Sezon 2010/11 - grupa III

Guma
Posty: 36
Rejestracja: 22 lut 2010, o 21:52
Płeć: M
Lokalizacja: TM

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Guma »

Lechia TM 3:1 (28:26 , 25:27 , 34:32 , 25:17) AZS Uniwersytet Warszawa
Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, o 21:42 przez Guma, łącznie zmieniany 1 raz.
kibol
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2010, o 23:53
Płeć: K

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: kibol »

Rzeczywiście, KPS swą grą nie powalił na kolana. Ale wygrał zasłużenie , bez żadnych ale.. Co do Bzury..dziś faktycznie słabiutko..choć poczatek zupełnie niezły. Z określeniem ,,cienizna'' byłbym ostrożniejszy..i wcale nie byłbym spokojny na miejscu KPSu o rewanż. Ale powiem tak : KPK bez rewelacji , ale jeśli tak beda grali w każdym meczu zapewne bedą wysoko..Gratulacje .
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Ejt »

kibol a na jakiej pozycji dzisiaj grałes?? ;)
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: andrevb »

Jeśli Wieluń postawi na swoim (Radek Rybak) to Tomaszów bez swego lidera będzie miał duże problemy żeby się utrzymać. Moim zdaniem będzie to kandydat do spadku.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Ejt »

Czy ktoś z Tomaszowa może powiedzieć więcej na ten temat???
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Mate »

Ponoć Radek był w Bełchatowie na meczu Skry z Siatkarzem. Wieluń w rozsypce, więc debiut Rybaka w +Lidze(sezon 2010/11), w przyszłym tygodniu jak najbardziej możliwy.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ola.p
Posty: 52
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 23:14
Płeć: K
Lokalizacja: Ozorków
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: ola.p »

Bzura Ozorków - Wilga Garwolin 3:1(21, -19, 22, 15)
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Ejt »

KPS Siedlce - AZS UW Warszawa 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)

KPS rozbija kolejną drużynę i po I rundzie zasiada na fotelu lidera grupy III :D
Dzisiejszy meczyk bez historii ;) Przeciwnik nie postawił zbyt wysoko poprzeczki.

Na uwagę zasługuje też wygrana Wilgi z AZS UWM II 3-2.
Może przebudzenie?? Ich skład naprawdę dobrze wygląda na papierze tylko brakuje im... trenera :D
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Camper został wzmocniony przez Piotra Świerżewskiego i Tomasza Knasieckiego.

Alancewicz, Główczyński, Kiwior, Lenc, Świerżewski, Knasiecki, Zalewski, Saczko...wszystko kiedyś I liga lub nawet wyżej. Jak oni z takim składem nie awansują to nie wiem co będą musieli zrobić albo kogo ściągnąć żeby w tej 1 lidze zagrać kiedyś. Chociaż wielu mówi że Camper skład ma dobry ale z tym trenerem wiele nie osiągną...ciekawe dlaczego ;)
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: 2liga »

To się za rok spotkacie - oby nie w II lidze!
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Ejt »

Akurat te 2 nazwiska to przeciętne wzmocnienia ;) Świerżewski to parodia siatkarza i do tej pory nie wiem jakim cudem uchował się tyle czasu w Orle :o On nawet normalnie chodzić nie potrafi :D
Knasiecki nic nadzwyczajnego też w Pronarze nie pokazywał ;)

Camper ma skład mocny na papierze ale do "drużyny" im jeszcze trochę brakuje :)
Mają kasę więc życzę im jak najlepiej w tym sezonie!!!Nawet awansu 8-)
ola.p
Posty: 52
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 23:14
Płeć: K
Lokalizacja: Ozorków
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: ola.p »

Bzura Ozorków - MOS Wola Warszawa 1:3
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Maciej Szewczyk »

KPS Siedlce 2:3 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Siedlczanie przegrali wygrany mecz, myślę, że taki kubeł zimnej wody na głowie lidera dobrze mu zrobi.
Przez pierwsze dwa sety nic nie wskazywało na porażkę, w trzeciej odsłonie zmieniło się wszystko - na boisku pojawili się zmiennicy, ale nie potrafili postawić kropki nad "i". Dodatkowo, w czwartej partii sędziowie kilkukrotnie pomylili się na korzyść gości, co całkiem złamało młodych siedlczan.

Na szczęście dla lidera, Hajnówka ograła MOS Warszawa, dzięki czemu Siedlce zachowały bezpieczną przewagę.

