentami nie zwracamy uwagi na grę, jednak to jest mimowolne. Oglądasz mecz i jednocześnie drzesz się na całego. Nakręcasz się i zapominasz na chwilę o meczu.

Odniosę się jeszcze do innych imprez. Mamy brać przykład z PLS-owskiej Skry czy Jadaru. Przecież oni nie wiedzą, na czym polega doping. Możemy się wzorować na AZS-ie Częstochowa czy Resovii, bo oni potrafią zrobić wspaniałą oprawę i wiedzą jak pomóc swoim drużynom. To są fanatycy, gotowi poświęcić wszystko dla swoich drużyn. Dopingują kulturalnie, ale żywiołowo. Inne wielkie imprezy. Może ostatnie MŚ i namiętne tłuczenie w pałki przez japońskich "kibiców". I te piski kilkuletnich dziewczynek. Jeżeli to nazywasz dopingiem, to wybacz, ale nigdy nie dojdziemy do konsensusu.

I co do bębniarza z Kielc. Bęben jest przyrządem służacym do wybijania rytmu, a nie do walenia w niego z całych sił na 2 pałki.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." Hubert Wagner (1941–2002)
Awatar użytkownika
saalvador1921
Posty: 44
Rejestracja: 7 paź 2008, o 14:59
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: saalvador1921 »

eve pisze:A jeśli chodzi o wasz doping... z trąbkami, to na Małysza się jeździ.

...a z mlynami na kopana...
Już wcześniej mi się wydawało, że mecz jest dla Was tylko dodatkiem, okazją, by się pokazać i narobić wokół siebie szumu.Upajacie się młynami, swoimi gołymi torsami, itp., a tak naprawdę siatkówka dla Was nic nie znaczy. Może warto się nad tym zastanowić i przestać krytykować ludzi naprawdę kochających siatkówkę dla jej uroku i pozostawic im wolnosc wyboru co do rodzaju dopingu.
A swoja droga, zapraszam na mecze Plus Ligi, Lige Swiatowa, na eliminacje do mistrzostw i inne wielkie imprezy siatkarskie. Moze warto popatrzec jak robia to inni ;)
Od razu chce zaznaczyć, że nie chodzi mi to o jakiekolwiek 'nawracanie' Was, ale nie mogę przemilczeć tych oskarżeń o niezainteresowanie meczem itd.

Źle Ci się wydaje.

Byłem i jestem zły o to, że przyjeżdzają kibice z Kielc (za co szacunek - byliście jedynymi przyjezdnymi u nas w tym sezonie) w ok. 10 osób i trąbią przez cały mecz, czym momentami skutecznie zagłuszają okrzyki 60 osób.

Jak to wygląda.. przychodzi 60 osób, aby zedrzeć swoje gardło, wspomóc jak najlepiej potrafimy swoich siatkarzy, a tu 3 osoby dmuchają w trąbki i zagłuszają 60 osób, dopingujących normalnie. Chamstwo.
A czym była akcja, jak podczas przerwy technicznej my śpiewamy 'WKS w sercu mym', a my trąbicie, żeby nas zagłuszyć? Istne sku....


I nie mów mi kto tu meczu nie ogląda i nie interesuje go wynik. Uwierz, że włożyliśmy więcej serca i zaangażowania w ten mecz, chociażby w te 'głupie okrzyki' (jak sobie pewnie myślisz) zdzierając gardła dla klubu, dla zawodników, niż wy wkładając tyle zaangażowania, ile jest potrzebne w dmuchnięcie w trąbke...

Dla mnie najlepszą odpowiedzią na pytanie o doping, byłaby wypowiedź siatkarzy, co im bardziej pomaga - dmuchanie w trąbki i bezsensowne uderzanie w bęben, czy doping gardłem, krzyczany, grupy oddanych kibiców.
http://www.Czarni.Radom.pl

2011/2012 - II liga --> 2012/2013 - I liga --> 2013/2014 - Plus Liga
"Za dziesięć długich lat, za drugiej ligi smak. Czekaliśmy już tyle lat, WKS-ie nadszedł czas!"
eve
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2008, o 20:22
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa IV

Post autor: eve »

Wciąż nie ma w tym o czym mówicie miejsca dla siatkówki. Ja kibicuję zawodnikom grającym w siatkówkę, a Wy ? Mam wrażenie, że dyscyplina sportu jest Wam obojętna i klub też ( byle to był WKS ;) ).
A fanatyków w żadnej dziedzinie nie toleruję. Z zasady niosą ze sobą więcej zła niż pożytku.
A Częstochowy przez całe lata nie lubiłam właśnie ze względu na ich fanatycznych kibiców (czytaj : kiboli ). I tak to już bywa - zamiast pomóc drużynie, kibole szkodzą jej wizerunkowi .
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”