Sezon 2007/08 - grupa III

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

PZPS podał chyba ostateczne składy poszczególnych grup II ligi. W grupie III M zagrają:

Pronar Parkiet Hajnówka, KKS Kozienice, GTS Wilga Garwolin, SKF Legia Warszawa, AZS UWM II Olsztyn, Pekpol Ostrołęka, Ósemka ELMO Siedlce, ZKS Ślepsk Augustów, GTS Gdańsk i WTS Warka.

Ciekawie zapowiada się rywalizacja.
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: therion »

W tym sezonie wyjątkowo silnie się zapowiada 3 grupa. W ostatnich sezonach bywało z tym różnie, raczej grupa jawiła mi się jako bardzo przeciętna. Zespoły bez specjalnych aspiracji i składów na awans, ot taki poziom wyższy niż trzecia liga, ale trochę nie do końca drugoligowy :) W tym sezonie co najmniej cztery zespoły się nieźle zapowiadają. Faworytem jak dla mnie będzie Pronar Hajnówka. Po pierwsze doświadczenie pierwszoligowe robi swoje, poza tym chyba Hajnówka będzie miała handicap w postaci chęci jak najszybszego powrotu na pierwszoligowe parkiety, będzie presja awansu od razu po spadku, bo później może być różnie, jak się chłopaki zasiedzą w drugiej lidze, to mogą już tam zostać. Skład nieco przewietrzony, nie do końca wiadomo z jakim skutkiem, ale więcej wskazuje na to, że z pozytywnym. Kolejny aspekt - trener z zewnątrz, dostanie na pewno kredyt zaufania i jakiś czas na spokojną pracę (choć znając hajnowskie temperamenty, może być to niedługi czas, ale trener Blomberg swoim temperamentem doskonale się wpisuje w legendę poprzedników, także wspólny język z kibicami pewnie znajdzie szybko). Pewnie Jacek więcej nam powie o samej sytuacji w drużynie, bo ja się opieram na tym co prasa napisze i sprawdzonych mniej lub bardziej ploteczek chodzących po okolicy :)

Apetyt na I ligę z pewnością będzie miała Wilga Garwolin. Ekipa z dobrym składem, zmotywowana, już w tamtym sezonie pokazała się z dobrej strony, zajmując trzecie miejsce. W tej edycji II ligi doszedł nowy sponsor, nowe stroje, nowe książeczki zdrowotne zawodników w twardych oprawach, więc apetyty pewnie są duże. W meczu PP Wilga zaprezentowała się z dobrej strony. Pewne zwycięstwo 3:0. Co prawda przeciwnikiem była trzecioligowa drużyna z Nałęczowa, ale siatkarze z Garwolina zagrali poprawnie. W grze widać było jeszcze, że siatkarze muszą się dotrzeć, ale Wilga powinna być w czubie tabeli.

Ciekaw jestem postawy drugiej podlaskiej drużyny, czyli Ślepska Augustów. Początek ofensywy transferowej wyglądał okazale. Augustowianie skaperowali parę środkowych z Hajnówki - Łukasza Babińczuka i Sławka Gołębskiego, co może okazać się wielkim atutem, tym bardziej że nowy rozgrywający Ślepska okazał się starym znajomym Łukasza i Sławka jeszcze z Hajnówki. Jacek Malczewski - bo o nim mowa ma za sobą występy m.in. w Jadarze Radom, Pronarze Hajnówka i GTPS Gorzów. Niemal rodzinną atmosferę dopełnia Adam Aleksandrowicz, który zasiądzie na trenerskiej ławce. Trudno przypuszczać, abyśmy zobaczyli Adama na parkiecie, ale być może skupienie się na samej pracy szkoleniowej wyjdzie augustowianom na dobre. Jako grający trener w Hajnówce Adam wydawał się nieco zagubiony i nie do końca chyba poradził sobie z pogodzeniem obu funkcji. Ubytkiem kadrowym jest odejście wieloletniego lidera zespołu Arkadiusza Gija. Czy Jakub Korpak jest w stanie go zastąpić nie tylko pod względem sportowym, ale i wpływu na zespół?

