Sezon 2007/08 - grupa III

Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: yfysk »

ślepsk poza zasiegiem? nie wydaje mi sie bo sklad druzyny bedzie nie wiele mocniejszy niz w minionym sezonie. a co do siedlec to na razie slychac bylo tylko o Alim..ktory na mnie nie robi za duzego wrazenia..
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

yfysk pisze:ślepsk poza zasiegiem? nie wydaje mi sie bo sklad druzyny bedzie nie wiele mocniejszy niz w minionym sezonie. a co do siedlec to na razie slychac bylo tylko o Alim..ktory na mnie nie robi za duzego wrazenia..
Yfysk, skład był ciekawy. Odejdzie chyba Łukasz Babińczuk ale macie w planach Iwanowicza, który na II lige jest OK, Szumielewicza na przyjęcie i jeszcz paru, więc może być ciekawie.
W Siedlach mają dojść Dziewit i jakiś środkowy z Piły a może i libero. Rozmawiają (chyba) z Kaniowskim ale ten rozmawia też z Gorzowem. Co do Alego to Siedlce mogą mieć z niego pożytek ale problemów też nie unikną. Ma papiery na granie ale mu się nie chce. A to pociąg się spóźni a to śnieg spadnie a to chory będzie i tak w kółko. Oczywiście Ali przyczynił się do awansu Hajnówki i za to mu chwała i podziękowania, z drugiej zaś strony nikt nie płacze że odszedł.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: yfysk »

Jacek pisze:
yfysk pisze:ślepsk poza zasiegiem? nie wydaje mi sie bo sklad druzyny bedzie nie wiele mocniejszy niz w minionym sezonie. a co do siedlec to na razie slychac bylo tylko o Alim..ktory na mnie nie robi za duzego wrazenia..
Yfysk, skład był ciekawy. Odejdzie chyba Łukasz Babińczuk ale macie w planach Iwanowicza, który na II lige jest OK, Szumielewicza na przyjęcie i jeszcz paru, więc może być ciekawie.
W Siedlach mają dojść Dziewit i jakiś środkowy z Piły a może i libero. Rozmawiają (chyba) z Kaniowskim ale ten rozmawia też z Gorzowem. Co do Alego to Siedlce mogą mieć z niego pożytek ale problemów też nie unikną. Ma papiery na granie ale mu się nie chce. A to pociąg się spóźni a to śnieg spadnie a to chory będzie i tak w kółko. Oczywiście Ali przyczynił się do awansu Hajnówki i za to mu chwała i podziękowania, z drugiej zaś strony nikt nie płacze że odszedł.

Iwanowicz na pewno zatka nam tą dziurę, którą mieliśmy na prawym..fakt..Szumielewicz na przyjęcie też ok..tylko wtedy watpie by Korpak zgodzil się zostać na ławkę..i znów caly sezon 2 przyjmującymi? Chyba, że jeszcze dodatkowo Skrzypkowski..bo i taką plotkę gdzieś słyszałem. Odchodzi Łukasz więc trzeba szukać jeszcze środkowego bo dwoma sezonu się nie pociągnie..a słyszałem, że rozmowy z Główczyńskim są "cięzkie". Najbardziej mi się podoba "i jeszcze paru" ;)

co do Siedlec to już Dziewit mnie faktycznie bardziej przekonuje.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

yfysk pisze:Iwanowicz na pewno zatka nam tą dziurę, którą mieliśmy na prawym..fakt..Szumielewicz na przyjęcie też ok..tylko wtedy watpie by Korpak zgodzil się zostać na ławkę..i znów caly sezon 2 przyjmującymi? Chyba, że jeszcze dodatkowo Skrzypkowski..bo i taką plotkę gdzieś słyszałem. Odchodzi Łukasz więc trzeba szukać jeszcze środkowego bo dwoma sezonu się nie pociągnie..a słyszałem, że rozmowy z Główczyńskim są "cięzkie". Najbardziej mi się podoba "i jeszcze paru" ;)
co do Siedlec to już Dziewit mnie faktycznie bardziej przekonuje.
Mariano chce isć do Straży Pożarnej więc na 3 miechy zniknie jak pójdzie. A Główczyński znalazł inny klub.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: himen »

oj Jacek chyba masz nie kompletne informacje, my tu o Ślepsku, Siedlcach i Pekpolu gdamy a czy ktos wie co sie dzieje w BT MOS Wola? bo moim zdaniem to oni beda najgrozniejszym rywalem na mazowszu...
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: yfysk »

Jacek pisze:
yfysk pisze:Iwanowicz na pewno zatka nam tą dziurę, którą mieliśmy na prawym..fakt..Szumielewicz na przyjęcie też ok..tylko wtedy watpie by Korpak zgodzil się zostać na ławkę..i znów caly sezon 2 przyjmującymi? Chyba, że jeszcze dodatkowo Skrzypkowski..bo i taką plotkę gdzieś słyszałem. Odchodzi Łukasz więc trzeba szukać jeszcze środkowego bo dwoma sezonu się nie pociągnie..a słyszałem, że rozmowy z Główczyńskim są "cięzkie". Najbardziej mi się podoba "i jeszcze paru" ;)
co do Siedlec to już Dziewit mnie faktycznie bardziej przekonuje.
Mariano chce isć do Straży Pożarnej więc na 3 miechy zniknie jak pójdzie. A Główczyński znalazł inny klub.