Jeśli chodzi o dyskusję na temat Campera - widziałem w tym sezonie dwa mecze wyszkowian i muszę powiedzieć, że na papierze wygląda to lepiej, niż na parkiecie.
Maciej Szewczyk
http://reklama
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: malutki »

Maciek jak by to jeszcze hajnowka ograla nas to bybylo spoko ale to co robili sedziowie to jest karygodne!!!a szczytem hamstwa bylo przyjscie po meczu jednego z sedziow i powiedzenie ze pilka ostatnia byla w aucie a on pokazal pole!!!!!!!nawet wawrzyniak powiedzial ze byyl aut bo to jego atak byl!!!masakra sypacz hajnowki przy wystawie pilki do tylu na kolanach tak sie wygial pilke ciagnac z ponizej brody czyt rzucona niesiona czy jak to interpretowac a sedzie do mnie to bylo na pograniczu bledu!!! po tej akcji jak sie wygiol to uszkodzil sobie plecy!!!masakra i skandal!!!!
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Maciej Szewczyk »

Hehe, raczej Tomaszów, nie Hajnówka. :)

To prawda, ale w takich sytuacjach i z takim rywalem należy grać tak, żeby nie dać sędziom szans na wypaczenie wyniku. Spójrzmy prawdzie w oczy - nawet najgorszy sędzia nie jest w stanie podarować słabszej drużynie trzech setów z rzędu.
Maciej Szewczyk
http://reklama
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: malutki »

ale ja pisałem a naszym meczu z Hajnówka!!o kibicach a w sumie kibolach to nie wspomnę!!!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Jacek »

Oj Paweł, Ty zawsze masz żale po meczach w Hajnówce. Teraz mnie nie było więc nie mogę się odnieść do Twoich narzekań. Wiem tylko z opowieści, że sędziowie myli się w obie strony. Zresztą poziom sędziowania w Polsce jaki jest to każdy widzi. Nie dotyczy to tylko 2 ligi. Pisałem o tym nie raz i nie dziesięć ;)

A już artykuł naczelnego Strefy to była delikatnie mówiąc żenada. Ciekawe dlaczego nie podał nazwiska żadnego z żalących się ? Dlaczego nie zapytał gospodarzy o zdanie ? Kwalifikatora ?

Cytat z gazeta.pl: "Drużyna Woli Warszawa, która do Hajnówki przyjechała jako wicelider rozgrywek, okazała się zdecydowanie gorsza od podopiecznych Pawła Blomberga" - bardziej wierzę obecnemu na meczu redaktorowi niż anonimowym żalom na Strefie, tym bardziej że w Warszawie też przegraliście.

Co do kibiców - myślę, że nie jeden klub chciałby mieć takich jakich ma Hajnówka. Ja osobiście wolę taki doping niż np ten z Bełchatowa, nie urażając oczywiście kibiców Skry.

Pozdrawiam Paweł i głowa do góry.
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: malutki »

Jacku to ze przegralismy to nasza wina i nie neguje tego bo majac prowadzenie w trzecim secie 23-21 i majac pilke przechodzaca i wyrzucenie jej bez bloku w aut i to poza 9 m to tylko i wylacznie nasza wina!!ale po co do tego wkraczaja sedziowie i to liniowi a nie glowni!!!! bo nawet liniowy podszedl po meczu i powiedzial ze byl aut a on ppokazal pole to jest chyba smieszne!!!i nawet wawrzys powiedzial ze zaatakowal w aut!!! na kamerze jest jak witek zagrywa asa a liniowy pokazuje aut!!i tylko dlatego mnie to wkurza bo inaczej bylo w siedlcach gdzie przegralismy i przegralismy faktycznie a wiesz doskonale jak to zostaje w glowach w nastepnym secie!!!pozdro i do zobaczenia mam nadzieje w play off!:):):):):)
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Maciej Szewczyk »

A co jest nie tak z kibicami z Hajnówki? Nie udało mi się jeszcze dotrzeć tam na mecz ligowy, byłem tylko na kilku turniejach towarzyskich, gdzie kk nie było. Słyszałem, że doping organizuje tam jakiś fanclub piłkarskiej Jagiellonii Białystok, jednak nie wiem, ile w tym prawdy.

Jeśli chodzi o drugą ligę to jak na razie nie widzę równych KPS-owi, tak na parkiecie, jak na trybunach :)
Maciej Szewczyk
http://reklama
Arsen
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2010, o 20:57
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Arsen »

doping w hajnówce to gówniarze co przez półtorej godziny krzyczą "jazda z [cenzura], hej pronar jesteśmy z wami" , "[cenzura] mos" "legła warszawa" itp.

ten redaktorzyna jest chyba niepoważny, pierwszego seta hajnówka wygrywa dzięki zagrywce, w drugim i trzecim w ogóle nie ma pojęcia co się dzieje, mos jedzie z nimi jak z dziećmi, do 20 w drugim i 6:2, 9:4, 15:10, 20:16, 23:21 w trzecim, aż ta nieszczęsna przechodząca na 24:21,ale za chwile 2 setowe dla mosu przy 24:22, których nie kończą. tak więc pisanie, że warszawa była zdecydowanie gorsza jest conajmniej śmieszne.
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Maciej Szewczyk »

Co poradzić - niestety, nie da się wytępić chamstwa na halach siatkarskich i wyrzucić go tam, gdzie jego miejsce. W wielu miastach trafiają się pajace. Ciągle się czyta napinkę na stronach różnych klubów. Żeby nie być gołosłownym, w tej właśnie chwili takową prowadzi jakiś "kibic" Campera na stronie KPS-u.
Maciej Szewczyk
http://reklama
Arsen
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2010, o 20:57
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Arsen »

Hajnówka - MOS , jedna z wielu "w boisku", akurat meczowa

http://www.youtube.com/watch?v=RgbK8TMt_7U
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Maciej Szewczyk »

No, jutro mecz na szczycie grupy, Pronar przyjeżdża do Siedlec, wizytę zapowiedzieli też kibice gości, więc zobaczymy rywalizację nie tylko na parkiecie. W Hajnówce lepsi byli gospodarze (3:2), jednak do tego meczu KPS podejdzie zdeterminowany, żeby zatrzeć przykre wrażenie, jaki zostawiła po sobie przegrana z Tomaszowem.