Nowego sponsora mają Kozienice, wicemistrz 3 grupy z zeszłego sezonu. W poprzedniej edycji ustąpił pola tylko idącemu jak burza Treflowi. Na pewno są tam wielkie oczekiwania, spowodowane brakiem "pewniaka" w lidze i poprzednimi wynikami. Kozieniccy dziennikarze jedynego przeciwnika w walce o awans upatrują w garwolińskiej Wildze, z której przeszedł do KKS Konrad Borkowski. Kozienice będą się więc liczyć, ale nie sądzę, żeby to oni byli murowanym faworytem tabeli.

Nieźle prezentuje się kadrowo Ósemka Siedlce, ale jako beniaminek pewnie skupi się na utrzymaniu i zapłaci frycowe, w postaci kilku niespodziewanych porażek. Niewykluczone jednak, że sprawi też kilka niespodzianek in plus.

W każdym razie zgadzam się Jacku, powinno być ciekawie :) Ciekawym Twoich przemyśleń :)
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: Jacek »

therion pisze:(...)W tym sezonie wyjątkowo silnie się zapowiada 3 grupa. (...) Faworytem jak dla mnie będzie Pronar Hajnówka. Po pierwsze doświadczenie pierwszoligowe robi swoje, poza tym chyba Hajnówka będzie miała handicap w postaci chęci jak najszybszego powrotu na pierwszoligowe parkiety, będzie presja awansu od razu po spadku, bo później może być różnie, jak się chłopaki zasiedzą w drugiej lidze, to mogą już tam zostać. Skład nieco przewietrzony, nie do końca wiadomo z jakim skutkiem, ale więcej wskazuje na to, że z pozytywnym. Kolejny aspekt - trener z zewnątrz, dostanie na pewno kredyt zaufania i jakiś czas na spokojną pracę (choć znając hajnowskie temperamenty, może być to niedługi czas, ale trener Blomberg swoim temperamentem doskonale się wpisuje w legendę poprzedników, także wspólny język z kibicami pewnie znajdzie szybko). Pewnie Jacek więcej nam powie o samej sytuacji w drużynie, bo ja się opieram na tym co prasa napisze i sprawdzonych mniej lub bardziej ploteczek chodzących po okolicy :)
Zgadzam się z tym co napisałeś. Nieskromnie powiem, że pomysł zatrudnienia trenera Blomberga wyszedł ode mnie :-). Atmosfera jest fajna, chęci do pracy wszyscy mają a i kasa się zgadza - a to najważniejsze. Nie mogę mówić o kwotach ale spokojnie by wystarczyło na górną połówke I ligi.
therion pisze:Apetyt na I ligę z pewnością będzie miała Wilga Garwolin. Ekipa z dobrym składem, zmotywowana, już w tamtym sezonie pokazała się z dobrej strony, zajmując trzecie miejsce. W tej edycji II ligi doszedł nowy sponsor, nowe stroje, nowe książeczki zdrowotne zawodników w twardych oprawach, więc apetyty pewnie są duże.