Jacku to tym bardziej brakuje przyjmujących. A Główczyński gdzie wylądował? Nie mów że w Hajnówce :P

Co do MOSu to fakt, że mieli dobrą drużynę, ale nie jakąś super.co widać po miejscu w tabeli. Na razie o jakiś transferach nic tam nie słyszałem. A prędzej mogą kogoś utalentowanego młodego im zabrać, gdzieś wyżej. Mieli by większe szanse gdyby Politechnika się nie utrzymała. Co nie zmienia faktu, że składem jaki mieli w poprzednim sezonie mogą grać górę tabeli.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

yfysk pisze:A Główczyński gdzie wylądował? Nie mów że w Hajnówce :P
No przecież nie mówię.
Himen, a które informacje są niekompletne ? :)
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: himen »

myślę że "Wózki" wyłożą odpowiednią kasę i będą wzmocnienia w MOSie, zobaczycie że oni będą się liczyć w tabeli.
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Jacek jakbyś mógł to napisz gdzie ten Główczyński wylądował, jeżeli nie tu to do mnie na PW. Zresztą nie pogardzę żadną informacją dotyczącą graczy Pekpolu.

U nas dziurę po Iwanie załata pewnie Kamil Starzewski, czyli nominalny atakujący, który w zeszłym roku z tego powodu, że był Iwan, musiał męczyć się na przyjęciu. Wychodziło mu to całkiem nieźle ale i tak chyba on woli grać w ataku, więc taką możliwość na pewno dostanie w najbliższym sezonie. A na przyjęciu powinien grać Dominik Zalewski (jeśli nie odejdzie) + jeden z trzech przyjmujących, których ma na oku klub.

Ale jak będzie to się jeszcze okaże...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

Pekpol pisze:Jacek jakbyś mógł to napisz gdzie ten Główczyński wylądował, jeżeli nie tu to do mnie na PW. Zresztą nie pogardzę żadną informacją dotyczącą graczy Pekpolu.
Wiesz, chyba nie bardzo mogę skoro i jego nowy Klub i on sam narazie o tym nie mówią. Myślę, że to jest kwestia tygodnia i będzie wiadomo.
xbeer
Posty: 29
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: xbeer »

A co do MOSu ani widu ani słychu, podobno Piotr Szulc ma być trenerem grającym nie wiem nic o Skalskim i Szcześniewskim co do reszty zespołu napewno duży procent będą stanowić młodzi juniorzy których niechciały inne kluby a kończą wiek juniora. Przynajmniej mi się tak wydaje. Fabian i Strzeżek raczej w MOSie nie zagrają chyba ze w PLUSlidze ;] za 2 lata :P
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: himen »

W nadchodzącym sezonie skład Ósemki ELMO zasilą: Piotr Świerżewski, środkowy występujący w I ligowym KS Poznań oraz rozgrywający Marcin Jackowicz z SKF Legia Warszawa. Zostają: Piotr Pierzchalski, libero Grzegorz Kołodziej, przyjmujący Sebastian Szataniak. Odchodzą: Michał Drabkowski. W przeciągu kilku tygodni rozstrzygnie się kto jeszcze trafi w szeregi Siedlec 8-)
Raff
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Raff »

No, Piotrek Świerżewski, dawno go nie widziałem :) Na pewno woli grać bliżej domu w solidnym klubie niż grzać ławę w Poznaniu. Dobre warunki, pamiętam go jako całkiem sprawnego zawodnika.

Gdyby za Jackowicza przyszedł do Legii młodszy Drabek, to przyjąłbym taką zamianę z pocałowaniem ręki :))) ale rzecz jasna wątpię, by to nastąpiło...
xbeer
Posty: 29
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: xbeer »

heh jestem tylko ciekaw kto bedzie 1 sypaczek w Siedlcach jezeli Drabek odszedl a przyszedl mlody z Legii ktory raczej finezji nie zuca to raczej nie bedzie to wzmocnieniem a jezeli chodzi o pozycje sypacza wydaje mi sie ze ona jest najwazniejsza na boisku wiec gratulacje udanego transferu panie Wójcik.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: himen »

ojacie cóż za zainteresowanie Siedleckim klubem :) jeszcze sezon się nie zaczął a już psy wieszacie na kimś... gratulacje podejścia :|
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: himen »

no to już wiadomo, pierwszy gwizdek w II lidze usłyszymy 27 września, natomiast składy grup poznamy maksymalnie pod koniec lipca :) wydawało mi się że opóźni się to wszystko z tej racji że olimpiada wybory pzps, a tu niespodzianka 8-)
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: andrevb »