Ostatnio jak Hajnówka była w Siedlcach, skończyło się szybkim 3:0 dla KPSu.
Maciej Szewczyk
http://reklama
Manolo
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2009, o 23:52
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Manolo »

KPS Siedlce - Pronar 3:0 ( 27:25, 25:18, 25:23)


Generalnie jak na mecz na szczycie poziom nie za wysoki.Hajnowka spokojnie mogła powalczyc nawet o pełną pule ale KPS umiejetniej rozgrywał koncowki.

Osobny temat to kibice (oczywiscie czesc,nie wszyscy) Pronaru.Po prostu wsiury na maxa.I nie chodzi tu o pochodzenie ale o zachowanie.


"Bo pic to trzeba umieć"
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Maciej Szewczyk »

Muszę niestety potwierdzić przeczytane wyżej opinie - na własne oczy przekonałem się o poziomie "kibiców" Hajnówki. Zdemolowana toaleta na hali, chamskie zachowanie w trakcie meczu, kradzież kilku szalików od najmłodszych fanów KPS-u i zaatakowanie innych w drodze na spotkanie. Z przykrością przekonuję się coraz częściej o takich sytuacjach w Polsce - to rzuca negatywny cień na wspaniały obraz fenomenalnych polskich kibiców siatkówki.
Maciej Szewczyk
http://reklama
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Maciej Szewczyk »

Wczoraj KPS chyba postawił kropkę nad "i", drugi (do wczoraj) w tabeli III grupy MOS nie potrafił znaleźć recepty na środkowych z Siedlec i przegrał u siebie 1:3. Bardzo fajną siatkówkę zagrał rozgrywający, Wojtek Ranecki, za zaangażowanie muszę pochwalić Pawła Rejowskiego, który szedł za takimi piłkami, które inni by odpuścili. Momenty przestoju przychodziły, jak na zagrywkę wchodził Pawlewicz - w pierwszym secie w jednym ustawieniu MOS ugrał chyba z pięć albo sześć punktów...

Poza tym, niespodzianka - Garwolin ograł Hajnówkę 3:1. Zmiana trenera najwyraźniej dobrze zrobiła Wildze, to bodajże czwarta wygrana pod rząd.

Camper pewnie ograł Lechię, co było do przewidzenia (choć Tomaszów pokazał w Siedlcach, że potrafi zaskoczyć).

Na Szturmowej w Warszawie Olsztyn przez pięć setów męczył się z UW Edwarda Skorka.

W tabelce KPS już 9 punktów nad drugim Camperem, dalej MOS, Hajnówka i Olsztyn w 1-punktowych odstępach. Nie zapowiada się na to, by ktoś jeszcze włączył się do walki o play-offy, chociaż marsz po czwórkę zapowiada ostatnio Wilga.
Maciej Szewczyk
http://reklama
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: pako »

No i kolejna kolejka za nami.

Zaczynają się niespodzianki.

Można powiedzieć że MOS osłabł i wszyscy już wiedzą jak gra, UW pewnie swoje bedzie chcial wywalczyc czyli 7 miejsce.
Camper ustatkował formę i prze do przodu natomiast Hajnówka bez Wawrzyniaka nie istnieje wogóle.
Ozorków i lechia można było się tego spodziewać. Jednak nie sądzę żeby ozorków wszedł do 4 jednak czas pokaże.
No i największa niespodzianka w Garwolinie. Miejscowi takie lanie sprawili liderowi że jest to chyba nawet nie mega niespodzianka bo wygrać mogli ale w takich rozmiarach to jest pogrom.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Ejt »

pako mając play off'y zagwarantowane trener KPS'u od początku nowego roku wprowadził takie treningi siłowe, że chłopaki ledwo na nogach chodzą ;) Ta porażka w Garwolinie jak i następne były/są wliczone w ryzyko ;)
Co do samej formy treningów to też ryzyko ale miejmy nadzieję, że się opłaci :D
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: pako »

jakos mi sie nie che wierzyć że tak wcześnie zaczoł treningi silowe jak do konca ligi zostało 1,5 miesiąca i mogą spaść jeszcze w tabeli.
Jak dla mnie to dobra wymówka jednak czy wiesz na pewno że zaczeli treningi siłowe?
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - grupa III

Post autor: Ejt »

Wiem na 100% :)

Do tego kontuzje,podstawowy przyjmujący Łęgowski i libero Kowal (obaj bark), Śliwa też przyjmujący (kostka) ;)
Ni ma przyjęcia :D A bez tego reszty też :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”