Przekonałeś mnie książeczkami zdrowia ;-). A tak poważnie to faktycznie skład ciekawy, złożony z doświadczonych graczy ze stażem nawet z PLS. Jeżeli będą normalnie trenowali i nie zabraknie im motywacji to napewno powalczą o najwyższe cele.
therion pisze:Ciekaw jestem postawy drugiej podlaskiej drużyny, czyli Ślepska Augustów. Początek ofensywy transferowej wyglądał okazale. Augustowianie skaperowali parę środkowych z Hajnówki - Łukasza Babińczuka i Sławka Gołębskiego, co może okazać się wielkim atutem, tym bardziej że nowy rozgrywający Ślepska okazał się starym znajomym Łukasza i Sławka jeszcze z Hajnówki. Jacek Malczewski - bo o nim mowa ma za sobą występy m.in. w Jadarze Radom, Pronarze Hajnówka i GTPS Gorzów. Niemal rodzinną atmosferę dopełnia Adam Aleksandrowicz, który zasiądzie na trenerskiej ławce. Trudno przypuszczać, abyśmy zobaczyli Adama na parkiecie, ale być może skupienie się na samej pracy szkoleniowej wyjdzie augustowianom na dobre. Jako grający trener w Hajnówce Adam wydawał się nieco zagubiony i nie do końca chyba poradził sobie z pogodzeniem obu funkcji. Ubytkiem kadrowym jest odejście wieloletniego lidera zespołu Arkadiusza Gija. Czy Jakub Korpak jest w stanie go zastąpić nie tylko pod względem sportowym, ale i wpływu na zespół?
Też jestem ciekaw i też uważam, że może zabraknąć Arka Gija. Jakub Korpak ma napewno nie gorsze przyjęcie, ale śmiem twierdzić, że jest słabszy w ataku. Jeżeli będą mieli przyjęcie to Jacek Malczewski blok rywali napewno zgubi a i środkowi swoje zrobią. Adam raczej nie zagra, jest po operacji kręgosłupa.
therion pisze:Nowego sponsora mają Kozienice, wicemistrz 3 grupy z zeszłego sezonu. (...) Kozieniccy dziennikarze jedynego przeciwnika w walce o awans upatrują w garwolińskiej Wildze, z której przeszedł do KKS Konrad Borkowski. Kozienice będą się więc liczyć, ale nie sądzę, żeby to oni byli murowanym faworytem tabeli. Nieźle prezentuje się kadrowo Ósemka Siedlce, ale jako beniaminek pewnie skupi się na utrzymaniu i zapłaci frycowe, w postaci kilku niespodziewanych porażek. Niewykluczone jednak, że sprawi też kilka niespodzianek in plus.
Tu nie wiem nic. Gdzie można poczytać opinie kozienickich dziennikarzy ? :-)
therion pisze:W każdym razie zgadzam się Jacku, powinno być ciekawie :) Ciekawym Twoich przemyśleń :)
Ot i napisałem ;-)
Awatar użytkownika
silky
Redaktor
Redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 11:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grupa III M

Post autor: silky »

Jacek pisze:PZPS podał chyba ostateczne składy poszczególnych grup II ligi. W grupie III M zagrają:

Pronar Parkiet Hajnówka, KKS Kozienice, GTS Wilga Garwolin, SKF Legia Warszawa, AZS UWM II Olsztyn, Pekpol Ostrołęka, Ósemka ELMO Siedlce, ZKS Ślepsk Augustów, GTS Gdańsk i WTS Warka.

Ciekawie zapowiada się rywalizacja.
Miejmy nadzieję, że ostateczne, chociaż po tym, jak w drugiej lidze grać będzie MOS Wola, to nie wiem czy nie będą się chcieli zamienić miejscami z kimś w 3 grupie........
Rywalizacja w tym roku wreszcie będzie ciekawa, bo nie będzie takiej drużyny jak w zeszłym roku Trefl Gdańsk, która wszystkie mecze wygrywała niemalże bez straty seta i tylko siedem plag egipskich mogło uniemożliwić im wygranie grupy :|
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: Jacek »

silky pisze:Rywalizacja w tym roku wreszcie będzie ciekawa, bo nie będzie takiej drużyny jak w zeszłym roku Trefl Gdańsk, która wszystkie mecze wygrywała niemalże bez straty seta i tylko siedem plag egipskich mogło uniemożliwić im wygranie grupy :|
W tym sezonie nie widać też drużyny, która może być murowanym kandydatem do spadku, chyba nie będzie spotkań do jednej bramki :-)
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