W Siedlcach prawdopodobnie zobaczymy młodego przyjmującego z Delic-polu co znacznie wzmocni tą pozycje w drużynie.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: himen »

tak to się zgadza, kolejni nowi zawodnicy w Siedlcach to: przyjmujący Oskar Dziewit z Jokera Piła i również przyjmujący Mateusz Auguścik z Delic-Pol Częstochowa. Kontrakt także przedłużył przyjmujący Kamil Burzec. Natomiast klub opuści atakujący Piotr Rząca.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: yfysk »

tak więc już oficjalnie wiadomo, że w Augustowie zagra w tym roku Wojciech Iwanowicz (Pekpol Ostrołęka), Kamil Skrzypkowski (Pronar Hajnówka) i Mariusz Godlewski (Legia Warszawa). Ślepsk poszukuje jeszcze jednego środkowego. Czy już ktoś może powiedzieć gdzie wylądował Główczyński?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
xbeer
Posty: 29
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: xbeer »

Jeżeli tych 3 panów to wzmocnienie na awans to ja wysiadam :P ostatecznie Iwanowicz ale to tez nie jest jakas czołówka więc nie wiem czym Ślepsk się tak grzeje...
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: himen »

Główczyński prawdopodobnie w Hajnówce ale nie jestem pewny na 100%
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

yfysk pisze:tak więc już oficjalnie wiadomo, że w Augustowie zagra w tym roku Wojciech Iwanowicz (Pekpol Ostrołęka), Kamil Skrzypkowski (Pronar Hajnówka) i Mariusz Godlewski (Legia Warszawa).
Godlewski nie zagra w Ślepsku.
himen pisze:Główczyński prawdopodobnie w Hajnówce ale nie jestem pewny na 100%
Ja też nie jestem pewny :)
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: yfysk »

xbeer pisze:Jeżeli tych 3 panów to wzmocnienie na awans to ja wysiadam :P ostatecznie Iwanowicz ale to tez nie jest jakas czołówka więc nie wiem czym Ślepsk się tak grzeje...
tak..bo najlepiej zmienić prawie cały skład tak jak Siedlce i drugu sezon z rzędu narzekać, że drużyna w takim składzie istnieje od niedawna i jest jeszcze niezgrana. Ślepsk już w zeszłym sezonie miał niezłą ekipę, która przegrała wejście do finał o dosłownie kilka piłek. Słabym punktem Ślepska było to, że nie było zmienników i to, że po pierwszym miesiącu odszedł atakujący. Chaotyczna gra spowodowana kombinacjami w ustawieniu. Jakiś dobry środkowy i skład będzie, może nie tyle dużo lepszy jeżeli chodzi o umiejętności siatkarskie, ale na pewno bardziej ułożony i stabilniejszy. Co do atakującego jeszcze to 3 razy bardziej wolę ambitnego Iwanowicza niż (takiego jaki jest) Aliego.

Nie znam powodów dla których Godlewski miałby u nas nie zagrać, ale mogę być nie na bierząco.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Pekpol »

himen pisze:Główczyński prawdopodobnie w Hajnówce ale nie jestem pewny na 100%
Zgadza się - informacja potwierdzona. Główczyński w Hajnówce.
Poza tym jeszcze Damian Kaniowski odszedł do Gorzowa Wlkp.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: yfysk »

dziwne..Hajny wydaje się być graczem, który rwie się do gry...a jak widać wyrwał się na ławkę..
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

Pekpol pisze:Zgadza się - informacja potwierdzona. Główczyński w Hajnówce.
A gdzie potwierdziłeś ?
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Potwierdził mi to były prezes Pekpolu, który w Ostrołęce odpowiedzialny jest za transfery i negocjacje z zawodnikami. Myślę, że on wie to dobrze, bo sam z nim rozmawiał na pewno.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Jacek »

Pekpol pisze:Potwierdził mi to były prezes Pekpolu, który w Ostrołęce odpowiedzialny jest za transfery i negocjacje z zawodnikami. Myślę, że on wie to dobrze, bo sam z nim rozmawiał na pewno.
No popatrz, wg moich informacji zagra w przyszłym sezonie przeciwko Wam :)
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: Pekpol »

No nie wiem - w każdym bądź razie mało mnie obchodzi gdzie będzie grał bo i tak wiadomo że nie u nas :D
xbeer
Posty: 29
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - grupa III

Post autor: xbeer »

wszystko sie sypie w tej polskiej siatkowce poznan tez poplynol, legia plynie od 2 lat, o mosie tez cisza jestem ciekaw dlaczego, a moze ktos wie co w garwolinie slychac, cos mi sie obilo o uszy ze zastep ostrolecki odpada oraz super syn super prezesa takze wszyscy odchodza gdzies do 3 ligi? ktos cos wie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”