w ślepsku atmosfera jest bardzo dobra..chlopaki ciezko i duzo pracują. co do nowych nabytków to mam nadzieje ze środkowi nie pokazali jeszcze wszystkiego na co ich stac bo wolałbym żeby było troche lepiej..natomiast bardzo podoba sie gra na rozegraniu Malczewskiego..co do Adama to lekarze ponoć powiedzieli, że w drugiej rundzie bedzie mógł już grać..tyle że nie wiem czy będzie musiał..poniewaz Mariusz Szlejter zarowno w poprzednim sezonie jak i w tym po nowych nabytkach jest zdecydowanie najlepiej prezentujacym sie graczem Ślepska, a po tak długiej rozłące z treningami Adamowi tez ciezko bedzie zastapic Kube Korpaka. Co do odejscia Arka Gija..na pewno szkoda..przede wszystkim ze wzgledu na jego zaslugi dla zespolu..to dzieki niemu mamy w tej chwili to co mamy..szczegolnie ze Arek odszedl w nienajlepszej atmosferze..Kuba ma być lepszy w przyjeciu..a w ataku? szczerze mowiac to Arek w poprzednim sezonie nie zachwycal formą w ataku również. Na pewno byłby mocnym punktem zespolu..na pewno byla by rywalizacja o pozycje przyjmujacego..a co do wplywu na zespol..na pewno go mial..tyle ze wielu sądzi, że negatywny..miejmy nadzieje ze zobaczymy jeszcze gdzies arka na 2 ligowych boiskach. Walka o miejsce w skladzie jest na pozycji libero (chociaz zaden z dwoch nie prezentuje sie rewelacyjnie moim zdaniem) i na pozyci atakującego..ale wygląda na to że na razie wygrywa ją starszy i bardziej doświadczony Szymon Wróblewski, ale na pewno nie raz zobaczymy tez co raz lepiej grającego i nabierającego doświadczenia 19 letniego Michała Nettera.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Grupa III M

Post autor: ppoh »

Pronar grał dotąd ciągle z tymi samymi drużynami, które nie będą się zaliczały do faworytów, stąd trudno ocenić mozliwości zespołu. Nie co więcej będzie wiadomo po meczu z Gorzowem.
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Turniej o Puchar burmistrza miasta Hajnówka

Post autor: ppoh »

W dn. 6-7.10. w Hajnowce odbędzie się turniej z udziałem Garwolina, Augustowa, Olsztyna i Hajnówki. Kibice z Hajnówki po raz pierwszy zobaczą swoich siatkarzy.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

bardzo ciekawy sklad druzyn..jestem bardzo ciekaw wynikow
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: Jacek »

W Hajnówce, w serii przedpołudniowej:
AZS II Olsztyn - Ślepsk Augustów 3:1
Pronar Parkiet Hajnówka - Wilga Garwolin 3:2
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Grupa III M

Post autor: dreamer »

Mnie też ciekawią bardzo wyniki z Hajnowki. Podawajcie jak tylko ktoś będzie wiedział.

Ja mam jednak inne pytanie do tych z was, ktorzy blisko związani są z Pronarem. Niedawno w jednym z artykułow poświęconych Delic-Pol Norwidowi Częstochowa, autor sugerował, że Alassane Guindo (swego czasu "otarł się" też o skład PLS-owskiego Wkręt-Metu) nie będzie już grał w Delic-Polu, bo przechodzi do Hajnowki.
Z mojego rozeznania wynika jednak, że w Pronarze nie ma go w kadrze, a dodatkowo z tzw. "własnych żrodeł" mam informację, że wręcz nie ma go teraz w Polsce, bo wybrał grę w jednej z nienajsilniejszych lig w Europie Zachodniej.

Czy ktoś będący blisko Pronaru może potwierdzić, czy Guindo jest w kadrze Pronaru na ten sezon?


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: Jacek »

dreamer pisze:Czy ktoś będący blisko Pronaru może potwierdzić, czy Guindo jest w kadrze Pronaru na ten sezon?dreamer
Jest i radzi se nieźle.
A w sesji popołudniowej:
Wilga Garwolin - Ślepsk Augustów 3:2
Pronar Parkiet Hajnówka - AZS II Olsztyn 3:2
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

dziś olsztyn wygrał 3:2 z garwolinem a hajnówka przegrała 0:3 z augustowem. nie tego sie spodziewalem..czekam na dokladniejsza relacje i podanie wynikow w poszczegolnych setach ze strony Jacka :)

nie wiem jak miejsca w turnieju bo nie wiem jak liczone byly punkty..czy wg tego jak liczy je sie w lidze czy 2 za wygrana a 1 za przegrana..jesli tak jak normalnie w lidze to kolejnosc jest taka:

1. Olsztyn
2.Augustów
3.Hajnówka
4.Garwolin

a jesli tym drugim sposobem to

1. Olsztyn
2. Hajnówka
3. Augustów
4. Garwolin

cos czuje ze bedzie te bardziej pasujące dla gospodarzy ;)
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: Jacek »

yfysk pisze:a jesli tym drugim sposobem to

1. Olsztyn
2. Hajnówka
3. Augustów
4. Garwolin
Taka jest kolejność. Dziś nie byłem na meczach więc nie wiem jak grali.
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Grupa III M

Post autor: ppoh »

Nie wiem, jaką kolejność podali organizatorzy, ja ustaliłem na swojej stronie taką kolejność (przyjmując punktację ligową)
1. AZS II Olsztyn 6 8:6
2. Ślepsk 4 6:6
3. Wilga Garwolin 4 7:8
4. Pronar 4 6:7
Po przeczytaniu wyniku ostatniego meczu podanego na stronie moderatora myślałem, że to jest żart.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

żart? niby czemu? juz w PP bylo widać z Pronar jest w zasiegu ślepska..najwazniejsze mecze beda w lidze i wtedy zobaczymy..co do gry to slyszalem ze ślepsk zagral bardzo kiepsko pierwszy mecz z olsztynem...potem dobrze zagrali z garwolinem..szczegolnie 2 pierwsze sety..potem jakos to sie dziwnie potoczylo..a dzis z hajnówka zagrali tez całkiem dobrze..szczegolnie blokiem i zagrywką.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Grupa III M

Post autor: ppoh »

Na szczęście przyjęto stary system punktacji i Pronar zajął drugie miejsce. W sporcie zawsze można przegrać ale 0:3 u siebie po dwóch wygranych meczach, tego się nie spodziewałem. Trener Blomberg daje pograć w pierwszym secie zmiennikom (co się chwali). W trakcie sezonu na pewno będą z tego efekty,
Dzisiaj dowiedziałem się, że kablówka transmitowała mecze turniejowe.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

ppoh pisze:Na szczęście przyjęto stary system punktacji i Pronar zajął drugie miejsce. W sporcie zawsze można przegrać ale 0:3 u siebie po dwóch wygranych meczach, tego się nie spodziewałem. Trener Blomberg daje pograć w pierwszym secie zmiennikom (co się chwali). W trakcie sezonu na pewno będą z tego efekty,
Dzisiaj dowiedziałem się, że kablówka transmitowała mecze turniejowe.

na szczescie? po co sie tak oszukiwac przed liga?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: Jacek »

yfysk pisze:na szczescie? po co sie tak oszukiwac przed liga?
Co Ty piszesz ? Jakie oszukiwać ? Przecież regulamin był ustalony przed turniejem i nikt nie zgłosił żadnych uwag. Twój Klub to zaakceptował.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

zle mnie zrozumiales..bez nie potrzebnych nerwow..ppoh napisal: "Na szczęście przyjęto stary system punktacji i Pronar zajął drugie miejsce." nie chodzilo mi o to ze nas oszukaliscie..tylko w sensie że ppoh cieszy sie z zajecia takiej pozycji przy takiej punktacji..a gdyby tak np wygladaly 3 pierwsze kolejki ligi to kolejnosc byla by inna i Hajnówka była by ostatnia..takze chodzilo mi o to że ppoh tak jakby oszukuje troche sam siebie..przepraszam za niejasną wypowiedź :)

a tak po za tym to na siatka.org w artykule o turnieju w hajnowce bylo cos wspomniane o turnieju w warszawie w ktorym slepsk ma brac udział. Czy ktos wie co to za turniej, kto go organizuje i kto bedzie bral w nim udzial?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Grupa III M

Post autor: ppoh »

Ponieważ nie wiedziałem, jaka jest ostateczna kolejność turnieju i nie chciałem czekać, aż która ze stron klubowych łaskawie ją poda, sam sobie ustaliłem końcową kolejność wg systemu punktacji włoskiej i osłupiałem widząc na 4. miejscu Pronar. Dlatego ucieszyłem się z drugiego miejsca, bo w końcu tylko Pronar i AZS wygrały po 2 mecze a pozostałe drużyny po jednym. A tak swoją drogą, kiedy skoczysz 50-tkę?
xbeer
Posty: 29
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 13:55
Płeć: M

Re: Grupa III M

Post autor: xbeer »

Poziom sędziowania w Hajnówce był taki że gdyby nie sędziowie to Hajnówka była by ostatnia. Sędzia uratował Pronar w 4 secie przy prowadzeniu Garwolina 2 ; 1 w setach i bodajze w koncowce Garwolin wygrywal. Sedzia cudownie kazdy atak garwolina choc byl pol metra w polu pokazywal na kozysc gospodarzy i jeszcze żółtą kartke dołożył gdyby nie sędzia Garwolin by pociągnoł Pronar 1:3.
Następny cudowny mecz Hajnówki z Olsztynem wygranym przez gospodarzy 3:2 co tam sędzia wyprawiał to ludzkie pojęcie przechodzi w tie braku takie rzeczy gwizdał że szkoda słów. Kto był na meczu ten widział. Jak dla mnie hajnówka z tymi swoimi gwiazdami to se bedzie mogła pograć ale o środek tabeli.
Grupa 3 akurat w tym roku bedzie bardzo wyrównana i kazdy bedzie mogl wygrac z każdym.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

dzis w turnieju w wawie slepsk w lekko eksperymentalnym skladzi pokonał 3:0 kozienice..mos pokonał 2:1 warke..a garwolin 2:1 kielce
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

slepsk augustow-fart kielce 3:0
slepsk augustow-wts warka 3:0
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: Jacek »

Jak pozostałe wyniki ?
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

ślepsk przegrał 1:2 z garwolinem i wygral 3:0 z mosem..i malymi punktami przegral pierwsze miejsce w turnieju z garwolinem..wyroznienie dostal kapitan slepsk lukasz babinczuk
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Venlo
Posty: 60
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 21:40
Płeć: M

Re: Grupa III M

Post autor: Venlo »

Turniej w Warszawie dla sześciu drużyn drugiej ligi organizował MOS Wola Warszawa i na jego stronce jest sprawozdanie z turnieju oraz fotki.
Wygrała Wilga Garwolin przed Augustowem.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

jakas polotka poszla ze Gdansk sie wycofal z 2 ligi..ktos to moze potwierdzic?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Grupa III M

Post autor: ppoh »

Każdy turniej przynosił inne wyniki w zależności od ustawienia kadrowego zespołów. W tej chwili trudno nawet wytypować kandydatów do 4-ki. Ale widać, że niektóre zespoły spisują się cały czas słabo.
Moimi kandydatami do 4-ki są:
Ósemka Siedlce,
Wilga Garwolin,
Pronar Hajnowka,
Ślepsk Augustów
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Grupa III M

Post autor: yfysk »

jak dla mnie glownymi kandydatmi do wygrania grupy jest hajnowka..ale czy do awansu? hmm...bedzie ciezko..tak czy owak mam nadzieje ze obydwie podlaskie druzyny beda na szczycie :)
Marcin Podwysocki na prezydenta!
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”